Перейти до змісту

"Пакращення" від нової влади.


Рекомендовані повідомлення

А найбільших "шкідників" з ПДВ можна десь подивитись? Раніше це був домбас, цікаво хто тепер доїть бюджет.

Та як завжди - ТОП-10: Донецьк (ПАТ "ММК IМ. IЛЛIЧА"-Ахметов, Бойко; КОРПОРАЦIЯ "IСД" - Ахметов; ПАТ "МЕТАЛУРГIЙНИЙ КОМБIНАТ "АЗОВСТАЛЬ"), Київ (ТОВ "КЕРНЕЛ-ТРЕЙД"; ВАТ "ПОЛТАВСЬКИЙ ГIРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБIНАТ"; ПАТ "МЗВКК"; ПАТ"КОМПАНIЯ"РАЙЗ"), Дніпропетровськ (ПАТ "Арселормiттал Кривий Рiг"; ВАТ " Iнтерпайп НТЗ"), Запоріжжя (ВАТ "ЗАПОРIЖСТАЛЬ").

П.С. Варто цю інформацію до нормальних нардепів донести.

кому куди написати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якраз ви не праві на рахунок повернення НДС. Він повинен повертатися тим хто товар вивіз.. це заохочує експортувати товари. Вчіть економіку а не лише зі свогого юридичного боку розглядайте.

Просто інше діло - що треба щоб НДС автоматов повертався всім компаніям які вивозять товари а не лише тим хто сильно розумний ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bandit,

:)скільки Вам років (аааа побачила), яка сфера діяльності, яка освіта? ПКУ хоть раз прочитали?

В мене освіта економічна )))), про відшкодування ПДВ - можу сміливо заявити що знаю майже все ;) (і не з теорії, а з практики) - і, повірте, знаю про що пишу...

І що значить "зі свого юридичного" ?

для чого зараз когось заохочувати експортувати? Експортери і так мотивовані - вони отримують за свій товар валюту, а це зараз дуже вигідно ;)

P.S. Не хочу нікого ображати, але не Вам мене вчити :)

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якраз ви не праві на рахунок повернення НДС. Він повинен повертатися тим хто товар вивіз.. це заохочує експортувати товари. Вчіть економіку а не лише зі свогого юридичного боку розглядайте.

Просто інше діло - що треба щоб НДС автоматов повертався всім компаніям які вивозять товари а не лише тим хто сильно розумний ....

Для мене взагалі НДС мутна схема, колись обходились без нього. Як споживача турбує лише чого це я маю оплачувати НДС ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якраз ви не праві на рахунок повернення НДС. Він повинен повертатися тим хто товар вивіз..

в нормальних краiнах ПДВ - це збiр держави на користь тих, хто живе в нiй, для реалiзацii щоденних потреб. Наприклад, сполучення мiж мicтами (магoстральнi дороги) (наболiло),. Або безкоштовна iнфраструктура для громадян. Або ще щось - варiацiй багато. etc

Вiдфiльтрувати "по факту" неможливо, тому й повертають ПДВ тим, хто благами не скористався, або скористався, але в незначнiй мiрi.

P.S. Це не про нашу державу. У нас "повернення ПДВ" це майже 100% "корупцiйнi схеми".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. Це не про нашу державу. У нас "повернення ПДВ" це майже 100% "корупцiйнi схеми".

мвф також просив звернути увагу нашому кабмін на цей "корупційний податок".

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кому куди написати?

Давайте попросимо Лапіна депутатський запит написати. На форумі є люди, що мають з ним контакт. У соцмережах поширювати цю інфу. Головне не замовчувати - це не військова таємниця, це корупційна схема.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sergkots,

... Головне не замовчувати - це не військова таємниця, це корупційна схема.

Ну не зовсім так ))). Не всі при відшкодуванні ПДВ користуються схемами, дехто його отримує дійсно чесно (по-законодавству).

Просто коли перед нами зараз стоїть питання збалансування бюджету України, а наш уряд хоче "збалансувати бюджет" за рахунок пенсіонерів і інших незахищених верств населення, в той же час закриваюи очі на інші, більш значущі і ефективніші механізми - хочеться "відкрити уряду очі" і показати те що вони не бачать )

В цитаті, яку я навела, говориться про те, що депутат Андрей Вадатурский збирається внести законопроект про тимчасове "заморожування" відшкодування ПДВ. Доречі, якщо прочитати про самого депутата, то він виявляється людина з бізнеса (бізнес пов'язаний з зерновими культурами, а значить із експортом ця людина знайома також не на словах ;)). І зверніть увагу "людина з бізнесу" сама пропонує заморозити відшкодування ПДВ!

І депутатський запит тут нідочого. Просто потрібно щоб депутати детально вивчили законопроект (не знаю чи він вже поданий) і прийняли правильне рішення ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sergkots,

... Головне не замовчувати - це не військова таємниця, це корупційна схема.

Ну не зовсім так ))). Не всі при відшкодуванні ПДВ користуються схемами, дехто його отримує дійсно чесно (по-законодавству).

Просто коли перед нами зараз стоїть питання збалансування бюджету України, а наш уряд хоче "збалансувати бюджет" за рахунок пенсіонерів і інших незахищених верств населення, в той же час закриваюи очі на інші, більш значущі і ефективніші механізми - хочеться "відкрити уряду очі" і показати те що вони не бачать )

В цитаті, яку я навела, говориться про те, що депутат Андрей Вадатурский збирається внести законопроект про тимчасове "заморожування" відшкодування ПДВ. Доречі, якщо прочитати про самого депутата, то він виявляється людина з бізнеса (бізнес пов'язаний з зерновими культурами, а значить із експортом ця людина знайома також не на словах ;)). І зверніть увагу "людина з бізнесу" сама пропонує заморозити відшкодування ПДВ!

І депутатський запит тут нідочого. Просто потрібно щоб депутати детально вивчили законопроект (не знаю чи він вже поданий) і прийняли правильне рішення ....

Я це розумію. Але є й інша сторона медалі - скільки відшкодовують "чесно" пдв а скільки лівака. Феміда скільки грошей з бюджету витягнула?

Ну і основне - структура експорту. Відшкодування пдв при експорті сировини (ліс, чорний метал та інше - не готовий продукт) вважаю злочином проти народу. Експортуєш готовий продукт (європіддон, устаткування), що не потребує в подальшому обробки - будь ласка, ось тобі повернення пдв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Але є й інша сторона медалі - скільки відшкодовують "чесно" пдв а скільки лівака. Феміда скільки грошей з бюджету витягнула?

нажаль... але тут я зі 100% впевненістю скажу, що ми цього не дізнаємось ніколи....

Навіть за відшкодування реального ПДВ, відкати йдуть від 10 до 50%...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відшкодування пдв при експорті сировини (ліс, чорний метал та інше - не готовий продукт) вважаю злочином проти народу. Експортуєш готовий продукт (європіддон, устаткування), що не потребує в подальшому обробки - будь ласка, ось тобі повернення пдв.

а я продовжую казати що без відшкодування ПДВ при експорті, експортери можуть обійтись ))). Не маю можливості "показати це все на цифрах", але я бачила результати діяльності експортерів (по бух.обліку, по податковому і по реальному )) і знаю що можуть. А відшкодування - це такий приємний бонус, від якого так важко відмовитись - але ж нам всім треба "затягувати пояси"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відшкодування пдв при експорті сировини (ліс, чорний метал та інше - не готовий продукт) вважаю злочином проти народу. Експортуєш готовий продукт (європіддон, устаткування), що не потребує в подальшому обробки - будь ласка, ось тобі повернення пдв.

а я продовжую казати що без відшкодування ПДВ при експорті, експортери можуть обійтись ))). Не маю можливості "показати це все на цифрах", але я бачила результати діяльності експортерів (по бух.обліку, по податковому і по реальному )) і знаю що можуть. А відшкодування - це такий приємний бонус, від якого так важко відмовитись - але ж нам всім треба "затягувати пояси"?

Згідний повністю. Особливо в наш час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sergkots,

а Ви дійсно вірите що депутати з "прем'єрської" партії можуть голосувати не так як хоче прем'єр?

На сайті ВРУ колись бачила емейли (це явно не адреси депутатів, скоріше за все помічники там проглядають пошту), напишу декільком щоб звернули увагу на дане питання (за одне і перевірим чи хоть хтось якось відреагує )))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://ipress.ua/ljl...aty_114016.html

США подарували Україні військовий шпиталь на 200 ліжок, а Міноборони відмовляється його приймати

По факту америкоси готові подарувати, поставити і навіть підготували місячну програму підготовки нас до роботи в ньому, а нашим хоч кіл на голові теши.

Такої кількості слова фак за такий короткий проміжок часу як видав мені той америкос, коли розповідав про це, я не чув ніколи в житті.

Змінено користувачем VilanS
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ви зауважите, то Яценюк уже ні слова не говорить про Гонтарєву. Кудись поділося театральне помахування пальчиком, надування щічок і вправляння в жанрі демагогічного критицизму. Теми Гонтарєвої для прем'єр-міністра вже не існує. Ризикну припустити чому.

Наїзд на Гонтарєву був способом поторгуватися з Порошенком. Предмет торгів - не один, їх два. Інсайдерські джерела кажуть, що під час торгів Яценюк виборов:

а) свого губернатора в Чернівецькій області;

б) повний контроль над Мінекологіії (а це - кіотські гроші, всі ліцензії на роботу з надрами та відходами, усі родовища, водокористування тощо).

Ну і святе в таких випадках діло - продемонструвати Першому свою готовність з'їжджати з теми при умові дотримання своїх інтересів. Ключове слово теперішньої влади - інтереси, інтереси, інтереси.

Якщо незабаром відбудуться певні призначення, то це - типово по-януковицьки. Це - огидно. Зрештою, це по-нашому. Ось така вона, реальна політика після Революції Гідності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі то все просто. Ясно як божий день, що щоб країна в цілому стала благодостатньою і багатою, потрібно щоб народ тієї країни став багатшим. Проста закономірність! - Багатий народ -> багата його країна!

Відповідно в країні, де народ зубожілий і неплатоспроможний, гарне життя саме-собою не настане, Законом чи Указом його не приймеш. Тобто, якщо ти умисне створюєш такі умови, щоб народ не міг не те, щоб розбагатіти, не міг навіть бути самодостатнім, значить ти умисне бажаєш цій країні бути бідною.

Штучна девальвація гривні (якій спокійно дозволяли девальвувати, а потім начебто взялись за справу і заспокоїли курс на потрібному їм рівні, свідомо "збіднівши" народ країни втроє),

шаленне підвищення в рази комунплат (газ, який народу мало вистачити з українських родовищ, електрика, вода і т.д.) до неплатоспроможних планок, закладаючи подальшу девальвацію через субсидії,

зниження соціальних виплат (а в деяких випадках взагалі припинення тих виплат) - це все явні кроки до заганяння свого народу в бідність, а не до "світлого майбутнього". І ці кроки робить не немовля, яке тільки вчиться ходити, а доросла особина, котра, при чому, вже ходила цими стежками (я про Кулявлоба зара... цей "геній" вже ж керував економікою і в Криму, і при Єханурові, і ще багато де "бродив")

Хочеш будувати багату успішну країну - дай можливість її народу працювати і заробляти! Почне заробляти народ, почне платити податки, почне витрачати ті гроші, врешті-решт! Тобто, нічого нового, звичайні прописні істини, про які безперестанно всі тараторили - процвітання країни напряму залежить від розвитку малого та середнього бізнесу!

А що маємо ми? Підприємцем щось почати і піднятись - майже нереально. Податки закладені такі, що мало кому вдається чесно піднятись з "нульового" рівня.

Вони зменшили КІЛЬКІСТЬ податків з 22 до 9... !!!! МОЛОДЦІ! ГЕРОЇ!!! І ЩО?! А РОЗМІР?! Чи "розмір - не головне"?

Я що, від цього менше почав сплачувати в казну? Чим мені мало стати легше від того, що замість платити в десять віконечок по-трохи, я тепер несу всю суму в одне?! Чи чим мені легше від того, що вони "трансформували рентну плату за транспортування нафти", приміром, чи за "трансформування рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин"?!!!? Різним Ахмєтавим від цього, певно, й легше, але не мені, звичайному підприємцю, звичайному громадянину своєї країни...

А що держава могла б зробити мені? Такого, щоб і собі не витратитись... А могла б!

Звичайний приклад - дуже багато підприємницької діяльності зав'язана на транспорті чи напряму, чи опосередньо залежна від транспорту. Тобто, заробітки підприємців в багатьох напрямках зросли б, якщо б вони могли придбати потрібне авто, чи потрібне додаткове, авто... Але ж в нас держава встановила бандитську мзду - РАЗТАМОЖКУ! Якщо б я, приміром, придбав потрібного мені "черевичка" за бугром за три тисячі у.є., то державі я змушений віддати за це ШІСТЬ!!! Тобто, такий рекетир, як держава, нічого не роблячи, не прикладаючи ну ніяких зусиль і навіть ніяк не сприяючи, хоче наварити на мені аж 200!!! відсотків!!! Оце то бізнес! Оце то навар! Хто де ще може мати такий вихід?! В результаті я не купую те авто, тобто не даю державі той "навар"... Але й разом з тим я не розвиваю свій маленький бізнес (чи взагалі не розпочинаю), не отримую прибутку, не сплачую податку, не йду тратити гроші в магазин, бо не маю їх!

А всього то навсього - скасуй ту дибільну розтаможку і багато хто зможе стати на ноги. Ти ж все-одно не отримуєш тієї розтаможки, бо ніхто її не платить! Але в результаті народ зможе придбати недорогий інструмент заробітку, зросте кількість різних "транспортних сплат і зборів", зросте споживання пального (а це теж податки в казну), зросте кількість станцій техобслуговування і інших супутніх послуг (а це крім додаткових суб'єктів плати податків ще й додаткові робочі місця!).

Інший простий, але дієвий інструмент - податкова "пісочниця", чи "податковий медовий місяць", тобто звільнення від сплати податку на якийсь початковий період підприємництва. Рік чи два... Ну якщо якась людина пробує себе в підприємництві, пробує щось заробляти, але швидко "в'яне", бо не може тягнути податкове ярмо, то й ти (держава) від того нічого не заробиш! (а багато хто навіть не починає, бо бачить, що не потягне податки)... Ну то дай можливість людині спробувати! І якщо людина підніметься на ноги, вона зможе сплачувати тобі податок! В результаті ти, не втрачаючи нічого, можеш під своїм крилом зрощувати потенційних "бджілок", котрі потім будуть носити мед в твою казну!

І це прості кроки, які не вимагають якихось витрат чи вливань від держави (як, наприклад, потрібно було б для надання малому бізнесу безпроцентних довгострокових кредитів на розпочинання підприємницької діяльності). Але їх не роблять. І це не я такий "унікальний, розумний і здогадливий", про це знають всі, і вони теж, але про це мовчать! ... і роблять тільки гірше і гірше... З цього я роблю висновок, що ворог тут, лишився в шкурі овечки, прокрався до нас за штурвал і керує нас в піке, при чому сам має парашут і вистрибне в зручний йому момент...

ПиСи: вибачайте за многабукаф, сам не люблю такі петиції читати... вирвалось...

Змінено користувачем jack74
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли все починалось (революція) було ток шоу десь на каналі, і там було дві команди-опоненти:

- перша команда президента (Ложкін і ще якийсь з ним економіст)

- друга команда бувшого міністра Шеремети.

ВДУМАЙТЕСЬ!!! ще на початку всіх змін по-новому:

- Ложкін з своїм економістом каже: Середній клас - це люди, які виникають завдяки крупному бізнесу!!!

- Шеремета з своїм підтримуючим каже: Середній клас - це підприємці, а крупний бізнес виникає бо підприємець робить хороший продукт!!!

ВІДЧУЙТЕ РІЗНИЦЮ!!!!!

Результат: ШЕРЕМЕТА звільнився, а команда президента нашого живе по-новому!!! створює крупний бізнес, а потім для себе залежний середній клас!!!

а Шеремета казав зробити країну ПІДПРИЄМЦІВ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) скільки Вам років (аааа побачила), яка сфера діяльності, яка освіта? ПКУ хоть раз прочитали?

В мене освіта економічна )))), про відшкодування ПДВ - можу сміливо заявити що знаю майже все ;) (і не з теорії, а з практики) - і, повірте, знаю про що пишу...

І що значить "зі свого юридичного" ?

для чого зараз когось заохочувати експортувати? Експортери і так мотивовані - вони отримують за свій товар валюту, а це зараз дуже вигідно ;)

P.S. Не хочу нікого ображати, але не Вам мене вчити :)

мені вас теж не хочеться ображати.

Але не видно що ви розбираєтесь в цій темі з ПДВ.

Якщо вигідно експортувати всім.... То навіщо тримати ПДВ країнам ? Щоб населення витрачало 20% свого доходу незрозуміло на що ?

ПДВ в першу чергу це захист від імпорту. А для експортерів це 20% бонусу до прибутку і величезний стимул вивести товар. В будь-якій ринковій економіці ПДВ повертається експортеру (в Польщі це 23% аж щоб ви знали).

Також ПДВ створює додаткову грошову массу.

Для прикладу візьмемо 2 товари :

зерно і виріб з зерна;

Виростили ми зерно і продали його. І заплатили 20% ПДВ.

А тепер якась люда чи компанія купила собі того зерна. Перемолола на муку (ще 20% пішло в ціну муки). Потім з тієї муки створили якийсь кондитерський виріб і ще 20% ПДВ нарахувалось.

А є товари які мають десятками циклів і вони називаються товари високої доданої вартості. Де такі товари виготовляються там і населення багатьше.

Змінено користувачем bandit
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<p>

<br />Виростили ми зерно і продали його. І заплатили 20% ПДВ.

А тепер якась люда чи компанія купила собі того зерна. Перемолола на муку (ще 20% пішло в ціну муки). Потім з тієї муки створили якийсь кондитерський виріб і ще 20% ПДВ нарахувалось.<br />

<br /></p>

Ні не так. ПДВ нараховується на добавлену вартість - питайте в бухгалтера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але не видно що ви розбираєтесь в цій темі з ПДВ. :_07:

В тебе знання про ПДВ – на рівні унівєру, і то не дотягуєш ))) (тому що в унівєрі вчать що таке додана вартість і що таке податковий кредит…). Практичних знань – 0. Хоча ні, всі твої практичні знання – це отримання ПДВ по Tax Free ))) . До речі, в Польщі, правильно писати що основна ставка 23%, а є 8%, 5% і 0%.

Твої приклади про зерно не доречні і не відповідають дійсності (в зв’язку з останніми змінами в оподаткуванні, але ж звідки тобі про них знати?)

Крім того експорт зерна зараз звільнений від оподаткування – і що, чув хтось про масовий уход іноземних інвесторів з аграрного сектору (бо їм ПДВ не будуть відшкодовувати)?. Нічого. і так справляються, інші також зможуть.

А я тобі з деревом наведу приклад. Ти взагалі знаєш де підприємства які експортують дерево беруть його? Який відсоток купується в лісгоспів, а який береться «невідомо звідки»? І що ми маємо: з одного боку держава «заохочує» експортерів, а з іншого ми маємо в магазинах малайзійські меблі по х.з. якій ціні (знаєш де Малайзія?), чи в захваті від б/у з Німеччини, Нідерландів …

А папір? – нова закупочна ціна пачки офісного паперу – 120 грн... (тому що імпорт). Ну звичайно, свій же немає з чого робити. Вивеземо все дерево закордон, а гроші за нього підуть в карман комусь. І хєр хто засадить всі ці вирубані площі лісів.

«Глобальніше» потрібно дивитись на всі ці речі, розумієш? Це я тобі один приклад тільки навела, а скільки ще є – нємеряно (ніколи не чув про те як експортоване зерно з танкерів в море викидають?)

Все, дискусію по даному питанню з тобою вести більш не буду – вже й так тобі багато часу виділила. Всі твої подальші повідомлення по даному питанню ігнорую.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Електронне адміністрування ПДВ і полягає в тому, щоб ПДВ відшкодовувалось автоматично і без втручання людського (корупційного) фактору. І дана реформа почалась з січня цього року. Важко, місцями через ..опу, але процес пішов і результати скоро будуть .

Та ні ))). Електронне адміністування ПДВ полягає в "викачуванні" обігових коштів з підприємств.

Автоматичне відшкодування тут нідочого (критерії по автоматичному настільки змінили, що навіть важко уявити хто його автоматично отримає). А звичайне ніхто не відмінив ;) (є деякі обмеження лише по сумі). А людський (корупційний) фактор був і буде ) - перевірки по відшкодуванню ніхто не скасовував, гарантій що ніхто не буде вносити "вручну" змін в систему "податковий блок" іі в "формулу" СЕА також немає і перевірити і побачити ми цього не зможем. Ну можливо, з впровадження СЕА, 1-2 місяці припинять діяльність деякі конвертаційні центри - поки не адаптуються до нових умов...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я говорив про те як має бути а не дискутував як у нас... у нас все добре на бумазі а на ділі через одне місце...

До речі, в Польщі, правильно писати що основна ставка 23%, а є 8%, 5% і 0%.

Пдв в них 23%. Все інше я незнаю що це у вас за податки такі. МОжу зробити припущення що це просто якийсь бонус для фіз осіб наприклад (типу закупи)

Пс. В Польщі я ще не був...але скоро надіюсь буду ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про нові "пакращення" в курсі? 1,5% військового збору буде стягуватись при обміні (здачі) валюти фізичною особою в банку ))). Вже діє.

Ну і як завжди, для мене найцікавіше, як такі Закони приймаються:

Я вже писала раніше

Вчора, до речі, ще декілька "пакращень" ВРУ прийняла...

1. Закон Про внесення змін до статей 165 і 252 ПКУ. Ініціатор - Яценюк і КМУ.

От поясніть мені, як можна такі неоднозначні норми впихнути в один закон і голосувати за закон вцілому???? В цьому Законі передбачено звільнення від оподаткування ПДФО допомоги наданої благодійними організаціями і ... увага - збільшення ставок рентної плати за газ для населення з 20 до 70% Це про підвищення цін на газ для населення... Впихнули цю норму до благадійної допомоги щоб голосування пройшло без проблем (я вже колись писала що це в стилі Яйценюка)?

....

В проекті даного закону http://w1.c1.rada.go..._1?pf3511=54152 зовсім не було норм про 1,5% ВЗ, були норми лише про благодійну допомогу і збільшення ставок рентної плати. Після того як даний проект розглянув профільний комітет, в висновку зазначили:

доповнити пункт 1 законопроекту новими пунктами такого змісту:

3) “доповнити пункт 161 підрозділу 10 розділу XX підпунктом 1.7 такого змісту:

“1.7. Звільняються від оподаткування збором доходи, що не включаються до розрахунку загального місячного (річного) оподатковуваного доходу та/або не оподатковуються та/або оподатковуються за нульовою ставкою відповідно до розділу IV цього Кодексу”;

Тобто простими словами це означає що ВЗ мали оподатковуватись лише ті доходи, які підлягали під оподаткування ПДФО. Тут ключове слово "мали" ))). Не знаю, чи знали за що голосують депутати, але в кінцевій версії даного Закону, який опублікували в Урядовому курєрі http://zakon4.rada.g...11-19/paran2#n2 , текст вийшов такий:

4) пункт 16-1 підрозділу 10 розділу XX доповнити підпунктом 1.7 такого змісту:

"1.7. Звільняються від оподаткування збором доходи, що згідно з розділом IV цього Кодексу не включаються до загального оподатковуваного доходу фізичних осіб (не підлягають оподаткуванню, оподатковуються за нульовою ставкою), крім доходів, зазначених у підпунктах 165.1.2, 165.1.18, 165.1.25, 165.1.51, 165.1.52 пункту 165.1 статті 165 цього Кодексу".

Тепер подивимося по пунктах (найцікавіших):

165.1.25 - сума доходу, отримана платником податку за здані (продані) ним вторинну сировину, побутові відходи, брухт кольорових металів, включаючи використані (виснажені) акумулятори електричні свинцево-кислотні (код 8548 10 21 00 згідно з УКТ ЗЕД), залишки та брухт електричних акумуляторів із вмістом свинцю (код 8548 10 91 00 згідно з УКТ ЗЕД), та брухт дорогоцінних металів, проданий Національному банку України;

165.1.51 - доходи від операцій з валютними цінностями (крім цінних паперів), пов'язаних з переходом права власності на такі валютні цінності, за виключенням доходів, оподаткування яких прямо передбачено іншими нормами цього розділу;

Виходить коли я отримала свою заробітну плату чи інший офіційних дохід, сплатила з неї ВЗ, і захотіла за ту ж зарплату/дохід придбати трошки валюти, то коли я здам ту валюту - заплачу ще раз ВЗ - подвійне оподаткування. Чорний ринок процвітає...

Як проголосували депутати з прем'єрської партії? - жодного голосу проти ) http://w1.c1.rada.go..._golos?g_id=922 . Лапін - відсутній; Гузь - "за". Ну а як по-іншому можна проголосувати за Закон де першим питанням іде звільнення від оподаткування ПДФО допомоги наданої благодійними організаціями?

І в сусідній темі, badot нагадав...

Президент України Петро Порошенко відмінив обмеження максимального місячного розміру заробітної плати народних депутатів України, членів Кабінету міністрів України, прокурорів, працівників державних органів, працівників Національного банку України, суддівської влади. http://www.rbc.ua/uk...1426255208.html
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...