Перейти до змісту

"Пакращення" від нової влади.


Рекомендовані повідомлення

Романтична молодь організувала листопадовий Євромайдан, а ті кому стало жити хрєново - наступні події.

Тут ще з першим не росхльобались

скоро часи януковоща будем згадувати як за щастя)

вже згадуєм,а з 01 січня, певно, почнемо сумувати за ним

Вас попереджали але слова розуму потонули в юрбі божевільних

О, яник, ти тут?)))))
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те кого було приведено до влади i що та влада сьогоднi робить з людьми прикриваючись вiйною... Нас розвели як дурнiв, i продовжують кормити обiцянками...i саме страшне, що бiльшысть ведеться...

Топто спочатку ви були за майдан і тільки зараз розуміли що вас розвели? Жаль

А ви, що ще не зрозуміли? Жаль)

Загалом дивне запитання, що значить бути чи ні, тут одним реченням думки не викласти...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, вся кантора попалилась: стєпанов, месник, арі, дропкроп. Паксіватова, сумуєте за Януком? Навіть в логіні - вата.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, вся кантора попалилась: стєпанов, месник, арі, дропкроп. Паксіватова, сумуєте за Януком? Навіть в логіні - вата.

Масована атака?)))
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те кого було приведено до влади i що та влада сьогоднi робить з людьми прикриваючись вiйною... Нас розвели як дурнiв, i продовжують кормити обiцянками...i саме страшне, що бiльшысть ведеться...

Топто спочатку ви були за майдан і тільки зараз розуміли що вас розвели? Жаль

хто кого розвів?

ато як і хуйло не вічні - і не думаю, що тоді їм буде куди втікати.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те кого було приведено до влади i що та влада сьогоднi робить з людьми прикриваючись вiйною... Нас розвели як дурнiв, i продовжують кормити обiцянками...i саме страшне, що бiльшысть ведеться...

Топто спочатку ви були за майдан і тільки зараз розуміли що вас розвели? Жаль

хто кого розвів?

ато як і хуйло не вічні - і не думаю, що тоді їм буде куди втікати.

Те, що там буде колись мене не..., мене цікавить вже і сьогодні...

Реформи або проводять або ні, а не десь колись...коли хуйло помре, після ато ітд...

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те, що там буде колись мене не..., мене цікавить вже і сьогодні...

Реформи або проводять або ні, а не десь колись...коли хуйло помре, після ато ітд...

Ого які ми баловані - вже і сьогодні. А що ж Ви для цього зробили, щоб було вже і сьогодні?
  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чим відрізняється Яник від Пороха чим вони інші, судячи з того, що коїться ще гірші...

  • +1 5
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, вся кантора попалилась: стєпанов, месник, арі, дропкроп. Паксіватова, сумуєте за Януком? Навіть в логіні - вата.

Даже не верится, что прошел уже целый год с тех пор, как ничего не изменилось.

Ще не сумую ...

Можете мене замінусувати,але сьогодні я впевнена,що ті багаті люди,що підтримували майдан - робили це для того , щоб скинути Яника ,а не змінити країну і вести її в Європу

Тому що Яник почав піджимати під себе бізнес олігархів і багатіїв

От вони батю скинули і далі процвітають ...

Змінено користувачем paksivatova
  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, вся кантора попалилась: стєпанов, месник, арі, дропкроп. Паксіватова, сумуєте за Януком? Навіть в логіні - вата.

Даже не верится, что прошел уже целый год с тех пор, как ничего не изменилось.

Ще не сумую ...

Можете мене замінусувати,але сьогодні я впевнена,що ті багаті люди,що підтримували майдан - робили це для того , щоб скинути Яника ,а не змінити країну і вести її в Європу

Тому що Яник почав піджимати під себе бізнес олігархів і багатіїв

От вони батю скинули і далі процвітають ...

Я теж так думаю, прийшли до влади трохи "бідніші" от і намагаються швиденько віджати побільше з простого люду...

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то ж по ІР і знайти можна =)

а тепер но,ватнарі, скажіть мені, хто із вас ПОЧАВ не викидати на вулиці недопалки і в кармани запихувати непотрібні бумажки та обгортки і нести їх до найближчого смітника,щоб не засмічувати вулицю ще більше? як можна зробити будь-які зміни, коли ти як був неосвітченними дибілом,так ним і залишився, як крав,так і крадеш, як давав хабарі так і сам пропонуєш надалі?

перш ніж тут ****** почніть щось РОБИТИ !!!

Змінено користувачем MANJAK11
  • +1 3
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то ж по ІР і знайти можна =)

а тепер но,ватнарі, скажіть мені, хто із вас ПОЧАВ не викидати на вулиці недопалки і в кармани запихувати непотрібні бумажки та обгортки і нести їх до найближчого смітника,щоб не засмічувати вулицю ще більше? як можна зробити будь-які зміни, коли ти як був неосвітченними дибілом,так ним і залишився, як крав,так і крадеш, як давав хабарі так і сам пропонуєш надалі?

перш ніж тут ****** почніть щось РОБИТИ !!!

якщо Ви відносите себе до дибіла - то Ваша справа

я можу сказати за себе

так,я не ідеальна і маю купу недоліків ,але

мене з дитинства вчили елементарним речам,наприклад що сміття викидати треба в смітник,а не під ноги

що дорогу треба переходити на пішохідних переходах і тільки на зелений (а не на червоний,якщо машин немає)

що красти не можна , як і чуже брати.... тому не злежно ,мені передадуть 20 грн чи 200 - я їх поверну і тд

а за хабарі так не переживайте,тут влада стільки нових податків вводить - що скоро просто не буде з чого їх давати :0167:

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і знову... ще не ввела,ще ніхто толком нічого не знає, а ми вже всі специ, проклинаємо і говоримо,що будуть стягувати... а те,що це систематиція і буде стягуватися меньший відсоток,ніж стягували то все фігня...

чому б не скачати закон, не переглянути тлумачення до нього і зробити свої висновки,а не піддаватися біомасі

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і знову... ще не ввела,ще ніхто толком нічого не знає, а ми вже всі специ, проклинаємо і говоримо,що будуть стягувати... а те,що це систематиція і буде стягуватися меньший відсоток,ніж стягували то все фігня...

чому б не скачати закон, не переглянути тлумачення до нього і зробити свої висновки,а не піддаватися біомасі

Так крім цих законів, "покращення" на ліцо... страшно у завтрашній день дивитись...

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажіть мені, хто із вас ПОЧАВ?

Дехто просто не закінчував це робити :_04: .

Якщо людина невихована, то вона буде вести себе як бидло при будь-якій владі. І після відмашки "ми йдемо в Європу" нічого не зміниться. Тому цей пафос про бумажки тут недоречний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой ну не нийте ви за ті податки, можна подумати що пенсіонерів впряжуть платити 1000 грн в рік за хрущовку.

Можна подумати що якщо піднімуть ціни на газ що по такій ціні хтось буде платити.

І так далі.

Я тут вже одному панікьору "всьо пропало" писав, повторюся. Ви так трясетесь за власну кишеню, щоб бува з вас не здерли лишньої гривні податку, що мимоволі складається враження, що якби до вас в дім хтось увірвався, заткнув рота пачкою купюр, згвалтував жінку, насцяв у чайник і розмалював гавном шпалери, то ви б особливо і не звернули увагу, бо ж профіт є.

Чим ви відрізняєтесь від бабульок які за гречку голосують за Льоню-космоса або за 500 грн за Палицю/Констанкевич? Якщо вас можна купити, то оголосіть ціну.

Хочете швидких змін і при тому забуваєте, що поки одні мерзнуть на майдані/в окопі, інші обирають Єремєєвих з Івахівами, дають і беруть хабарі і тд. І таких серед нас десь 40-50%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочете швидких змін і при тому забуваєте, що поки одні мерзнуть на майдані/в окопі, інші обирають Єремєєвих з Івахівами, дають і беруть хабарі і тд. І таких серед нас десь 40-50%.

Якщо не більше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой ну не нийте ви за ті податки, можна подумати що пенсіонерів впряжуть платити 1000 грн в рік за хрущовку. Можна подумати що якщо піднімуть ціни на газ що по такій ціні хтось буде платити. І так далі. Я тут вже одному панікьору "всьо пропало" писав, повторюся.

Обурює не це. Є два виходи підняти економіку - наповнити бюджет за рахунок збільшення зовнішніх доходів держави (модернізація підприємств і збільшення експорту продукції за кордон і т.д.) або за рахунок внутрішнього ринку (податки, збільшення імпортних мит і т.д.). І чомусь наша влада бачить тільки другий варіант, ну і ще кредити брати вагонами. Ось це і не подобається.

А на рахунок пенсіонерів, так, їм дійсно буде важко платити додаткові гроші за газ, за квартиру і т.д. І якщо вас це не хвилює, то це не значить, що проблеми немає.

Змінено користувачем Frank Cowperwood
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой ну не нийте ви за ті податки, можна подумати що пенсіонерів впряжуть платити 1000 грн в рік за хрущовку.

Можна подумати що якщо піднімуть ціни на газ що по такій ціні хтось буде платити.

І так далі.

Я тут вже одному панікьору "всьо пропало" писав, повторюся. Ви так трясетесь за власну кишеню, щоб бува з вас не здерли лишньої гривні податку, що мимоволі складається враження, що якби до вас в дім хтось увірвався, заткнув рота пачкою купюр, згвалтував жінку, насцяв у чайник і розмалював гавном шпалери, то ви б особливо і не звернули увагу, бо ж профіт є.

Чим ви відрізняєтесь від бабульок які за гречку голосують за Льоню-космоса або за 500 грн за Палицю/Констанкевич? Якщо вас можна купити, то оголосіть ціну.

Хочете швидких змін і при тому забуваєте, що поки одні мерзнуть на майдані/в окопі, інші обирають Єремєєвих з Івахівами, дають і беруть хабарі і тд. І таких серед нас десь 40-50%.

от я за ті податки буду нити

по тій причині - що обіцяли реформи , а їми і не пахне

але офшори ми не ліквідуємо , олігархів не чіпаємо...

тобто багаті й далі не платять,а пересічні українці почнуть платити ще більше ...

далі не продовжуватиму ...

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чомусь ніхто не задумується що чергове підвищення цін на газ ніяк не може догнати (індексувати) підвищення курсу долара. І скільки не підвищуй, доларову ціну газу гривнева ціна не дожене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чомусь ніхто не задумується що чергове підвищення цін на газ ніяк не може догнати (індексувати) підвищення курсу долара. І скільки не підвищуй, доларову ціну газу гривнева ціна не дожене.

Ви мабуть забули, але в більшості населення зарплати і тим більше пенсії не індексуються відносно долара.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...