Перейти до змісту

вєлікій і могучій


Nautilus1

Рекомендовані повідомлення

Отримав листа від клієнта, пишу відповідь значіть, в листі писав російською, підкреслило слово "просрать" , ну мол помилка в слові, нажав подивитись які є варіанти і в чому саме помилка. Картина така - слова "просрать" в Рус немає, а вот" прососать" як варіант видало)))) Добавлю їм в словарь слово" просрать", їм воно скоро пригодиться)))))

post-8631-0-12228500-1396211309_thumb.jp

толі я дивлюсь вони всі войни виігрують... а там оказується всьо як в шоубізнесі, шоби не "просрать" надо так сказать кому-то......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба до бойкоту російських товарів додати ще й закриття мила на мейлРУ ^_^

укр нет форева?))) вдаримо по російським боярам листом від козаків? вже приклад з турецьким султаном був... буде сучасна версія...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nautilus1, До чого тут укр.нет?

Ura, действительно, к чему ты это написал!? Где сказано хоть слово о почте ukr.net
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

додати ще й закриття мила на мейлРУ

Був апупєнний поштовик mail.ua, так кацапи його викупили :( Так прикро. Такий був жирний і прикольний. Мені так подобався його інтерфейс. Ех..

Доведеться на ukr.net зробити ящика і всю пошту з мейл.ру розрулювати туди!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

додати ще й закриття мила на мейлРУ

Був апупєнний поштовик mail.ua, так кацапи його викупили :( Так прикро. Такий був жирний і прикольний. Мені так подобався його інтерфейс. Ех..

Доведеться на ukr.net зробити ящика і всю пошту з мейл.ру розрулювати туди!

ще є i.ua - непоганий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всьо логічно. В рус мові нет пріставкі "про"...только як запозичене слово значеніє "про-професіонал". Ну посудіте самі на прімерах. Про пташку, рослину і тварину і .... О птице, О растение, о жівотних ...

Как ето нету а проделать, пропороть, прокормить, проколоть и т.д?

А те, про що ти пишеш, це прийменник ("пердлог")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nautilus1, До чого тут укр.нет?

Nautilus1, До чого тут укр.нет?

Ura, действительно, к чему ты это написал!? Где сказано хоть слово о почте ukr.net

да я в тому плані, що закриваєм на милоРу і переходим на національного виробника, чи в укр.нета власники не нашенські, просто не в курсі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні, на МАІЛ.РУ потрібно навпаки назареєстровувати ящиків і позасвічувати їх у всіх спам-списках для розсилання :)

ПОЗАСИРАЄМ СЕРВАКИ СМІТТЯМ!

(це був іронічний жарт ;))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...