Перейти до змісту

Вибори президента 25.05.2014


Arden

  

555 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Короче ситуація трохи міняється: Олесь Довгий - з команди Черновецького, одружений на дочці соратника Януковича - начальник київського штабу Порошенка;

Лесю Оробець знімають з виборів мера Києва, мотивація - вона голова партії і разом з партією йде на вибори на мера і в Київраду, а це виявляється недопустимо. По факту дуже грязно зачищають територію для боксьора. Зняли в останній день реєстраціїї.

Щось мені здається що Петрусик чогось накурився і показує свою гандонність ще до перемоги. Гриценку й дійсно не потрібно нічого робити, якщо Порох таку фігню мутить. Я утримуюсь поки за Пороха голосувати, знав що гнида, але ж не так нагло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За дослідженнями у Росії населення більше вірить телевізору, який говорить про Україну, ніж своїм родичам, котрі там живуть.

Ми не сильно відрізняємося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заяви того ж Ахмєтова, що Донбас буде щасливий тільки в Єдиній Україні

Тільки не кажіть, що вірите Ахметову.

Ось завтра на 9.00 мітинг під ОДА проти корупції в області.

Мітинг? Добре. А результат який? Покричати під гасла зі сцени? Пострибати під "хто не скаче - той москаль"?

Знаєте, хто найчастіше кричав "Слава Україні" та "Слава батькам" на похороні Василя Мойсея? Три маленькі жіночки з гарно поставленими голосами та інтонацією, які одразу ж замовкали, коли їх гасла підхоплював натовп. То же натовп, який йшов до могили мовчки. Покричали 2хв, замовкли. Покричали 2хв, замовкли. Ось що таке наш з вами "мітинг". Не мітинги спонукають адекватних людей на хоч які-небудь дії. І корупція нікуди не дінеться до тих пір, доки спіймані на хабарях чиновники не будуть прив'язані скотчем до стовпа в центрі міста.

Доречі. Клімчук, на якого всі так страшно гнали та якими тільки словами не називали, спокійно повернувся. Хто наступний? Башкаленко? <_<

Кандидат в президенти, який вважається фаворитом, збирає біля себе тих же, хто керував при попередній владі. І це називається "жити по-новому"?

Не боїться він людей ні разу, на мою думку, якщо так робить. Не боїться він мітингів.

з'їздь в луганську область, в невеликі міста, містечка та села. здивуєшся))

Це в ті, де населення кидалось під військову техніку та мовчало, коли сепаратори влаштовували засідки?

Точні дані маю по трьох місцях - Антрацит, Феодосія та містечко під Луганськом (постійно забуваю як називається). Найбільш втішний результат - в Криму.

дописав

Можливо, настане хоч якесь просвітління у їхних отруєних путлєровською пропагандою мізках...

В цього покоління не настане, на жаль.

Я дуже хочу вірити, що помиляюсь щодо Сходу. Але минула та теперішня картина цього не дозволяє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це в ті, де населення кидалось під військову техніку та мовчало, коли сепаратори влаштовували засідки?

ага. саме так. й, взагалі, ми ще багато таких картинок побачимо в телевізорі.

виходить пора приміняти коврові бомбометання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

виходить пора приміняти коврові бомбометання?

Це ніц не дасть, доки в руках ригоаналів сотоваріщі будуть депутатські мандати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людина вірила в Україну на Донбасі в 1944 році. Коли ніхто уявити собі не міг , що Україна буде незалежною.

Любіть Україну, як сонце, любіть,

як вітер, і трави, і води…

В годину щасливу і в радості мить,

любіть у годину негоди.

Любіть Україну у сні й наяву,

вишневу свою Україну,

красу її, вічно живу і нову,

і мову її солов'їну.

Між братніх народів, мов садом рясним,

сіяє вона над віками…

Любіть Україну всім серцем своїм

і всіми своїми ділами.

Для нас вона в світі єдина, одна

в просторів солодкому чарі…

Вона у зірках, і у вербах вона,

і в кожному серця ударі,

у квітці, в пташині, в електровогнях,

у пісні у кожній, у думі,

в дитячий усмішці, в дівочих очах

і в стягів багряному шумі…

Як та купина, що горить — не згора,

живе у стежках, у дібровах,

у зойках гудків, і у хвилях Дніпра,

і в хмарах отих пурпурових,

в грому канонад, що розвіяли в прах

чужинців в зелених мундирах,

в багнетах, що в тьмі пробивали нам шлях

до весен і світлих, і щирих.

Юначе! Хай буде для неї твій сміх,

і сльози, і все до загину…

Не можна любити народів других,

коли ти не любиш Вкраїну!..

Дівчино! Як небо її голубе,

люби її кожну хвилину.

Коханий любить не захоче тебе,

коли ти не любиш Вкраїну…

Любіть у труді, у коханні, у бою,

як пісню, що лине зорею…

Всім серцем любіть Україну свою —

і вічні ми будемо з нею!

А тут ,,щирі українці,, в Донбас не вірять.Але чому дивуватись, ще два роки тому вони дружньо ганили ідею памятника Бандері в Луцьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще два роки тому вони дружньо ганили ідею памятника Бандері в Луцьку

а до чого тут пам'ятник Бандері у Луцьку?

я й зараз проти й що? які ти висновки з цього зробиш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ідею памятника Бандері в Луцьку

Це ви про той постамент, на який взяли гроші з доріг? Той самий, що почали будувати, не маючи на руках проекту? Той самий, яким вихвалявся Клімчук?

І чи не здається вам, що йому там абсолютно не місце?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як це перегукується зі збором грошей шахтарів на ремонт Майдану.

2- ,,Схід України ніколи не був і не буде українським,,

3-,, Бандері абсолютно не місце в Луцьку.,,

Кто вы доктор Зорге?

І ким були раніше, в КПСС?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Козьма, ну то бери скоч і прив'язуй до стовпа, якщо вийде ефективно, я допоможу і люди підтягнуться. Чи ти іншим такі поради даєш? Може тебе приваблює як роблять на Сході полосатіки?

На рахунок виборів президента. Щось мені підказує що випливе за ті десять днів стільки гівна, аби до урни доплисти:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Козьма, ну то бери скоч і прив'язуй до стовпа, якщо вийде ефективно, я допоможу і люди підтягнуться. Чи ти іншим такі поради даєш? Може тебе приваблює як роблять на Сході полосатіки?

Головне не прив'язувати до стовпа. Стовп - то вирішення вже на зараз. Головне - щоб не було на то причини. Свідомість змінювати треба.

І не варто пересмикувати на сепараторів. Не мав би я сім'ї - вже був би в батальйоні Ляшка. А так доводиться робити все з врахуванням обставин. Але не переживай, плоди вже є, і це радує.

Якщо хто має запитання та зауваження - вкотре пропоную зібратись всім бажаючим та поспілкуватись вживу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо хто має запитання та зауваження - вкотре пропоную зібратись всім бажаючим та поспілкуватись вживу

ще трошки зачекай. підбираємо інструктора. буде привід для плідних зустрічей))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще трошки зачекай. підбираємо інструктора. буде привід для плідних зустрічей))

Чув краєм вуха, що призовників на Сході будуть міняти. Було б дуже добре поспілкуватись з одним з них вживу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розсіювання голосів ні до чого не призведе. Мені не імпонує ані Тимошенко ані Порошенко. Ляшко - вольовий але, радикал. Тягнибока не підтримає схід, Гриценко погрузить нашу країну у війну. За решту й мови немає. Тігіпко розумний мужик, але ж....регіонал.

Короче проти волі за Порошенка, або іще безладдя у країні до осені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схід України ніколи не був і не буде українським

Довелось мені на вихідних посвяткувати в компанії людей із Києва, Донецька, Харкова і Львова. Ніякої різниці в поглядах не побачив. Біля мене сидів чоловік з Донецька, приблизно мого віку, то коли ми з львів'янином заспівали "Ах, лєнта за лєнтою...", то він навіть підспівував :). Коли прощались, я в нього запитав (до речі він добре розмовляв українською, я б і не здогадався що він зі Сходу) чи він бачив тут десь бандерівців - каже, не бачив. Кажу мол, підійдеш до дзеркала, подивишся на одного, бо ми всі такі, хто спокійно сприймає український прапор, спілкується українською і співає "Ах, лєнта за лєнтою".

Всім хто вважає схід не українським раджу подивитися в очі простому (але адекватному) східняку. Чогось мені не хочеться щоб їм там було зле і перехотілося щоб їх забирала РОсія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони один одного ще таким гівенцем пообливають, що аби ми витримали.

точно знаю, що юлькіні гавномьоти вже заряджені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля мене сидів чоловік з Донецька, приблизно мого віку, то коли ми з львів'янином заспівали "Ах, лєнта за лєнтою...", то він навіть підспівував :). Коли прощались, я в нього запитав (до речі він добре розмовляв українською, я б і не здогадався що він зі Сходу) чи він бачив тут десь бандерівців - каже, не бачив. Кажу мол, підійдеш до дзеркала, подивишся на одного, бо ми всі такі, хто спокійно сприймає український прапор, спілкується українською і співає "Ах, лєнта за лєнтою".

Це саме казали 10 років назад ... як касета зажована. Але тоді братались на вокзалі голубі і помаранч. Задумайтесь.

Середньому західняку не зрозуміти середнього жителя донбаса. Західняк (особливо галичанин) ,він веселої вдачі - весь час шуткує, сміється. Рекомендую переглянути кіно "Зеркало для героя" -добре переданий саме дух донбасу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За даними Київського міжнародного інституту соціології (КМІС) кандидат в президенти Петро Порошенко має найбільший рейтинг серед українців напередодні виборів 25 травня.

Якби президентські вибори відбувалися на два тижні раніше, то 33,7% виборців проголосували б за Порошенка; 5,9% - за Юлію Тимошенко; 4,1% - за Сергія Тигіпка, - повідомляє прес-служба КМІС.

4,0% українців проголосували б за Анатолія Гриценка; 3,3% - за Олега Ляшка; 2,6% - за Михайла Добкіна; 2,4% - за Петра Симоненка; 2,1% - за Ольгу Богомолець; 1,0% - за Олега Тягнибока.

За 14 інших кандидатів загалом проголосували б 2,4% українців. Не брали б участь у голосуванні 13,0 %. 25,4% українців ще не визначилися, за кого голосувати .

Опитування проводилося з 29 квітня по 11 травня 2014 року методом особистого інтерв'ю з 2022 респондентами, що мешкають у 110 населених пунктах усіх областей України (за виключенням АР Крим).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 тур потрібен обов"язково. Те що у Порошенка буде більший рейтинг у першому турі не сумніваюсь, але я не впевнений, що він виграє вибори

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для інфо:

відділ ведення Державного реєстру виборців працює протягом періоду 26 квітня – 25 травня 2014 року без вихідних днів.

17-18 травня прийом виборців буде проводитись з 9.00 до 18.00 без обідньої перерви.

http://www.lutsk.ua/...-uvagy-vyborciv

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Короче проти волі за Порошенка, або іще безладдя у країні до осені.

що значить проти волі? на Вас хтось тисне?

якщо це телевізор - відімкніть ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...