Перейти до змісту

А які у тебе цінності?


BodyLife

Рекомендовані повідомлення

такий собі фільм...

Взяли декілька хвилин з життя юнака і певний період з життя дідуся

Не відображена повна картина

Ні дідусь, ні юнак не винні в тому, що була війна, а наразі мир

Не вірю, що дідусь за все життя не зробив поганого вчинку. Ідеальних людей не існує!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо реально глибокого зміста в цій короткометражці нема - розваги сучасної молоді зовсім не мають нічого спільного з ветеранами.

які розваги сучасної молоді?, там показанно що в самої молоді поваги до ветеранів немає!!!!

і там показано що раніше якщо треба йти захищати Батьківщину то дівчина/жінка/мати благословляли і всі йшли. А зараз показано як хто піде!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цінності більшості звичайних людей це:

- здоров'я, сім'я, .... мир

На даному етапі розвитку українського суспільства заділи ще одну цінність,

яка зазвичай захована далеко у нашій підсвідомості - це "батьківщина" (по русски - родина).

І ця цінність особисто в мене починає домінувати над іншими.

(події останніх тижнів показують, що домінує вона і в інших громадян як України, так і Росії).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ці памороки навіть з соціальної реклами зроблять тупу пропаганду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пардон, але в кацапів домінує не "родина", а розпаляються імперські амбіції помножені на зазомбованість народа.

Cherman, гарно сказано- в кацапів домінує не "родина". Бо путлєр і іже з ним, то КАЦАПИ. Марш миру показав, що є в росії росіяни, а є кацапи.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо в людей не переважають духовні цінності,тоді й починаються війни і занепад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо в людей не переважають духовні цінності,тоді й починаються війни і занепад.

В історії, певно, половина війн були в тій чи іншій мірі з-за релігії. Коли духовність давить на мізки, то також не є дуже добре.

Скорше не духовність давить на мізкі, а "духовенство". Не є воєнноє тайною, що під маркою "за віру. царя і вітчизну" влада + "духовенсто" починали війни. Сама релігія була тільки для того, що б виправдати кровожерливість. Бери Крим, що кричали - "вєра православная". Я не є релігійним фанатиком, але знаю точно, як що нема Бога в душі, Його місце займе хтось інший.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо в людей не переважають духовні цінності,тоді й починаються війни і занепад.

В історії, певно, половина війн були в тій чи іншій мірі з-за релігії. Коли духовність давить на мізки, то також не є дуже добре.

Я не казав про релігію,я казав про духовність.Духовність не дорівнює релігії. Наприклад,"Великоросія"-це теж,свого роду, релігія,але вона не базується на духовності і тому вона сприймає обман і насилля.

Усі хрестові походи не базувались на духовності,а тільки на амбіціях окремих людей і обмані.

Є духовність справжня,а є удавана.

Справжня,коли людина не тільки декларує якісь духовні заповіді чи правила,але й слідує ним все своє життя,принаймні намагається. Неважливо від якої традиції вони йдуть,чи іслам,чи християнство,чи іудаїзм,чи індуїзм тощо.

А удавана,коли декларують чесноти,але не слідують ним.

Справжня духовність ніколи не буде давити на мізки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мединский: у народа России имеется одна лишняя хромосома
Синдром Дауна — трисомія за 21 хромосомою — генетична аномалія, викликана присутністю додаткової хромосоми у 21 парі.

Ой

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені відео вкрай не сподобалось. Почитати хоча б коменти на ютубі під ним. Це ще одна кацапська пропаганда, щоб з криком "ДАЗАЭТОДЕДЫВОЕВАЛИ!11" розв'язувати агресію. Бо реально глибокого зміста в цій короткометражці нема - розваги сучасної молоді зовсім не мають нічого спільного з ветеранами. Останнім потрібні якісна доступна медицина, високі пенсії, а не висмоктані з пальця псевдосоціальні відео.

моя думка не співпадає з вашою тому що :

Не важливо хто створив відеоролик

Не важливо яка нація і як коментує

Не важливо якого кольору одежа і так дальше

А важливо що автор хотів передати

якщо придивитись з того моменту коли вони зіткнулись то молодий хлопець кинувся до дідуся на розборки але коли він побачив що той похолого віку не вдарив його але проявив власну гордість до себе і підняв тільки свою шапку, і не важно яким чином дідусь отримав ту палицю ( на війні чи від важкої праці ) цим роликом намагались донести молоді на яку наглу і горду особистість вони перетворились

П,С, побільше б таких роликів та в засобах масового звязку, можливо тоді люди одумаються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моя думка не співпадає з вашою тому що :

Не важливо хто створив відеоролик

Не важливо яка нація і як коментує

Не важливо якого кольору одежа і так дальше

А важливо що автор хотів передати

якщо придивитись з того моменту коли вони зіткнулись то молодий хлопець кинувся до дідуся на розборки але коли він побачив що той похолого віку не вдарив його але проявив власну гордість до себе і підняв тільки свою шапку, і не важно яким чином дідусь отримав ту палицю ( на війні чи від важкої праці ) цим роликом намагались донести молоді на яку наглу і горду особистість вони перетворились

П,С, побільше б таких роликів та в засобах масового звязку, можливо тоді люди одумаються

А моя думка не співпадає з вашою, тому що:

Відчепіться від молоді. Похилий вік не дає права ні на що, тим більше на беззаперечну повагу. Янукович, наприклад, людина похилого віку, але поваги до нього я не відчуваю. Азаров теж похилого віку, але поважати його я не буду ніколи. Те саме можна сказати про будь-кого(з Палицею чи без), бо вимагати поваги до себе з боку людей похилого віку, які так чи інакше причетні до жопи, в яку рухалась і в якій опинилась країна, - банальне лицемірство. Країни, що живуть лицемірством, приречені. Ба, в світі була, навіть, гігантська наддержава лицемірів - СРСР, і теж здохла.

Якщо єдине, за що мене можна буде поважати в старості, буде похилий вік - я визнаю, що життя моє було марне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з таким же успіхом там міг йти інший молодий чоловік з палочкою, жінка, дитина. Не потрібно акцентувати увагу саме на старших людях. Акцент мав бути на те, що молодь невихована і нікуя не робить

тому власне повертаємось до головного посилу цього ролика - "діди боролися за наше світле майбутнє, молодь знахабніла, Україна - гавно (внєзапно)"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з таким же успіхом там міг йти інший молодий чоловік з палочкою, жінка, дитина. Не потрібно акцентувати увагу саме на старших людях. Акцент мав бути на те, що молодь невихована і нікуя не робить

тому власне повертаємось до головного посилу цього ролика - "діди боролися за наше світле майбутнє, молодь знахабніла, Україна - гавно (внєзапно)"

Давай на секунду відкладемо оце "з таким же успіхом" і припустимо неймовірне - "молодь знахабніла, Україна - гавно (внєзапно)" як результат того, що "діди боролися за наше світле майбутнє". Може просто докуя сильно боролися і забули, що крім боротьби треба нормальним вихованням наступних поколінь займатися? Тому шо кожен раз, як я читаю про "діди боролися" і "ми повинні цим гордитись і їх поважати", я згадую оце:

Когда мы кончали первую батарею в подарок XYI партийной конференции, то я в течение 4 дней не уходил с печи, домой не являлся. Подушкой для отдыха мне служила рельса, а чтобы было помягче, подкладывал брезентовые рукавицы.

Как раз перед этим у меня заболела жена, и я ее отправил в Томск, а дома остались двое ребят, одному 3 года, другому 7 лет. И вот, на второй день после моего ухода младший сынишка заболел и скоропостижно помер. Я под производственным угаром забыл про ребятишек. На пятый день прихожу домой и вижу - младший мой ребенок помер, а старший где-то ходит по площадке и ищет меня. Соседи также ходили и искали, но не нашли. А трупик начал уже пахнуть. Делать нечего, надо хоронить, а после пришлось хорошенько выпить. Пил за победу и пил за горе.

І думаю - а можна було якось по-інакшому боротись? Бо я, наприклад, таких дебілів не міг поважать, навіть будучи зазомбованим жовтенятком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну мій дід мене з самого малку вчив грамоти, з повагою теж ніби все нормально вийшло. В сім’ї декілька поколінь ніхто не палить і не матюкається вдома :)

напевно не варто казати що чийсь дід винен в тому що чийсь внук мудак. В цьому винні конкретно батьки цього мудака. Ні гниле суспільство, ні розвалена система оствіти ні хтось інший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну мій дід мене з самого малку вчив грамоти, з повагою теж ніби все нормально вийшло. В сім’ї декілька поколінь ніхто не палить і не матюкається вдома :)

напевно не варто казати що чийсь дід винен в тому що чийсь внук мудак. В цьому винні конкретно батьки цього мудака. Ні гниле суспільство, ні розвалена система оствіти ні хтось інший.

Розумієш, це не привід заставляти мене, наприклад, поважати твого діда. Янукович теж чийсь дід, і, я впевнений, любить своїх внуків і, можливо, не палить і не матюкається. Але для мене і купи іншого люду - він елементарне чмо. І говорити, що в цьому винні конкретно батьки цього чма - значить ховати голову в пісок і отримати те саме відношення через кілька поколінь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний Diezel !

Моя субєктивна думка така:

Ви не маєте аж ніякого права стверджевати що похилий вік немає права поваги тільки по тій причині що ви пане не доросли! до того віку і дай вам боже дорости!

стосовно януковича і остальних, окрім того що він є людиною яка позбавила багатьох нормального життя і деяких взагалі життя, він є людина як особистість! і тільки це єдине правило заставляє при будь якій моїй зустрічі навіть звільнити йому місце в автобусі якщо я зустріну його пенсіонером

відразу хочу написати тим хто буде мою репліку вище критикувати. Шановні якщо ми будемо тих бандитів постійно копати гнобити до останнього подиху їх життя то ми не наведемо мир в суспільстві! ! ! постійно будуть сильніші постійно будуть банди і в кожної буде власна правда за яку вини будуть прикриватись

про вас пане Diezel в мене склалась думка або ви і є той підліток який вчинить так само або ви доросла людина но не бачите в якому світі живуть підлітки

стосовно виховання дітей я вже писав нехай кожен виховає власну дитину належним чином тоді нам не буде на кого тикати пальцем і казати куди ж дивляться батьки адже поки ми на роботі саме наша дитина вчиняє нехай маленький але злочин

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

,.......,,,,,........ На, спробуй використовувати

,.......,,,,,........ На, спробуй використовувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо я не всюди використовую ( , . ) то це не означає що я не можу висловлювати власну думку і давайте не флудити а по темі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я би не уступив януковичу місце, тільки тому,що він здоровий, вгодований,пещений бугай.постоїть.

Згоден, що похилий вік не є підставою для автоматичноі поваги.

І ти не "не всюди" використовуєш, а ніде не використовуєш.це теж свого роду неповага.і до людей похилого віку теж, а ну як хтось з них читає твою писанину?:-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут на форумі є багато людей які не використовують розділові знаки. Те що я не використовую розділові знаки я визнаю ( бо не серйозно ставився до уроків Української мови) і я ніде не знайшов що цим я не поважаю решту людей. До речі в після військовий час було дуже багато не грамотних людей і всі виходили з ситуації як могли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний Diezel !

Моя субєктивна думка така:

Ви не маєте аж ніякого права стверджевати що похилий вік немає права поваги тільки по тій причині що ви пане не доросли! до того віку і дай вам боже дорости!

стосовно януковича і остальних, окрім того що він є людиною яка позбавила багатьох нормального життя і деяких взагалі життя, він є людина як особистість! і тільки це єдине правило заставляє при будь якій моїй зустрічі навіть звільнити йому місце в автобусі якщо я зустріну його пенсіонером

відразу хочу написати тим хто буде мою репліку вище критикувати. Шановні якщо ми будемо тих бандитів постійно копати гнобити до останнього подиху їх життя то ми не наведемо мир в суспільстві! ! ! постійно будуть сильніші постійно будуть банди і в кожної буде власна правда за яку вини будуть прикриватись

про вас пане Diezel в мене склалась думка або ви і є той підліток який вчинить так само або ви доросла людина но не бачите в якому світі живуть підлітки

стосовно виховання дітей я вже писав нехай кожен виховає власну дитину належним чином тоді нам не буде на кого тикати пальцем і казати куди ж дивляться батьки адже поки ми на роботі саме наша дитина вчиняє нехай маленький але злочин

Шановний PPArhangel!

Моя субєктивна думка така:

Мені абсолютно всерівно, які права ви для мене приберегли. Мені абсолютно без різниці особистість януковича та інших жлобів і сорок, яким дали владу, а вони спромоглися лише набити кишені і натаскати блискучих речей до хати. Мені не потрібен мир з цим чмом, та й з будь-яким іншим чмом також.

Будувати суспільство з жлобами і сороками у мене немає ніякого бажання. І поважати похилих жлобів і сорок просто за їх похилість я не збираюсь тим більше. Янукович не є щось унікальне - це таке покоління, ціле покоління людей, яким зараз за 60, що росло і виросло нічого не тямлячим гівном. Це можна було б списати на старечий маразм і старатись вичавити з себе краплини жалості. Але це гівно вимагає поваги: а поважати таке гівно, значить будувати для них ще одне СРСР - це не входить в мої плани. Субєктивно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...