Перейти до змісту

А які у тебе цінності?


BodyLife

Рекомендовані повідомлення

шановний я не закликаю вас поважати якісь окремі субєкти суспільства. я намагаюсь пояснити що ми повинні поважати будь якого пенсіонера !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шановні уявіть собі таку картину з області фантастики з напів реальністю:

уявіть кожен з вас що стоїте перед судомв якому за кожну крадіжку маленьку чи велику відрізають сантиметр вашого тіла. скільки в вас залишиться живого тіла????

кожен з нас в певній мірі є злочинцем ( навіть перейшов дорогу не там це вже злочин) а скільки злочинців на даний момент прикриваються самообороною автомайданом???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PPArhangel, тобі треба було б в свій час з'їздити на майдан. Там були і старші люди, і середнього віку, і молодь. Побачив би, що проблема поваги висмоктана з пальця. А процент придурків, він стабільно однаковий за всіх часів.

Те що я не використовую розділові знаки я визнаю ( бо не серйозно ставився до уроків Української мови) і я ніде не знайшов що цим я не поважаю решту людей. До речі в після військовий час було дуже багато не грамотних людей і всі виходили з ситуації як могли

Та в тебе не тільки розділові знаки відсутні, а й помилка на помилці. Ти, схоже, взагалі не знаєш української мови. Значить, або в лісі виріс, або кацап.

я був на нашому майдані і встиг зробити висновки для себе, там крім патріотів, крім людей які вірили в зміни ще стояла молодь яка приходила (потусуватись) а деякі кадри навіть випити і бачив тих розумний які знали тільки власну правду і інша думка це обов'язково провокатор

П,С, я з луцька і Українець

стосовно ваших мінусів мене це аж ніяк не лякає але пізніше почне випливати багато кримінальних справ з майданів і організацій томущо люди не мовчать а передають через радіо "ББС" і ті люди які вступають в організації за для прикриття власних дій пізніше будуть відповідати за власні дії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

використаю тренд цієї теми :) моя особиста думка така...

Кожен має право вибору: бути бидлом чи бути вихованою людиною.

Хоча нє - деякі індивіди просто не мають вибору бо виросли бидлом і їм так зручно жити. Звідси власне і роздуми на тему "навіщо поступатися місцем старшим людям чи жінкам".

P.S.: звичайно не хотів нікого образити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожен має право вибору: бути бидлом чи бути вихованою людиною.

Оце, доречі, дуже класна іллюстрація тупості суспільства при його повній аберації. Спеціально для тупої більшості одне поняття -, наприклад, "розум" замінюється на інше - "вихованість", повязується з певними маячками(ознаками-діями) і тупе починає шукати оці маячки навкруги. Уступив місце - вихована людина, не уступив - бидло. Ввічливо говориш - вихована людина, матюкаєшся - бидло. Ти можеш бути еталонним дебілом, але якщо ти зняв шапку при вході у будівлю - ти приклад для наслідування. Під оці маячки підводиться мораль, всі навкруги радіють, що вони все знають і, головне, все роблять правильно. Норми поведінки плавно переходять у мораль, мораль визнається суспільною і виникає парадоксальна ситуація: свідомого суспільства нема, а усвідомлена суспільна мораль є. І потім оце все дивується - як то так, шо все не так, як у нормальних людей?

Всі базові поняттня - історія, економіка, політика, освіта, релігія, еліта - перекручено нереально і намертво вбито в пусті голови у вигляди маячків. І найцікавіше те, що саме ці люди говорять про "право вибору". Інколи відчуваєш себе як у цирку, пагано тільки що в ролі клоунів твої співгромадяни.

P.S.: звичайно не хотів нікого образити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я щиро вірю що можна бути дуже начитаною та освітченою людиною і при цьому матюкатися на вулиці, смаркатися і харкати в приміщені, зневажати незнайомих просто за те що вони тобі нічого не дали... Всі інтелектуали саме так себе і поводять.

Ну а ми, прості люди, маємо куди рости :)

Дето файний вислів був, доречно дюже:

"Коли ти помер - ти про це не знаєш, але всім навколо важко. Те ж саме коли ти тупий"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зневажати незнайомих просто за те що вони тобі нічого не дали...

Оце - прекрасне. Тупе завжди бере речі протилежні і називає його вибором.

"Те не поважаєш мого ДІДА????? Значить ти його зневажаєш!!!!"

Тупому не може навіть на думку не спада, що між "поважаєш" і "зневажаєш" є ціла гамма відносин, які тупому недоступні. І оця гамма - вона і є справжнім вибором.

Банальне "да мені взагалі пофіг на твого діда" зразу викличе купу негативу з боку тупого. Бо тупого привчили, що завжди треба вибирати крайню сторону і боронити її.

Капіталізм - комунізм, бидло - вихованість, захід - схід. І тупе боронить свою сторону незважаючи ні на що.

А найпрекрасніше в тупого - це спрощування.

Ми "прості люди" - нашо нам розібратись в психології(політиці, економіці, історії, будь-чому взагалі)? Ми ходимо на роботу, а розбирається хай хтось інший.

Ми "прості люди" - нам є куди рости, ми потрохи ростемо. І неважно, що решта народів вже колонії на Місяці планують - нам головне, щоби в нас пенсіонерів поважали.

Ми "прості люди" - навіщо нам вимагати щось від своїх дітей, навчимо їх читати/писати, не будемо курити і матюкатися в хаті і діти виростуть розумними і освіченими.

А потім, через покоління, "прості люди" дивуються, чому молодь така, як є, а не така, як вони марили.

І, головне, дивуються, чому молодь, їх, таких простих ростучих людей, не поважає?

Так що да - важко всім, коли більшість тупа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тупе боронить свою сторону незважаючи ні на що.

Ну попередні 2 сторінки доказують цю теорію однозначно :)

І варто ще дописати, що коли тупа людина не може щось осягнути - то вона перекручує чиїсь слова, щось довидумує щоб тексту побільше було і потім з тим яро бореться.

Ну та то дурне, щось я забув головне своє правило :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цінності цінностями, але коли люди вже нарешті усвідомлять що найвища цінність не мільярти і земля а людське життя, і коли духовні і моральні цінності будуть вище перед усім. то рахую ось тоді світ ввійде в нову еру процвітання, без війн, смерті, брехні та підлості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...