Перейти до змісту

Прошу поради


maidan

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня, подав заяву на відкриття підприємницької діяльності 28.02.14р, реєстратор сказала прийти за випискою 5 числа (після 3 робочих днів), прийшов в середу та забрав виписку, після чого пішов в податкову до свого інспектора, вона сказала заповнювати "Заяву про застосування спрощеної системи оподаткування" (Я в заяві вказав спарощена система 1 група) та в пункті 5.1 (обрання або перехід на спрощену систему) сказала поставити дату 1 квітня 14року, та сказала що єдиний податок я почну сплачувати також з 1 квітня! В пенсійному вітділі сказали те саме, що сплачувати ЄСВ буду з 1 квітня! Питання! Чи правильно сказала інспектор почати сплачувати податки з 1 квітня, та чи дійсно зараз відмінили бланки свідоцтв п-ця???? (просто чув що тільки зареєструвався - повинен сплачувати податки!) Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок 1 кввітня правильно сказали. На рахунок бланків - не знаю.

Скажіть а ЄП та ЄСВ також починати платити з 1 квітня!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свідоцтва відмінили. В податкових накладних ( для платників ПДВ) номер свідоцтва не є обов"язковим .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

А які форми звітності та коли потрібно подавати до податкової та пенсійного за період перебування на загальній системі до переходу на єдиний???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...