Перейти до змісту

Війна


phantom

  

932 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Все в адовом шоке от происходящего...

После смены власти в Украине и военных угроз России все в адовом шоке от происходящего.

Все в адовом шоке от происходящего...

Прежде всего в шоке ребята из ЕС. Особенно глава МИД Польши Сикорский. Они думали, как же они офигенно мастерски провели свою посредническую дипломатию в закопченном от дыма покрышек и политом кровью повстанцев Киеве. Подписали меморандум между невменяемым Януковичем и находящейся в ступоре оппозицией, выпили шампанского и довольные поехали докладывать в ЕС... Но, какой-то, плять, сотник, вылез на сцену Майдана и все испортил — потребовал у поверженного Яныка немедленной отставки и пригрозил штурмовать Администрацию недобитого президента. После чего одна из сторон-подписантов меморандума исчезла в неизвестном направлении, бросив в Мегажирье не только золотой унитаз, но и золотой батон впридачу. Однако, это еще полбеды для евробюрократов, привыкших к компромиссам и соглашательству. Адский ад начался потом... Их друг и коллега Володька Путин вдруг начал куралесить. Зачем-то поднял по тревоге войска в европейской части России, заручился поддержкой сенаторов и хочет идти войной на Украину. Фрау Меркель, поговорив с российским коллегой по телефону, вынесла психиатрический вердикт — «утратил связь с реальностью» и сообщила об этом Обаме.

Эта новость вызвала шок у Обамы. До окончания президентских полномочий осталось совсем немного, а тут ситуация требует проявить твердость и решительность, иначе американский избиратель не одобрит. Но ссыкотно как-то... И еще Маккейн все время подзуживает: «Ты мужик или баба?».

Украинские бабы тоже в шоке! Братская Россия, которую они так любили за Баскова и Стаса Михайлова, что-то начинает очень походить на гребаный третий рейх и СССР времен Афганистана одновременно. Слова «ограниченный военный контингент на территории Украины» вызвали у них не просто шок, а панику. Далекое и страшное слово «Война» вдруг стало таким близким и реальным. И бабы, пустив слезу, с тревогой и надеждой посмотрели на своих мужиков.

Украинские мужики, которые еще недавно болели на Олимпиаде за российскую хоккейную команду, а также жгли покрышки на Майдане и швыряли коктейли Молотова в ненавистных ментов, вдруг впали в состояние шока от такого поворота событий с Россией и Крымом, но, прийдя в себя, начали искать адрес ближайшего военкомата.

В шоке и военкомы... После ликвидации военных призывов в Украине они впали в депрессию и потихоньку попивали горькую от безделья. Но, сегодня, придя на работу, вдруг обнаружили под стенами своих обветшавших заведений толпы мужиков разного возраста — от совсем юных студентов, обычно косивших от армии, до 40-50 летних отцов семейств в старых дембельских шинелях времен Советской армии, расшитых золотом и побитых молью, которые они, вероятно, достали с чердаков и чуланов. Толпа гудела и требовала немедленно выдать им оружие, чтобы пойти и от***ить ненавистного им Путина.

В шоке и сам Путин. Сначала вести из Украины вызвали у него легкую панику. Но, собрав свою волю в кулак он решил под шумок использовать ситуацию в «братской стране» в свою пользу, вернуть «подарок Хрущева», а заодно, и еще чего прихватить, «что плохо лежит». А также наказать нахалов, посмевших установить власть, несогласованную с Кремлем. Но, дела как-то пошли не так... Радостной встречи «защитников и освободителей» в Крыму не получилось. Народ с цветами массово не выходит. А хохляцкие вояки, которые, казалось будут сдаваться и получать российские паспорта, вдруг оказывают сопротивление, но не стреляют а посылают на***й элитный российский спецназ в форме «самообороны» Крыма. А тут еще и в России народ заволновался... требуют мира.

В шоке и российский народ. Одна его часть в ступоре от того, что теперь «братские страны» превратятся во вражеские. Другая в недоумении, почему эти русские на Украине противятся и не понимают того, что их хотят спасти и защитить российские солдаты.

В шоке и российские солдатушки в Крыму, которых экипировали по последней военной моде, нафаршировали оружием, но зачем-то приказали срезать все погоны и шевроны. Им совершенно непонятно, что они здесь делают и будут ли в них стрелять. А умирать за этого пидараса Януковича ох как не хочется.

В шоке и Янукович. Впрочем, он из этого состояния давно уже не выходит... Еще с конца ноября прошлого года. А ведь, все могло быть совсем по-другому, если бы он поставил одну лишь подпись тогда, в Вильнюсе. Одну лишь подпись, плять! И эта мысль не дает ему ни сна. ни покоя.

Не в шоке сегодня только командир корвета ВМС Украины «Тернополь». Получив от Командующего Черноморским флотом России ультиматум с требованием к экипажу корвета сдаться, он прохрипел: «Хрен вам! Русские не сдаются!»... И запел гимн Украины.

Он патриот и верен присяге.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 6,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

якось слабенько,як для мережі Локаль,чекаємо справжнє звернення =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пропоную знайти тих дев'ятьох, хто голосував, що буде воювати за роїсю й закрити їх в тюрму, поки конфлікт не вирішиться.

не потрібні нам ті, хто будуть стріляти у спину....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100пудоф! А ше пропоную закрити форум чи лише певні теми для гостей, чисто для зареєстрованих, ВР же теж працює зараз в такому режимі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не сц...мужики, вони не здатні стріляти в спину, вони здатні тільки по клаві стукати.

Тут он серед самих крикливих ідейних знайшлися ті, що від повісток тікають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пропоную знайти тих дев'ятьох, хто голосував, що буде воювати за роїсю й закрити їх в тюрму, поки конфлікт не вирішиться.

не потрібні нам ті, хто будуть стріляти у спину....

Андрій, та кого там закривати, то ж клавіатурні воїни :_02: Ти запропонуй хоч комусь з них "поговорить", там же духу хватає тільки тицьнути проти України, тай то вдягають 2 памперси одночасно при тому :_02:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так, воєнкомати коментували, що формують списки бажаючих (оскільки є охочі) на всяк випадок, тому йдіть записуйтесь.

P.S. От писаки! На Волині бл. 300 бажаючих виявилось, а вони тільки питають де і що!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, що там зараз у військоматі робиться?

Товариш пішов у добровольці записуватися, то 2 години в черзі простояв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а шо робити тим, кому повістки не прийдуть?

самооборона, правий сектор, навчання в військовому ліцеї. нє, не чув?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я ходив. Показали на двері і попросили ввічливо. Сказали -- нє баїсь, жена твоя і мама військовозобовязані, а ти лашара нє))) сиди дома з дітьми і успакойся. Але я всетаки домучив їх, сказали шо ну вже в самому скрутному часі я потребуюсь для ремонту і обслуговування броне і автотехніки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли я був, то було десятка 2 людей, причому не тільки молоді, я без черги, у мене там свої канали. Після проходження підписного листа шоб диплом отримати у 2008 у мене тепер довічно без черги вхід до воєнкомату)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вопреки ложной информации Украинских СМИ на территории Крыма при введении войск не было пролито ни одной капли крови. Военные части, подчиняющиеся Украинскому правительству были просто заблокированы с просьбой сдать оружие. ...

Подойти к военной части и ПРОСТО ПОПРОСИТЬ ОТДАТЬ ОРУЖИЕ! Может и ключ от истребителя и танка? :) Ну, просит же человек, да?

А мож мы к Путину сходим, просто попросим отдать чемоданчик с кнопкой?... Ну а почему бы и нет?! Ведь это же в порядке вещей, правда?

Ты дибил? Иль считаешь, что здесь такие же овощи безмозговые, как в Крыму?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До посту № 1143

Мене возили з мішком на голові і били - Балашов

Поїздка до Сімферополя київського підприємця та відомого громадського діяча Геннадія Балашова відзначилося викраденням останнього невідомими бойовиками.

Сам Балашов говорить, що його возили з мішком на голові і били 8 годин.

Поспілкуватися з Геннадієм Вікторовичем вдалося телефоном в момент його перебування на одній з заправок на шляху повернення до Київа.

"Мене били дуже делікатно, я можу сказати, по спині і по голові. Око підбите. І можу сказати, що мене били з повагою - боляче, сильно, по певних місцях, але не так, щоб покалічити", - зізнається бізнесмен.

Коли і хто вас викрав в Криму?

- Мене викрали з центрального відділення міліції Сімферополя, куди мене попередньо відвезли. Супроводжував це все Самвел, який представився майором. Після того, як оформили протокол, він вивів мене (з відділку міліції - ред.) і сказав, що довезе до аеропорту. Але замість цього віддав мене якимось бандитам.

Ці бандити завезли мене незрозуміло куди. Словом, били вісім годин.

А ви при цьому не бачили, куди вас везуть і де ви перебуваєте?

- Справа в тому, що у мене на голові була чорна шапка, замотана скотчем.

Потім мене завезли в гаражі якісь і в темряві прив'язали до стільця. І там вже почали лупасити і допитувати. Вони намагалися з себе будувати російське ФСБ, але це явно кримські бандити.

Вони щось говорили вам?

- Вони дуже часто змінювалися. Так як мене супроводжувало десь дві-три машини. Вони весь час розмовляли, а мене просто лупасили, били по голові. Я лежав на задньому сидінні.

Чи були у ваш бік погрози?

- Запевняли прострелити мені чашечку на коліні. Говорили, що я сказав дуже багато слів, які загрожують миру. Що я не люблю росіян, що я - за Майдан.

Загалом таке враження, що мене там чекали .

А за яких обставин вам вдалося звільнитись?

- Вони мені пред'явили вирок. Сказали, що роздягнуть мене наголо, вивезуть в поле і там випустять.

А потім ми довго ще їхали. Вони поставили мене на карачки, розрізали ножем скотч на руках і в цій шапці залишили.

Де ви опинилися в цей момент?

- Я вийшов на дорогу і зрозумів, що перебуваю в Бахчисараї. І там зустрів групу "СТБ". А мені треба був Facebook, тому що у мене телефон забрали.

Крім телефону викрадачі ще щось забрали у вас?

- Вони все забрали - паспорт, кредитну картку, всі гроші (ну у мене там було пару тисяч) і ключ від Мерседеса, який залишився в Борисполі. Загалом пограбували повністю.

Ваше перебування в Криму залишило якісь враження? І які зробили висновки ви особисто після поїздки туди?

- Не можна в Крим їхати. Тому-що там працюють якісь групи. У мене є підозри що це "аксьоновці" (самопроголошений прем'єр Криму Сергій Аксьонов - ред.), які викрадають людей. Будь-яка знаменита людина, яка там є, може бути викрадена ось цією групою. І там у них керуючий Самвел - вірменин, майор . Який здав мене ось цим людям: він мене буквально заштовхнув в цю машину, де мене схопили бойовики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну там своя історія... скоріше вони як мене бачать то самі забирають, бо трохи обідили мене в 2008 і я закидав їх кляузами, скаргами і анонімками по всіх інстанціях яких тільки знав, вплоть до штабу західного опертивного командування і міністерства

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли я був, то було десятка 2 людей, причому не тільки молоді, я без черги, у мене там свої канали. Після проходження підписного листа шоб диплом отримати у 2008 у мене тепер довічно без черги вхід до воєнкомату)))

навіть і тут корупційні схеми, а ні щоб як всі в черзі постояти....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.youtube.com/watch?v=Vs_wksQon4w

наш гимн звучит на разных языках

тільки це не гімн а пісня, слова відрізняються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пропоную знайти тих дев'ятьох, хто голосував, що буде воювати за роїсю й закрити їх в тюрму, поки конфлікт не вирішиться.

не потрібні нам ті, хто будуть стріляти у спину....

Это наверно глюк.

Я точно давал ответ на два вопроса, а на третий не выбрал ничего, ибо вопрос как для меня мега глупый, но если посмотреть на общее количество голосов по трём вопросам, то они совпадают. Значит если дал ответ на первые два и ничего не выбрал в третьем пункте, твой голос, в третьем пункте, всеравно присваивается какому-то значению (предполагаю что за "рашу")...

Из-за глюка сайта, наверно и появились эти голоса...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НЄ! В черзі в воєнкомат я стояти більше НЕБУДУ!!! Хватить, я постояв вже 2 тижні з 8 до 8, не отримав диплома як всі нормальні люди, а вкінці ше й виявилось шо за весь цей час, шо я стояв у кабінет в який мені потрібно було -- черги не було. Я людина скромна і замкнута, але я їм тоді висловив все, шо про них думаю до такого екстазу, шо мене звідти міліція виводила. і в них там не 2 спеціаліста сидить, а 2 поверхи з купою кабінетів, такшо персоналу там вистачає, черги там створюються штучно ними ж самими для ажіотажу. так шо нехай вони черги не створюють, а не я маю в них стояти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.youtube.com/watch?v=Vs_wksQon4w

наш гимн звучит на разных языках

не підтримую і засуджую !!!

гімн -це ГІМН, і мусить звучати (офіційно) ЛИШЕ НА ДЕРЖАВНІЙ МОВІ. що ж це буде за гімн,коли ті "рускаєзічніе" начнуть його співати по-своєму! фу,аж бридко!!!

"згинуть наші вороженьки" -> Росія наш ворог і він мусить згинути, як це буде ясно на кацапській мові?

ДИБІЛІЗМ ! ! !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...