Перейти до змісту

Війна


phantom

  

932 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

на фото авіаносец і 12 корабликів, США говорило про 17 ))

хоч якось підтримують

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 6,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

В Севастополь прибуло 30 автобусів з російськими озброєними тітушками

У Севастополь в'їхало близько 30 автобусів з туристами Путіна". За попередніми даними, вони рухаються в бік штабу ВМС України.

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомив керівник центру віськово-політичних досліджень Дмитро Тимчук.

Є інформація, що деякі з "російських тітушек" можуть бути озброєні автоматами, раніше вилученими з розташування 727-ї окремої радіолокаційної роти тактичної групи "Крим" Повітряного командування "Південь" Повітряних Сил Збройних Сил України, дислокованої у місті Судак.

Нагадаємо: раніше російська сторона неодноразово заявляла про численних жертв, загиблих в результаті нападів якихось "бойовиків" в Криму, що не відповідало істині. Зараз наявність у "титушек" автоматичної зброї у зв'язку з цими заявами наштовхують на серйозні побоювання.

В даний час штаб ВМС України оточений людьми в чорній формі без розпізнавальних знаків (за нашою інформацією - це російські козаки). За ними стоять ряди збройних російських солдатів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Росія нічого не крала, тут форум читають не тільки ті, хто курив букварь в школі, а ті хто хоть щось вчив, і читав, тому думаю правильніше сказати СССР, і це вічна боротьба кожної країни за виживання, хто перший, той на коні. Так само якби ядерна зброя була тільки в США, хто зна щоб зараз взагалі було в світі, і яким він був взагалі.

Ну та да, в радянському букварі ясне діло не писали про крадіжку.

І ніхто зараз би не відмовився жити, як американець.

І ще зараз ніхто вже не воює звичними способами.

Насправді третя світова війна вже давно почалася.Та сама Німеччина, котра почала дві попередні, вона ж не відмовилась від своїх посягань. Вона просто вже ЕКОНОМІЧНО тихо і непомітно захопила всю Європу.

В економічній війні Росія програє безповоротно.Тому й хапається зараз судорожно за зброю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Послухавши пупкіна зробила висновок: дорогі мої земляки-западенці, Путін нас боїться, конкретно нас :_07:

Так і сказав, що мусив захищати свої стратегічні об'єкти. Виявляється ми бойовики. І як ми могли себе так недооцінювати?

Сьогодні пішла уже якась хвиля іронії над напругою. На вимогу скласти зброю, наші відповідають: русские не сдаются. Довоювалися мля...

Приємно було почути, що наш корвет "Луцьк " тримається.

10003485_748265211852487_87537490_n.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ніхто зараз би не відмовився жити, як американець.

Хто хотів жити як американець, то вже там і живе...

США поступає по іншому, зі сторони сильного, дивляться що не так як вони хочуть, вводять свої війська які все рівняють з землею, і всьому світовому суспільству кажуть, що це просто прояв демократії... тому деяким лідерам є в кого вчитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось про повістки усі мовчать чи нікому не приходили? В мене один співробітник вже на "учєніях", а в другого повістка з'явитися у п'ятницю в воєнкомат з речами. Обоє не служили, обоє віком біля 30 років, в одного судимість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vrubel Dmitry

Александр Салагаев пишет: "Обращение к В.В. Путину.

Уважаемый Владимир Владимирович.

Мы узнали, что вы хотите ввести войска в Крым, чтобы защитить права русскоязычного населения. В связи с этим у нас большая просьба – ввести войска в Вологодскую область. Мы тут все сплошь русскоязычные и наши права очень ущемляются. Наши больные не могут получить нужных им лекарств и лечения, уровень нашего образования падает с каждым годом, закрываются детские секции и кружки, сельское хозяйство практически уничтожено. Мы все очень страдаем.

А оккупанты, захватившие власть при помощи нечестных выборов, ничего не делают для покоренного населения. И тратят деньги на себя, на свой пиар, на свои кабинеты и загородные дома, на покупку квартир и авиачартеры.

Мы будем вам очень благодарны и гарантируем, что никакой партизанской войны против освободителей не будет. Да и международных санкций, наверняка, не последует.

А еще мы узнали, что вы собираетесь потратить много денег, чтобы нормализовать жизнь в Крыму. Стесняемся спросить: можно ли потратить эти деньги на нормализацию жизни в Вологодской области. А то наша область в такой долговой яме, что ни на что денег не хватает. А нам очень нужны мосты, дороги, спортивные сооружения, промышленные объекты, новые рабочие места…

С уважением и надеждой на освобождение, русскоязычные жители Вологодской области.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не панікуйте народ, на тереторії Україна 16-ть ядрьоних працюючих реакторів , ака нафіг війна !!!!!!!!!!!!!!! ви шо зглузду зїхали? один постріл гармати або ракети як кажуть не туда , то про тереторїї евросоюзу можна забути на тисячі років, а також тереторії росії теж будуть забруднені радіацією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тим часом...."Украина вскоре лишится льготного режима оплаты за российский газ"

Після того як Путін зрозумів що військовою силою нас не візьмеш (втрати будуть занадто великі), в хід пішла стандартна економічна палиця. Невідомо в честь чого була така знижка ціни на газ, але вже про неї можна забути. Я вважаю що нашій державі потрібно АКУРАТНО розплачуватись з боргом перед Газпромом, щоб не було звинувачень та істерій на цю тему у Росії, але треба наполегливо, запрошуючи західних інвесторів, оголошуючі національні програми шукати альтернативу цій газовій голці, щоб Україна не задушилась у цьому зашморзі. Так, на комунальну сферу йде в основному газ українського походження, але в Україні ще існує промисловість, яка без росіського газу поки що існувати не може.

З.І. Все ж таки можна віддати належне РФ, які планують обійтись без нашої ГТС за допомогою своїх "потоків". Принаймні вони вкладають у це гроші, якось так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є одна заковика, газ добувається і літом і зимою, а споживається більшість зимою. Для цього були побудовані підземні газосховища, які заповнюються влітку.А побудовані вони на території Західної України. Так що някими потоками Росія не обійде Україну і полюбе мусить з цим рахуватись. Саме тому зараз Путін і хоче послушного йому уряду в нас.Крим,Донецьк -все це для того і робиться.

З.І А чого шапку поміняв?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

США поступає по іншому, зі сторони сильного, дивляться що не так як вони хочуть, вводять свої війська які все рівняють з землею, і всьому світовому суспільству кажуть, що це просто прояв демократії... тому деяким лідерам є в кого вчитися.

США стоїть на захисті демократії в світі. Любий режим, який має бажання стати диктатурою, оглядається чи не полетять в нього "Томагавки".

Захищають в тому числі і нас... Особисто в мене Америка завжди викликала захват і повагу. Чого варте лише одне стримування комуністів в двадцятому столітті.

Itzamna з твого стьобу осилюю лише перші слова. Висловлюйся внятніше. В інтернеті масса цікавої інформації і думаю твою писанину небагатьом хочеться розшифровувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Окружний адмінсуд Києва скасував рішення Верховної Ради Криму щодо висловлення недовіри Раді міністрів Криму і призначення Сергія Аксьонова на посаду Голови Ради міністрів Криму.

Про це повідомила прес-служба Генпрокуратури.

Окрім того, суд визнав протиправними організацію та проведення місцевого референдуму з питань удосконалення статусу і повноважень автономії.

"Зважаючи на зупинення адміністративним судом вищевказаних рішень ВР АР Криму, всі дії та рішення Аксьонова як керівника Ради міністрів АР Крим та від імені цього органу є незаконними та вважаються такими, що вчинені без відповідних правових підстав", - пояснили в ГПУ.

"Навіть якщо будуть проводити референдум… Цей референдум не може проводитися, тому що дія рішення є зупинена", - сказав в.о. генпрокурора Олег Махніцький в ефірі "Громадського ТБ".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є одна заковика, газ добувається і літом і зимою, а споживається більшість зимою. Для цього були побудовані підземні газосховища, які заповнюються влітку.А побудовані вони на території Західної України. Так що някими потоками Росія не обійде Україну і полюбе мусить з цим рахуватись. Саме тому зараз Путін і хоче послушного йому уряду в нас.Крим,Донецьк -все це для того і робиться.

З.І А чого шапку поміняв?

Я не думаю що ця проблема газосховищ не вирішувана. Інакше б не вкладались мільярди доларів у ці проекти, при цьому постійно наголошуючи що одна з основних цілей проекту - позбавитись країн транзитерів. Тим більш що зараз "північний потік" вже діє.

Але для нас, України має бути основною метою - позбутись залежності від цієї клятої російської газової голки!

Щодо шапки... не зрозумів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Дарагіє наши защітнікі України, ми за вас пєрєживаєм, ми с вамі, єслі будєт нєобходімость, то прієзжайте к нам в Днєпрапєтровск, ми вас накормім, согрєєм, посєлім, вас і ваши сємъї." - звернулась до військовослужбовців Криму мешканка Павлограда.

Почув в ефірі радіо 24, де інфу перевіряють особисто, щоб на провокації не піддівались - думаю шо то вже тренд. Багато полови в ефірі.

Народу тра інфи накидати як найбільше і як найчастіше, щоб про інше не задумувались. imho

Не бийте сильно, але разом із запахом війни, пахне гнилим PR. Тим білше, що ефір глухо мовчить за другого, білоруського "брата" (ні він не інший, він таки другий). Наливайченко мовчить, Аваков мовчить всі мовчать, як риба об льод. А я слухаю всяку хурму і чекаю на повістку з воєнкомату. Да, ...ть, чекаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

США стоїть на захисті демократії в світі. Любий режим, який має бажання стати диктатурою, оглядається чи не полетять в нього "Томагавки".

Захищають в тому числі і нас... Особисто в мене Америка завжди викликала захват і повагу. Чого варте лише одне стримування комуністів в двадцятому столітті.

Раз ви в захваті, так допоможіть відбудувати той самий Ірак, подивіться як жив народ до того, і як він живе зараз, подивіться на той самий В'єтнам, який доречі чомусь не просить зараз допомоги в США, деякі народи все життя живуть при диктатурі, ну менталітет у них такий, повірте якби було так погано, то народ рано чи пізно сам поміняв би режим, монголотатари правили 300 років і де вони? Царя батюшку і то повалили, Союз повалили теж, так що це спірне питання.

З таким я можу й до вас в хату зайти, й сказати що ви притискуєте права своєї жінки яка хоче подивитись серіал, а ви в той час футбол дивитесь.

І з ваших слів США має вже давно Білорусію розбомбити, тому що там диктатор, чому ж тоді вони туди не йдуть? Про Китай я вже мовчу, чому там немає американських солдат? США діє завжди тільки в своїх інтересах.

PS: Цей весь "двіж" показав нам, куди треба рухатись далі, а це міняти відношення взагалі до всього, починаючи з того, що в армію треба йти, а не гордитись тим що відкосив від неї, бо немає там чого робити, ламати систему яка роками вкорінилась дуууже важко, бо в кожного свої інтереси, хтось давно вже сидить за границею на чемодані грошей і йому взагалі пофіг що буде тут далі, а комусь діватись немає куди і от йому точно не пофіг що буде далі.

Колись на того хлопця, що не служив в армії дівчата дивились як на ущербного, а зараз дивляться як молодчагу який відкосив, бо там один дибілізм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

особисто відкосив не тому,що боюся за себе чи за здоров*я, а впадло було навіть тих 9 місяців копати картошку чи чистити басейни полковникам. Якби там навчали військовій підготовці - уже б давно пройшов, і х..й пинати якось не привик. Хоча 9 місяців "аніхеранеробити" все ж таки краще, чим 2 роки (як було раніше).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

питаю одного тіпа з росії, як у вас там з владою, ще не задовбала? У відповіть отримав: "власть мудаки хутин пуй"

...но хохлам дадим люлей. Так? Чи ні? Просто цікава думка.

Та ні, ніби адекватний росіянин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MACCEN Я демократ. Завжди піддержував і піддержую зовнішню політику США. Політика здержування дуже ефективна. Танки Росії давно були б вже в Києві, як би не НАТО і США.

Особисто рахую, що Крим ми вже втратили. Аби до нього не додалось ще кілька областей.

Формально він може бути в складі України, но правити там будуть маріонетки Москви. Європа готова пожертвувати Кримом, аби загасити українську бомбу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MACCEN Я демократ. Завжди піддержував і піддержую зовнішню політику США. Політика здержування дуже ефективна. Танки Росії давно були б вже в Києві, як би не НАТО і США.

Особисто рахую, що Крим ми вже втратили. Аби до нього не додалось ще кілька областей.

Формально він може бути в складі України, но правити там будуть маріонетки Москви. Європа готова пожертвувати Кримом, аби загасити українську бомбу.

Рахманін (то є редактор Дзеркала Тижня) в приватній бесіді ще 01.03.14 сказав, що Володимиру Адольфовичу Путлєру Крим без Києва непотрібен. Київ він не візьме. Крим сам по собі збитковий без Херсонщини, за ті рублі можна кілька десятків островів щороку купувати. Завдання Путлєра вже виконано, наслідки для Росії вони пожинатимуть роками, як і ми свої (ну вгадайте).

Я лише сподіваюсь, що діти мої цих днів "братської" дружби не забудуть, як і діди наші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю Путіну Крим весь взагалі не потрібен, там аби був вихід до акваторії де може стояти флот і все, там одні камні, і хіжини для туристів, з Криму скоро сам народ буде виїзжати бо немає там як заробити грошей і нічого немає крім курортів, де все дорого тому що там сонячних днів менше чим будь-де, й підхід у нас з нестабільністю такий, що не можна планувати більше чим на рік, максимум два, тому ціни безбожні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...