Перейти до змісту

Війна


phantom

  

932 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

в.о. Президента України призначив нових губернаторів

http://www.president.gov.ua/documents/index.php?start=0&cat=-1&search_string=&logic=all&like=begin&number=&from_day=1&from_month=1&from_year=1994&till_day=2&till_month=3&till_year=2014&order=desc

(скорочений список http://www.pravda.com.ua/news/2014/03/2/7017093/ )

Як ви вважаєте, призначення нових голів облдержадміністрацій - це найважливіший крок до підвищення обороноздатності України? Мене дещо турбує ця ініціатива, бо маю певні сумніви. Хотілось би почути інші думки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 6,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

ну якщо офіцери дивуються прийшовши на службу на роботу, що може бути тривога та всі на поготові, і можуть кинути куди завгодно в літак і ти вже за пару сотень кілометрів від роботи, то це те саме що лікарь хірург прийшовши на роботу, а йому скажуть що зараз ургентна операція, а він буде возмущатись що якраз тільки хотів кави попити як завжди, і так далі...

Завжди кажу всім людям, якщо не подобається робота, умови праці і так далі, то завжди можна в відділі кадрів попросити листочок А4 і написати заяву на звільнення...

Пишу останній раз, флей ні до чого. Читайте правильно, що я писав. Так, армія повинна виконувати задачі і бути завжди готовими до "відрядження". Але при цьому повинна працювати тилова служба. Я так і писав - спочатку роблять, а потім думають. Це все як у фільмі "Ти рыбу жарь, а рыба будет". Я писав про те, що армію підняли, а тилу немає. Так само і хірург, ти йди роби операцію, а скальпель потім дамо і світло ввімкнемо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в.о. Президента України призначив нових губернаторів

http://www.president...2014&order=desc

(скорочений список http://www.pravda.co...4/03/2/7017093/ )

Як ви вважаєте, призначення нових голів облдержадміністрацій - це найважливіший крок до підвищення обороноздатності України? Мене дещо турбує ця ініціатива, бо маю певні сумніви. Хотілось би почути інші думки.

в даній ситуації - це правильний крок, оскільки за такого розвитку подій, нам потрібно, щоб усі були на свої місцях

і вся система влади працювала...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тож сюди запости

Путін попросив ввести війська в Крим через інсценовану стрілянину та "липові" жертви

Президент РФ Володимир Путін звернувся до Ради Федерації щодо введення російських військ в Крим після того, як в ефірі російського ТБ показали нібито загиблих російських військових внаслідок стрілянини біля Ради міністрів Криму у Сімферополі

Сюжет про стрілянину "українських бойовиків" із закритими обличчями та тіла російських військовослужбовців, які нерухомо лежали на дорозі, показали на російському телеканалі "Вести".

"О 15:20 біля будівлі Кабміну АРК в Сімферополі пролунали автоматні черги .... Біля Будинку Профспілок в 50 метрах від Кабміну залягли невідомі люди в чорній формі, з чорними масками на обличчях і білими пов'язками на руках", - зазначає журналіст "Вістей".

"Вони стріляли по натовпу і Дому Профспілок . Потім ... вони почали застрибувати у жовті автобуси "Богдан" ... Мабуть , автобуси були викрадені, тому що на одному з них був напис"Зоопарк", - наголошується в сюжеті.

Також кореспондент зазначає, що "постраждали і журналісти, але серйозно ніхто не поранений, проте це зайвий раз свідчить про те, що в Криму знаходяться провокатори, які бажають дестабілізувати обстановку".

102db95-krym.jpg

"Люди в черном играют "бандеровцев", хотя они почему-то приехали в Крым на автобусах с крымскими номерами". Фото з Livejournal користувача raymond-saint

1d908e3-krym0.jpg

При цьому на відео чітко видно, що автобуси, в які "заскакували екстремісти" – жовтий, з кримськими номерами та написом "Львов.Тайган". Це автобуси кримського підприємства "Парк львов "Тайган", що розташоване у Білогорську під Сімферополем і директором якого є керівник ялтинського зоопарку "Сказка" Олег Зубков.

ось це відео

http://youtu.be/qcFnQ6k-q00

і його опис

Опубліковано – 1 бер. 2014

1 марта 2014

В 15.20 по местному времени в субботу у здания кабинета министров в Симферополе раздались автоматные очереди. Толпа хлынула с площади, просвистели пули, я побежал на выстрелы.

Возле Дома Профсоюзов, который находится в 50 метрах от здания кабмина, залегли неизвестные люди в черной форме, с черными масками на лицах и белыми повязками на обеих руках.

Они стреляли по толпе и Дому Профсоюзов. Потом началась передислокация. Они начали запрыгивать в желтые автобусы "Богдан", припаркованные у Дома Профсоюзов. По-видимому, автобусы были угнанные, потому что на одном из них была надпись "Зоопарк".

После этого автобусы тронулись и проехали мимо сотрудников ГАИ и милиции. Шторы на окнах были задернуты.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо по нашій Волині, то в Ковелі та Володимирі стоїть по дивізії (тепер бригаді) зі штатним розписом в мирний час по 1000 кадрових військових, а у військовий час по 10 тис = 1000 кадрових + 9000 резервістів.... Тобто для доукомплектації лише цих двох частин потрібно ще 18 тис резервістів-волинян...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато чого можна перекрутити з цього відео. Наприклад, на рахунок автобусів, можуть сказати, що вкрали.

А от на таке мені здається важче відповісти:

"

Також користувачі соцмереж зауважили, що "бандерівці" з телесюжета озброєні новітньою російською зброєю – автоматами АК 100-ї серії та гранатометом РГ-94, які наявні на озброєнні лише в армії Росії. 3952385-krym2.jpg

Окрім того на фото і відео можна бачити, що під нерухомими "жертвами" стрілянин у камуфляжі зовсім немає крові.

Події у Сімферополі разом з тим висвітлював і російський телеканал "Дождь" У включенні з Криму журналіст розповідав про те, що з огляду на гільзи після стрілянини, патрони були холостими."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

схоже перейшли на кіноматографічну війну - ОСЬ який вийшов в них Музичко. Думаю на якусь нагороду в номінації "Комедія" потяне... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пишу останній раз, флей ні до чого. Читайте правильно, що я писав. Так, армія повинна виконувати задачі і бути завжди готовими до "відрядження". Але при цьому повинна працювати тилова служба. Я так і писав - спочатку роблять, а потім думають. Це все як у фільмі "Ти рыбу жарь, а рыба будет". Я писав про те, що армію підняли, а тилу немає. Так само і хірург, ти йди роби операцію, а скальпель потім дамо і світло ввімкнемо.

Який там тил, дали автомата і пару магазинів радуйся, а ні то в бою здобудеш...

Чи треба ще негра виписувати який буде нести спорядження і підтирати одне місце коли стане боязно...

От з таким відношенням точно воювати немає кому, бо ці недогенерали та офіцери в нас тільки личкі мають, а толком як до справи то їм подавай і душ, і триразове харчування, і бл.... в баню, от тоді може будуть воювати і то не факт...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо по нашій Волині, то в Ковелі та Володимері стоїть по дивізії (тепер бригаді) зі штатним розписом в мирний час по 1000 кадрових військових, а у військовий час по 10 тис = 1000 кадрових + 9000 резервістів.... Тобто для доукомплектації лише цих двох частин потрібно ще 18 тис резервістів...

Трохи забагато. Батальйон розрознутий це біля 550 військових. Три батальйона = полк. Три полка плюс роти дві-три = дивізія, тобто (550*3)*3+120+120 = до 5 200 (але це теорія). До 2000 року "51 механізована дивізія" (В.Волинський) була кадрированою (скороченою) в складі 3500 військових. Зараз набагато менше.

Думаю всього до 7-9 тис.

На фото, а звідки міліцейський форд, в нас таких немає, а з росії привезли - сомніваюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До 2000 року "51 механізована дивізія" (В.Волинський) була кадрированою

51 мотострелковая а не "механизированная" развернутая - 16 тыс.человек. (я служил там)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж сумніваюся. Фотошльоп. Фари горят,що на першій,що на крайній авто.І на місці пулємьойота ,якась пляма .На всіх авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж сумніваюся. Фотошльоп. Фари горят,що на першій,що на крайній авто.І на місці пулємьойота ,якась пляма .На всіх авто.

+ всі їдуть трохи боком.. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Депутат: Крымский премьер известен в криминальных кругах как "Гоблин"

Депутат: Крымский премьер известен в криминальных кругах как "Гоблин"

Воскресенье, 02 марта 2014, 11:22

Депутат от "Батькивщины" Андрей Сенченко считает, что сценарий, который сейчас реализуется в Крыму Москва готовила несколько месяцев.

Об этом он рассказал в интервью "Радио Свобода".

Он рассказал детали биографий спикера Верховного совета Крыма и "нового крымского премьера", которых Россия использует как марионеток.

"Владимира Константинова я знаю лет 25, он всегда занимался только бизнесом, никакого отношения к политике не имел. Бизнес у него очень специфический - это, по сути, строительная пирамида под собирательным названием "Консоль"", - рассказал Сенченко.

По его словам, эта фирма мошенническим путем получала очень большие кредиты, в том числе в банках: "Сбербанка", ВТБ, "Проминвесте" и так далее.

"У Константинова ужасное материальное положение, он банкрот и огромные деньги должен банкам. Есть уголовные дела. Чтобы избежать ответственности, господин Константинов за очередные кредитные деньги начал финансировать Партию регионов в Крыму и таким образом стал спикером крымского парламента", - говорит Сенченко.

"Пару месяцев назад Константинов начал активно ездить в Москву. И после одной из таких поездок он вызвал руководителя юрслужбы Верховной Рады Крыма и попросил сделать подборку документов по акту 1954 года о присоединении Крыма к Украине - это вопрос, которым он в жизни никогда не интересовался", - добавляет депутат.

По его словам, после этого поведение Константинова резко изменилось, он стал вести себя очень агрессивно, чувствовал поддержку за спиной.

"Поэтому очевидно, что сценарий, который сейчас реализуется, готовился несколько месяцев, безусловно, готовился в Москве. То есть это не спонтанная реакция крымчан на какие-то события", - говорит Сенченко.

"Господин Аксенов в середине 90-х годов был обычным бригадиром в организованной преступной группировки, он был известен в Крыму в криминальных кругах и милицейских по кличке "Гоблин"", - рассказал депутат.

"Человек, который трех слов связать не может. С определенного момента он тоже занялся политикой, я бы поставил точкой отсчета 2009 год, он возглавил структуру "Русское единство" опять-таки после нескольких поездок и консультаций в Москве. Эта структура поддерживается финансово, видимо, там. Именно поэтому этой парочке поручили изображать новую власть в Крыму", - считает Сенченко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

криминальных кругах как "Гоблин"

ну и кто он после этого? борду тоже читает много "известных в криминальных кругах"...,просто не пишут....но,то читают,я бы не спорил...

Москва - не вся россия, и то что путлер ляпнул - не все будут исполнять...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сашу Бєлого на того гобліна натравити.Хай там по своїм панятіям його укатає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме популярне питання сьогоднішнього дня у чоловіків України до своїх дружин: "А ти не бачила, де мій військовий квиток?"

Сам сьогодні таке питання задавав. )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

одного дня вистачило, щоб стати зрадником? чи все життя ним був?

Главнокомандующий военно-морскими силами перешел на сторону крымского правительства

2 марта 2014, 19:42

Руководителя военно-морскими силами назначили только вчера.

Назначенный вчера на должность главнокомандующим военно-морскими силами Денис Березовский сегодня перешел на сторону нового нелегитимного крымского правительства.

На пресс-конференции в Севастополе он присягнул на верность "крымскому народу".

Березовский дал обязательство "защищать крымский народ так, как того требует устав".

В то же время, нелегитимный премьер-министр Автономной республики Крым Сергей Аксенов, который на пресс-конференции стоял рядом с Березовским, обнародовал свой приказ военнослужащим ВМС Украины, в котором призвал не подчиняться распоряжениям из Киева.

Аксенов заявил, что сегодняшний день в будущем, возможно, будет считаться "днем рождения Военно-морских сил Автономной республики Крым".

Напомним, контр-адмирал Березовский был назначен на должность главкома ВМС Украины 1 марта указом и.о. Президента Александра Турчинова.

http://lb.ua/news/2014/03/02/257878_glavnokomanduyushchiy_mvs_pereshel.html

Березовский отстранен от командования ВМС Украины, его заменил и.о. командующего Гайдук

И.о. министра обороны Украины Игорь Тенюх принял решение отстранить от выполнения обязанностей контр-адмирала Дениса Березовского, сообщает пресс-служба Министерства обороны Украины.

«Из-за неспособности организовать управление войсками в экстремальных условиях, решением и.о. министра обороны Украины контр-адмирал Березовский Д.В. отстранен от исполнения обязанностей командующего ВМС ВС Украины», - сообщили в пресс-службе.

Согласно информации, для правовой оценки действий Д.Березовского соответствующие материалы переданы в органы прокуратуры.

«И.о. командующего ВМС Украины назначен контр-адмирал Сергей Гайдук», - сообщили в Минобороне.

Ранее в интернете было распространена видеозапись присяги Д.Березовского на верность «народу Крыма».

По материалам Интерфакс-Украина

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НАТО думаю нам не поможе, бо якби хотіли б допомогти то вже давно, б направили б хоча б якусь делегацію під будь-яким "соусом", тому там я думаю все давно домовлено :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так ці Аксьонов з Константіновим попросили в Путіна 5 млрдів доларів.

1-Як вони можуть просити гроші в ненависній американській валюті?

2-Скільки з цієї суми дістанеться простим кримчанам.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще на війну не попадати. (шкідливо для здоров"я)

Може я не правий, але це моя власна думка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Волынь и Тернополь мобилизация не затронет ,мы относимся к Владимир Волынской дивизии.А она участвовать не будет, у неё другие задачи.

НЕ всё ещё потеряно!

https://www.youtube.com/watch?v=50alRljE-h8

Слава Україні!

Чото не вставляется видео)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...