Перейти до змісту

Війна


phantom

  

932 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

а те, що законнообраний срав на тебе, нічого. подобається жити в гім.і?

Чому питання ставиться мені? Побачив в мені сепаратиста? Відповім за Схід - є вибори, не подобається цей, голосуй за іншого. Ми так зробили?, чи ми наплювали на виборчі закони і скинули стару владу? Чому тепер інших (схід) намагаємося заставити жити по тих законах, які самі проігнорували?

хто мені пояснить сенс у підпалі шин в харкові? чи вони так й не зрозуміли, для чого шини палили на майдані?

Дзеркало... криве, але дзеркало...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 6,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Чому питання ставиться мені? Побачив в мені сепаратиста? Відповім за Схід - є вибори, не подобається цей, голосуй за іншого. Ми так зробили?, чи ми наплювали на виборчі закони і скинули стару владу? Чому тепер інших (схід) намагаємося заставити жити по тих законах, які самі проігнорували?

вибори?! при Януковичу?

насмішив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні від знайомого взнав, що серед перевізників по луцьку шукають автобуси для перевезення військових в Київ(так би мовити для оборони міста).

Ми тут можеш тільки здогадуватись, що в них на меті, і подальші їхні дії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому тепер інших (схід) намагаємося заставити жити по тих законах, які самі проігнорували?

тому що у нас було "Україна понад усе", а у них "расєя, расєя"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надзвичайного стану небуде... Немає підстав :-)

"Для запровадження надзвичайного стану в східних областях України немає підстав. Про це заявив заступник голови Адміністрації президента Андрій Сенченко"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то чому ми не кричимо, щоб приеднатися до Нiмеччини чи до Гондурасу, а вони кричать про приеднання до россii ? Чому ми жили в Украiнi з тим конченним президентом, що вони обрали й не кричали про вiдьеднання захiдних областей, а вони кричать ? Ми хочемо жити в Украiнi, а вони чомусь не хочуть, або хочуть щоб Украiна ВСЯ лягла пiд путлера. Е БАЗОВI засади, такi як цiлiснiсть краiни, незалежно вiд вектору розвитку, на якi iм начхати. Вектор розвитку це ВНУТРIШНI проблеми краiни

Поки ми жили з "тим конченим президентом", то ні схід ні Крим не кричав про від'єднання. А як тільки ми вирішили що законнообраного можна скинути через протест, то і вони вирішили змінити те, що їм не подобається через протест. Нас підтримував захід, їх підтримує Рашка. Ми насрали на одні закони, вони на інші. Дзеркало, як каже Толік.

поверхнево то воно так, але змiст виступiв та кiлькiсть народу таки мають значення й вони таки не на користь мiтингуючих на донбасi. Повторюсь, якби вони мiтингували за якiсь внутрiшнi проблеми, то я б погодився б з тобою й мовчав би *в тряпочку* , але дерти поранену краiну на шматки, якось не тойво

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні від знайомого взнав, що серед перевізників по луцьку шукають автобуси для перевезення військових в Київ(так би мовити для оборони міста).

Ми тут можеш тільки здогадуватись, що в них на меті, і подальші їхні дії.

wGKvrmqq5-E.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрій Віталійович, в наших піснях ми пана б'ємо, і про волю, славу співаєм, а расєйський фалькльор баріна на руках носить. Так і зараз, ми за волю, а ті як телята назад в рабство лізуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а расєйський фалькльор баріна на руках носить

1979610_1462412387324913_8424972285921060552_n.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поверхнево то воно так, але змiст виступiв та кiлькiсть народу таки мають значення й вони таки не на користь мiтингуючих на донбасi. Повторюсь, якби вони мiтингували за якiсь внутрiшнi проблеми, то я б погодився б з тобою й мовчав би *в тряпочку* , але дерти поранену краiну на шматки, якось не тойво

Відповім знову ж таки за Схід: те що ми вважаємо "дерти на шматки", вони вважають "штучно зліпленим". Йдіть на їхні форуми, хоча б почитайте, що вони думають, чим живуть. Хочете когось переконати, переконуйте їх на їхніх форумах, а не мене. Яка в жопу єдина і неподільна Україна, якщо ви своїх східних земляків якими тільки "епітетами" не крили в цій темі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Wings Phoenix

Я понимаю - наши "верховные" мужи сейчас заняты важнейшими делами, выборы, все дела, и на анализ нет времени. Можно я, можно я?

Запорожье - две недели назад самооборона недвусмысленно дала понять федерастам, что тусить по городу с аквафрешем небезопасно. Как для тела, так и для лобовых стекол. И в Запорожье - тишина.

Николаев (моя родина, горжусь!) - дала сегодня понять, что ставить палатки с тем же аквафрешем чревато. Сильно надеюсь, что больше в Николаеве они не появятся.

Одесса - днем самооборона положила мордом-в-пол троих федерастов, и тишина в городе.

Это... Верховные... Может вы там все как-то в сторонку отойдете, а мы быстренько их всех мордой в пол. Потом можете даже нас пожурить, пальчиком махнуть, строго так. А? Намек только дайте, а то мы ждем-ждем. У нас тут в стране дел много, давайте уже с этой пакостью заканчивать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, там як не крути неадекватів більше. Коли були всі майдани, і без них, всі вони завжди вважали нас Зах.регіони бандюками. І те, що вони завжди хотіли нас злити як воду в бачку-факт. Вони зародили "деребан" не ми.

В них є форуми, вони дивляться тв і заздрять Європі, в них порядок, а тут таке гівно. А хто те гівно зробив, не вони ж самі? Вони або не розуміють, або не хочуть. Не дай Боже там стрілятимуть, куди тікати будуть? сюди!!! А тут-бандери, що робити.? Знайомі в Криму просто в ахує-вибачте іншого не можу написати-паспорт, прописки-це квіти, далі буде ж..., вони в це вже вірять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, там як не крути неадекватів більше.

[сарказм]Да там ваабщє дибіли одні живуть[/сарказм]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10175992_645117832210331_101397907437715428_n.jpg

якось так. мені більше на істерику схоже...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ахметов приїхав на переговори з сепаратистами. якраз слухаю "zello" у них істерика, а ахмєтова називають рижою сукою, яка зараз перекупить їхніх лідерів :_07: :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10175992_645117832210331_101397907437715428_n.jpg

якось так. мені більше на істерику схоже...

Скоріше, на передсмертні судоми..... :_02:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Москві побоюються, що Київ продасть технологію ракети Сатана

МЗС Росії закликав Україну не продавати технології виробництва МБР Воєвода http://korrespondent.net/world/3345774-v-moskve-opasauitsia-chto-kyev-prodast-tekhnolohyui-rakety-satana

MVTUC.jpg

Жим-жим.

Одеса до зустрічі сепаратистів готова!

zSUrp.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коротше все понятно. спектакль заради торгів ахметова з владою. кіна не буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Різниця: ми боролись за громадянське суспільство, вони - за совок. Ми зрозуміли, що добрих царів не буває, а вони чекають доброго царя. Між нами років 20-ть цивілізаційного розвитку. Ну і реально, у них зараз 90-ті. Ви гляньте на мозги членів ПР, при чому не важливо молодий чи старий. Братва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підняли по тривозі, слава Богу лише навчальна. я вже зпросоння подумав що за ніч на сході війна почалась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Сході зараз як прививка вакцини. Переживемо і зараза рашизму і совка більше вже не інфікує наш організм. Виглядає, що організм почав відновлення, але це вже якісно інший організм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оппа:

Мировые цены на нефть в понедельник, 7 апреля, снизились.

Цены составили:

на ICE на нефть марки Brent – 105,82 (-0,9) долл./барр.,

на NYMEX на нефть марки WTI (Light Sweet) – 100,44 (-0,7) долл./барр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я взагалі не розумію для чого Юлька повернулась.як політик вона себе вичерпала, а оці її останні промови, наводять на думку шо в неї від бездіяльності *на зоні* дах поїхав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оппа:

В Москве озабочены сообщениями о якобы готовящейся украинским «Южмашем» сделке по продаже технологии производства межконтинентальных баллистических ракет (МБР) тяжелого класса Р-36М2 «Воевода», которые находятся на вооружении войск РФ, в связи с чем МИД РФ выступил с обращением к официальному Киеву.

«Хотели бы отметить, что Украина, являясь членом Режима контроля за ракетной технологией (РКРТ) и подписантом Гаагского кодекса поведения (ГКП) по предотвращению распространения баллистических ракет, несет серьезные политические обязательства. В частности, проявлять особую сдержанность при рассмотрении вопроса о передаче технологии создания ракет, способных нести полезную нагрузку более 500 кг на расстояние более 300 км, - говорится на сайте МИДа РФ.

Как отмечается в сообщении, при этом, согласно Руководящим принципам РКРТ, наиболее вероятным итогом рассмотрения должен быть отказ в таких передачах. «Кроме того, участники ГКП обязуются не способствовать, не поддерживать и не помогать другим странам в развитии программ создания баллистических ракет, способных нести оружие массового уничтожения. МБР «Воевода», без сомнения, подпадает под изложенные выше критерии», - сообщили во внешнеполитическом ведомстве России.

В заключение сообщения МИД РФ упомянул текущую ситуацию в Украине: «Несмотря на сложную внутриполитическую обстановку в Украине, отсутствие легитимной верховной власти, нынешние руководители этой страны проявят должную ответственность, будут в полной мере соблюдать обязательства по РКРТ и ГКП и воздержатся от шагов, подрывающих существующие режимы нераспространения ОМУ и средств его доставки».

МИД РФ отмечает, что о возможной продаже секретов «Воевод» якобы стало известно из ряда сообщений в СМИ. Однако найти подтверждения этому пока не удалось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

після того як рашка ДОТРИМАЛАСЬ своїх зобов'язань по підтримці територіальної цілісності України, то я б попісяв на усі заяви та прохання їхнього МИДа з високої гори.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...