Перейти до змісту

Війна


phantom

  

932 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Dmitry Tymchuk

По поводу событий на востоке Украины

Братья и сестры! Все мы – простые украинцы, желающие жить в нормальной, демократической и единой державе - до глубины души возмущены и встревожены тем сепаратистским шабашем, который сейчас бушует в восточных регионах державы.

Кучка подонков (частично – наших родных дегенератов, продавшихся за копейки, а частично – припершихся в наш дом граждан России) за деньги Кремля и под «крышей» трусливой твари по фамилии Янукович пытаются осуществить «крымский сценарий». То есть - по живому продолжить рвать тело и без того многострадальной Украины.

Первый вопрос, который возникает: куда делись наши правоохранители и спецслужбы?

По нашим, группы «Информационное Сопротивление», данным, на сегодня украинские «силовики» обладают достаточно серьезными возможностями по контролю ситуации в восточных областях. Даже при том, что масса вчерашних служак Януковича, которые до сих пор не сняли милицейские мундиры, по сути занимаются саботажем (отчего они еще служат в рядах МВД – это уже второй вопрос, на который, надеюсь, мы все же получим ответ).

Но главная проблема, которая возникает – это не допустить кровопролития. Ведь появление трупов и является главной задачей провокаторов. Чтобы Россия тут же вмешалась силами своей торчащей на наших границах армии для «защиты соотечественников». И «помогла» провести в этих регионах референдумы по типу крымского. То есть – с заведомо известными результатами.

Да, на сегодня мы уже более-менее готовы к войне с Путиным. Да, мировое сообщество обязательно поддержит Украину. Но также ясно, что маньяк Путин не остановится ни перед чем, чтобы реализовать свои шизофренические амбиции. Он утопит Украину в крови.

Лично я, как и вы, готов к тому, чтобы с оружием в руках встречать лезущий в наш дом «русский мир». Но в этой ситуации язык не поворачивается осуждать украинскую власть за «мягкотелость». На кону – очень многое, чтобы делать ошибки.

По результатам сегодняшних консультаций с «силовиками» могу констатировать: и спецслужбы, и правоохранители утверждают, что критической потери контроля над ситуацией нет. Тактические победы сепаратистов – это не более чем следствие попыток избежать «силового сценария» со стороны власти.

Но проигрыш сегодняшних битв – это далеко не проигрыш в войне. Ответный удар будет нанесен, и незамедлительно.

Предлагаю все же верить нашим «силовикам». Ибо кроме этой веры у нас есть только решимость дать отпор агрессору в «полновесной» войне. Надеюсь, эта решимость нам не понадобится.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 6,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

"500 человек и около 30 боевиков в балаклавах и камуфляже", - в Харькове под ОГА собираются сторонники федерализации

памятаю на днях сабаков й його сабакі провели блискучу операцію під готелем "дніпро".

я так розумію, в пріоритетах влади боротьба з патріотами таки головніша за боротьбу з сепаратистами. не здивуюсь, якщо вони й схід здадуть...

І отримають ПРіОРИТЕТ 2 Музичко для Авакова покажеться "цветочком" хай продовжуть в тому ж дусі в правильному напрямку ідуть ВОНИ ТАК І НІЧЧОГО НЕЗРОЗУМІЛИ (ЩО ОСТАНЄ СЛОВО ЗАВЖДИ ЗА НАРОДОМ!!!!!!!!!!6FDMhKOuV0I.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Харкові сепаратисти заняли ОДА, міліція не перешкоджала (с) укр правда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Харкові сепаратисти заняли ОДА, міліція не перешкоджала (с) укр правда

Чого ж, штовхались трохи, тре ж було показати, що влада діє. :_02:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Військові з Криму показали, в яке "житло" їх розміщує Міноборони

5ea0ee9-k3.jpg

70bf8e7-k4.jpg

b3432a2-k5.jpg

"Це закинута частина під Одесою, в яку селять наших військових, які виходять з Криму. Ось такі матраци та все інше нам сьогодні привезли з Міноборони. Там навіть повністю здорова людина підчепить заразу. Ніхто крім нас самих нам не допомагає (маю на увазі військових з сухопутки). А Генштаб говорить і звітує перед народом, як ми тут нічого не потребуємо. Тримаємося тільки на волонтерах", - йдеться у повідомленні.

це звиздець...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я чогось думаю що здача ОДА була плановою, ІМХО сепаратисти розраховували на сутички з міліцією і можливо сутички і були частиною плану. Я думаю що путлєр і розраховує на силовий розгін мітингів, що б почати втілювати наступні частини плану. Я думаю що силовий розгін з жертвами плюс російська пропаганда збільшить кількість прихильників вводу зелених чоловічків в східні області. Захват ОДА ІМХО впринципі нічого стратегічного їм не дасть, плюс завтра робочий день і кількість мітингуючих знизиться, плюс "засвітяться" нові обличчя із поводом для затримання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я чогось думаю що здача ОДА була плановою, ІМХО сепаратисти розраховували на сутички з міліцією і можливо сутички і були частиною плану. Я думаю що путлєр і розраховує на силовий розгін мітингів, що б почати втілювати наступні частини плану.

значить путін вибрав правильну тактику. так й до києва дійде, а ми будемо співати про мудрий план...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

значить путін вибрав правильну тактику. так й до києва дійде, а ми будемо співати про мудрий план...

ХАй би вже в Києві піджарили цих полудурків, може б вже тоді почали діяти.

Ці політичні імпотенти починають харити. Що вони чекають, поки пуй пройде через всю Україну.

Таке враження, що вони за одне з москалями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

одного зрозумiти не можу, чому тi донбасiвськi дебiли не розумiють, що полiзе москальська армiя - буде вiйна, а буде вiйна, то вже буде пофiг, в якiй краiнi знаходится твоя розвалена квартира. Пiпец, хомо еректус, до хомо сапiенс iм ще срати й срати

Та ні, MANJAK11, добре вони все розуміють, для того та вся буча і починалась :_02:

тепер я тебе не розумiю, в смислi для того буча починалась ? Для того щоб iх домiвки розбомбили й iх повбивали ? Такий собi колективний спосiб самогубства ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

значить путін вибрав правильну тактику. так й до києва дійде, а ми будемо співати про мудрий план...

реально нестабільні є лише три області, це Харків, Донецьк і Луганськ. Далі такі дії результату йому не принесуть ніякого. А от якщо ситуація там вийде з під контролю то за декілька днів зелені чоловічки будуть в Києві, при цьому ми втратимо тисячі наших громадян, а далі або війна затягнеться на декілька років, або станемо частиною кацапстану.

Не забуваймо що і ми не так давно захвачували ОДА, і якщо зараз розігнати сепаратистів, то завтра на сході появиться нова тема для підігріву: "на заході за захват ОДА нікого не покарали, а нас розганяють" і кількість сепаратистів різко збільшиться, перемагає не той хто сильніший а той хто розумніший і хитрішій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кількість сепаратистів різко збільшиться, перемагає не той хто сильніший а той хто розумніший і хитрішій

ню-ню...

просто ми помилково путлєра вважаємо не розумним та не хитрим, типу одні амбіції та фашизм.

нехай ваші слова справдяться, але особисто я в такі методи не вірю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

значить путін вибрав правильну тактику. так й до києва дійде, а ми будемо співати про мудрий план...

реально нестабільні є лише три області, це Харків, Донецьк і Луганськ. Далі такі дії результату йому не принесуть ніякого. А от якщо ситуація там вийде з під контролю то за декілька днів зелені чоловічки будуть в Києві, при цьому ми втратимо тисячі наших громадян, а далі або війна затягнеться на декілька років, або станемо частиною кацапстану.

Не забуваймо що і ми не так давно захвачували ОДА, і якщо зараз розігнати сепаратистів, то завтра на сході появиться нова тема для підігріву: "на заході за захват ОДА нікого не покарали, а нас розганяють" і кількість сепаратистів різко збільшиться, перемагає не той хто сильніший а той хто розумніший і хитрішій.

Є один нюанс. Тут були жителі украіни та підтримка населення.

Там скоріше за все - рушійна сила туристи. Ба навіть вони свого флага не знають, попутали з французьким.

Але прикордонники на сході підняті по тривозі, як в криму не вийде.

Але якщо буде війна, це буде жахливо для всіх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є один нюанс. Тут були жителі украіни та підтримка населення. Там скоріше за все - рушійна сила туристи. Ба навіть вони свого флага не знають, попутали з французьким. Але прикордонники на сході підняті по тривозі, як в криму не вийде. Але якщо буде війна, це буде жахливо для всіх.

Там основна маса теж місцеві не думаю що москалі переплутали свій прапор, та і не важливо хто, важливо як це покажуть і думаю на цей раз картинка буде направлена саме на жителів сходу, і заважає птулєру провести кримський сценарій не наші війська, а саме відсутність належної підтримки населення, і якщо провести силовий розгін а "жертви" обов'язково будуть, то ІМХО велика частина із тих хто зараз займає нейтралітет, перейде на сторону сепаратистів, і тоді на наступний день на вулицю Донецька вже може вийти не 500 а 50000, (згадайте 1 грудня в Києві) що тоді робити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Igor Kabanenko

Не хочу накручувати ситуацію, але взагалі-то не бачу логіки. Кому ще не відомий ймовірний стратегічний замисел Кремля? Якщо щось передбачається, то здійснюється оперативне планування. За можливими сценаріями. Робляться оперативно-тактичні розрахунки. Обираються ефективні і результативні варіанти своіх дій. Робляться кроки на випередження, насамперед для послаблення сильних сторін противника і використання його слабких. В першу чергу, впливають на його систему управління (керівники і штаби), обмежують (захоплюють, знищують) ресурси та зупиняють (блокують) резерви. Захоплюють ініціативу. Керують розвитком ситуаціі за вигідним сценарієм. Це елементарні речі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто ми помилково путлєра вважаємо не розумним та не хитрим, типу одні амбіції та фашизм. нехай ваші слова справдяться, але особисто я в такі методи не вірю.

я не вважаю його дурним, але не можна виявитися дурнішим за нього. Якщо проводяться захват сепаратистами держструктур то цілком логічна реакція в будь якій країні це "зачистка", на це він і розраховує. Ну от захватили вони а от далі що робити толком не знають, довго тримати вони не зможуть, максимум ІМХО один - два дні, якщо депутати не підтримають їх, то і ніякого псевдореферендуму як в Криму не буде.

Про крим моя думка така (схожу думку чув і від деяких військових експертів): путін розраховував почати війну, він думав що наші почнуть стріляти першими, що було б логічно виходячи з статутів, а далі бойові дії з Криму пішли б на материк, а оскільки боєготових частин на той момент було дуже мало, то буквально за декілька днів весь схід і південь було б захоплено.

Наші на даному єтапі його трохи перехитрили, хоча із за тупості нашого МО втратили флот і частину техніки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не вважаю його дурним, але не можна виявитися дурнішим за нього.

але ми виявляємось дурнішими. така поведінка мєнтів прорахована. й у нього є зажди пару планів в залежності від розвитку подій, а у нас буй...

Ну от захватили вони а от далі що робити толком не знають, довго тримати вони не зможуть, максимум ІМХО один - два дні

ну ми ж з вами не знаємо, який сценарій. нам доводиться грати у шахи, а ми намагаємось уникнути гри.

а як відомо: уникаючи гри завжди її програєш. надіюсь турчинов й ко зібрались для вироблення реального плану, а не такого, як у них був на майдані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mikheil Saakashvili

Три дня тому назад в своей статье я предсказал захват ода в восточных областях. Если диверсанты удержатся там 48 часов российская армия вторгнется. Это точно такой же сценарии как в Крыму сначала митинг и если он не сработает затем захват и российское вторжение то есть сначала план Суркова а затем задействуется Патрушев. Это все так по примитивности просто что украинским властям можно все высчитать наперёд. Сейчас главное - полная мобилизация для защиты восточных рубежей Украины. Так же нужно особенно остерегаться возможности возникновения прямого неповиновения со стороны некоторых местных командиров Украинских ВС так как ГРУ особенно готовилось в этом направлении.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрій Віталійович, згадайте розгон майдану в ночі 30 грудня і що відбулось на наступний день, ви хочете цих подій в Донецьку, щоб проти існуйочої влади вийшло декілька десятків тисяч людей, замість пропалчених декілька сотень? І тоді точно схід буде втрачено.

Те що ми не бачемо як МВС і СБУ відкрито махає шашкою, це ще не означає що вони уникають гри. І ще не варто забувати що вказівки зверху на місцях стараються саботувати, а відразу замінити значну частину працівників МВС і СБУ просто не вийде.

Подивимось як будуть розвиватись далі події, моя думка відбудеться зачистка якщо кількість сепаратистів різко зменшиться в ночі, якщо ж ні то ІМХО будуть чекати або поки самі не розійдуться або слушного моменту, незабуваємо що завтра починається робочий тиждень і багато кому із мітингуючих на роботу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бритва Оками - відсікання зайвих змістів, примітивізація і виведення чіткої суті. Так от Путін зараз наповнює наш простір зайвими, вторинними змістами. Війни не може бути, бо ніхто не буде тримати війська місяць на кордонах, дозволить перегрупуватись нашим військам, провести мобілізацію, домовитись про постачання озброєння з НАТО. Якщо всі війська на кордонах, що їм чекати? Грати миротворців, як в Абхазії, вже не вийде. Почнеться війна, а вона нафіг Путіну потрібна. Як виявилось Ахмєтов=Путін, саме тому цей катала був в такій пошані. Ахмєтову потрібно захистити свої бізнеси, може його десь прижали і людина так веде переговори. Час на нашій стороні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Диверсанты на Донетчине готовят нападение на военный объект: хвастаются, что сейчас будет "войнушка", - Бригинец

На военный объект, находящийся в соляной шахте им. Володарского (Артемовск, Донецкая обл.), как и 20 дней назад, готовится нападение.

"Если в прошлый раз его осуществляли местными силами во главе с местным депутатом-сепаратистом, то на этот раз, как мне сообщили местные жители, нападение готовят приезжие", - рассказал нардеп.

"Возможно, те, что сегодня были задействованы в сепаратистских действиях в самом Донецке. Их около 150 и они хвастаются, что сейчас будет «войнушка». Обеспокоенные жители позвонили в мою приемную и сообщили, что попытки активизировать местную милицию ни к чему не привели. Я только передал информацию и все негодование общины областной милиции и СБУ. Надеюсь - не проспят "

Війни не може бути, бо ніхто не буде тримати війська місяць на кордонах, дозволить перегрупуватись нашим військам, провести мобілізацію, домовитись про постачання озброєння з НАТО. Якщо всі війська на кордонах, що їм чекати?

війна вже почалась й триває. війська біля кордону не для нападу, а для дестабілізації.

області братимуться сепаратистами.

Bkj8utcCYAEfoTg.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Клятий ахмєт виторговує собі федералізацію. Що ж це його друган Ющенко на нього не вплине.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрій Віталійович, згадайте розгон майдану в ночі 30 грудня і що відбулось на наступний день

взагалі то я про те, що сьогоднішні події планувались, в тому числі й в неті. треба було брати організаторів протягом тижня. без шуму й пилу (с)

Олег Ляшко

Інсайдерська інформація: прямо зараз з Краснодара на Донецьк вирушає 2 тисячі "зєльоних чєловєчков" на підсилення сепаратистів. Але це не значить, що нам варто здаватися. Слід до останнього боронити свою Вітчизну. Смерть окупантам!

не знаю наскільки можна довіряти інформації від ляшка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрій Віталійович, згадайте розгон майдану в ночі 30 грудня і що відбулось на наступний день

взагалі то я про те, що сьогоднішні події планувались, в тому числі й в неті. треба було брати організаторів протягом тижня. без шуму й пилу (с)

Олег Ляшко

Інсайдерська інформація: прямо зараз з Краснодара на Донецьк вирушає 2 тисячі "зєльоних чєловєчков" на підсилення сепаратистів. Але це не значить, що нам варто здаватися. Слід до останнього боронити свою Вітчизну. Смерть окупантам!

не знаю наскільки можна довіряти інформації від ляшка...

Так в нас прикордонники є, вони ж повинні хоча б попередити, різні розвідки є, вони ж працюють. Почекаємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

одного зрозумiти не можу, чому тi донбасiвськi дебiли не розумiють, що полiзе москальська армiя - буде вiйна, а буде вiйна, то вже буде пофiг, в якiй краiнi знаходится твоя розвалена квартира. Пiпец, хомо еректус, до хомо сапiенс iм ще срати й срати

Та ні, MANJAK11, добре вони все розуміють, для того та вся буча і починалась :_02:

тепер я тебе не розумiю, в смислi для того буча починалась ? Для того щоб iх домiвки розбомбили й iх повбивали ? Такий собi колективний спосiб самогубства ?

Чого ж колективний? Я колись вже писав, та купа ідіотів то не весь Донецьк. А ті,як ти писав ,хомо еректус, і були "заточені" саме на те, щоб завести натовп. Думаю , їм до лампегі, чиїсь домівки, і скорше за все, їх домівок там нема. Решта, тих хто там скакав і кричав щось про донецьку республіку - скорше за все просто проплачені . Я думаю, що не помилюсь, коли скажу , що то собаки путлєра. Сценарій однаковий як в Донецьку, так і в Луганську , а тепер Харків на підході.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...