Перейти до змісту

Війна


phantom

  

932 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

591x497.jpg

"Я вырос, думая, что я - русский, только для того, чтобы узнать, что я был всегда украинцем. Никогда не поздно меняться"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 6,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

http://m.censor.net.ua/news/279638/yuriyi_shevchuk_prizval_jiteleyi_donetska_ne_podderjivat_prorossiyiskih_ekstremistov

формувався на його творчості.Чичерина,Танци Минус,Ногу свело,Ночние снайпери (сорі,немає россійської в телефоні).Буду згадувати.Достойний чоловік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://vsenovosti.in.ua/news/0437549

Стаття цікава. І вірю, що таке не те що можливо, але навіть треба... Але цитата:

«В департаменте социальной защиты Луцкой облгосадминистрации, узнав, что мы беженцы из Крыма, сразу спросили о нуждах. Стали предлагать временное жилье и трудоустройство. Узнали, что у нас все есть – и жилье, и работа – сказали, что хотели нам помочь, а мы все сами сделали. А с уплатой налогов вопрос решился «через Киев» - пока буду платить в Луцке, хоть «прописан» еще в Ялте», - делится Андрей.

дозволяє допустити, що це фейк...

Радує те, що якщо навіть це фейк, то значить і ми потихеньку починаємо освоювати ази інформаційної війни. Шкода, що поки ми надто грубо це робимо, але не все зразу...)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дух УКРАЇНИ ми в Луцьку щось забуваємо підтримувати так щоб всі бачили і заздрили...

ось кадри з ТЦ в Одесі сьогодні(вчора) 05.04.14

Слабо, так в Юванті зробити на наступну суботу??? Я маю пару шт наших рідних прапорів - єднаймося, коорденуймося... Самооборона, Ви б також могли б взяти участь і навіть організувати щось подібне... Чи тепер важливо тільки брати участь у житті владних структур??? Вибачте за іронію, але можливо не варто на всі 100% відразу заглиблюватись у поточне владне життя??? Можливо є варіант подумати, що ми ще не всю Україну відвоювали (захистили) на сьогоднішній момент??? Можливо варто запитати самооборону Одеси, Харкова, Миколаєва на рахунок допомоги??? Не обов"язково кадрами ("дабы не провоцировать пасивное русскоязычное население")....

Я, як простий житель Луцька, наприклад, читаю форуми Харкова, Донецька і т.д... Бачив не одну тему в останні дні про допомогу Українській Армії там, на східних кордонах... Там були і телефони, адреса їхніх координаторів допомоги. Але чи хіба не краще було б, щоби ми в Луцьку якось організовано їм допомогли через нашу самооборону, чим я їм відсилаю Новою Поштою речі і перераховую кошти через банк?????

Нам приємно бачити подібні кадри з інших куточків України-неньки???

Повірте, патріотам в Одесі, наприклад, ще більше хочеться бачити подібні кадри з Луцька і інших міст в теперішні дні. А вони, що з Луцька побачать за цей тиждень??? Пікет УМВС у Волинській області??? Чи може є якесь ПАТРІОТИЧНЕ відео з нашої сторони за останній час, яке можна засвітити на всю Україну???? Дайте ссилку - засвічу на східно-південних форумах, а то вони починають переставати розуміти нас, західняків... Сьогодні вони в нас повірили!!! Так, що у нас немає права на помилку. Єдність Украіни в наших руках...

ПиСи. Ні в якому разі людям, які живуть на Півдні-Сході України не можна показати, що ми гадимся між собою, ділим конфісковані машини в Яника, ходимо з автоматами... Ми їх підтримку відразу втратимо...(((

ПиПиСи. Невже, ми можемо тільки воювати в плані - каменюка (автомат, пістолет, рогатка, кулемет) в відповідь на загарбницькі дії??? Невже ми не можемо проявити КРЕАТИВ І ІНІЦІАТИВУ, передбачаючи і затруднюючи дії агресора, так як одесити, наприклад???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось кадри з ТЦ в Одесі сьогодні(вчора) 05.04.14

одесити останнім часом мутять круті флешмоби. молодці))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і сміх і гріх....

Цеж скільки випив( викурив). організатор мітингу щоб таке в чудити? :_02: Що це не прапор Франції, це ясно, але є ще один казус- прапор Росії порізаний навпіл і перевернутий :_02:Біда чорна, у спонсорів гроші закінчились- економлять :_02:

bTQS6.gif

wQ5jL.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vitaly Portnikov

Российская империя погибла в 1917 году. В 1940 году, спустя 23 года, Иосиф Сталин вернул восстановленному монстру "наше", оккупировав балтийские страны - большинство жителей России так, кстати, до сих пор и не поняли, что это была именно оккупация, а не "добровольное присоединение". Кстати, в 1940 году оккупантам не сопротивлялись - жертвы будут потом - и большие.

Советский Союз погиб в 1991 году. В 2014 году, спустя 23 года, Владимир Путин вернул возрождающемуся монстру "наше", оккупировав Крым. Большинство жителей России не понимают - и не поймут - что это была именно оккупация и отсутствие жертв, как и референдум, ничего не меняет.

Получается, что России нужно ровно одно поколение, чтобы из страны, получающей шанс измениться и превратиться в цивилизованное государство, вновь стать собственным прошлым.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як не крути - Україна це могутня самодостатня країна.

Тут живуть такі талановиті люди як Львович.

Він просто прославляє в своїй творчості державу.

Україна це казка - це його власна позиція.

Мені здається, що один патріотичний кліп принесе користі набагато більше ніж 100 гармат і кулеметів.

Творчість - зброя 21 століття.

Підтримаемо Вадима Львовича.

Він на це заслуговує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

харків, донецьк, луганськ сьогодні показали, що війна ще не закінчена й путлєр й надалі реалізовує свій задум не зважаючи нінащо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і сміх і гріх....

От і все!

Чекаємо введення французького легіону на захист своїх громадян :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і сміх і гріх....

От і все!

Чекаємо введення французького легіону на захист своїх громадян :)

Справедливості заради варто підмітити, що послідовність кольорів прапору Франції "синій-білий-червоний", а не "білий-синій-червоний", як на відео.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бикота з Донець веде пряму трансляцію захоплення ОДА.

Дійсно у Донецьку велика проблема підконтрольності силових структур Ахметову, а не Києву.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще б Київ почав потрохи трусити Ахметова.Дивись і сепаратисти зникнуть.А то складається враження,що св"ященна корова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще б Київ почав потрохи трусити Ахметова.Дивись і сепаратисти зникнуть.А то складається враження,що св"ященна корова.

Я так думаю там саботаж зі сторони силовиків. Напевно Ахметов шантажує Києв.

Щодо відеотрянсляції - здається час від часу чути короткі розмови по рації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бикота з Донець веде пряму трансляцію захоплення ОДА.

щоб там не казали "по телевізору" я щось не відчуваю себе з тими поцанчиками "єдиною Країною" :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А то складається враження,що св"ященна корова.

це не враження. всі олігархи недоторканні.

а те що фірташ потрапив під роздачу - дякуємо фбр))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воно то так.Янучара теж думав,що Бога за бороду тримає. )))

А загалом не розумію.Якщо там Данєцкіє мєнти лояльні до сепаратистів,чому не відправити з Центр.і Зах.Украни рєбят з колишнього Беркуту? Нехай наводять порядок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені не зрозуміло, якого наша країна така особлива що в ній олігархи недоторкані? Я розумію при Янику таке, але не зараз. Чому Штати можуть собі дозволити жучити олігархів, чому Пукін зміг вжучити Ходорковського а інших "к ногтю", а в нас постулюється що це неможливо? Мені здається пора міняти своє відношення до цього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені не зрозуміло, якого наша країна така особлива що в ній олігархи недоторкані? Я розумію при Янику таке, але не зараз. Чому Штати можуть собі дозволити жучити олігархів, чому Пукін зміг вжучити Ходорковського а інших "к ногтю", а в нас постулюється що це неможливо? Мені здається пора міняти своє відношення до цього.

Київ боїться, що олігархи можуть активізувати внутрішню дестабілізацію через економічний бойкот (пам"ятаєте як Коломойський поставив ультиматум щодо ПриватБанку?), задіяння підконтрольного криміналітету, підбурювання своїх кадрів у регіональних органах влади.

Головна проблема у тому, що силовики у регіонах ще не повністю взяті Києвом під контроль. Це дуже тонка робота. У війні з олігархами потрібно бути дуже сильними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Час єднати країну перед загрозою ворога, а не розділяти.

Візьміть Коломойського. Олігарх, але сам запропонував навести порядок і спокій в Дніпропетровську.

І гляньте на мудила ахметова і те, що зараз в Донецьку. Не вірю, що без його мовчазливого (або й не дуже) благословіння в Донецьку відбуваються шабаші.

Тому, олігархи теж можуть бути патріотами. Підтримка таких дуже важлива. З ними варто укладати мирові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і сміх і гріх....

От і все!

Чекаємо введення французького легіону на захист своїх громадян :)

Справедливості заради варто підмітити, що послідовність кольорів прапору Франції "синій-білий-червоний", а не "білий-синій-червоний", як на відео.

Справедливості заради, прапор російській але розрізаний навпіл і перевернутий :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...