Перейти до змісту

Війна


phantom

  

932 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Tolik_lt, " Я считаю, что после всех катастроф, которые обрушились на Россию в двадцатом веке, начиная с первой мировой и заканчивая перестройкой, тот факт, что Россия еще сохранилась и развивается, говорит, что у нашего народа имеется одна лишняя «хромосома» - министр культуры России Мединским.

Так я їм співчуваю, можливо до них дійде все ж таки ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 6,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Анатолій Гриценко

Публічне звернення до Юлії Тимошенко

Юлія Володимирівна, сьогодні Ви будете в студії Савіка Шустура і маєте змогу на всю країну (на весь світ) заявити свою позицію. Саме СВОЮ, адже 2,5 роки у Вас такої можливості не було (

Від Вашої позиції значною мірою залежить доля країни. Не перебільшую. Тому що Ваша партія "Батьківщина" – зараз правляча партія: Президент (глава держави), голова Верховної Ради, голова Уряду, секретар РНБО, глава АП, ключові міністри – це "Батьківщина", яку Ви очолюєте.

Найголовніше, "Батьківщина" зараз, в умовах воєнної агресії проти України – це Верховний головнокомандувач Збройних Сил, від рішень і дій якого залежить оборона країни.

Юлія Володимирівна, за два дні до повернення в Україну з лікування у Німеччині Ви попросили негайної зустрічі зі мною. Наголосили, що для Вас важливо зустрітися зі мною першим, аби почути тверезу, професійну оцінку ситуації і моє бачення плану дій.

У середу, щойно Ви приземлилися у Борисполі, ми зустрілися і мали двогодинну розмову. Щиру, пряму і відверту, без двомовностей і дипломатичних танців. Шаную Вашу довіру, Ваш час і Вашу занепокоєність долею країни.

Розмова засвідчила, що наші з Вами оцінки всього, що відбулося в країні за період Вашого перебування у тюрмі і до сьогоднішнього дня – співпадають на 100%. Мої заяви і дії за ці 2,5 роки і Ваші пропозиції із-за грат, до яких не всі дослухалися або вони не оприлюднювалися – теж співпадають на 100%.

Я виклав Вам оцінку ситуації, внутрішні й зовнішні її аспекти, прогноз дальшого розвитку подій і запропонував план дій. Ясна річ, Вам було важко сприйняти його одразу і Ви взяли час подумати, проконсультуватися з іншими людьми. Я це розумію, адже йдеться про велику відповідальність перед країною і про необхідність негайного відсторонення від посад близьких Вам людей, Ваших партійних соратників.

Юлія Володимирівна, вагатися й консультуватися далі вже немає часу. Не у Вас – в України немає часу. За ці два дні після Вашого повернення ситуація лише погіршилася, вона вже стала критично небезпечною!

Не лише Крим, Україну зливають. Неспроможність і бездіяльність Президента і міністрів-силовиків уже не можна приховати. Це бачить уся країна, українське суспільство. Непрофесійність, бездіяльність, аморфність (а ще й злодійкуватість!) влади деморалізують не лише Крим і військових у Криму – деморалізуються армія і силові структури загалом, поширюються недовіра до влади, неспокій і збурення по всій країні.

Цим користається ворог, який з кожним днем діє все більш нахабно і без жодних обмежень, без жодної протидії чи спротиву з боку України, без твердої позиції керівництва держави щодо зарубіжних партнерів, насамперед США і Великої Британії, які гарантували нам безпеку і мають ДІЯТИ ефективно.

Юлія Володимирівна, я Вам пояснив, що перемогти ворога, захистити нашу країну, не допустити війни і масових жертв – можна і це реально, навіть якщо ворог має сильнішу армію і сильнішу економіку. Пояснив, як це треба робити. Майдан це довів, скинувши владу Януковича, який здавався сильним і мав потужні ресурси, який думав, що правитиме вічно. Де він зараз? І де зараз його сила?

Переконаний, така ж сама доля чекає і Путіна, якого зараз усі бояться і з яким продовжують загравати навіть сильні держави. Значить, Україна і її Майдан повинні допомогти світу і це зло викорінити, заради спокою на планеті – напевно, така наша Місія і маємо бути гідними цієї високої Місії!

Юлія Володимирівна, відкиньте свої партійні інтереси, власні президенські плани, особисту симпатію до нинішніх керівників держави – все це зараз другорядне й неважливе, повірте. Треба діяти негайно і Ви неодноразово доводили, що діяти вмієте.

Хто замість Турчинова? Хто зможе одразу включитися в роботу, швидко провести необхідні кадрові зміни, чітко визначити завдання і бути на цей складний період дієвим Верховним головнокомандувачем? Я зможу! Довірить Рада – з першого ж дня працюватиму чесно, надійно, прозоро і ефективно. Я Вам сказав, що в разі призначення на цей пост у Раді, як зараз Турчинов, не сидітиму, нехай засідання ведуть віце-спікери, моє місце – бункер і організація оборони країни. Маєте іншу сильну і чесну людину на пост Верховного головнокомандувача? Пропонуйте негайно! Обере таку людину Рада – як депутат я її підтримаю і як офіцер підставлю своє плече.

Юлія Володимирівна, Ви – голова правлячої партії. Ви маєте реальні важелі для зміни ситуації. На Вас зараз велика відповідальність. Як ніколи раніше. Ви сильна людина – одважтеся і прийміть рішення, які я Вам пропоную.

Для цього дайте команду своїм однопартійцям, нині керівникам парламенту, Уряду і держави: негайно скликати Раду і прийняти вкрай необхідні кадрові рішення. Необхідні для захисту країни!

Юлія Володимирівна, сьогоднішній день і сьогоднішній Ваш виступ у Савіка Шустера – це момент істини.

Якщо дослухаєтеся і займете вірну державницьку позицію, я Ваш союзник і можете покластися на мене повною мірою. Разом ми ворога зупинимо, не сумнівайтеся в тому.

А якщо ні, якщо триматимете недієздатного Турчинова й далі на посту... Тоді скажу прямо: країну зливає не Турчинов – тоді це робите Ви. Особисто. І тоді своє слово має сказати народ. Тоді як народ вирішить – так і буде...

Особисто повністю довіряю Гриценку й хотів би бачити його президентом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розмова засвідчила, що наші з Вами оцінки всього, що відбулося в країні за період Вашого перебування у тюрмі і до сьогоднішнього дня – співпадають на 100%. Мої заяви і дії за ці 2,5 роки і Ваші пропозиції із-за грат, до яких не всі дослухалися або вони не оприлюднювалися – теж співпадають на 100%.

А це якось не дуже. Однакові ідеї?

В той час, коли Гриценка казав одне - партія робила протилежне. В кінці-кінців він посварився з Кулеювлоб і вийшов з партії.

З Батьківщиною буде те ж, що й з ПР? Скажуть, що лідер уже не торт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У міськвиборчком Петербурга подано заявку на референдум про відокремлення від Росії

У міськвиборчкомі Петербурга зареєстровано заявку на референдум про відділення міста від Російської Федерації.

Зробили це активісти молодіжного демократичного руху "Весна", повідомляє Радіо Свобода.

У заявці два питання:

1) Ви за возз'єднання Петербурга з Європою на правах комуни Князівства Ліхтенштейн?

2) Ви за відновлення дії законодавства Петербурга 1992 року і за статус Петербурга як частини Російської Федерації?

Документ прийняли без заперечень, зареєстрували і привласнили йому порядковий номер .

Згідно з процедурою, відповідь доведеться чекати протягом 30 днів.

Потім, якщо в заявці не знайдуть недоліків, її передадуть на затвердження в Законодавчі збори, якщо і вони схвалить ідею референдуму, його організаторам доведеться ще зібрати 40 тисяч підписів.

Активісти "Весни", однак, не думають, що до цього дійде, їхня головна мета - показати, що в сьогоднішній Росії референдуми в принципі неможливі, тобто не працює стаття Конституції, що забезпечує право громадян висловлювати свою волю шляхом референдуму.

Як зазначив Микола Артеменко, активіст, що подавав заявку в Міськвиборчком, він робить це вже всьоме .

Коли він зі своїми однодумцями намагався ініціювати референдуми з гострим міським проблемам, наприклад, по Охта-Центру, він завжди отримував відмову.

Інша мета активістів - показати, що референдум, який відбувся в Криму, не мав під собою, на їхню думку, жодних законних підстав.

Вони переконані, що російська влада при прийнятті рішень оперує подвійними стандартами .

Питання, сформульовані в заявці, повинні, на думку їхніх авторів, не сприяти відділенню Петербурга від Росії, а показати абсурдність ситуації в країні.

"Весна" - організація, створена нещодавно на основі руху "Весна", колишнього молодіжного "Яблука " і колишньої молодіжної "Солідарності" .

16 березня в Криму пройшов псевдореферендум про відділення від України та приєднання до Росії.

Він був організований ставлениками Москви і проводився під дулами автоматів російських окупантів, які захопили Крим .

Його легітимність визнала Росія, Північна Корея, Вірменія і Казахстан.

Інші країни відмовляються визнавати "референдум"

Не знаю як на рахунок Пітера а от в Калінінградській області такий референдум просто необхідний, і впевнений що вони відєднаються ще швидше ніж Крим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Никогда мы не будем братьями

ни по родине, ни по матери.

Духа нет у вас быть свободными –

нам не стать с вами даже сводными.

Вы себя окрестили «старшими» -

нам бы младшими, да не вашими.

Вас так много, а, жаль, безликие.

Вы огромные, мы – великие.

А вы жмете… вы всё маетесь,

своей завистью вы подавитесь.

Воля - слово вам незнакомое,

вы все с детства в цепи закованы.

У вас дома «молчанье – золото»,

а у нас жгут коктейли Молотова.

Да, у нас в сердце кровь горячая,

что ж вы нам за «родня» незрячая?

А у нас всех глаза бесстрашные,

без оружия мы опасные.

Повзрослели и стали смелыми

все у снайперов под прицелами.

Нас каты на колени ставили –

мы восстали и всё исправили.

И зря прячутся крысы, молятся –

они кровью своей умоются.

Вам шлют новые указания –

а у нас тут огни восстания.

У вас Царь, у нас - Демократия.

Никогда мы не будем братьями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Visa i MasterCard прииняють співпрацю з банком "РОссия"
Конституційний суд України скасував кримську "декларацію про незалежність"
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правые и левые Днепропетровска заключили перемирие

В Днепропетровске представители организаций правого и левого толка впервые в Украине подписали меморандум о гражданском перемирии на территории области под личные гарантии руководства облгосадминистрации.

Якщо об'єднались комуністи і націоналісти, то що заважає об'єднатись Сходу і Заходу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правые и левые Днепропетровска заключили перемирие

В Днепропетровске представители организаций правого и левого толка впервые в Украине подписали меморандум о гражданском перемирии на территории области под личные гарантии руководства облгосадминистрации.

Якщо об'єднались комуністи і націоналісти, то що заважає об'єднатись Сходу і Заходу?

а ми і зараз в одній державі, чи ні?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ми і зараз в одній державі, чи ні?

Та одна держава, одна.

Мені раніше писали, що єдиного для Сходу і Заходу кандидата не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ko3bMa, так це добре, завжди мають бути конкуренти,щоб змагалися хто кращий. Кожен буде робити "щось краще у своєму регіоні", і всім добре. а вот політична війна - це вже не харашо... Але не думаю,що таке нас чекає ще років 5.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СБУ затримала двох керівників "злочинного угрупування Курченка"

Служба безпеки спільно з Генпрокуратурою встановила та затримала учасників злочинного угрупування Сергія Курченка.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Угрупування, за даними слідства, зухвало розкрадало бюджетні кошти й завдало значних збитків багатьом галузям національної економіки.

СБУ протягом 20-21 березня затримала директора компанії "Газ України – 2020" Анатолія Кашкіна.

Крім того затримано голову наглядової ради ПАТ "Брокбізнесбанк" Дениса Бугая.

Обидва затримані, твердять у СБУ, є ключовими учасниками злочинного угрупування Сергія Курченка та підозрюються у безпосередній причетності до масштабних розкрадань держбюджету.

У рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна) та ч. 3 ст. 255 (створення злочинної організації), уже провели обшуки й вилучили документацію, що підтверджує причетність затриманих до незаконних фінансових схем.

Організатор злочинного угрупування Курченко оголошений у міжнародний розшук.

Україна вимагає негайної видачі зазначеного громадянина для притягнення до кримінальної відповідальності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щоб змагалися хто кращий

Спілкувався із знайомими з Харькова.

Кажуть: "уууу зараз буде важко, перехідний період, не відомо на скільки затянеться."

Я кажу: "то що, краще нічого не робити, ні до чого не прагнути і пливти в гавні по течії з кацапами."

Мені відповідь: "так"

Ось така точка зору. Є бухнути і закусити (грубо говоря) і їх бульше нічого не цікавить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ми і зараз в одній державі, чи ні?

Та одна держава, одна.

Мені раніше писали, що єдиного для Сходу і Заходу кандидата не буде.

а для чого має бути єдиний кандидат? Та так у всіх країнах в кожному регіоні свій кандидат, нічого поганого в цьому немає.

щоб змагалися хто кращий

Спілкувався із знайомими з Харькова.

Кажуть: "уууу зараз буде важко, перехідний період, не відомо на скільки затянеться."

Я кажу: "то що, краще нічого не робити, ні до чого не прагнути і пливти в гавні по течії з кацапами."

Мені відповідь: "так"

Ось така точка зору. Є бухнути і закусити (грубо говоря) і їх бульше нічого не цікавить.

кончені люди, раби.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а для чого має бути єдиний кандидат? Та так у всіх країнах в кожному регіоні свій кандидат, нічого поганого в цьому немає.

А тепер ще раз перечитайте перше своє запитання.

Дійсно, для чого об'єднувати країну однією ідеєю? <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А одні знайомі з Харкова взагалі кажуть , що їм при Януковичу жилося краще........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А одні знайомі з Харкова взагалі кажуть , що їм при Януковичу жилося краще........

ну то ясно - стокгольмський синдром
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Українські моряки, які заблоковані в бухті Донузлав, намагаються прорватися в море.

Про це Українській правді повідомив моторист десантного корабля "Кіровоград" Іван Шепель.

"Морські тральщики, в тому числі "Черкаси", з піснею "Ворогові не здається наш гордий Варяг" пішли на бонові ворота, там, де знаходяться затоплені кораблі", - розповів він.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто повністю довіряю Гриценку й хотів би бачити його президентом.

Гриценко адекваьний, в нього теж є не зовсім нормальні пункти програми дій. Але цей лист виклик. Як на мене, то Ю. і Турчинов і К. бояться влади, точніше прийняти рішення, а якщо це рішення невдале - кінець партії на виборах.

З іншого боку треба створити умови, при яких будь-який лідер (президент) не зміг змінити систему та розвернути країну на 180 гр. Виходячі з вищевикладеного другий майдан неминучий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Українські моряки, які заблоковані в бухті Донузлав, намагаються прорватися в море.

Про це Українській правді повідомив моторист десантного корабля "Кіровоград" Іван Шепель.

"Морські тральщики, в тому числі "Черкаси", з піснею "Ворогові не здається наш гордий Варяг" пішли на бонові ворота, там, де знаходяться затоплені кораблі", - розповів він.

нарешті до них дійшло, що вони не турчинову чи яценюку давали присягу, а Народу України. Схоже треба щоб армія теж провела свій майдан.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вони захватили заводи Рошена, Крим, всю військову техніку, кораблі, бази, українців, нафтові сховища і ми ще їм винні 11млрд. у.е. ?

Поздравляю всех Русских с национальным праздником - сегодня 21.03.2014 Международный день человека с синдромом Дауна. - де тільки можна їх вітаю ))

Дарма це ви, шановний, відносно Міжнародного дня людини з синдромом Дауна. Дії влади путлера дійсно виглядають не адекватно, але порівнювати їх з людьми, які не по своїй волі хворіють на данну хворобу , мяко кажучи не етично.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А одні знайомі з Харкова взагалі кажуть , що їм при Януковичу жилося краще........

Завжди знайдуться ті, кому при комусь жилося краще. Мій колишній сусід перший секретар райкому партії також каже - "вот в наше время жилось лучше")))) Як що вони сиділи біля корита, то як же їм не жалкувати за "старыми добрыми времэнами?" :_02:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соболєв:

они хотят денонсировать Харьковский договор потому что не нужно платить за аренду флота. Но если оспорить это в любом международном суде (а наши это сделают), то любой международный суд скажет: Крым по прежнему считается украинской территорией, поэтому платите аренду и не выеживайтесь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bublik007, одна бабулька сказала:

" в СРСР жилося краще... набагато краще,ніж зараз... мені тоді було 20років і хлопці за мною бігали, а зараз я нікому не потрібна...в СРСР жилося краще"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Казала бабуся: коли німці прийшли, вони цукерки давали , а коли рускіє прийшли-голодно стало.

і так буває.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...