Перейти до змісту

Війна


phantom

  

932 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Росія НІКОЛИ не була нам товаришем, а кацап НІКОЛИ не був братським народом.

Варто згадати... Петро, Катерина, Ленін, Сталін, Тупін Путін...

Ті росіяни хто зараз лояльно ставляться до нас і кого можна назвати братами, це ті у кого корні з України, Білорусії і т.д. А кацап завжди ЗАВЖДИ паразитував на українцеві.

Не плутайте росіський народ та владу. Дуже легко маніпулювати свідомістю людей, у тому ж числі і нашою.

А щодо паразитуванння... однією з ознак дружніх відносин між народами є кількість браків. Я впевнений що зараз ця кількість різко зменшиться (мається на увазі між українцями та росіянами) якщо взагалі не впаде до нуля.

З однієї сторони так, з іншої є інет, родичі, родичі сусідів і т.д. Будь-яка інформація повинна перевірятись та підтверджуватись фактими. В нас, до речі, теж не сильно хочуть бачити по ТВ погляди, які не зовсім співпадають з більшістю, але це норма для ЗМІ - показати дві "сторони" медалі в одному сюжеті-програмі, а глядач сам повинен оприділитись. В РФ такого нема і не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 6,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

По каналу Україна сказали, що водау в каналі не відключать по причині, що канал будувався для наповнення водою землі Херсонської обл. та Криму. Немає технічної можливості, поки що.

Треба просто відключити насосну станцію перед Кримом , ось і все . Вона там недалеко .

та не відключити, на ній потрібно провести профілактику.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та не відключити, на ній потрібно провести профілактику.

Написати на дощечках "в цій воді мили ноги бендерівці" і пустити за течією ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та не відключити, на ній потрібно провести профілактику.

Написати на дощечках "в цій воді мили ноги бендерівці" і пустити за течією ^_^

от вам всім смішно, а люди там реально бояться бендерівців, та що там люди, якщо навіть янукович злякався і дременув, залишивши свої палаци. А це Вам замість вечірньої казки:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проф засоби-хлор, пропер, доместос в мега порціях. Хай не тільки кишки а й мозок промиє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А це Вам замість вечірньої казки:

Чесно кажучи, я б і її прив'язав би до однієї з дощечок.

Мабуть в Криму скоро дітей будуть нею лякати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та не відключити, на ній потрібно провести профілактику.

Написати на дощечках "в цій воді мили ноги бендерівці" і пустити за течією ^_^

от вам всім смішно, а люди там реально бояться бендерівців, та що там люди, якщо навіть янукович злякався і дременув, залишивши свої палаци. А це Вам замість вечірньої казки:

Ось через таку дуру та таких як вона і прголосував Крим за РФ. Багато хто злякався що "бендеровці" почнуть ïх знищувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я їх не виправдовую, просто боляче

Я вас розумію, у самого купа рідні і в Росії і в Криму( вважав і вважатиму Крим частиною Украни). Такі часи, і це треба пережити. Але тут в мене те ж і рідня і сім*я. Як що кордони перекриють, зроблять візовий в*їзд, я буду знати- моя дитина зможе спокійно ходити по місту, бо доступ цим вибл*ткам закритий. А поки що скайп, телефон, листи на крайній випадок :_02: Та й сама віза по собі не є новиною)) Ідучи зараз в Європу , ви не сильно падаєте в обморок через це :_02:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та не відключити, на ній потрібно провести профілактику.

Написати на дощечках "в цій воді мили ноги бендерівці" і пустити за течією ^_^

от вам всім смішно, а люди там реально бояться бендерівців, та що там люди, якщо навіть янукович злякався і дременув, залишивши свої палаци. А це Вам замість вечірньої казки:

Ось через таку дуру та таких як вона і прголосував Крим за РФ. Багато хто злякався що "бендеровці" почнуть ïх знищувати

Знову ми від крайності в крайність, чому вона та інші повинні мені вказувати як мені називати моїх дітей. В сина в школі були і Маша і Марійка і ніхто нікого не путав і не ображав. А цікаво, якщо якимось західним ім"ям то яка буде її реакція - в ЄС? Принцип демократії, моя свобода закінчується там, де починається іншої людини та все, що не заборонено, то дозволено. Що ми порушуємо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от вам всім смішно, а люди там реально бояться бендерівців, та що там люди, якщо навіть янукович злякався і дременув, залишивши свої палаци. А це Вам замість вечірньої казки:

:_02: Сподобався цей момент - та що там люди, якщо навіть янукович злякався і дременув, залишивши свої палаци. Ну да, як що ця с*ка дременула, бандерівцями налякана( людиною це воно назвати язик не повертається), тоді дійсно тут з шмайсерами ходять і стриляють за одне російске слово.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні наткнулась на таке відео, http://glavnoe.ua/news/n170210 , м"яко кажучи почутим в кінці була вражена .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лайно якесь, друзі... Вчора не написав, думав -- може то так... по психологічному напруженню... А сьогодні рецидив, ще гірший. Один солдат з "блокованих" під час інтерв"ю розказав, що коли наступає ніч, усі спати лягають і гасять вогні в вікнах військових частин в криму, то з вулиці починають гукати місцеві жінки -- старі і молоді -- включіть світло, щоб російські визволителі бачили кого вбивати... А сьогодні почув, що при штурмі військової частини по переду штурмовиків ішла щільна шеренга жінок і дітей, а за їх спинами "самооборона Криму" і війська РФ. Я так довго і часто це прокручую в голові, що просто врешті решт напився.... мені в голові не вкладається людський цинізм і жорстокість. А оплакування загиблих працівників МВС на майдані... Так, звісно -- це трагедія, і для мене вони теж герої, бо поклали життя для того, щоб режим впав, і я теж вшановую їх память, але коли ногами копають і рвуть, розкидають вінки і свічки з портретами тим, кого загинуло в десятеро більше, тим хто голіруч йшли точно знаючи, що на смерть -- це страшно, страшно жити і знати, що поруч живуть такі люди, для яких людське життя -- то гівно.

Памятаєте -- я колись пропонував упійманих тітушок в часи протистояння на Грушевського зв"язати у тісну фалангу і піти в наступ прикрившись ними? Ви тоді розкритикували мене, бо це не гуманно, хоча то все покручі і нелюди... а тут... така жахлива і моторошна ситуація -- своїх же дітей і жінок задля засраної немитої дупи неогітлера... Він же сам таку ідею подав, він це озвучив, всі чули це.

Хуйло він, а не людина,... сатана.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні наткнулась на таке відео, http://glavnoe.ua/news/n170210 , м"яко кажучи почутим в кінці була вражена .

О как, у них и территория уже обозначена как бы границей.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це страшно, страшно жити і знати, що поруч живуть такі люди, для яких людське життя -- то гівно.

Як що для них людське життя г*вно, то це не люди, друже.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

такі вброси підкріпляй ссилкою, яка скоріш за все заведе на проросійські сайти новин. Там через день зявляються новини що весь світ нас злив, Яценюк вивіз в США золото скіфів, Сашко Білий захватив Кузнецовську АЕС...

Прошу, не сунь сюда це лайно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

такі вброси підкріпляй ссилкою, яка скоріш за все заведе на проросійські сайти новин. Там через день зявляються новини що весь світ нас злив, Яценюк вивіз в США золото скіфів, Сашко Білий захватив Кузнецовську АЕС...

Прошу, не сунь сюда це лайно.

http://www.pravda.com.ua/news/2014/03/20/7019634/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що диванний контингент кому вчора принесли повестку з речами на вихід (о 12-тій ночі брату принесли повестку зявитись з речами до 10,00 на теремнівську) судячи по ВОС мобілізовують авіацію Зі слів редставника Zik який розносив листи щастя сказав що з сьогодняшнього дня хочуть оголосити повну мобілізацію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так а для чого повна мобілізація? Для чого вступати у війну яку програєм?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо то така війна, що не питає вступаєш ти чи нє-вона просто йде і все:-)і ліпше бути хоч якось готовим ніж неготовим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так а для чого повна мобілізація? Для чого вступати у війну яку програєм?

фіни не програли червоній заразі, то чого ми маємо?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вони тупо нас злили....

Ага, америкоси мали відправляти сюди вояків і мати прямий військовий конфлікт з рф за тебе:-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так а для чого повна мобілізація? Для чого вступати у війну яку програєм?
А ти про воїнство русскоє від Кісєльова і Електронщіка взнав? Тоді да, страшно жіть. А ми попробуємо повоювати з тими консервними банками.

Електронщік, п'ята колона то діагноз і він нажаль не виліковний. Це я на вашому прикладі переконався, хоча у вас тут є пару подєльніків.

Чи не здається вам, що ви на двох унітазах однією дупою хочете вміститись і пускаєте скупу сльозу, що то задачка складна. Ви нас розжалобити хочете? Стокгольмський синдром нам в голови вбити, щоб ми оплакували кончіну вєлікой дружби, рускаго міра і какая у нас страна била могучая? Якщо вам ну так тяжко без Раісі, то може слід зробити вибір? Може самий час підтримати вашу альмаматір своїми талантами, навиками, тай армія у них он яка, судячи з ваших новел. Чого тут скиглити? Їдьте, будьте переможцем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І знову моя згода з дописувачем-

Скажіть мені швидко, як прізвище чоловіка, прес-секретаря партії "Свобода", якого кілька днів тому вбили в Донецьку? Що, мало хто пам'ятає? А можна дізнатися прізвища того українського солдата, якого застрелили в Сімферополі?

Думав вчора знайти про це більше інформації на ФБ, але бля... Тут таке трапилося. Вся стрічка новин вибухнула народним гнівом!

Мірошниченко стукнув по голові якогось Панталонова зі словами "Пиши заяву на звільнення, сука", - того самого Панталонова, який всіма можливими брехнями в ефірі три місяці сприяв тому, щоб українці вважали за злочинців інших українців і тепер вбивали їх просто на вулиці, а оточуючі кричали "Что, отгрёб, тварь фашистская?". Ах, як жалко Панталонова.

ПС: Його звали Дмитро Чернявський. Йому було 22 роки. "Это был безобидный, немного стеснительный парень, не боевик, не радикал. Сегодня мама ждала его домой, а он не пришел. Его зарезала какая-то макака, наемник или накрученный провокаторами идиот. Просто за то, что Дима пришел на митинг за единство своей страны. На мирный митинг."

Ні, я не підтримую безпосередньо дії Ігор Мірошниченко в цій ситуації. Але мене дивує той факт, що тільки 5% розгніваного народу кричить про дотримання законів і європейських цінностей. Всі інші кричать: "О Боже, це покажуть по російських каналах, і Кісельов скаже, що ми фашисти!"

Покажуть. І скаже. Вже сказав. Але мені похуй.

Ми якось уже й самі не помітили, що все частіше скоординовуємо свої дії не з потребами ситуації, а з тим, що про нас скажуть москалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо то така війна, що не питає вступаєш ти чи нє-вона просто йде і все:-)і ліпше бути хоч якось готовим ніж неготовим.

не всі українці готові стати камікадзе через яценюка і ко.

уєбан. при чому тут яценюк і ко?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...