Перейти до змісту

Для чего нужен Mac OS?


mers

Рекомендовані повідомлення

Маю останнім часом нещастя користуватись продукцією Apple по роботі...

Можу зрозуміти тільки людей, для яких потрібні спеціалізовані програми, які запускаються тільки на Mac OS/iOS

Все інше - плоди хорошої реклами і маркетингу.

Ну, кожному своє...

Я, наприклад, поставив Мак щоб глянути що це таке. Після цього назад на вінду повертатися нема найменшого бажання.

Можу зрозуміти тільки людей, що користуються спеціалізованими програмами, які запускаються лише на вінді.

Для мене Мак ідеальна система для дому, віндою ж змушений користуватись на роботі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 113
  • Створено
  • Остання відповідь

в нас на роботі деякі розробники таскають свої макбуки бо краще за MacOS для розробки і роботи не придумаєш

то вирішили якщо хтось робить кльовий прибутковий проект - ставимо Mac Mini на робоче місце

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, наприклад, поставив Мак щоб глянути що це таке.

Должно было быть "поставил Хак"? ;)

Після цього назад на вінду повертатися нема найменшого бажання.

Почему не хочется возвращаться, какая причина?

Все ли задачи из тех, что делалось раншье на Вин, делаются теперь на Мак или их количество уменьшилось/поменялось?

P.S. Я вот тут на днях воевал с внешним HDD - ну ни в какую OSX не хотела его подключить в режиме записи. Пришлось извращаться через сетку и просто-PC, попутно создав хренолион разрешений для доступа к нему. Формат винта, видишь ли, не подходит для OSX :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бо краще за MacOS для розробки і роботи не придумаєш

Дуже спірна заява, але дійсно, кожному своє :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок, народ. А хтось може шось внятне і конкретне написати, шо не так з макоссю, а не оце ефемерне "ваша макось муйня, хоча, звісно, кожному своє".

Тільки зважте, що те, що ви побачили систему два дні назад і просто не звикли до неї, не розумієте її логіки і принципів — то не аргумент.

Тобто, те, що комбінації клавіш не такі, що хрестик не з того боку і тому подібне.

Серйозно, просто цікаво.

А то я після нормальної адекватної роботи мака вдомапри будь-якій нагрузці, коли прихожу на роботу, мене в перші ж 5 хвилин вибішує цей ручнік. Ні, зрозуміло, що комп на роботі простіший і старіший, але на біса запуск якоїсь програми повинен паралізувати всю систему, я не розумію. Так само не розумію, нафіга вікна перехоплюють фокус, коли вони тобі нафіг не впали і ти випадково натискаєш на якусь кнопку, бо в цей момент зібрався десь клікнути.

І ще, мабуть, не прийматиму аргументи від людей, які називають макось лінукосом і при вказанні на недостатньє знання матчастини кажуть, що не задрочуються таким.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо слідувати поради Януковича, то мабуть для того, аби видалити її і поставити вінду :)

Yanukovich-iMac-1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, наприклад, поставив Мак щоб глянути що це таке.

Должно было быть "поставил Хак"? ;)

Після цього назад на вінду повертатися нема найменшого бажання.

Почему не хочется возвращаться, какая причина?

Все ли задачи из тех, что делалось раншье на Вин, делаются теперь на Мак или их количество уменьшилось/поменялось?

P.S. Я вот тут на днях воевал с внешним HDD - ну ни в какую OSX не хотела его подключить в режиме записи. Пришлось извращаться через сетку и просто-PC, попутно создав хренолион разрешений для доступа к нему. Формат винта, видишь ли, не подходит для OSX :)

Поставив Хак, але суть не в тому...

Чому не хочу повертатись? Та просто я себе там не комфортно почуваю: коряві шрифти, купа глюків і т.д. На тому самому залізі Мак значно стабільніше і швидше працює...

Всі задачі, які виконував раніше на вінді без проблем виконую на маку.

А на рахунок зовнішніх вінтів, то скажу наступне: Мак хоча б може працювати з НТФС в режимі читання за замовчуванням. Віндовс не бачить ні розділів hfs, ні ext3

Проблема із записом вирішується встановленням невеличкої утиліти і Не треба ніяких "ізвращєній через сєтку", все працює на ура - перевірено за 5 років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще, мабуть, не прийматиму аргументи від людей, які називають макось лінукосом і при вказанні на недостатньє знання матчастини кажуть, що не задрочуються таким.

А я тебе и не собираюсь ничего аргуметировать, поэтому можешь не подъёживать и не провоцировать ;)

Устраивает система - пользуйся на здоровье :)

Спойлер можешь не открывать, там тебе будет неинтересно ;)

Ни в коем случае не используйте нижеизложенный текст для провокаций :D

Повторюсь - мне в принципе пофиг, на чём сидеть в Интернете или смотреть фильмы. То, что какая-то ОС для этого удобнее (читай - привычнее) - это сугубо мои личные предпочтения. И если мне хочется смотреть фильм на АйМаке - мне не влом переподключить акустику к нему. Но если искать что-то в сети удобнее на меньшем экране - я сяду за РС, не мастурбируя на беспрецендентую невъепрекрасность OSX в плане погружения в веб. А для того, чтобы почитать книгу - мне достаточно и экрана смарта, ну или планшета :)

На заметку.

Ребёнок (7 лет) аналогично безразличен к удобности интерфейса и производительной безглючности Вин и МакОс, и смотрит мультики на обеих девайсах, не высказывая предпочтения к какому-либо из них :)

Что до работы - у меня дома в данный момент нет специфичных задач, с которыми может справиться только Эппло-компьютер, и мне удобнее их делать под Виндой :) А вот на работе, например, приходится матюжиться на Бубунту, не имея возможности сменить её. Хотя опять же: то, для чего она заточена - претензий не вызывает. Лишь решение специфичных задач сносит мозг тупостью исполнения :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, наприклад, поставив Мак щоб глянути що це таке.

Должно было быть "поставил Хак"? ;)

Після цього назад на вінду повертатися нема найменшого бажання.

Почему не хочется возвращаться, какая причина?

Все ли задачи из тех, что делалось раншье на Вин, делаются теперь на Мак или их количество уменьшилось/поменялось?

P.S. Я вот тут на днях воевал с внешним HDD - ну ни в какую OSX не хотела его подключить в режиме записи. Пришлось извращаться через сетку и просто-PC, попутно создав хренолион разрешений для доступа к нему. Формат винта, видишь ли, не подходит для OSX :)

для того щоб писати на НТФС під маком ставте Парагон НТФС для Мас

FunTom, утилітку підкажіть?

ссилка вище

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зазвичай про "засрану вінду" і "треба переставляти через півроку" кажуть ті, хто її якраз і засирає за півроку.

В мене що ХР, що сімка стояли по декілька років і перевстановлювались тільки через зміну заліза. Рукі-крюкі, як то кажуть ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

працюю з відео дуже довго, трохи сисадмінив,

деякий час тому, ще була хр, думав ставити хакінтош, едоб премьер 4-5 були досить нестабільні, ну і звичайно винуватив вінду, але не було часу ставити хак чи то відуха не підходила, вийшов едоб цс 5,5 - цс6 і він 7 - 95% глюків пропали, крім того виною тих глюків був сам премьер, можливо ті версії справді криво працювали під він.

так от, вважаю сімку досить стабільною і нормальною системою, едина проблема, якщо починаються якісь конфліти пз то важко виявити, що з чим конфліктить.

Звичайно, якщо вінда поставлена з кривою збірки, типу зверь, дрова було лінь пошукати хоча б дравер джініус, і нормальний софт, а потім там щось з кодеками чи іншими траблами продуктивності, то не треба грішити на сімку.

-про криві шрифти в сімці дуже спірно, вимикайте клір тайп і налаштовуйте, хіба що якийсь зовсім нестандартний монітор.

-стабільність системи на хакінтоші також досить спірне питання, маю на увазі, що за рідний мак вона все одно буде менш стабільна.

-чомусь вінюзера не роблять собі аватарок з лого він)

-раніше файнал кат рулив, а зараз премьер і едіус

-так, через те що в макові більш стандартизоване залізо, в нього пряміші дрова

-співвідношення ціна/продуктивність, краще в пс десь на 30-60%

-мак має стабільнішу роботу софта, але під нього менше софта

-ресурсоємкі программи едоб, сінема, 3дмакс працють і там і там добре, і впираються в продуктивність заліза, часто в відеокарту.

-якщо збираєте комп самі, плануєте розгон, тоді пісі і вінда чи що там вам потрібно, якщо криві руки зверніться до спеціаліста (готові компи в зборці які продають фірми чи пп також бувають криві по залізу)

-є звичка до мак, подобається гладенький інтерфейс і яскравий бекграунд, якісь спец софт тільки під мак (можливо звуковий), хочеться попонтуватись, або вірите в байку взула і забула, тоді мак.

і да я реально вірю, що ще 5-7 років тому, мак був реально кращим за вінду, зараз я не бачу суттєворі різниці, і причини на нього переходити.

пс. ах да, першу сімку 7 ставив десь 4-5 років тому, зараз брат там ще кучу лівого софта поставив, але нічого, працює, хоч може і не так шустро грузиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для мене самий "жосткій" приклад... (даж не знаю як то назвати те явище :) ) то наш дизайнер, який сказав що Mac не зручний, покористувавшись ним один день :) але при цьому всі свої макети в фотошопі доповнює елементами браузера Safari і MacOS - бо ж засміють забугорні дядьки якщо там шото віндяче буде

вважаю недалекими людей, яка кажуть що вінда "засирається" і того вона погана - так, засирається сильно, але глючить якщо руки з жопи

точно так само з людьми, які кажуть "не юзаю Mac бо нема специфічних задач"... мля, то яких ? при чому MacOS до специфічних задач ? і що заважає юзати її як звичайну, вона чарівна чи що ?

всі "специфічність" заключається в якості заліза переважно...

для себе визначився давно - пофіг на оську, всі вони +/- однакові

але техніка епл є суттєво якіснішою і в парі з їхньою ОС ще й шустрішою і зручнішою - звичайно ІМХО...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ursa, плюсану.

Мій пост правда дійсно трошки як висер виглядає

Це швидше моя реакція на міфи про ідеальність Мак ОС.

Хороша система, програми запускає, але точно так само як і інші не позбавлена глюків і недоліків.

Некоряві шрифти - це звичайно добре, але знову ж таки, продукт роботи маркетологів

А от ціна... Ну відверто не бачу сенсу такі гроші платити тільки за симбіоз заліза і системи.

Ще й ремонтувати це залізо, наскільки я знаю, досить боляче.

Про специфічні задачі - знайомі звукорежисери працюють на аймаках, тому що "вони не мають таких можливостей на звичайній машині". Що вони мали на увазі - я не знаю, але раз їм треба - то їм видніше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто чим може, або що кому подобається им і користується, доречі багато хто "гонить" на вінду, але вона успішно працює в великих та потужних датацентрах в якості серверної ОС.

Я наприклад звик до продуктів MS тому вони мені здаються зручними (ідеально заточені під мою роботу), якби я працював на лінуксі теж саме б казав, тому обирає кожен те, що йому зручно, або на що є гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Назріває срач :_07:

Все, що буде сказано сугубо моя думка

Для тих хто кричить мало софта ...... ви скільки днів/годин користувались ... софта там більш ніж достатньо просто він не так називається і не ті фірми його можуть випускати, що під вінду.

На рахунок він7. Зараз нароботі користуюсь даної системою на відносно не слабкій машині. Працює все, що потрібно для роботи (працює досить стабільно. це скоріше корпоративне ПЗ написане криво), але коли приходжу додому то очі просто відпочивають і відпочиваю я сам бо менше глюків та все якось плавніше працює. В мене вдома хак і хаком я уже користуюсь близько 5-ти років. Хочу макбук або мак про із-за того, що вже привик.

В мак со є також свої недоліки це в першу чергу ціна,яка відбиває в мене бажання купляти макбук чи іМак. Ігри також являються слабким місцем хоча я граю тільки в танки і то рідко.

Як писалось вище кожен вибирає для себе чим користуватись от після пошуку альтернатив віндовсу я перейшов повнісю на мас ос.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я тож можу подібних статтей накидати. тут приводяться свої думки, перетнзії, а не те, що на хабрі написано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я тож можу подібних статтей накидати. тут приводяться свої думки, перетнзії, а не те, що на хабрі написано

Чувак попросив розповісти про мак. Я про нього мало що знаю, але згадав цю статтю на хабрі. Вирішив поділитися, там людина гарно розповідає про цю ОС. "Не обессудьте".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто чим може, або що кому подобається им і користується, доречі багато хто "гонить" на вінду, але вона успішно працює в великих та потужних датацентрах в якості серверної ОС.

...

Шо, серйозно, віндовс ХР на великих та потужних датацентрах?

Ясно. Судячи з того, що ніхто ні одного конкретного недоліку не написав поки(про ціну не враховуємо — то досить суб’єктивний фактор при наших достатках), з опонентів ніхто толком не користувався (окрім Урси) і сказати нема чого по ділу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дик то і є фішка практично усіх еплоненависників - вони його лише в когось бачили або юзали вгостях 15 хвилин, но цього вистачило шоби поняти шо то гавно

навіщо з такими сперечатися...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо, серйозно, віндовс ХР на великих та потужних датацентрах?

Шо, серйозно, з продуктів мєлкомягкіх знаємо тільки "віндовс ХР"? ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судячи з того, що ніхто ні одного конкретного недоліку не написав поки

-неможливість розгону рідного заліза, не хакінтоша (можливо помиляюсь тоді поправляйте)

-співвідношення ціна/продуктивність, краще в пс на 30-60% (приклад http://bizon-pc.com/...cpro2013vsbizon, а ще ж + розгон)

-відсутність SLI режиму відео (можливо є моделі, але ціна цього слая буде більше мака)

This test proves once more that Windows 7 comes with better GPU drivers, as it is proven to be 37% faster than anything that Apple's Mac OS X has to offer while running on the same hardware.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як тільки зроблять 3ds max для мака) так і перейду на нього)

Для чого себе обмежувати, є ще Maya та Cinema 4D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...