Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (24.02.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 5,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Значить Чорновіл правий

Давайте не будемо брехати самі собі. Донецька й Луганська області вже, вслід за Кримом, втрачені для України. І не тому, що над ними не можна відновити контроль, а тому, що цього ніхто робити не буде! Єдине силове відомство, яке ще пробувало щось зробити на Сході, принаймні до сьогоднішнього ранку, СБУ – вже обкладене по повній. Міліція перейшла на бік окупантів. Військова присутність Росії за кримським сценарієм – безумовна. Про це у Фейсбуці написав Тарас Чорновіл, пише dyvys.info.

“Але головне – це те, що Схід свідомо здали. Я вже не знаю, скільки разів треба повторювати, що 27 лютого після засідання РНБО було прийнято рішення не лише про здачу Криму, але й, як мінімум, ще двох областей. Я припускав, що також і Харківської, але там дуже багато економічних інтересів нової владної бютівської верхівки, найперше Авакова, тому щодо неї домовилися – не займати, а на антитерористичну операцію Росія практично не зреагувала (там не було заарештованих російських громадян, бо їх там просто не було – виключна авантюра місцевих сепаратистів). Дві області остаточно були приречені після візиту туди Тимошенко. Хоча це тільки формальність, але вона мала відбутися.

Ці мерзотники, які вже багато років тому стали партнерами Путіна, досі вірять, що він виконає домовленості й зупиниться. Але плани повзучої агресії значно ширші, принаймні Дніпропетровськ у них точно входить… Зараз якось раптово стихла агентурна діяльність на півдні, але, думаю, що лише на час реалізації східного сценарію. Вихід на Придністров’я не знято з порядку денного, більше того почалась підривна діяльність уже на півдні Молдови. Треба зрештою називати імена тих, хто допомагає реалізувати цей сценарій: Тимошенко, Турчинов, Аваков.

Я уявляю, який зараз хай підніметься, але кожен, хто закриває очі на правду – найгірший злочинець. Можна скільки завгодно рвати горлянку про негідників панікерів, що влада все робить правильно, що вона має план і скоро наведе порядок… Згадайте, те саме ми чули щодо Криму. Ті, хто тоді це кричали, зараз розказують, що такий розвиток подій був неминучий, а ми мусили пожертвувати Кримом, щоб урятувати всю країну. Рівно за два тижні вони дослівно те саме скажуть про втрачені Донеччину і Лугань. Коли влада не зробить жодних кроків (а вона їх не зробить) щодо відновлення суверенітету над двома областями, доведеться думати про дві речі, як захистити решту України і що робити з агентами путіна в найвищому керівництві держави?

Господи! Як я би хотів помилятися, але покищо все відбувається саме так, як проглядалося із самого початку…”, – написав Тарас Чорновіл

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швидше за все з Донбасом буде відмінний сценарій від Кримського. Якщо Кремль Крим просто забрав, то Донбас розглядається як друге Придністров'я. В Криму з перших же днів над адміністративними будівлями піднімали російський прапор, натомість на Донбасі це вже прапор "донецької республіки". А щодо того, хто це робить, то Чорновіл має рацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна довго думати чому і що станеться і хто в тому винен, але ми як завжди бачимо всіх окрім себе.

Це ж на скільки ті "...хто допомагає реалізувати цей сценарій: Тимошенко, Турчинов, Аваков" впевнені в тупості і недалекості населення України, що роблять таку фігню і при цьому ідуть на вибори. Верхівка держави точно знає що 46млн тупоголових рабів знову будуть голосувати за них не дивлячись ні на що... ну точніше 46-населення південного-сходу.

І на це чомусь ніхто уваги не звертає... всі і далі шукають винних десь поза своїм забором

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я дурію з цих коментів. Той дурак, та сучка, а той ащє не риба не мясо. То за кого ж ви голосувати будите, хто ж знає що українці не тупоголові????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми свого гов...ка Януковича скинули, подивились на його Міжгір'я. У порівнянні з президентом РФ Путіним, виявляється що він ще дуже бідний.

Кому цікаво подивіться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я дурію з цих коментів. Той дурак, та сучка, а той ащє не риба не мясо. То за кого ж ви голосувати будите, хто ж знає що українці не тупоголові????

якщо це до мого коментаря то не розумію навіщо перекручувати все на свій манер

нікого з кандидатів я тупим чи сучкою не називав і за кого голосувати теж ні кому не вказую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я дурію з цих коментів. Той дурак, та сучка, а той ащє не риба не мясо. То за кого ж ви голосувати будите, хто ж знає що українці не тупоголові????

якщо це до мого коментаря то не розумію навіщо перекручувати все на свій манер

нікого з кандидатів я тупим чи сучкою не називав і за кого голосувати теж ні кому не вказую

Цитати саме твого посту я не робив.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швидше за все з Донбасом буде відмінний сценарій від Кримського. Якщо Кремль Крим просто забрав, то Донбас розглядається як друге Придністров'я. В Криму з перших же днів над адміністративними будівлями піднімали російський прапор, натомість на Донбасі це вже прапор "донецької республіки". А щодо того, хто це робить, то Чорновіл має рацію.

Чувак чітко говорить,що вони зроблять як в Криму:

http://www.youtube.com/watch?v=4HWLb9bSeO8

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швидше за все з Донбасом буде відмінний сценарій від Кримського. Якщо Кремль Крим просто забрав, то Донбас розглядається як друге Придністров'я. В Криму з перших же днів над адміністративними будівлями піднімали російський прапор, натомість на Донбасі це вже прапор "донецької республіки". А щодо того, хто це робить, то Чорновіл має рацію.

Чувак чітко говорить,що вони зроблять як в Криму:

http://www.youtube.com/watch?v=4HWLb9bSeO8

Це відео вже видалено користувачем. :_03:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реально всі прекрасно розуміли, що персонажів, які зараз т.в.о. влади, однозначно треба міняти. Але всі погоджувались із тим, що це не на часі, бо на кордоні стоять танки, на нашій території диверсанти, нехай хоч якесь керівництво буде, все ж краще ніж ніякого. І новий Майдан (а по-іншому вони вже звідти не підуть, бо це плоди тієї ж системи) не за горами, тільки його відтерміновували через вищеописані події. Але те що ми спостерігаємо зараз просто не лізе ні в які рамки. То можливо потрібно знову починати із верхівки в Києві, і можливо ще якось буде шанс виправити ситуацію...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось цей Пашинський зажирається. То на рибалку літає на вертольоті, тепер таким чином "світиться":

Маєток керівника АП Пашинського має вихід до річки та власну VIP-церкву.

http://tsn.ua/politi...kvu-345270.html

То він що, сам там править замість священника? :_02: Цей дядько давно вже напрошується на люстрацію, але, напевно, посада гарантує йому недоторканність.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це випадково не той Пашинський який вивозив снайперську гвинтівку з майдану?

той

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під Радою Резніченко кричить "завтра тут будуть ряди мусорів беркута". Народ шумить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора на Віче така сама фігня була. Це класика: 2 українці - 3 гетьмана. Емоції зашкалюють з-за інертності влади, люди на нервах. Кожен хоче висловитись, сказати свою думку. Вчора взагалі - видирали на сцені мікрофони один в одного з рук. Біля сцени була така сама штовханина. Один одного називали провокатором.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напевно вважають що ворогів вистачає і в Києві, і на тій сцені в першу чергу

та і правильно роблять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Регіонал: Від'єднати Донецьк від України - це викинутися з вікна

"Якщо нас не влаштовують правила життя в цьому будинку, то ми повинні залишитися в цьому будинку під назвою Україна, але змусити навести там порядки, які будуть влаштовувати кожного на Донбасі", - закликав Левченко.

http://www.pravda.com.ua/news/2014/04/16/7022692/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на хабрі під цею статтею сподобався коментарій

Мы сейчас непопулярную вещь скажем, однако запросы совершенно рядовые. Ничего «ой страшного» в них нет, на любой крупный форум таких телег приходит из органов вполне достаточно (из своего опыта), и никто особо не прессует если не отвечаешь (это в 99% случаев чистая отписка — мол «свидетели опрошены, ответ не поступил, дело закрыто»). Степень героизма дурова тут явно превознесена выше реальности.

Аргументация (заметьте, мы говорим про аргументацию, а не про позицию) вида «юрисдикция России не распространяется на украинских пользователей ВКонтакте» — популистский бред, т.к. дело не юрисдикции пользователя, а в юрисдикции фирмы (упрощенно говоря). Юридически эта позиция безграмотна абсолютно.

При этом вера в то, что органам реально нужно было чье-то там согласие, что бы получить эти данные — опять же очень наивна. Все у них и так есть или могут получить при желании.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перемога майдану не відбулась. Дивлюсь новини, на посаду голови апеляційного суду на Волині знову призначили Філюка - який і був головою суду та приватизував пів села Боголюби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну для мене Майдан ще не закінчився. І питання не тільки в суддях. Давайте тільки спершу з москалями розберемось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...