Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (24.02.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Кожен бачить тільки те, що хоче бачити. На відміну від більшості моїх опонентів - я аполітичний, тому сперечатись смислу немає.

А шо тоді аполітичний пан робить в розділі "ПОЛІТИКА"????? Забризкує монітор слиною?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
Єдине, що дійсно може повернути все в правильне русло - це вибори Президента, і після того, що трапилось в країні, надіюсь, що люди будуть більш відповідально відноситись до свого голосу.

Посаду Президента треба було б взагалі скоротити нафіг.

Люди теперішнього покоління ніц змінювати не будуть, це вже буде робити наступне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я теж проти таких методів впливу... але в мене таке враження складається, наче я то все в попередніх постах дарма розписував в курсі за що той прокурор ляща зловив? якщо ні, то розкажу... вбили жінку, знайшли вбивцю... і доказів купа і слідчий експеримент провели - все зійшлось... а от прокурор чомусь затягував повідомлення йому про підозру і взяття під варту(мав клопотати в суду про це)... після вправки мізків ситуація враз змінилась чи краще, нехай ще один вбивця відмажеться і спокійно собі живе??

Я теж знаю цю справу. А ти знаєш, що там доказів по справі ніяких не було, завдяки яким можна було б заарештувати вбивцю? Тільки непрямі. І не одразу виявилось, що це вбивство - тільки після проведення розтину тіла загиблої. Почали шукати. Знайшли того, хто з нею разом розпивав спиртні напої. Ще раз кажу - прямих доказів не було. На момент, коли прийшов Музичко, прокурор мав на руках подання, яке повернув суддя з вимогою виправити пару помилок. І все. В той день вбивця мав бути заарештований. Крім того, з вбивцею були проведені слідчі дії - відтворення, допит (де він дав визнавальні покази). Але... Тепер, я, як адвокат, розумію, що цю справу можна "розбити", т.я. вбивця на суді скаже, що я дав визнавальні покази під тиском Музичка (норми КПК передбачають, що покази на суді мають превалюючу силу перед показами на досудовому). І вся робота досудового слідства посиплеться. І вбивця уникне покарання. І все буде, зауваж, по закону.

І тепер питається: кому Музичко зробив краще? Робін Гуд фігов!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нас не США,де не прочитавши обвинувачення при арешті можна відмазатися від всього. Його або засадять або...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і тут ніхто нікого не винищує... від підзатильника нічого тому прокурору не сталось....

Якби він то зробив в Криму в захопленій раді , або в аеропорту Сімферополя - я б вітав.таке геройство.А перед пацаном , з парабелумом - швондер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приєднуйтесь до обговорення теми про держадміністрації

http://board.lutsk.ua/topic/153063-derzhadmnstrac-chi-potrbna-cja-struktura/#entry1053013048

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жителі Курильських островів повинні негайно провести референдум про приєднання до Японії. Цікаво було б подивитись на реакцію Москви, яка зараз так радіє оголошеному референдуму в Криму.

+ Калінінград, це куди актуальніше. До речі ідея - ввести НАТО і організувати "референдум"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жителі Курильських островів повинні негайно провести референдум про приєднання до Японії. Цікаво було б подивитись на реакцію Москви, яка зараз так радіє оголошеному референдуму в Криму.

+ Калінінград, це куди актуальніше. До речі ідея - ввести НАТО і організувати "референдум"

за НАТО повністю згоден

треба просити про допомогу, бо така наглість тих клятих москалів - це вже занадто!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо Крим відійде до Росії, то Україна матиме всі підстави до входження в НАТО, причому безстроково, а це не на руку росіянам. За Україною може підтягнутися Грузія та інші країни...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

непотрібно ніяке якщо!!! чому ми маємо його віддавати? за які заслуги чи медалі? пішли вони в свою паРАШУ із такими заявками!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Російські гелікоптери летять на захоплений аєропорт Бельбек. Ну хіба це не пряме воєнне втручання?

Бляха, хоч я й не був "в рожевих окулярах", але, наївно надіявся , що Росія не викине такого коника... Невже підуть на відкритий конфлікт?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якби США кількад нів тому не заявила,що не готова воювати з Росією і не знає, чи допоможе Україні у випадку військового нападу - паРаша би і не рипнулася.

наш адмірал у військовому госпіталі... захвачений аеропорт, тьма відео де перевозять ракети і летять гелікоптери... усе це явно доказує, що іде тихий напад на сувернітет держави.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cherman, не заперечую, але його не зняли з посади,і він ще "при владі".

а чому НАША влада не може відправити НАШИХ МІГів туди пробомбити? не встановленна терористична група без розпізнавальних знаків до якої країни належать,якщо Раша підтвердить,що це були їхні війскьові - значить підключиться НАТО, якщо ні - все устихомириться.

звісно я передивився кучу бойовиків, так, я школолотрололо, але чому немає реакції на це ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в нас є авіація? На літаки немає пального, не кажучи вже про повноцінну операцію.

В любому випадку (якщо держава існує) не можна сидіти склавши руки і чекати на НАТО.

Якщо треба вже потрібно оголошувати мобілізацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви представляете війну США, чи НАТО з Россією?

Ви представляете війну США, чи НАТО з Россією?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звісно ні, а ви вйну України з Росією за землю України? також ні,бо це наша земля, але Росія являється загарбником,і ми повинні захищати свої замлі,тим більше,коли там поклади нафти та газу,які забезпечуть нашу державу на кілька сот років. Ми зможемо віддати всі борги та стати однією з процвітуючих країн світу, а це не вигідно Путі,так як він не буде нас контролювати.

Ми МУСИМ захищати своє майно по праві.

щодо мобілізації - на тій базі вже десятки військової техніки та 2 дивізії солдат готуються на кордоні ввірватися на нашу територію, також біля 90 танків. а реакції нашої влади нульова, взагалі, пусто.

буду надіятися, що вже готується план обезброєння та знешкодження захватчиків без відомства Путі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пропоную відновити землі України часів Киїівської Русі )))

Гарна ідея! :_02:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З самого початку , з НЕпідписання угоди 20 лютого Росією , було я сно, що Росія прикриє Яника і триматиме його ,як ,,легітимного,, президента .Тепер вона робитиме все для дестабілізації положення в Україні.

Зараз ніяк не можна піддаватись паніці, не прроявляти агресії до простих східняків та кримчан в першу чергу. Прості люди там самі не хочуть ніяких військ, маємо проводити любську дипломатію, на рівні особистостей, рідних, друзів.Перетягувати їх на свою сторону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо Россія кричить про Крим - що це її територія, тоді буде цікаво коли заговорять монголи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо Россія кричить про Крим - що це її територія, тоді буде цікаво коли заговорять монголи.

а також Японія, Китай, Німеччина і ще багато іншого. Аляску Росії слабо віджати в США)))

це вони лише понти кидають.

хоча наші придурки давно вже б мали розброїти і посадити усі воєнізованні угрупування на території Криму за межами дислокаці російських військ.

чому це ще не зроблено - лише для спокою та безпеки мирних людей. але такі речі не можна так просто залишати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Янику стидно, що він, не всіх перебив. (Не втримав ситуцію в руках)

Немає, що слухати. Його обстріляли і з ним був рибак. А сам рибак недавно сказав, що він взагалі був хворий і ніхто ні по кому не стріляв.

Цирк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...