Перейти до змісту

Что будет с деньгами... Курс бакса, депозиты и т.д.


Рекомендовані повідомлення

комусь воно вигідно, заробляюють на курсі, навіть в Росіїї на тому заробляють, бо рубль падає,і хочуть ті хто при владі хоч на чомусь заробити наостанок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Все у світі залежить від долара., бо на один долар добутої сировини у США приходиться 13 доларів доданої вартості..Ніхто так більше не вміє і Жириновський побачив на старості, чия бумажка є грязною.

Тепер точно видно, що падіння російськоїекономіки відбулося би і так, але все хочуть списати на війну, для того і віджали Крим.

та хватить вже дивитися на ту росію, треба дивитися що під власним носом робиться,росія ще може пару років протриматися автономно на плаву, а нашу економіку крім божого духу навряд чи ще щось протримає на плаву тривалий час з таким курсом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ви взагалі незнаєте жидів і їхньої натури, жид завжди думає тільки про себе на всіх інших йому накласти, у них він баче спосіб як з них заробити... допоки будуть жиди то будуть і проблеми, і мимоволі починаєш розуміти Фюррера Адольфа

Це типу - бий жидів, рятуй... Десь я це вже чув. Мінус від мене. Змінено користувачем bublik007
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, весь мир меня сейчас слабо интересует. А вот то, что доллар растет в России - это плохо. Для нас ПЛОХО.

Хотя бы потому, что схему обмена гривна->доллар->рубль->гривна и т.п. никто не отменял. Все заметили, что у нас перестал падать рубль к гривне? Он дошел до 3х - и остановился. А почему?

"Работа такая..." (голосом Джигарханяна). Потому что выгодно... доллар вымывается из страны, а вместо него везут или импорт контрабандный, или - гривну, купленную за рубли. Или же рубль... который тут меняется.

(Если есть желание у уважаемых Гигантов, они распишут схему более подробно и детально, я идею попытался изложить)

Поэтому те, кто радуются падению рубля в России, как минимум иди недальновидные люди... Пока он там упадет, нас здесь похоронят...

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ви взагалі незнаєте жидів і їхньої натури, жид завжди думає тільки про себе на всіх інших йому накласти, у них він баче спосіб як з них заробити... допоки будуть жиди то будуть і проблеми, і мимоволі починаєш розуміти Фюррера Адольфа

Це типу - бий жидів, рятуй... Десь я це вже чув. Мінус від мене.

ой тут ненада, жидів я знаю 100% в мене були знайомі жиди, брали гроші вдолг не віддавали прибіднялися, потім мої гроші пустили в оборот, заробили, но всеодно прибіднялися, що нема грошей, потім купили мерса з салону, но всеодно в них грошей ніколи не було, зате заробляли на всьому чому могли... В них барижнічєство в крові, в них воно ще сформувалось коли їх в давнину з торбами бродити по світу вигнали з єрусалиму, і вот вони так пристосувалися усім на зло...

Змінено користувачем Asp77
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ясно що наші економіки тісно звязані.Але я б не сказав що дійшов до 3 і зупинився

RUB

0.270

down.png

-0.005

0.288

down.png

-0.01

0.2920

down.png

-0.09

Ну і в Білорусі еконоиіка ще більше залежить від російської, але ж їхній рубль не впав удвічі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vadimm, ти описав випадок, коли кількість гривні стала, але вони друкують неперервно і навіть питання зупинитись не стоїть. Прогнозувати в такій ситуації немає сенсу. Таке відчуття що "наші" навмисне обвалюють економіку, щоб сюди швидше і по наших правилах зайшли американські і європейські бабки. Друга ситуація: нафта практично безплатно, а нам ще колись говорили, коли нафта була на рості, що газ зав'язаний на нафту, то що за фігня з 368 баксами за 1000 кубиків газу? Нічого не пояснюється, гривня мовчки девальвує щодня - уряд нефігово використовує сценарії трешових ужастіків, відкладаючи питання: що це за масакра і хто в ній винен.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ви взагалі незнаєте жидів і їхньої натури, жид завжди думає тільки про себе на всіх інших йому накласти, у них він баче спосіб як з них заробити... допоки будуть жиди то будуть і проблеми, і мимоволі починаєш розуміти Фюррера Адольфа

невже путлєр єврей ?

ЗІ знайшов крайніх ? А я ввважаю, що у всьому винуваті ті, що з ніками Asp77, й мимоволі починаєш розуміти тих хто з баномьотами

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ви взагалі незнаєте жидів і їхньої натури, жид завжди думає тільки про себе на всіх інших йому накласти, у них він баче спосіб як з них заробити... допоки будуть жиди то будуть і проблеми, і мимоволі починаєш розуміти Фюррера Адольфа

невже путлєр єврей ?

ЗІ знайшов крайніх ? А я ввважаю, що у всьому винуваті ті, що з ніками Asp77, й мимоволі починаєш розуміти тих хто з баномьотами

Йдіть пити пивко з воблою, всьо класно в цій жизні, незвертайте на мене дурня увагу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой тут ненада, жидів я знаю 100% в мене були знайомі жиди, брали гроші вдолг не віддавали прибіднялися, потім мої гроші пустили в оборот, заробили, но всеодно прибіднялися, що нема грошей, потім купили мерса з салону, но всеодно в них грошей ніколи не було, зате заробляли на всьому чому могли... В них барижнічєство в крові, в них воно ще сформувалось коли їх в давнину з торбами бродити по світу вигнали з єрусалиму, і вот вони так пристосувалися усім на зло...

тобто українців й інших національностей таких не буває.

ЗІ я так бачу, прийдется тебе троха прибанити за розпалювання міжнаціональної ворожнечі, якщо не попустишся

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой тут ненада, жидів я знаю 100% в мене були знайомі жиди, брали гроші вдолг не віддавали прибіднялися, потім мої гроші пустили в оборот, заробили, но всеодно прибіднялися, що нема грошей, потім купили мерса з салону, но всеодно в них грошей ніколи не було, зате заробляли на всьому чому могли... В них барижнічєство в крові, в них воно ще сформувалось коли їх в давнину з торбами бродити по світу вигнали з єрусалиму, і вот вони так пристосувалися усім на зло...

тобто українців й інших національностей таких не буває.

ЗІ я так бачу, прийдется тебе троха прибанити за розпалювання міжнаціональної ворожнечі, якщо не попустишся

Ох ти :0155: який ви борзий, верховний модератор сія борди, якщо ваша така воля закону єдиного, то баньте такого засранця, чьо там цеж так тут привично, що аж сміжно ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Asp77,

где-то тут недавно читал, что в начале прошлого века население Луцка состояло на 90% из жидов, делай выводы :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Asp77,

где-то тут недавно читал, что в начале прошлого века население Луцка состояло на 90% из жидов, делай выводы :_07:

знаю - знаю, старе місто найбільше їх мало, тепер бачу багато вже молодих жидів та жидівочок по луцьку, плодяться бляха зараза... :0152:

Але це до даної теми про прогнози курсу немає ніякого відношення, тому надалі більш нехочу говорити не по темі..

Змінено користувачем Asp77
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(почнуть витягати бакси з-під матрасу і обмінювати на гривні) курс $ знизиться.

:0016: :0016: :0016: Це ви так себе тішете, аби тількі така складна фінансова ситуація не породжувала у вас депресію ???

Ти випадково чи спеціально "забув" в цитату додати

а коли (і якщо) пропозиція буде більшою за попит

?

Бо якщо твої цитати почати розтягувати по словах чи буквах то вийде "довбо_об".

Vadimm, ти описав випадок, коли кількість гривні стала, але вони друкують неперервно і навіть питання зупинитись не стоїть.

Тут або друкувати вічно або перестати, і опускати гривню доти, доки не перестане існувати диспропорція курсу до грошової маси. Якщо все ж друкувати, то це хіба що дасть можливість виграти час, і то це сумнівний спосіб.

Десь пару сторінок назад йшла мова про методику розрахунку реального курсу, згідно якої долар має коштувати 28 гривень. Там йшлося про співвідношення грошової маси до курсу у порівнянні з попередніми роками. І якщо розглядати ситуацію з цього ракурсу, то так, імпорт має не таку вже й ключову роль у рості курсу, бо зумовлений наявністю великої кількості "різаного паперу" у споживачів.

Змінено користувачем Vadimm
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Покажіть мені тих, в кого зявилось так багато ,,свіжонадрукованої ,, гривні.

І нагадайте , коли в нас бензин коштував значно менше долара?

Ну і ще, хто буде купувати бензин по 25 грн за літр?? Я собі цього не уявляю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і ще, хто буде купувати бензин по 25 грн за літр?? Я собі цього не уявляю.

Імхо, більше того - майже всі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо якщо твої цитати почати розтягувати по словах чи буквах то вийде "довбо_об".

"довбо_об". це коли в 30 лєт маєш статус трансоманіяк і активен в World of Tanks....

Змінено користувачем Asp77
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ті хто прийшли у владу покуплявши дипломи неіснуючих вузів не вміють нічого крім емісії. У нас одне з найбільших міністерств економіки в Європі. Коли не мішати економіці, то багато людей не потрібно, а для схем, бар'єрів, перепон і гарної звітності, потрібна купа секторів, відділів, кадрів. Визнати що саме вони є непідйомним баластом для економіки у чинушавок кішка тонка.

Ще одне, от постійно чуємо, що потрібні інвестори, краще щоб іноземні. А ви б сюди гроші вклали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"довбо_об". це коли в 30 лєт маєш статус трансоманіяк і активен в World of Tanks....

Неееее, це коли ти з Українським прапором на аватарці пишеш таку ахінею і намагаєшся довести комусь свої тупі теорії :)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Покажіть мені тих, в кого зявилось так багато ,,свіжонадрукованої ,, гривні.

І нагадайте , коли в нас бензин коштував значно менше долара?

Ну і ще, хто буде купувати бензин по 25 грн за літр?? Я собі цього не уявляю.

Знаєте в свій час, один мій знайомий казав:" як що бензин в Україні буде по 7 гривень :_02: , машини стануть". Буквально сьогодні спілкувався спілкувався з ним скайпом, і нагадав ту розмову - відповідь - сміх. Купували, і купувати будуть, тим більше, як що людину машина годує.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І нагадайте , коли в нас бензин коштував значно менше долара?

Ну і ще, хто буде купувати бензин по 25 грн за літр?? Я собі цього не уявляю.

1. Був бензин ЗНАЧНО дешевше. Близько 40 коп за літр (долар тоді коштував близько 2 грн по офіційному курсу). Було це в кінці 90-х. Про ціну бензину за часів СРСР я мовчу.

2. Хто зараз купує, той буде і по 25 і по 30 грн за літр купувати. Коли бензин був по 40 коп ми теж у кошмарному сні уявити собі не могли, що будемо купувати його більш як по 1 баксу за літр. :_09:

Змінено користувачем S-driver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інвестиції в державу, яка сама створює правила для того щоб самій їх і порушувати. От Одеський припортовий. Як можна непомітно ввезти в країну двадцятитонний контейнер, який проходить розвантаження в порті? А так, башляєш владі 60 000$ (класна контрабанда, дехто говорить що офіційне розмитнення дешевше, тільки не пропускають офіційно). Україні відстьогується 20 000 грн. і поїхали китайські труселя в народ. Я не помітив в рехформах Яйценюка скасування цих схем, а там бабла на армію, стіни, школи і дороги.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я памятаю.як бензин коштував 10 копійок, але це була інша країна, інша реальність.Я не бачу черг на заправках зараз, а при 25 гр за літр багато хто,,вилетить у віконце,,

Бо в те що надруковані гривні підуть на підняття зарплат- я вірю ще менше.

От при такому курсі і втратиться сенс у башлянні , та й взагалі ввезені різного китайського непотрібу.

Змінено користувачем Nokian
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фуфуфу, понесло нафталіном, зараз почнеться ковбаса по 2.20.

халява і соціалізм закінчилась давно у совку, шара закінчилась, пора звикати платити за все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...