Перейти до змісту

Что будет с деньгами... Курс бакса, депозиты и т.д.


Рекомендовані повідомлення

Asp77

Frank Cowperwood

Рыбяты, а при чем в Вашей перепалке

Что будет с деньгами... Курс бакса, депозиты и т.д.

До речі, є в мене темка у Флеймі "Бізнес-інкубатор"

board.lutsk.ua/topic/167365-bznes-nkubator/page__st__90#entry1053182396

Можете там какашками покидатися друг в друга.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Свої бізнес поради, "о возможно всьо" тримайте при собі, якщо не являєтесь інвестором чи крупним бізнесменом...

А в нас тільки інвестори чи крупні бізнесмени можуть досягати успіху? А прості смертні по-вашому вже і не люди, і не можуть мати своєї власної думки? Менше пафосу, простішими треба бути.

Якщо ти не спроможний допомогти іншим, твої поради нічого не варті, а власний досвід це не визначник значимості ваших порад, бо ваш досвід і ваш успіх це продукт конкретного часу і вдалих обставин, що для інших не є вагомим і доцільним, бо у кожного все по різному, лише реальна допомога а не балаканина свідчить про реальні наміри людини і достовірність її слів, Нажаль наші горе бізнесмени отакі от, які там трохи шось заробляють аби нормально їсти та їздити на нормальній авто, і вже уявляють себе бізнес геніями світовогу маштабу, що дають поради " о всьо возможно", ото в тому той проблема в українців деяких є, що їхня самовпевненість нічим не закріплена, і немає тому й толкових бізнесменів і людей з головою в країні, а не любітєлей поболтать

Змінено користувачем Asp77
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шановний бізнес геній світового масштабуAsp77, я не сперечаюсь що більшість населення нашої країни є стадом це видно по виборах хоча б.

Але щоб писати комусь конкретно – то треба цю людину знати або, як мінімум, довго читати на форумі.

Інакше ваші висновки – "...продукт конкретного часу і вдалих (не факт) обставин, що для інших не є вагомим і доцільним..."

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Френк, торгове сальдо - також самозбалансована система. Якщо немає грошей на купівлю товарів, їх не везуть. На початку люди попадають з шмотками, автомобілями і призупиняють діяльність. Тобто ніхто не буде пакувати і складувати в Україні імпортні товари.

Задача встановити причину падіння курсу. Це має бути жосткий дестабілізуючий фактор в фіскальній сфері. Найперше що спадає на думку - рефінансування, оскільки там крутяться надувні десятки мільярдів гривень і не пустити їх на валютні ігрища, знаючи репутацію фінустанов, було б тупо і не виправдано:)

Це також може бути мегаемісія грошей на запит Кабміну на соцвиплати. Чи мутки в самому НБУ, як при Кубіві.

Ще раз нагадую: ні в Грузії (яка втратила третину території в результаті війни), ні в Молдові, ні на Балканах, валюта не стрибала. Від початку введення ларі, лея просіли відносно бакса не більше ніж 1,5 рази. У нас з 2грн/$, до 16грн/$.

Незбалансованість бюджету, що призвела до значної грошової емісії, може бути фактором впливу на курс, скоріш за все так і є. Система не реформується, купа пустих, неефектиних робочих місць, додаткове фінансуванна армії. І головне в тому не фінансування армії, навпаки, під такий проект, як і під будування інфраструктури, доріг всі країни друкують гроші. Головне неефективна держсистема. Тому, якщо в найближчий час зміни системи не відбудеться, долар падатиме далі. В даному випадк "Долар" - це індекс реальної економіки в Україні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормальні люди з головою і з моральними якостями є і в нас.Питання все у їх проценті від загального.

Я вірю і точно знаю, що в наших дітей цей процент буде вищий.А отже і жити вони будуь краще

На цьому і стою.

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Френк, торгове сальдо - також самозбалансована система. Якщо немає грошей на купівлю товарів, їх не везуть.

Знову ж таки, враховуєте лише часткові варіанти, забуваючи про купівлю газу, вугілля, сировини для підприємств і т.д. Якщо говорити не про лише торгове сальдо, а про сальдо валюти вцілому, то сюди ще також варто врахувати відтік інвестицій і плату по зобовязанням.

Найперше що спадає на думку - рефінансування, оскільки там крутяться надувні десятки мільярдів гривень і не пустити їх на валютні ігрища

Ви впевнені, що там крутяться саме такі суми грошей і що вони в повному обсязі одномоментно задіяні в оборутці по махінації з валютою? І навіть якщо так, то все одно прибуток отримується лише у вигляді різниці між купівлею / продажем валюти, тобто на рівні 15-20%. Я веду того, що суми на виході будуть неспіврозмірними з іншими факторами впливу на курс долара, а отже і не основотворчими.

Незбалансованість бюджету, що призвела до значної грошової емісії, може бути фактором впливу на курс, скоріш за все так і є.

Наскільки я себе памятаю в нас всі бюджети були дефіцитними. Тому казати, що це особливість уряду Порошенка, якось неправильно.

І головне в тому не фінансування армії, навпаки, під такий проект, як і під будування інфраструктури, доріг всі країни друкують гроші.

Наскільки я знаю, в інших країнах під будівництво інфраструктури і глобальних обєктів випускаються облігації, під які в свою чергу дається займ з казначейства. Або ж необхідна сума заздалегідь закладається в бюджет. Інакше будь-яке глобальне будівницто відразу б супроводжувалося стрибком інфляції в країні. Можливо, я не достатньо знайомий з історією економіки країн Америки і Європи, але таких моментів все одно не пригадую.

Змінено користувачем Frank Cowperwood
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ти не спроможний допомогти іншим, твої поради нічого не варті, а власний досвід це не визначник значимості ваших порад, бо ваш досвід і ваш успіх це продукт конкретного часу і вдалих обставин, що для інших не є вагомим і доцільним, бо у кожного все по різному, лише реальна допомога а не балаканина свідчить про реальні наміри людини і достовірність її слів, Нажаль наші горе бізнесмени отакі от, які там трохи шось заробляють аби нормально їсти та їздити на нормальній авто, і вже уявляють себе бізнес геніями світовогу маштабу, що дають поради " о всьо возможно", ото в тому той проблема в українців деяких є, що їхня самовпевненість нічим не закріплена, і немає тому й толкових бізнесменів і людей з головою в країні, а не любітєлей поболтать

а твої поради чого варті ? Чи може ти мільйонер й затикаєш тут інших, які не рівня тобі, бо не досягли твого рівня ? Хто кому й за що повинен ДОПОМОГТИ ? В інвесторів *допомога* в основному заключаєтся в повній інтеграції в твій бізнес, нівелювання твоєї значимості в тому бізнесі з послідуючим викидом тебе на смітник. Нема в бізнесі допомоги, є лише взаємовигідне співіснування й конкуренція. Маєш нііпацца 100500% вигідний бізнес план ? Ну то заклади свою квартиру чи квартиру батьків в банк і впєрьод., а там або ти в *дамках* або в Італії на заробітках, як тисячі таких володарів суперприбуткових бізнеспланів. З якого перепугу інвестори стали комусь щось винні і зобовьязані тобі допомагати розкрутити ТВІЙ бізнес ? А якщо він не твій, то будь добр 85-90% прибутку винь та полож в лапу інвестора.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був один коллєга, теж пропонував супервигідний бізнес план, за гроші інвестора восени закупити багато мішків цукру, найняти склад, а весною продати по дорожчій ціні, а прибуток пополам :) Прикольно, інвестор ризикує величезною сумою грошей, не дай Бог щось з цукром станется, бізнесініціатор не ризикує нічим, а гроші пополам ? Цирк :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був один коллєга, теж пропонував супервигідний бізнес план, за гроші інвестора восени закупити багато мішків цукру, найняти склад, а весною продати по дорожчій ціні, а прибуток пополам :) Прикольно, інвестор ризикує величезною сумою грошей, не дай Бог щось з цукром станется, бізнесініціатор не ризикує нічим, а гроші пополам ? Цирк :)

Цирк не цирк, а дехто так і заробляє. Башкаленко, наприклад, той що Партія Районів, увесь підвал ПР був забитий цукром. І не прогадав.

Виникає лише питання: тоді навіщо такий партнер тобі, як інвестору, треба? Маєш гроші і сам можеш таку оказію організувати. Хіба партнер склад має і вихід на дешевий цукор. Тоді все чесно, ІМХО.

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогоднi (завтра?) локальне дно по курсу долара? Чи ще буде корекцiя до 15 на наступному тижнi? В кого якi думки?

Таки да, вчора було дно. Корекцію до 15 на наступному тижні відміняю :)

Вангую відкат курсу максимум до 15,7 по НІКО, далі два-трижні топтання в коридорі 16-16,7 і знову короткочасний ривок в космос. А перед святами знову відкат.

Відкат до 15,70 ще вангуєте чи вже ні?

Хочу всю стипендію перевести в долар. Напевно вже пора.

Змінено користувачем yu2007
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикольно, інвестор ризикує величезною сумою грошей, не дай Бог щось з цукром станется, бізнесініціатор не ризикує нічим, а гроші пополам ? Цирк :)

в цій схемі:

інвестор має гроші, нічого не робить - прибуток "пополам"

бізнесмен немає грошей, робить всю роботу - прибуток "пополам"

десь так, схема має право на життя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шановний бізнес геній світового масштабуAsp77, я не сперечаюсь що більшість населення нашої країни є стадом це видно по виборах хоча б.

Але щоб писати комусь конкретно – то треба цю людину знати або, як мінімум, довго читати на форумі.

Інакше ваші висновки – "...продукт конкретного часу і вдалих (не факт) обставин, що для інших не є вагомим і доцільним..."

Якраз таки, я прочитав всі його повідомлення, і в мене склалось враження, що чувак тут представив себе бізнесменом великим і дає всім поради, і це видно і в інших темах де він умнічав, і шось далеко від реального світу його слова звучать...

Я ніколи не намагався комусь щось доказувати, но коли людина мілко плаває, і намагається пояснити більш ширші речі ніж вона здатна зрозуміти і при цьому зазнаючись, но то це мене дратує, бо я рахую умнічати в темі бізнесу, грошей, і давати комусь істинні поради, має лише той хто досяг висот, і дає дорогу і можливості іншим просувати його ідеї чи бізнес...

Вибачайте вже якщо щось не так, і якщо моя думка шкодить вашим усталеним уявлення про деякі речі.

Змінено користувачем Asp77
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ти не спроможний допомогти іншим, твої поради нічого не варті, а власний досвід це не визначник значимості ваших порад, бо ваш досвід і ваш успіх це продукт конкретного часу і вдалих обставин, що для інших не є вагомим і доцільним, бо у кожного все по різному, лише реальна допомога а не балаканина свідчить про реальні наміри людини і достовірність її слів, Нажаль наші горе бізнесмени отакі от, які там трохи шось заробляють аби нормально їсти та їздити на нормальній авто, і вже уявляють себе бізнес геніями світовогу маштабу, що дають поради " о всьо возможно", ото в тому той проблема в українців деяких є, що їхня самовпевненість нічим не закріплена, і немає тому й толкових бізнесменів і людей з головою в країні, а не любітєлей поболтать

а твої поради чого варті ? Чи може ти мільйонер й затикаєш тут інших, які не рівня тобі, бо не досягли твого рівня ? Хто кому й за що повинен ДОПОМОГТИ ? В інвесторів *допомога* в основному заключаєтся в повній інтеграції в твій бізнес, нівелювання твоєї значимості в тому бізнесі з послідуючим викидом тебе на смітник. Нема в бізнесі допомоги, є лише взаємовигідне співіснування й конкуренція. Маєш нііпацца 100500% вигідний бізнес план ? Ну то заклади свою квартиру чи квартиру батьків в банк і впєрьод., а там або ти в *дамках* або в Італії на заробітках, як тисячі таких володарів суперприбуткових бізнеспланів. З якого перепугу інвестори стали комусь щось винні і зобовьязані тобі допомагати розкрутити ТВІЙ бізнес ? А якщо він не твій, то будь добр 85-90% прибутку винь та полож в лапу інвестора.

В вас з головою все впорядку? в нормальних руках інвестор це лише спосіб реалізації задуманого, ото ви навели яскравий приклад українського бізнесу, заложити квартиру а потім бомжувати, що ви радите людям? лізти в кредитне ярмо? як і мільнони українців і зводити потім кінці з кінцями у постійній залежності... То скоріж за все ви тут себе возомнили невідомо ким, а я лише намагаюся спілкуватися, так як і зі мною.. Ви сильно далекі і певно ще не розумієте, що коли вкладати гроші у молодих енегрійних людей які хочуть щось робити, рано чи пізно це окупиться навіть і якщо вклад 50 на 50, ви подивіться приклад нормальних розвинутих країн, а не барижної Украни, В яких дають різноманітні гранти на розвиток, є багато майданчиків діяльності де ти можеш пробитися, є проекти де інвестора шукають молодих людей і вкладають в їх бізнес ідеї якщо толкові, вобщем якщо є мозгі ти потрібен, а нас все навпаки, одна барижота, яка говорить то все моє і більш нікому не дістанеться, наїдають кармани, а країна занепадає і розвитку нема і народ бідніє не розвивається, от що я вам намагався пояснити!!!! А ви з мене хочете зробити самовпевненого дурня, тут що то така тенденція???

Змінено користувачем Asp77
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відкат до 15,70 ще вангуєте чи вже ні? Хочу всю стипендію перевести в долар. Напевно вже пора.

Навряд чи ще нижче впаде (до 15,7). Дивлюся НІКО вже по нулях все поставило. Особисто я, якби була вільна гривня на руках переводив би вже в бакси. Бо шукати мінімальне дно дуже ризиковано. Краще закупитися трохи вище, ніж потім кусати собі лікті, що взагалі не закупився.

Але це моя субєктивна думка, як диванного теоретика. Можливо, я помиляюся, не сприймайте вищенаписане як керівництво до дії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В вас з головою все впорядку?

аватар мій бачив ? звідки в мене там в порядку з головою може бути ?

ЗІ ви почали мову, ніби щось знаєте щось таке, про що наші нещасні інвестори ні сном ні духом, а ви все питаєтесь їм втовкмачити, які у вас кльові ідеї, а їм все не доходить. Тільки походу інвестори й далі з грошима, а ви й далі з ідеями

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Asp77,

от не втримався, щоб не відповісти. Ну, ви мене особисто знаєте? Ну, звідки вам відомо як я плаваю: мілко чи глибоко? Чи хоча б на основі чого, ви можете судити, яких я висот досяг в своєму житті?

А форум - він на те і форум, щоб ділитися своїми думками. Це ж не секта "обраних", де тільки бізнесмени мають право голосу.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В вас з головою все впорядку?

аватар мій бачив ? звідки в мене там в порядку з головою може бути ?

ЗІ ви почали мову, ніби щось знаєте щось таке, про що наші нещасні інвестори ні сном ні духом, а ви все питаєтесь їм втовкмачити, які у вас кльові ідеї, а їм все не доходить. Тільки походу інвестори й далі з грошима, а ви й далі з ідеями

Да! От з такім поніманіям вещей, ми породили такіх українськіх інвесторів, які тепер інвестують у котеджі на рубльовці, а нам казали шо треба брати в рукі лопати і працювати, бо вам ніхто не поможе. І люди і далі дотримуються принципу азарова в країні, коли сьогодні річниця тих подій, і коли багато українців погинуло ...

Asp77,

от не втримався, щоб не відповісти. Ну, ви мене особисто знаєте? Ну, звідки вам відомо як я плаваю: мілко чи глибоко? Чи хоча б на основі чого, ви можете судити, яких я висот досяг в своєму житті?

А форум - він на те і форум, щоб ділитися своїми думками. Це ж не секта "обраних", де тільки бізнесмени мають право голосу.

Сер, ето же госпожа логика, ето все она. Якщо б ви були серйозним бізнесменом в вас би не хватало часу на писанину на борді. і все)))

Змінено користувачем Asp77
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да! От з такім поніманіям вещей, ми породили такіх українськіх інвесторів, які тепер інвестують у котеджі на рубльовці, а нам казали шо треба брати в рукі лопати і працювати, бо вам ніхто не поможе. І люди і далі дотримуються принципу азарова в країні, коли сьогодні річниця тих подій, і коли багато українців погинуло ...

та нашо та дурна мова ? Що за дурна манера рахувати чужі гроші ? Якщо вже брати по справедливості, нечесно заробив, тюрма з конфіскацією майна, чесно заробив, розпоряджаєтся як хоче, може навіть грубу топити долларами, то не твоє й не моє діло. В нормальному суспільстві ринок сам регулює, хто на якому місці знаходится, й ЗНОВУ ж таки ніхто нікому нічого не винен. Й не треба тут з допомогою комуністичних замашок пеняти, що хтось комусь має допомагати бо в когось більше грошей. Допомагають бідним, обездоленним та хворим, а не здоровим й амбітним зверх міри та непризнаним геніям

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да! От з такім поніманіям вещей, ми породили такіх українськіх інвесторів, які тепер інвестують у котеджі на рубльовці, а нам казали шо треба брати в рукі лопати і працювати, бо вам ніхто не поможе. І люди і далі дотримуються принципу азарова в країні, коли сьогодні річниця тих подій, і коли багато українців погинуло ...

та нашо та дурна мова ? Що за дурна манера рахувати чужі гроші ? Якщо вже брати по справедливості, нечесно заробив, тюрма з конфіскацією майна, чесно заробив, розпоряджаєтся як хоче, може навіть грубу топити долларами, то не твоє й не моє діло. В нормальному суспільстві ринок сам регулює, хто на якому місці знаходится, й ЗНОВУ ж таки ніхто нікому нічого не винен. Й не треба тут з допомогою комуністичних замашок пеняти, що хтось комусь має допомагати бо в когось більше грошей. Допомагають бідним, обездоленним та хворим, а не здоровим й амбітним зверх міри та непризнаним геніям

хоч один сів???????, в нашому суспільсті ринок регулюють а не ринок регулює, бо в нас воно не нормальне, так то ви дурню несете)) Ох і упертий же ш ви )))

Змінено користувачем Asp77
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в цій схемі: інвестор має гроші, нічого не робить - прибуток "пополам" бізнесмен немає грошей, робить всю роботу - прибуток "пополам" десь так, схема має право на життя

А якщо не вийшло так я задумали?

Інвестор - пролітає

Бізнесмен - "при своїх", а можливо і в плюсі...

Сумнівна схема, якщо брати варіант з "купи-продай"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в цій схемі: інвестор має гроші, нічого не робить - прибуток "пополам" бізнесмен немає грошей, робить всю роботу - прибуток "пополам" десь так, схема має право на життя

А якщо не вийшло так я задумали?

Інвестор - пролітає

Бізнесмен - "при своїх", а можливо і в плюсі...

Сумнівна схема, якщо брати варіант з "купи-продай"...

ага, приклад з тим же цукром, інвестор вклав гроші, завезли в склад, коли сухо було, пішов сильний дощ, криша протікла, весь цукор в смітник бо закамьянів або за безцінь, інвестор в повній дупі, а бізнесмен - ну не вийшло, що попробиш. Нормальний разброс ризиків :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я анітрохи не сумніваюсь, що за підвищенням курсу стоїть НБУ, а всі розмови про спекуляції та інше є лише димовою завісою.Підвищенням курсу Нацбанк вбиває не двох, а з десяток зайців у сьогоднішніх умовах.З однієї сторони підвищення курсу і врезультаті підвищення цін-це податок, податок абсолютно на все населення України, котрий ми змушені платити сьогодні.

Якщо долара є мало, то кожен хоче продати його чим дорожче, НБУ не виняток.

Але кожен, хто хоч раз пробуав, щось продати, знає-є ціна вище котрої це дуже проблематично.

От схоже, що на зараз долар вище 17 грн не продаси, бо за таку ціну він різко перестає бути цікавим.Дуже цікавим він стає по моєму по 10 грн.

Отже середина десь 13-14 грн за дол.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоч один сів???????, в нашому суспільсті ринок регулюють а не ринок регулює, бо в нас воно не нормальне, так то ви дурню несете)) Ох і упертий же ш ви )))

так мова не про суспільство йшла, а про те, що ви такий світлий й щирий, з відкритим серцем й *горящими* очима, повними ідей, до інвесторів, а вони такі кАзли, не розуміють. І взагалі всі казли, й ті хто не дає грошей під ваші проекти, й ті, що розуміють приблизні причини, чому вам не дають грошей. А я не впертий, мені чесно кажучи глибоко пофіг, я вашим комплексом непонятості не страдаю, живу собі помаленьку, ні від кого не залежу, надіюсь виключно на себе, й дай Бог, щоб так й надалі було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже середина десь 13-14 грн за дол.

Нє мічтай, і готовь 100грн!!!

Та ще місяць, і буде ясно, кому готувати.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...