Перейти до змісту

Что будет с деньгами... Курс бакса, депозиты и т.д.


Рекомендовані повідомлення

СМОТРИТЕ, ДЕЛАЙТЕ ВЫВОДЫ...

дивлюся, роблю висновки. антисемітський висєр. кумарить дурна манера привьязування якості вчинків, до національності з акцентуванням цієї нацціональності. Можна подумати, що якби наприклад той же Коломойський по національності був папуасом, то треба було б по іншому сприймати його вчинки. Тому така безпричинна заангажованність по національному питанню відбиває всю охоту внікати в можливо правдиву суть наведених тезисів у відео

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Тобто, якби переміг Правий Сектор, долар був би по 8, я вас правильно зрозумів?

типу якщо написати нема що то треба придумати якусь єресь і її обговорити ?

я хоч раз десь колись за весь час сказав що я підтримую Правий Сектор чи що курс долара хтось би втримав ?

нафіга ці цирки і переходи на особистості ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, якби переміг ПС то він би так само писав би але вже про них.

як "так само" ? ви перед цими висерами хоча б читаєте що я взагалі писав ? :)

чи так, універсальне шото тра вставити - захавають і підтримають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я керуюсь підтримкою посту -

Що люди могли обрати, замість того що є? Тільки те що було в списку.

Система така, що не може щось (якась чиста партія) з'явитись нізвідки. Скрізь є якась структура, спонсори і так далі.

Тобто, люди могли проголосувати (фігурально) або за правий сектор, або те що є, або не прийти на вибори. Що ви пропонуєте - мені незрозуміло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

snouden, там великий пост. І те що окрім ПС підтримую.

Особисто ніколи того ПС не сприймав як і Самооборону. Саме організації, а не людей які щось роблять під їхнім прапором наївно вважаючи що верхівка також щось добре робить.

А по виборах - то писав відразу що вони без вибору. В таку ситуацію ми себе самі загнали безхребетністю.

Ти на декілька постів вище піднімись - там якби більш ясно відкіля розмова почалась і що я в цьому пості міг підтримати.

.

ліричний відступ на тему що я пропоную :)

нічого не пропоную що могло б щось змінити в цій країні бо за то саджають, але...

пам’ятаєте задачку логічну про 9 точок, які потрібно об’єднати чотирма лініями не відриваючи руки (тиць)?

так от якщо не вийти за межі того що нам дали - ніколи цю задачу не вирішите

натякаю на паралелі з нашими виборами... :)

колись же на наших землях створилось УПА :) яке несло чисту ідею поки не вляпалось в політику з Бандерою :)

а значиться є точка кипіння і для наших людей, головне не повестись в якийсь момент на пропаганду як то було от на Майдані останньому скажімо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім причитающим і панікьорам, НБУ влаштував на 10 днів "голанцкій аукціон", курс ростиме на 5% щодня.

Не плачте, не моліться на овощів та правосєків.

Маєте що одягнути та поїсти? Дякуйте Богу. Нові айфони почекають.

В країні війна, а ви хочете стабільності і дешевої валюти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не плачте, не моліться на овощів та правосєків.

Маєте що одягнути та поїсти? Дякуйте Богу. Нові айфони почекають.

Щось 20 років нам ці казки все розказують і розкають.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не плачте, не моліться на овощів та правосєків.

Маєте що одягнути та поїсти? Дякуйте Богу. Нові айфони почекають.

Щось 20 років нам ці казки все розказують і розкають.

так не слухай що розказують :) спробуй щось зробити щоб було пофіг на це все

саме із-за срача в країні Україна є державою великих можливостей для будь-кого

ібо можна заробляти як угодно і всім на то пофігу

ну якщо вже дуже багато заробляєш - то тра буде поділитися звичайно

ну а можна ображатися на всіх і вся та далі жити в лайні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

колись же на наших землях створилось УПА яке несло чисту ідею поки не вляпалось в політику з Бандерою

хіба не Бандера був спочатку, а тоді УПА?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хіба не Бандера був спочатку, а тоді УПА?

якщо по віку - то Бандера звичайно старший за УПА

але коли було УПА як формування для захисту своєї землі від загарбників - то Бандерою ще і не чутно було

потім він прийшов зі своїм ОУН і підім’яв під себе УПА, а пізніше і назву спер. Але це вже було не УПА.

хоча тут починаються інші суперечки і правду про то ніхто ніколи не взнає

та і тема не про те

P.S.: але історію вчити тра

P.P.S.: аналізуючи історію можна робити висновки на майбутнє :) і не лише по політиці але і по курсу доляра

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

курс...гроші...вже і Бандера тут якимсь боком

а що тут мало бути? :_09:

час не зовсім той зовсім не той, щоб ділитись секретами бізнесу і т.п....

....це в мене такий сарказм... :_08:

Змінено користувачем BkSeo
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага біля посольства кожен день чергі такі, що нема як проїхати.

ну вони ж не всі на ПМЖ їдуть...хтось до родичів,хтось по справах,транзит,бізнес,закупи.... летіти літаком дешевше....

черга - не показник

P.S.Коли "сіль-цукор-сірники" пропадуть, от це буде показник

Змінено користувачем BkSeo
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже пробували взяли гроші на бізнес не пішло, в убиток собі продавали продукцію не пішло

Тобто хтось винуватий? з Ваших слів -

на ринку старічкі в луцьку не дають дорогу молодим

це - бізнес, а він - жорстокий і помилок не прощає... не всі з першого кредиту разу бізнес почали, на державу легше за все сказати - "така-сяка ніяк не помагає...", час коли в одному місці купив дешевше,в в іншому продав дорожче - минув, в "класичному" його розумінні, тепер всякі незнайомі слова рулять - "маркетинг,стратегія,аналіз ринку і т.п."

Змінено користувачем BkSeo
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та шо ви таке говорите, спробуй шось зробити, легкі ви трохі на язик,

навіть не знаю як на то відповісти...

якщо в людини руки з жопи і нічого не клеїться - то напевно і справді держава в тому винна

я в 33 роки покинув бізнес в якому жив 15 років і мав некіслі результати... та кардинально змінив напрямок розвитку

зараз як школяр ходжу в ШАГ вчитися, маю менш оплачувану роботу

але я бачу перспективи і дуже хочу до них дотягнутися, та з досвідом приходить розуміння що для цього треба вкалувати і вкалувати

а не розказувати хто в чому винен і чому всім так погано

P.S.: а ті базарники старі не можуть завадити вам зробити свій бізнес. Та вони свій робили потом і важкою працею, а ви думаєте що достатньо взяти чиюсь ідею - і все :) бізнесмен. Тому вам там місця і немає.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я в 33 роки покинув бізнес в якому жив 15 років і кардинально змінив напрямок розвитку

+1 я от на таке не можу наважитись, хоч і відчуваю потребу...

Змінено користувачем BkSeo
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але коли було УПА як формування для захисту своєї землі від загарбників - то Бандерою ще і не чутно було потім він прийшов зі своїм ОУН і підім’яв під себе УПА, а пізніше і назву спер. Але це вже було не УПА. хоча тут починаються інші суперечки і правду про то ніхто ніколи не взнає та і тема не про те P.S.: але історію вчити тра

Тобто УПА з'явилось раніше ОУН?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunSeth, так і хочеться проігнорувати, але щось от не дає спокійно пройти повз. А гугл не допомагає прочитати історію УПА хоча б у вікіпедії ? Більшість фігня скоріш за все, але історія створення описана.

Но щоб закрити обговорення в цій темі:

- Перші загони під назвою УПА—"Поліська Січ" створив з початку німецько-радянської війни отаман Тарас Бульба-Боровець в Сарненському районі в селі Немовичі, де 28 червня 1941 року видав свій наказ під № 1 про початок боротьби з більшовиками, які декілька років раніш, разом з німцями, окупували Польщу.

- З осені 1942 року почали паралельно створюватися збройні загони ОУН на Поліссі й Волині, очолені Степаном Бандерою, що також прийняли назву УПА.

.

ОУН старіша організація - але це скоріше політичний рух. А УПА - загони людей що воювали за свою землю.

Ясно що перші перемогли ібо популізм в нас завжди цінувався більше за здоровий глузд :) на останніх виборах то краще всього було показано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вкалувати і вкалувати а не розказувати хто в чому винен і чому всім так погано

"Золоті слова" (с)

Змінено користувачем BkSeo
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крім вкалувати, треба ще мозгі мати, і голову на плечах.

з цього і почніть

P.S. Без образ

Змінено користувачем BkSeo
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крім вкалувати, треба ще мозгі мати, і голову на плечах.

ото треба було стільки писати щоб вкінці все перекреслити одним реченням ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Очередной анекдот от НБУ: 6 ноября на сайте банковского регулятора появилась викторина, в которой можно проверить свою финансовую грамотность. В одном из вопросов спрашивается, что поможет спастись от инфляции в 19%. Правильный, якобы, ответ – депозит с 20-процентной ставкой.

А я то глупый все доллары весь год покупал.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перед виборами намагалися стримувати, подивимся з чим листопад почнемо

подивимся з чим Новий Рік почнемо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крім вкалувати, треба ще мозгі мати, і голову на плечах.

знаєте чому *старічкі* зараз ведуть бізнес, а вам не вдалося ? Тому що в більшості випадків *старічкі* починали з нуля, не з кредитів й бізнеспланів, а іменно з нуля, як в тому анекдоті про перший мільйон і яблуко, з ростом їхнього бізнесу росло й розуміння тенденцій й потреб покупців. А молоді придумають бізнес план, ніби все прорахували, все продумали, а не йде, не йде в основному тому, що РЕАЛЬНА ситуація розбігаєтся з бізнес планом, коли думаєш, от в мене добра якість й помірна ціна, а не беруть, а в конкурента якість га*но, зато дешевше й в нього гребуть, хоча й періодично приходять й жбурляють браком в голову. Й таких нюансів безліч. Тому, якщо хотіли якийсь бізнес відкрити, треба було влаштуватись продавцем до *дяді*, втикнути *кухню*, а тоді вже починати своє, а не трах бах, я хазяїн. Буває звичайно й таке, але то треба інтелект мати значно вище середнього, а цим можуть похвалитися далеко не всі

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...