Перейти до змісту

Ціни на пальне


Gabriel

Рекомендовані повідомлення

Народ, що ж це робиться з цінами на пальне!

І при цьому всьому машинна дорогах не меншає!

Які прогнози, на якій відмітці ціни зупиняться?

Як виходите з ситуації? Чи будуть пропозиції по економії пального або альтернативних методах заправки автомобіля?

Ідеї, коментарі.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читав колись в "Комсомолці",що значно економиться пальне при їхзді на швидкості 60+ на 5-й передачі.

А я кщо про альтернативне пальне,то я поставив собі обладнання на газ.Газ був 2,95 а зараз по 3,1 за літр

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да вот и я задумываюсь про газ (метан - он 1.9 грн), только вот аппаратура горогая зараза...

borius

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пару дней назад был в соседней республике Беларусь, там цена на А95 1долар и 7центов. Так что будем ждать повышения. Во всяком случае поляки горючесмазочные материалы от них не вывозят... зато у нас в самом Устилуге 7!!! заправок, думаю к ЕВРО 2012 мы уже подготовились :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На станції де фірма бере паливо, кажуть шо 95-тий, буде за 5 грн, і то в найближчий час, хіба що уряд втрутися в цей процес, але навряд вони стримають це, інфляція просто жахлива, шо показує непрофесіоналізм і небажання працювати уряду шо був при владі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сегодня заехал на ОККО, но 95-го там не оказалось, а лампочка уже горела. Решил плеснуть на полтину 92-го. И что я вам скажу... неплохо. Както даже двигатель вроде "мягче" стал работать. Ведь говорят что на Украине 95-й не производят, а добавляют всякие присадки во второй. То-же самое мне сказал на ТО представитель "Волыньавто"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плам вже казав про це, така думка пройшло перейти на ОККО, так як багато відгуків шо там гарний бензин. Сам там заправлявся, різниці не бачу, може того шо авто нове...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да вот и я задумываюсь про газ (метан - он 1.9 грн), только вот аппаратура горогая зараза...

borius

Я на пропані!Не жалуюсь.

ЗІ:Якщо хто надумає ставить,не ставте в Гіркій Полонці!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Времена настали весёлые.... езда по нынешних временах уже становится розкошью. Нужно зарабатывать больше или переходить на велик :D , а как рокот двигателя? шорох шин по асфальту? Нет иначе не смогу... последнее на бензин!!! Ударим полным баком по вечно горящей лампочке датчика показаний уровня топлива в баке :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читав колись в "Комсомолці",що значно економиться пальне при їхзді на швидкості 60+ на 5-й передачі.

А я кщо про альтернативне пальне,то я поставив собі обладнання на газ.Газ був 2,95 а зараз по 3,1 за літр

Не заводська газова система може їсти газу в півтора раз більше ніж бензину на сотню. Виходить не набагато дешевше. Проте двигун зношується набагато швидше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Faktor, с износом как раз наоборот. на газу двигатель изнашивается намного меньше, в основном засчет отсутствия нагара от присадок и прочего отстоя содержащегося в бензине

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По ідеї рамки цін встановлює антимонопольний комітет, і за них ціна вискочити не може, та насправді здається ціна вже перескочила встановлений бар’єр.

Будем їздити на трлейбувах виходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, не знаю как у кого.. А у меня газу авто берет не намного больше чем бензина, правда стоит голландская установка.

Катал в Карпати средний расход оказался 7.5 л газу..При средней скорости 110-120 км\час. Умножаем 7.5 на 3 = 22.5 грн на 100 км. Вполне гуманно. На бензине было бы гдето 6.5 л*4.8= 31.2грн.

Почти червонец с сотни км вполне достойно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де в нас можна нормально встановити газове обладнання і скільки це буде коштувати на мінівен?

І ще одне, а як на рахунок газових заправок, що їх є достаньо щоб бе зпроблем подорожувати по україні чи треба краще знати точки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, мінівен чи легковик - різниці не існує.

Все залежить від типу двигуна. Ось ціни у Києві:

Ціна на 4 циліндра 800 у.є., на 6 циліндрів 950.

Балони - циліндр 50-60 літрів або тор внутрішній 42-45 літра.

Гарантія 1 рік або 30 тис. км.

+ певна сума на дозвіл. (приблизно від 100 до 200 грн). (Хоча в самого немає дозволу <_< )

Де у нас встановлюють, знаю у Гіркій Полонці, але по відгукам краще там не робити.

А на рахунок заправок газу по країні думаю проблем немає.... у Карпатах проблем не було.. Звичайно не на кожному кроці, але є... Та і все ж таки бензин ніхто не відміняв, так шо якщо занесе кудись у "глухомань" тумблера перемикнув і поїхав на бензинчику :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову ціни підняли сьогодні....

Цікаво, а наскільки піднімуться ціни в маршрутках в Луцьку та по Україні? А всі інші транспортні доставки? Дорожчає бензин - дорожчає все?

Серйозно думаю переходити на газ... якщо Росія і на нього ціну не підійме :huh:;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю всіх - сьогодні ціна девяносто пятого стала 5.00!

Читав в прогнозах (здається газета Експрес) до Нового року ціна може бути 5.50.

З понеділка ставлю мишину і пересідаю на машрутки... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Ну, може якраз трохи вулиці розгрузяться і їздити стане легше :)

2. Газобалонне обладнання ставлять по вул. Зв'язківців, в одному з боксів на території Автохауса

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже дорожчає дизпаливо. Сьогодні я бачим вже по 4.90 на WOG на Київській. А від ціни дизпалива залежить ціна на всі транспортні перевезення. Так що незабаром підніметься ціна на весь товар що продається в Луцьку і доставляється з інших регіонів. Як не сумно, але це ІНФЛЯЦІЯ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що вам сказати-я таксую....у вільний час.....і кожен день коли виїжаю на роботу,то просто прозріваю...які цни робити сьогодні і як це пояснювати клієнтам!в мене Авео ІІ 1.6 16V в повному заряді..заправляюсь тільки на ОККО 92-м!на ньому двигун працює мягенько,класненько одним словом!а бензін має вирости до 6грн...так джерела мої сказали....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мусить вирости :) хоч для нас це звучить диковато, але зараз в Україні найдешевший бензин серед країн східної європи... а це як правило ненадовго

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я от дуже хочу в Європу. Тоді зарплати в нас такі були б, що пофіг було б, по скільки в нас бензин :wacko:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...