Перейти до змісту

Ціни на пальне


Gabriel

Рекомендовані повідомлення

а я от дуже хочу в Європу. Тоді зарплати в нас такі були б, що пофіг було б, по скільки в нас бензин :wacko:

Вадим, скажу тебе по секрету, что когда мы были в Греции - выяснили, что у основной массы наших греческих коллег зарплата ниже нашей. а бензин у них по ЕВРО за литр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціни будуть європейські, а зарплати залишаться українськими :wacko:

тоді буде щастя :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще раніше повідомлялось, що вітчизняні нафтопереробні підприємства при повній завантаженості дадуть 15-25% потреб України в пальному! Залишкові 75% завозять із-за кордону! Тобто всі відомі нам трейдери просто перепродають іноземне паливо! Завозять його з Італії, Румунії та Білорусії і т.д. Щоб уникнути дефіциту були мінімізовані митні платежі при імпорті нафтопродуктів в Україну! Плюс фірми, що ввозять, отримують компенсацію ПДВ в країнах постачальниках... І ціни в нашій державі не завжди піднімались при рості ціни в світі на нафту, а дуже часто росли неаргументовано і без всіляких повідомлень чи коментаріїв! Мораль цієї басні такова- наші мережі автозаправок отримують надприбутки, поки в державі такий бардак та відсутній будь-який контроль! А привязка ціни бензину до світових цін на нафту, примітивні відмазки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Амінь і амінь! Повністю згідний з Frodo!

А за Європу думаю так - в нас в країні про людей не думали і не будуть думати - іди ти в Європу чи не йди. ТОму ціни будуть європейські а зарплати..... точно українські. Друг мій, вчора поїхав до себе назад в Америку, в них бензин зараз дешевий на 20-30 корійк за наш. Або якщо навіть і такий самий - зарплати порівняйте, хоча б мінімальні.

От вам і Країні от вам і економіка!

ЧОго Бог дав нам таке багатство під ногами, а ми не маємо розуму ним користуватись або думаємо кожен тільки про себе????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЧОго Бог дав нам таке багатство під ногами, а ми не маємо розуму ним користуватись або думаємо кожен тільки про себе????

йди в депутати, там як раз не хватає таких ідейних :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я от дуже хочу в Європу. Тоді зарплати в нас такі були б, що пофіг було б, по скільки в нас бензин :)

Не впевнений,Болгарія вже в Євросоюзі,а зарплата в 200Є в них вважається крутою.А ціни такі як і в нас.

ЗІ:Шо там бензин,в нас 1кв.м.житла на первинному ринку стартує від 4700грн.А ділянки в місті вже є по 50000$ за сотку.Скоро Емірати доженемо!

ІМХО:всі ціни в нас ростуть за рахунок монополізації ринку.Інфляція і вибори тільки привід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання для всіх хто їздить на автомобілях на бензині - при якій ціні на бензин ви задумаєтесь чи заводити сьогодні авто чи прогулятись, і для здоровя корисніше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання для всіх хто їздить на автомобілях на бензині - при якій ціні на бензин ви задумаєтесь чи заводити сьогодні авто чи прогулятись, і для здоровя корисніше?
поки машина мені буде потрібна по роботі і поки мені потрібно буде возити жінку і дітей, то я готовий тратити 12 літрів 92го безнину на 100 км, навіть якщо він буде по 8-9 грн за літру. Вибору ж все-одно немає...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання для всіх хто їздить на автомобілях на бензині - при якій ціні на бензин ви задумаєтесь чи заводити сьогодні авто чи прогулятись, і для здоровя корисніше?

за то время, что меня не было на Украине, сильнее всего подорожало дизельное топливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання для всіх хто їздить на автомобілях на бензині - при якій ціні на бензин ви задумаєтесь чи заводити сьогодні авто чи прогулятись, і для здоровя корисніше?

Якшо навіть і дійде до євро за літр то їздити можна, межа десь 9 грн, про прогулятись не думаю, вихід перейти на щось економічніше. На разі 15 л. по місту на 100 км автошляху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За 3 місяці як пересів на Ауді А6 дизельну ціна на дизпаливо піднялася з 3,74 до 4,90.... ;)

Єдине, що трохи тішить, авто по місту бере біля 7-ми літрів... Іздити всерівно прийдеться, бо до доброго звикаєш :duel: І до поганого, на жаль, наш народ теж звикає :) Ціна на пальне росте, а машинок-то не меншає... Хоча, думаю, ціна біля 9 гривеників за літру спонукає думати куди і коли їхати.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча, думаю, ціна біля 9 гривеників за літру спонукає думати куди і коли їхати.....

Правда правда, я б наприклад почав би менше їздити, і думаю багато хто такаж зробив так, але навіть якшо бензин буде і по 6 гривень це не сильно розгрузить наші дороги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да народ, судячи по реакції гроші в нас є......

Цікаво, а десь в тій самій Європі народ так само спокійно сприймає різке подорожчання цін чи якось намагається вплинути на державу?

Цікаво, а якщо пальне дорожчає то машини мають дешевшати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да народ, судячи по реакції гроші в нас є......

Цікаво, а десь в тій самій Європі народ так само спокійно сприймає різке подорожчання цін чи якось намагається вплинути на державу?

Цікаво, а якщо пальне дорожчає то машини мають дешевшати?

В томуто й справа, що машини також дорожчають.... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

За півтора місяці від створення цього топіку 95-й подорожчав на 40 копійок....

Будуть прогнози на новий рік?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да народ, судячи по реакції гроші в нас є......

Цікаво, а десь в тій самій Європі народ так само спокійно сприймає різке подорожчання цін чи якось намагається вплинути на державу?

Цікаво, а якщо пальне дорожчає то машини мають дешевшати?

В томуто й справа, що машини також дорожчають.... :huh:

ога, подорожчають... щас войдем с Юлей в ВТО и они кааааак подорожчають! :)

Вон, у любого маршрутчика спроси:

-скоко мерс стоит твой?

-шесть штук!

это как константа, независимо от возраста и состояния...:)

....

наступил новый год, мерсюки без лицензий, на маршрутах одни Богданы с Иванами...

....

-скоко мерс стоит?

-за две с половиной отдам!! Забирай!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... вот наткнулся на статью что касается єкономии бензина http://zar.potwater.kg/stat/dyrkabenzin.php

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...