Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (30.01.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 2,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Я це розумію так, що стратегічні об'єкти, як то Енергосистеми

Ви не ображайтесья,але не треба пересмикувати.Куди ви діли свою фразу*прибуткові підприємства*?Під це поняття попадає і косервний завод і шиномонтаж і Запоріжсталь.Я про це говорю,а стратегічні обьєкти і так не можна приватизовувати.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Передали по пятому, що активісти в хоркові зннайшли хряка.

Дали адресу - гольфклуб.

Перевіряють інформацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тепер головне не втратити надбання цих днів, за які заплачено таку велику ціну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по "1+1" щойно передали, що Тимошенко звільнена і її вже вивезли з Харківської лікарні.

Певно, тепер першим ділом вона з'явиться на Майдані в Києві :)

Я це розумію так, що стратегічні об'єкти, як то Енергосистеми

Ви не ображайтесья,але не треба пересмикувати.Куди ви діли свою фразу*прибуткові підприємства*?Під це поняття попадає і косервний завод і шиномонтаж і Запоріжсталь.Я про це говорю,а стратегічні обьєкти і так не можна приватизовувати.

:_09::_38: нічого я нікуди не дівав

див пост 1809

...

Націоналізувати потрібно всі великі стратегічні і прибуткові підприємства (як в Білорусії) і галузі (газ, електрика) і тоді не буде стояти питання про наповнення бюджету. І з цих доходів, які будуть гарантовано, фінансувати адресно в першу чергу жеттєво-необхідні напрямки - медицина, правоохоронні органи, дорожньо-транспортні підприємства і т.ін.

а стратегічні об'єкти вже давно приватизовані і во всю перепродуються! я ж наводив приклади про Обленерго. І таких прикладів море: і шахти, і газородовища...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

І що, тепер будуть пихтіти над тим, щоб зняти їй судимість? Надіюсь політичну а не за "заслуги"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що, тепер будуть пихтіти над тим, щоб зняти їй судимість? Надіюсь політичну а не за "заслуги"?

А судимості і немає, стаття декриміналізувалась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тимошенко в Німеччину поїде зразу лікуватись, чи як? Чи зразу вже видужала?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автор: Остап (Львів)

Немає "москалів" між нас, нема"бандерів,"

А, є -знедолений вкраїнський люд.

І є сім'я - "міжгірських" ненажерів ,

Захочуть -милують, а схочуть,то й уб'ють.

Брати зі Сходу,плачем разом з вами,

Коли в копальнях ваші діти мруть.

І серце розривається у мами,

В моєї мами, як на шахтах дзвони б'ють.

А батько твій не може самокрутку

Від трепету в руках одразу запалить.

А мій в той час, сльозу ховає хутко,

Біда не в нас. Та в нас також болить...

З Донецька - ти, а я живу у Львові,

Приїдь у гості, хлібом поділюсь.

Не страшно, що різниця є у слові,

Я іншого, мій братику, боюсь.

Боюся тих, хто ділить нас з тобою:

(в той час витесує гроби).

Боюся тих, хто кличенас до бою,

Мовляв, хай чубляться "презренные рабы."

У мене на столі лиш картоплина,

А ти, хто-зна, чи й вчора їв. ...

Я вже не хочу, щоб моя родина,

Й твоя також кормила упирів!

Немає "москалів" між нас, нема "бандерів",

Є Люди! Є Вкраїна! Ти і Я!

І купка є "міжгірських" людожерів,

То не вони... А ми - одна Сім'я!*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Евгений Жилин - Страна должна знать своего героя, надеюсь благодарность народа :0098: найдет и его и допу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ох і падли.... горіти їм за це в пеклі, хай сунуться сюди, тепер уже ВСЯ Україна без виключення буде захищасти свої кордони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одна з вимог здійснилася, а у травні потрібно добре головою подумати, кого вибирати? Щоб жерти були не марними за ці місяці, і на все життя запам'ятати, якою ціною нам далася ця перемога. Адже кожен з нас міг бути на їхньому місці або остатися калікою.

А ще ж треба домогтися повної люстрації УМВС, суддів та прокуратури, покарати тих, хто вже втікає з України та ще не втік. І вернути все награбоване.

Ще досі не можу заспокоїтися - хіба треба було стільком загинути, щоб регіонали і наша опозиція та Захід почали відразу діяти.

Передбачення греко-католицького священика по датам здійснюється. Дай Боже, щоб я не помилилася.

Одна з вимог здійснилася, а у травні потрібно добре головою подумати, кого вибирати? Щоб жерти були не марними за ці місяці, і на все життя запам'ятати, якою ціною нам далася ця перемога. Адже кожен з нас міг бути на їхньому місці або остатися калікою.

А ще ж треба домогтися повної люстрації УМВС, суддів та прокуратури, покарати тих, хто вже втікає з України та ще не втік. І вернути все награбоване.

Ще досі не можу заспокоїтися - хіба треба було стільком загинути, щоб регіонали і наша опозиція та Захід почали відразу діяти.

Передбачення греко-католицького священика по датам здійснюється. Дай Боже, щоб я не помилилася.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по "1+1" щойно передали, що Тимошенко звільнена і її вже вивезли з Харківської лікарні.

Певно, тепер першим ділом вона з'явиться на Майдані в Києві :)

якщо її там не проженуть (свистом чи просто копнем під сраку), то гріш ціна цьому майдану і стільки людей загинуло дарма. Знову наступити на ці граблі можуть тільки повні дебіли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо її там не проженуть (свистом чи просто копнем під сраку), то гріш ціна цьому майдану і стільки людей загинуло дарма. Знову наступити на ці граблі можуть тільки повні дебіли

що ти маєш на увазі? її ніхто не просить ставати сьогодні президентом, її просять по-справжньому покарати винних у смертях, а вона здатна це зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди зловили Шуфрича на виході з Ради. Яценюк намагався відбити, але не зміг. Шуфрича тягнуть на майдан

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перемога ціною сотні життів… Хто забуде загиблих - горітиме в пеклі. Хто ще не чув про Україну - не має права не знати про неї досі. Хто вважає що він з росією, - валіть в Росію, вас тут ніхто не тримає…!

І кожен має носити в серці лише 2 слова:

СЛАВА УКРАЇНІ!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

]Председатель комитета Госдумы по международным делам Алексей Пушков считает последние события на Украине концом президентства Януковича.

"В резиденцию Януковича "Межигорье" под Киевом пускают кого угодно: сам он сбежал, охрана сбежала, персонал разбежался... Жалкий конец президента", - написал Пушков в своем микроблоге в Twitter в субботу.

http://www.segodnya.ua/politics/pnews/v-rossii-uvideli-zhalkiy-konec-yanukovicha-497878.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що ти маєш на увазі? її ніхто не просить ставати сьогодні президентом, її просять по-справжньому покарати винних у смертях, а вона здатна це зробити.

Сука вона брехлива. І злодій широкого розмаху. Нічим не краща за Януковича. Ведуться всякі лохі на її брехню. Стільки накрала, а її ледь не месією роблять.

Люди зловили Шуфрича на виході з Ради. Яценюк намагався відбити, але не зміг. Шуфрича тягнуть на майдан

вот би їх всіх туди затягнули. 450 виродків. А скільки їх ще по регіонах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, ти вже не перегинай. Мені вона теж не подобається, але "сукою" її назвати - то вже перебор.

Сука - це, наприклад, Лукаш, раніше Вітренко...

А Тимошенчиха, принаймні, не забуває свої слова і дійсно щось робила для держави

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Верховна Рада прийняла постанову про самоусунення Януковича від виконання обов'язків президента

Народні депутати України підтримали постанову №4193 "Про самоусунення президента України від виконання конституційних повноважень".

За відповідне рішення проголосували 328 нардепів.

Дана постанова передбачає проведення президентських виборів 25 травня 2014 року.

СЛАВА УКРАЇНІ!!! ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЯМ!!!

Народ, не тіштеся ілюзіями. Жодна постанова ВР не може усунути президента з посту. Уважно перечитайте ст. 108 поки що чинної Конституції:

Стаття 108. Президент України виконує свої повноваження до вступу на пост новообраного Президента України.

Повноваження Президента України припиняються достроково у разі:

1) відставки;

2) неможливості виконувати свої повноваження за станом здоров'я;

3) усунення з поста в порядку імпічменту;

4) смерті.

Стаття 109. Відставка Президента України набуває чинності з моменту проголошення ним особисто заяви про відставку на засіданні Верховної Ради України.

Стаття 110. Неможливість виконання Президентом України своїх повноважень за станом здоров'я має бути встановлена на засіданні Верховної Ради України і підтверджена рішенням, прийнятим більшістю від її конституційного складу на підставі письмового подання Верховного Суду України - за зверненням Верховної Ради України, і медичного висновку.

Стаття 111. Президент України може бути усунений з поста Верховною Радою України в порядку імпічменту у разі вчинення ним державної зради або іншого злочину. {Офіційне тлумачення частини першої статті 111 див. в Рішенні Конституційного Суду №19-рп/2003 від 10.12.2003}

Питання про усунення Президента України з поста в порядку імпічменту ініціюється більшістю від конституційного складу Верховної Ради України.

Для проведення розслідування Верховна Рада України створює спеціальну тимчасову слідчу комісію, до складу якої включаються спеціальний прокурор і спеціальні слідчі.

Висновки і пропозиції тимчасової слідчої комісії розглядаються на засіданні Верховної Ради України.

За наявності підстав Верховна Рада України не менш як двома третинами від її конституційного складу приймає рішення про звинувачення Президента України.

Рішення про усунення Президента України з поста в порядку імпічменту приймається Верховною Радою України не менш як трьома четвертими від її конституційного складу після перевірки справи Конституційним Судом України і отримання його висновку щодо додержання конституційної процедури розслідування і розгляду справи про імпічмент та отримання висновку Верховного Суду України про те, що діяння, в яких звинувачується Президент України, містять ознаки державної зради або іншого злочину.

пруфлінк

Прецедент, створений ВР цією постановою дуже небезпечний - якщо на таке порушення закриватимуть очі, то любого президента можна буде усунути простим голосуванням у Раді. Популістський брєд і не більше. Поки що він президент, хоча я від цього і не в захваті але це потрібно визнавати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...