Перейти до змісту

Блокування ВВ на Лідавській - координація


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

Наша задача зараз - щоб люди не просто "пизділи між собою біля дороги", а зрозуміли, для чого вони там стоять. Бо там приходять просто попиздіти біля вогнища.

Добре, що хоч так. Бо переважна більшість шароварних "патріотів" протестують в теплому ліжку перед зомбоящиком. Люди, які туди прийшли, вони вже чимось пожертвували, і кожен сам розуміє за що там стоїть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 407
  • Створено
  • Остання відповідь

Думаю завтра можлива спроба виїзду. Адже попахує введенням НС. На всю ніч не поятгну. і так сплю по 4 год в добу. Коли краще на вечір чи ранок приїхати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на лідавській невистачає людей, "небайдужих" прошу прийти і зробити свій вклад в спільне майбутнє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наша задача зараз - щоб люди не просто "пизділи між собою біля дороги", а зрозуміли, для чого вони там стоять. Бо там приходять просто попиздіти біля вогнища.

а разом то веселіше звиздіти. бо як один то можна заснути і замерзнути там.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наша задача зараз - щоб люди не просто "пизділи між собою біля дороги", а зрозуміли, для чого вони там стоять. Бо там приходять просто попиздіти біля вогнища.

Судячі з спілкування з 9 ранку до 18.00, люди прийшли не просто поспілкуватись біля вогнища. Кожен, в міру своїх можливостей, прийшов підтримати і євромайдан, і ті ідеї які відстоюють на єромайдані. Тай погодьтесь, просто поспілкуватись при мінус 10 цілий день, не дуже весела розвага. :_02: Просто поспілкуватись можна в теплій квартирі чи в затишному кафе- а ці люди дійсно усвідомлюють для чого вони прийшли... :_02:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре, що хоч так

ні, не добре. Якщо робити щось - то робити! Я їду на Київ, а тих , хто стоїть там прошу - підіть на пост, де чергують хлопці й дівчата! Розберіться між собою, будь ласка!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре, що хоч так

ні, не добре. Якщо робити щось - то робити! Я їду на Київ, а тих , хто стоїть там прошу - підіть на пост, де чергують хлопці й дівчата! Розберіться між собою, будь ласка!

Ми і робимо. Правильно було сказано, попи*діти цілу ніч при вітрі і -15 не дуже приємна "розвага". Так, не все ідеально, але поступово все налагоджується. Але ми не залізні, не можемо там бути постійно. Я вже валюся з ніг, але все рівно йду на чергування на пост, зриваюсь по тривозі коли необхідно. А дехто хоче все зробити чужими руками і потім залежно від ситуації або примазатись, або усунутись.

Коли Майдан просто стояв, був мирний пікет, багато знайомих лучан його не сприймали адекватно, мовляв хулі там стояти, треба щось робити. Почались конкретні дії - та ну його нах, в Києві стрьомно. Добре, пікет ОДА в Луцьку - ні, холодно. Прийдіть до частини ВВ, допоможіть - та хулі ви там стоїте, все неправильно... То мля, прийдіть і покажіть, зробіть правильно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли Майдан просто стояв, був мирний пікет, багато знайомих лучан його не сприймали адекватно, мовляв хулі там стояти, треба щось робити. Почались конкретні дії - та ну його нах, в Києві стрьомно. Добре, пікет ОДА в Луцьку - ні, холодно. Прийдіть до частини ВВ, допоможіть - та хулі ви там стоїте, все неправильно...

мені також довелось змінити думку про багатьох знайомих...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їду туди. велике прохання до таксистів, заберіть хтось в 3-4 год додому за півціни. а то через все місто майже добиратися. телефони в підписі, або пишіть в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

_sergius, то всьо кльово, ти стоїш на Лідавській і героїзм феєрверком з тебе так і сипле!

Я підкреслю: поки чуваки стоять у Києві - ваше завдання стояти у Луцьку на стратегічних точках. І нафіг оті спічі "какой я крутой!". Нє є№?*тє всєм мозг, якщо прийшли - стійте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

_sergius, то всьо кльово, ти стоїш на Лідавській і героїзм феєрверком з тебе так і сипле!

Я підкреслю: поки чуваки стоять у Києві - ваше завдання стояти у Луцьку на стратегічних точках. І нафіг оті спічі "какой я крутой!". Нє є№?*тє всєм мозг, якщо прийшли - стійте.

мені здаеться шо з когось иншого феєрверки поперли.

чи змотатися на пару днів до киева крутіше ніж простояти дні і ночи на морозі тут?

ИМХО кожен робить що може. і неварто висловлюватись з гори.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їду туди. велике прохання до таксистів, заберіть хтось в 3-4 год додому за півціни. а то через все місто майже добиратися. телефони в підписі, або пишіть в приват.

якщо вийде в мене(бо маю їхати у відрядження) підвезти на 4 чайок,то зевезу задарма.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Противники тільки цього ждуть - розладу в наших рядах...

Чи ви хочете, щоб якесь бидло наробило скріни з цього чи похожих спорів і викладало на своїх сайтах з коментарями "оранжевые"(западенцы, бандеры...) тоже стоят не за идею, а ради понтов???

ПиСи. хто" кручє" - в них це головний показник недолюдини людини

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не про вв,але:

йшли позавчора з батьком о 5-30 ранку з чергування/посту,біля котельні. Йдем біля Пасажу/моста, на кругу їде нова екотойойота. Кажу баті .якщокричу біжим-то вйоб....ємо. З машини на нас 'пристрасно' подивились. Слава Богу поіхали вони далі.

не про вв,але:

йшли позавчора з батьком о 5-30 ранку з чергування/посту,біля котельні. Йдем біля Пасажу/моста, на кругу їде нова екотойойота. Кажу баті .якщокричу біжим-то вйоб....ємо. З машини на нас 'пристрасно' подивились. Слава Богу поіхали вони далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не про вв,але:

йшли позавчора з батьком о 5-30 ранку з чергування/посту,біля котельні. Йдем біля Пасажу/моста, на кругу їде нова екотойойота. Кажу баті .якщокричу біжим-то вйоб....ємо. З машини на нас 'пристрасно' подивились. Слава Богу поіхали вони далі.

не про вв,але:

йшли позавчора з батьком о 5-30 ранку з чергування/посту,біля котельні. Йдем біля Пасажу/моста, на кругу їде нова екотойойота. Кажу баті .якщокричу біжим-то вйоб....ємо. З машини на нас 'пристрасно' подивились. Слава Богу поіхали вони далі.

номера не запам"ятав ? якщо змодим то додому навідаємось а раптом прийдеться розкоркулювати )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Терміново потрібні дрова хто має можливість підвезіть!!!!!!!!!!!!!

Планую через 40хв підвезти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.............на кругу їде нова екотойойота. Кажу баті .якщокричу біжим-то вйоб....ємо. .

номера не запам"ятав ? якщо змодим то додому навідаємось а раптом прийдеться розкоркулювати )))

кого розкуркулювати? машина то державна з номерами на синьому фоні і з написами "ППС" )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто має бензопилку? У нас в дворі на 33-му сповбур зламаної берези лежить без діла, можна розпиляти і забрати для обігріву.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.............на кругу їде нова екотойойота. Кажу баті .якщокричу біжим-то вйоб....ємо. .

номера не запам"ятав ? якщо змодим то додому навідаємось а раптом прийдеться розкоркулювати )))

кого розкуркулювати? машина то державна з номерами на синьому фоні і з написами "ППС" )

Звиняй. Не знав що це був ППС... Тоді, поки що, лишайється тільки тікати (((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Погано що віпустили 2 уазика з ВВ ((

з такою кількістю людей, особливо під ранок, вони всі поїдуть, як тільки їм заманеться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Терміново потрібні дрова хто має можливість підвезіть!!!!!!!!!!!!!

пропоную зібрати викинуті ялинки - в кожному дворі гора

якщо таке підійде - підвеземо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...