Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (20.01.2014)


kmd

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Зараз в ефір Громадського ТБ депутат Єрємеєв. Хто хоче, може задати йому запитання по скайпу hromadske_tv

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Готується сценарій відділення. Харківська, Луганська, Донецька.

От чего или кого? кто готовит?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз в ефір Громадського ТБ депутат Єрємеєв. Хто хоче, може задати йому запитання по скайпу hromadske_tv

Спочатку дупу лизав яникам а як запахло смаженим відразу злякався за свої маєтки й рахунки, і тепер він рубашку рве за "правду".
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та знаю, знаю. Людина він слизька і нехороша. Можна лише подивитися в яких умовах працюють прості люди на його підприємствах - возі, там-тамі, і все стає зрозумілим. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, все це наче гра, з однієї сторони "переговори ні про що", з другої сторони - хочемо в Європу, маємо діяти за їхніми правилами. Суть цієї гри - втримати баланс, такий хиткий баланс!

Уявіть себе канатоходцем з поперечиною в руках, в жодну із сторін не можна перехилятись, бо порушиться рівновага і ви впадете! Це балансування на межі, на межі наших нервів, наших можливостей, наших життів. Кожна поступка це крок назад, а по канату йти назад практично не можливо. Є ще одне питання: чи є в нашого канатоходця сраховка? На це питання відповіді в мене не має, а від того як відповісте ви і буде залежати , як буде йти цей канатоходець...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mustafa Nayyem @mefimus

Заява Кучми на круглому столі про надзвичайний стан: "Введение чрезвычайного положения будет последним шагом Януковича."

згоден з ліанідданіличем))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Росія виступає за політичне врегулювання ситуації в Україні без втручання ззовні - Лавров

Росія виступає за політичне врегулювання ситуації в Україні без втручання ззовні, повідомляє департамент інформації і друку МЗС РФ за підсумками телефонної розмови глави російської дипломатії Сергія Лаврова і президента Швейцарії Дідьє Буркхальтера.

"Буркхальтера цікавили російські оцінки внутрішньополітичної ситуації, що складається в Україні. З російського боку наголошувалося, що Росія виступає за її політичне врегулювання в правовому полі України без втручання ззовні", - повідомили в МЗС РФ.

У ході розмови було "висловлено співчуття у зв'язку з тим, що обурливі насильницькі дії фашистських молодчиків не отримують принципової оцінки з боку європейських структур".

Вашу ж мать, а це хіба не втручання ззовні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головне щоби не було розгляду, призупинення, переголосування, перегляду...... і всякої такої дурні на рахунок законів 16 числа. ....і всякої іншої безтолкової демагогії

Як говорили адекватні політики: пане презик та соратники не приписуйте собі заслуг що типу ми всі такі хороші і пішли на переговори!?

.........я б сказав що немає чого вести переговори з терористами (не тих що на майдані та Грушевського)

Ну і Пшонка .........лідери ПР, варварські закони про мито, утилізація............ все пригадати і хай будуть добрі за все відповісти сповна........

...за всіх вбитих, поранених, покалічених........не тільки в Києві але і в регіонах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз в ефір Громадського ТБ депутат Єрємеєв. Хто хоче, може задати йому запитання по скайпу hromadske_tv

Та знаю, знаю. Людина він слизька і нехороша. Можна лише подивитися в яких умовах працюють прості люди на його підприємствах - возі, там-тамі, і все стає зрозумілим. :(

Він особисто і всі мажоритарники з Волині НЕ ГОЛОСУВАЛИ за відставку кабміну після розгону Євромайдану в Києві... Були заодно із Регіонами і комуністами... запитань більше немає....

А зараз "ножки затрусилися" - бо ситуація дуже хитка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От по громадському тараторять, ви тут також... Ви вірите що завтра дійсно знайдуть спільну мову? Як на мене завтра трибуна буде заблокована і буде ппц!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От по громадському тараторять, ви тут також... Ви вірите що завтра дійсно знайдуть спільну мову? Як на мене завтра трибуна буде заблокована і буде ппц!

Надіємось!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Влада, і надалі нагло бреше в лице. :)

Це не приводить до мирного урегулювання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще краще.... :(

Як Кабмін планує обмежити доступ до інтернет-ресурсів http://www.volynnews

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз в ефір Громадського ТБ депутат Єрємеєв. Хто хоче, може задати йому запитання по скайпу hromadske_tv

Та знаю, знаю. Людина він слизька і нехороша. Можна лише подивитися в яких умовах працюють прості люди на його підприємствах - возі, там-тамі, і все стає зрозумілим. :(

Він особисто і всі мажоритарники з Волині НЕ ГОЛОСУВАЛИ за відставку кабміну після розгону Євромайдану в Києві... Були заодно із Регіонами і комуністами... запитань більше немає....

А зараз "ножки затрусилися" - бо ситуація дуже хитка...

Так отож , і будуть вони потім знову лізти до тогож корита і всім розказувати що вони з самого початку були проти ПР.

Гнати таких в шию!!! А ще краще експраприірувати чи розкуркулити !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От мені просто цікаво, хто ставить цих кандидатів для управління Волинню. Читаємо нижче

Виконавчим органом Волинської обласної Народної ради є новостворений виконавчий комітет на чолі з головою – народним депутатом Євгеном Мельником, який формуватиме виконком. До складу президії Волинської обласної Народної ради увійшли Роман Карпюк, Валентин Вітер, Олександр Пирожик і Сергій Слабенко.

Невже буть мінятись тільки люди ((( І як не дивно, їх же ж і виставляє опозиція . Тобто міняємо одну банду на іншу . Одних відганяємо від крита, щоб підійшли другі ? І все руками НАРОДУ.

Тобто вони вирішили зробити заміну, якщо не Єремеєв, а давайте Слабенка ( партнер, та співвласник компанії Єремеєва) пошлемо ...Народ вибере і промовчить.

Сергея Слабенко можно назвать одним из наиболее маневренных политиков региона. Имея хорошие связи в Секретариате Президента, он также поддерживает тесные отношения с влиятельными бизнесменами из окружения Юлии Тимошенко. В частности, с лидерами бизнес-группы «Финансы и кредит» братьями Жеваго.

Слабенко является соучредителем ОДО «Континиум-трастинвест», ООО «Континиум-Лен-Контракт» (инвестиционный бизнес), ООО «Континиум Медикус» (медицина). А также выступал соучредителем «Тернопольнефтепродукта». Впрочем, он утверждает, что продал все активы, которыми владел в группе в 2002 г.

І нагадаю було ВІЧЕ в Луцьку і лучани засвистали таких кандидатів як Бондар, Шиба, Козюра...І як не дивно опозиція не збирає якусь нараду, щоб їх замінити на інших...реальних активістів. Людей які є справжніми патріотами України і готові для цього щось робити, а не тих політичних маникенів. А ставлять знову тих що вже були і нічого не зробили, ну не рахуючи торгових центрів ( Буратіно ) та проданих земель.

Я особисто не хотів би їх бачити при владі, бо це лише крок назад. І не кажіть що це тимчасово, якщо міняти, то раз і остаточно. Народ піде за справжніми лідерами, а не тими ставлениками.

Ну і чекаємо дій від опозиції яка повідомляла, що на сесії питання по заміні цих людей буде піднято. Правда не сказала коли ...напевне ніхто про це говорити не буде.

Ігор Гузь на ВІЧЕ сам казав, що зараз влада це НАРОД, то чому всі рішення приймають без його участі і навіть не прислухаються до його побажань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову перекинувся парою слів по скайпу з тещею, яка живе в Росії. Нагадаю, минулого разу вона мені сповістила що Рівне вже бомбардують літаки НАТО :)

Сьогодні зійшлись на тому що я фашист бо підтримую "фашистів з майдана і Грушевського" (теща родом з Волинської обл.). Несподівано вийшло що і її дочка фашистка бо підтримує мене і "фашистів з майдана і Грушевського". :_14:

А ще виявляється що в центрі Києва нерухомість впала в ціні в 2 рази! Налітай! :0155:

Маразм крєпчал... "Респєкт" пєрваму каналу і расія 1.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От мені просто цікаво, хто ставить цих кандидатів для управління Волинню.

Повністю підтримую. Ми не доб'ємось нічого змінивши одних особистостей на інших, які доречі вже накерували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vadimm, промивати мізки кремль вміє чудово

початок з 3,30хв

http://youtu.be/LS81hevxU1c?t=3m30s

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.............Америкоси на Майдані "оказівается" булочки роздають/роздавали.........маразм ще той

От мені просто цікаво, хто ставить цих кандидатів для управління Волинню.

Повністю підтримую. Ми не доб'ємось нічого змінивши одних особистостей на інших, які доречі вже накерували.

всі хто десь колись "хріново засвітився" немає чого пускати до керівництва !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vadimm, промивати мізки кремль вміє чудово

початок з 3,30хв

http://youtu.be/LS81hevxU1c?t=3m30s

IZANXQHYB2U.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо влада наважиться розігнати Майдан, тисячі людей будуть готові винищувати членів Партії регіонів фізично
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо влада наважиться розігнати Майдан, тисячі людей будуть готові винищувати членів Партії регіонів фізично

Я думаю і не тільки членів ПР а й провладні структури типу МеВеДе...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Змінюючи людей в системі - систему не змінити"

Фраза на 5 каналі одного дисидента...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...