Перейти до змісту

"більш змістовні" і "продумані повідомлення"


HWman

Рекомендовані повідомлення

...група "Тролі" має 5 повідомлень на добу,що спонукає до більш змістовних і продуманих повідомлень користувача на форумі. Як кажуть: "краткость сестра таланта" :)

то хотів б поцікавитись чи є методи якось його позбавитись?

Тебе не одноразово попереджували про більш змістовні теми і повідомлення на форумі. Рішення про перевід з групи "Тролі" приймається колегіально адміністрацією форума

Наведіть приклади моїх не змістовних тем і повідомлень на форумі будь ласка, чи обійдемося абстракціями типу колегія адміністрації форуму завжди права?

330_32382.jpg

змістовних і продуманих повідомлень користувача на форумі.

Та незмістовними повідомленнями і темами грішать більшість бордівчан. :) Особливо, коли тема не конкретно за щось, а просто "за жизнь".

Грішать всі, але під удар не потрапляють лише ті, хто брат, сват, кум адміністрації/модерації... або просто підлиза 80 левела... А ще, у нас президент мудак, корумповані абсолютно всі органи влади і лікування і освіта платні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 60
  • Створено
  • Остання відповідь

Про що "вброс",так і не зрозумів? Знайшов ще одну картинку на просторах Нету і вирішив запостити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наведіть приклади моїх не змістовних тем і повідомлень на форумі будь ласка

Перший пост цієї теми наприклад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, є не лише користувачі, а цілі відділи борди, які попадають під дане означення "тролінг". Наприклад:

Считаем до 5000+

картинки з уматными текстами

Анекдот №

Уматное картинкО №6

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наведіть приклади моїх не змістовних тем і повідомлень на форумі будь ласка
1. З якого дива? Тобі треба - ти і шукай)))

2. "Дехто" страждає на важку форму видалення власних написаних постів))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оууу HWman нарешті тобі дали тему про що писати: як тебе в тролі зачислили! А то справді пишеш чорт зна про що, певно точка кипіння ця тема була тут

Східна мудрість: "Якщо є можливість змовчати, то не порушуй зайвий раз тишу"

Я звісно не прихильник таких методів затикання, але в конкретному випадку не проти :D і певно 5 повідомлень в день тобі забагато дали...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Грішать всі, але під удар не потрапляють лише ті, хто брат, сват, кум адміністрації/модерації... або просто підлиза 80 левела... А ще, у нас президент мудак, корумповані абсолютно всі органи влади і лікування і освіта платні...

Проморгаюсь... Нет, я снова это вижу... Дежавю, чи шо.

Каждый тролль делает такое гениальное открытие, при попадании в тролли. Неужели и я такое понесу, когда меня обидят?

HWman, тебе сейчас дана редкая возможность отдохнуть от писанины и немного поразмыслить о причинах. У таких, как ты, просто выработан рефлекс - при возникновении какой-либо потребности, алгоритм один - руки, в первую очередь, тянутся к клавиатуре. Когда компьютеров не было, алгоритмы поведения отличались. Возникла потребность, человек встает, куда-то идет, выполняет действия для удовлетворения потребности. Сейчас же многие не видят уже другого решения вопросов, как через клаву и монитор.

А ты совсем обнаглел настолько, что из-за того, что тебе было лень, ты сам признался, ты создал тему с целью, что бы тебе прямо в руки доставили то, что тебе нужно, еще и подешевле. Капец!

Кароч, сиди, читай. Польза будет, в любом случае, даже, если до тебя не дойдет. Мы отдохнем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

qVGfX.jpg

Цікаво, як в цю концепцію вписується Navigator з мінімальною кількістю повідомлень і підозріло високим рейтингом? :_04: Хто він? Не можу зрозуміти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

qVGfX.jpg

Цікаво, як в цю концепцію вписується Navigator з мінімальною кількістю повідомлень і підозріло високим рейтингом? :_04: Хто він? Не можу зрозуміти...

Ты не понял. Суть в дате регистрации. Пять лет разница, а количество постов, примерно, одинаковое. Что косвенно говорит о содержательности общения. Флуд в просторечье называется. А для флуда есть место даже отдельно. Кто мешает, пиши там кто хочет, что хочет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я ще пам"ятаю тебе, як тільки ти зарегався, вже тоді діставав мене своїми постами у всіх без виключення темах зі своєю умисною безграмотністтю. Тоді тобі це здавалося круто! як ти тоді казав: - "це мій почерк"

Бачу чим далі тим більше "хвороба" прогресувала

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Флуд в просторечье называется

Пардон за флуд .Але яка ж не гарна цифра повідомлень в kmd,на скріні. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

denymen а хто свариться???

Просто тут проходить профілактично-виховна робота. Як кажуть на заході: "раз в поліцію загребли, то значить дали шанс виправитись"

вибачте можливо і за мій флуд. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як каже народна мудрість:

Якщо захотіти то і до стовпа можна до...доколупатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не в твоєму випадку,

Ти що дійсно не помічаєш нічого за собою, чи прикидаєшся?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як каже народна мудрість:

Якщо захотіти то і до стовпа можна до...доколупатись.

Це і є ще один приклад дуже змістовного і продуманого повідомлення в конкретнозаданій темі.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як каже народна мудрість:

Якщо захотіти то і до стовпа можна до...доколупатись.

Столб такой скромный, просто, стоит и говорит: "Блин, ну продайте мне, ну, че вам, лень принести мне детальку? Что вам стоит? Вы только дорогую мне не предлагайте и не ждите, что я сам за ней приду, я ведь - столб, всего лишь."

Як каже народна мудрість:

Якщо захотіти то і до стовпа можна до...доколупатись.

Це і є ще один приклад дуже змістовного і продуманого повідомлення в конкретнозаданій темі.

Зачем ему трудиться искать примеры, он новых наклепает :D (лень, выходит, не только прогрессом рулит)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти що дійсно не помічаєш нічого за собою, чи прикидаєшся?!
Хто-то у нас не так давно написав купу "змістовних" постів про гібрид і МТБ? ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таааа?!?!?!?! не може бути? :_09:

То не я!

Це мені плем"яшка накляцала, коли я ходив води попити. Ну в кожного з нас бувають "зриви" :D

Хоча тема про "гібридонайнер" цікава вийшла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HWman, наводжу приклад, де ти жостко тупив, а після того, як тобі вказали на твою тупість - ти й далі продовжував тупити. А щоб не тупити - треба було просто УВАЖНО прочитати попередні повідомлення.

Це діагноз, якщо людині вказують на її помилку - а вона далі робить ту ж помилку.

Більшість твоїх повідомлень на форумі тупі й примітивні. А більшість людей схильна по повідомленням оцінювати і їх автора. Тому якщо тебе вважають тупим і примітивним дописувачем борди - то це винятково тому, що ти поплутав форум, на якому варто писати щось варте уваги, з підлітковим "чятом", в якому можна тупо писати всяку примітивну муть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, як в цю концепцію вписується Navigator з мінімальною кількістю повідомлень і підозріло високим рейтингом? :_04: Хто він? Не можу зрозуміти...

Можна було б сказати - "Феномен"!

Але.

Значна частина людей часто подорожує та/або мріє про подорожі. Тому той, хто мандрує, хто в рідній природі знаходить чарівні місця та моменти, фотографує їх і ділиться своїми подорожами з форумчанами - отримує заслужені плюси в репутацію.

Будь-хто, хто кожним своїм постом публікуватиме дійсно цікаві речі, зможе заслужити високу репутацію з відносно низькою кількістю повідомлень :) Це ж логічно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik,частіше отримують хорошу репутацію за влучні "фразочкі" :_02:

аха він мене цілий рік троллив тим, що мене колись в групу троллі відправили, а тепер я відірвуся :horse: ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Грішать всі, але під удар не потрапляють лише ті, хто брат, сват, кум адміністрації/модерації... або просто підлиза 80 левела..

HWman, не переймайся. Думаю в цьому ти не далекий від істини. От я сьогодні мінуснув одну форумчанку зі статусом VIP-користувачі (для тих хто не знає: такі користувачі можуть бачити хто їх плюсує та мінусує) - і у мене репутація моментально знизилася на 10 пунктів. С чего бы это :) А щодо теми то особисто я здивувався коли тебе записали в тролі. Особисто я не слідкував за твоїми повідомленнями, але те що попадало мені на очі абсолютно не викликало в мене асоціації з троллізмом, якщо можна так сказати. В свій час Гетто, царство йому небесне (шкода що не встиг познайомитись з ним особисто), тут так "зажигав" :) ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...