Перейти до змісту

ТОВ «Волинські оптичні мережі»


Рекомендовані повідомлення

ІМХО саме дороге, це біла IP в них:

"Оренда білої IP-адреси (для фізичних осіб) від 100 грн./місяць"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перезвонили сказали шо смс помилково пришла я і так до яух плачу за 100 мегабіт подорожчення торкнеться ніщебродів:yesmaster:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, westboiuu сказал:

перезвонили сказали шо смс помилково пришла я і так до яух плачу за 100 мегабіт подорожчення торкнеться ніщебродів:yesmaster:

треба і собі презвонити,дізнатися ніщєброд я чи ні)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, westboiuu сказал:

знову оптичні мережі не можуть не як нажертися - вітаю всіх іх клієнтів з наступним підняттям цін

приватний сектор я за 100 мегабіт плачу 225 гривень - ім мать твою мало

 

 

Я плачу 220, за приватний сектор в Вестнету, але альтернативи - нема (глухий кут)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, westboiuu сказано:

знову оптичні мережі не можуть не як нажертися - вітаю всіх іх клієнтів з наступним підняттям цін

приватний сектор я за 100 мегабіт плачу 225 гривень - ім мать твою мало

 

8 годин тому, westboiuu сказано:

зара співласник відпишеться - шо хліб і бензин подорожав а ще треба робітникам зарплату платити які купляють хліб і бензин

 

7 годин тому, westboiuu сказано:

перезвонили сказали шо смс помилково пришла я і так до яух плачу за 100 мегабіт подорожчення торкнеться ніщебродів:yesmaster:

Що ж це за паніка на весь форум?!?

Інтернет подорожчав всього на всього на шоколадку на місяць!

Вадим, я хочу, щоб наші працівники отримували достойну заробітну плату. Якщо Ваш роботодавець не піднімає Вам Вашу зарплату, то це Ваші проблеми.

Можливо краще змінити роботу, де більше платять? Бо Ваше ниття не змінить ситуації ніяк.

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За рік часу інтернет подорожчав вже на дві шоколадки..200 грн. за 50 мб. це неадекватна ціна як на мене. А ви користуєтесь тим, що у людей немає альтернативи і безпідставно піднімаєте ціни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, serega-cool сказал:

 

 

Що ж це за паніка на весь форум?!?

Інтернет подорожчав всього на всього на шоколадку на місяць!

Вадим, я хочу, щоб наші працівники отримували достойну заробітну плату. Якщо Ваш роботодавець не піднімає Вам Вашу зарплату, то це Ваші проблеми.

Можливо краще змінити роботу, де більше платять? Бо Ваше ниття не змінить ситуації ніяк.

є шоколадки по 20 грн

по 40 грн

по 80-100 

то на яку там шоколадку подорожчав:на мілку,на рошен?

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та не таке страшне те підняття, але було б добре, якби для прикладу тариф 50/200 став 60-70/200. Тоді користувачі чітко розуміли, що співпраця взаємовигідна. Тобто ми вам підіймаємо ціну тарифи, але додаємо швидкості. Як на мене це було б цілком нормальним проявом лояльності до своїх абонентів.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була ціна 150, піднімають до 200. Притому що швидкість десь 20 по speedtest. 

Аргумент про підняття - так вирішило керівництво.

 

І що саме основне - довгий відгук при відкритті сайтів, великі затримки при відкритті.

Це свідчить що в спеців руки з дупи ростуть. Шейпер/фаєрвол треба вміти налаштовувати.

Нічо не пред'являю, просто констатація факту.

Сценарій тут простий.

Погана якість послуг.

Поітм низька конкурентноздатність.

Відтік клієнтів.

Невиплачений кредит за гєлік. ;)

 

В 22.02.2020 в 21:01, rabzy сказал:

тариф 50/200 став 60-70/200. Тоді користувачі чітко розуміли, що співпраця взаємовигідна.

Швидкість це поняття відносне - по Україні одна, в світ - інша.

Мало того швидкість залежить від налаштувань сайту/хостингу -

якщо там стоїть 1 мегабіт то більше небуде, щоб провайдер на рекламував.

Етакі маніпуляції красивими цифрами перед клієнтами.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 21.02.2020 at 18:52, Harddriver сказано:

 

 

Я плачу 220, за приватний сектор в Вестнету, але альтернативи - нема (глухий кут)

вестнет та волинські оптичні  два найжадібніших провайдера

в батька оптиволокно від інфокома 30 мегабіт 90 гривень в місяць

приватний сектор клима савури

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 21.02.2020 at 23:17, Selbeor сказано:

За рік часу інтернет подорожчав вже на дві шоколадки..200 грн. за 50 мб. це неадекватна ціна як на мене. А ви користуєтесь тим, що у людей немає альтернативи і безпідставно піднімаєте ціни.

Ми ставимо таку ціну, щоб надалі розвиватися, замінювати старе обладнання на нове, піднімати своїм працівникам зарплату і так далі.

Якщо Ви вважаєте що у Вашому районі немає альтернативи, тоді це неправда, а як же Укртелеком?

On 22.02.2020 at 01:29, paksivatova сказано:

є шоколадки по 20 грн

по 40 грн

по 80-100 

то на яку там шоколадку подорожчав:на мілку,на рошен?

Ціна виросла на 25 грн.

On 22.02.2020 at 21:01, rabzy сказано:

Та не таке страшне те підняття, але було б добре, якби для прикладу тариф 50/200 став 60-70/200. Тоді користувачі чітко розуміли, що співпраця взаємовигідна. Тобто ми вам підіймаємо ціну тарифи, але додаємо швидкості. Як на мене це було б цілком нормальним проявом лояльності до своїх абонентів.

Найліпша лояльність на мою думку - безперебійна робота Інтернету та сервіс.

8 годин тому, amadey777 сказано:

Була ціна 150, піднімають до 200. Притому що швидкість десь 20 по speedtest. 

Аргумент про підняття - так вирішило керівництво.

 

І що саме основне - довгий відгук при відкритті сайтів, великі затримки при відкритті.

Це свідчить що в спеців руки з дупи ростуть. Шейпер/фаєрвол треба вміти налаштовувати.

Нічо не пред'являю, просто констатація факту.

Сценарій тут простий.

Погана якість послуг.

Поітм низька конкурентноздатність.

Відтік клієнтів.

Невиплачений кредит за гєлік. ;)

 

Швидкість це поняття відносне - по Україні одна, в світ - інша.

Мало того швидкість залежить від налаштувань сайту/хостингу -

якщо там стоїть 1 мегабіт то більше небуде, щоб провайдер на рекламував.

Етакі маніпуляції красивими цифрами перед клієнтами.

Шановний, Ви зверталися у технічну підтримку? Покажіть результат тесту!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, westboiuu сказано:

вестнет та волинські оптичні  два найжадібніших провайдера

в батька оптиволокно від інфокома 30 мегабіт 90 гривень в місяць

приватний сектор клима савури

Вадік, покажи но покриття Інтернет мережі Інфокому по місту.

А тепер порівняй з покриттям ВОМ та Вестнет.

А буде так при такій ціні:

"Сценарій тут простий.

Погана якість послуг.

Поітм низька конкурентноздатність.

Відтік клієнтів.

Невиплачений кредит за гєлік."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, serega-cool сказал:

Вадік, покажи но покриття Інтернет мережі Інфокому по місту.

А тепер порівняй з покриттям ВОМ та Вестнет.

А буде так при такій ціні:

"Сценарій тут простий.

Погана якість послуг.

Поітм низька конкурентноздатність.

Відтік клієнтів.

Невиплачений кредит за гєлік."

Гєлік то фігня власник Візора просрав все що міг (хто не в курсі, це перший провайдер на Волині який відкрив взагалі нам всім "шо то воно таке інтернет", також перша електронна газета, сайт знайомств і багато чого початого так і толком не завершеного). 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, serega-cool сказал:

Вадік, покажи но покриття Інтернет мережі Інфокому по місту.

А тепер порівняй з покриттям ВОМ та Вестнет.

А буде так при такій ціні:

"Сценарій тут простий.

Погана якість послуг.

Поітм низька конкурентноздатність.

Відтік клієнтів.

Невиплачений кредит за гєлік."

Зараз бути провайдером це утопія, тому що в будь який час може зайти жирний кіт з бабосами і за пів року потіснить будь якого маленького провайдерчика, тому що є бабкі на обладнання та спеціалістів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, serega-cool сказано:

Ми ставимо таку ціну, щоб надалі розвиватися, замінювати старе обладнання на нове, піднімати своїм працівникам зарплату і так далі.

І все це за рахунок кінцевого споживача :)  Фактично без покращення якості послуг (як я зрозумів).

Підняв ціну - покращуй якість!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, serega-cool сказано:

Ціна виросла на 25 грн

в кабінеті далі пише 175. то ціна не змінилась чи просто сайт не оновився?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, MACCEN сказано:

який відкрив взагалі нам всім "шо то воно таке інтернет"

ну про всіх не треба, крім того, довго тягнули з онлайном, коли в інших містах вже давно чатились в онлайні і поштою безкоштовною користувались - візор брав абонплату за поштові скриньки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, MACCEN сказано:

власник Візора просрав все що міг

у дяді Стьопи з перших днів існування візора - була "мохната лапа" в облраді. і навіть коли він перестав бути монополістом, абсолютна більшість держустанов користувались їх послугами незважаючи на вартість та якість. тобто відсутність якості... хтось думав. що так буде завжди

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, MACCEN сказано:

тому що в будь який час може зайти жирний кіт з бабосами і за пів року потіснить будь якого маленького провайдерчика, тому що є бабкі на обладнання та спеціалістів.

да щаз, і коли вони відібьють вкладене? Чи вони заради принципу будуть заходити? Першим ділом - намагаються купити існуючого провайдера. або хоча б частину мережі. Наприклад, сенс будувати мережу з нуля на дубнівській. потім півроку - рік демпінгувати намагаючись віджати частину клієнтів? Через скільки часу буде перший прибуток, років через 5? Якраз тоді вже потрібно буде обладнання міняти на більш сучасне )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, Bliksss сказал:

да щаз, і коли вони відібьють вкладене? Чи вони заради принципу будуть заходити? Першим ділом - намагаються купити існуючого провайдера. або хоча б частину мережі. Наприклад, сенс будувати мережу з нуля на дубнівській. потім півроку - рік демпінгувати намагаючись віджати частину клієнтів? Через скільки часу буде перший прибуток, років через 5? Якраз тоді вже потрібно буде обладнання міняти на більш сучасне )))

 

Щось не чув щоб Київстар коли заходив когось купував, так само той же Аірбайтс. Те обладнання на чому будують ті хто мутить на укртелекома мережах чи ще на чиїхось купують якесь не корпоративне обладнання тому й мають граблі, або не доплачують толковому адміну мережі, стикаюсь як адмін часто з провайдерами то деколи взагалі смішно стає коли розказують як має бути і що є.

 

А обладнання валом можна купити в тому ж ЄС, було б бажання, думаю ті провайдери якби до них приїхати дали б його безкоштовно, та ж циска беушна в рази краще працює чим те нове що ставлять зараз деякі провайдери.

 

Також в Луцьку в деяких районах 4G краще працює чим провід, тому скоро вимре поняття як резервування інтернет каналу (що виручає деяких провайдерів), вигідніше й раціональніше буде використати 4G в якості резерва.

 

PS: І саме дебільне в провайдерів напевно всіх, ні правда є один (не скажу який буде реклама), то мені чітко казали, "так у нас поломка, очікуйте вирішення проблеми за стільки то годин", а більшість на вуха кладе мол у нас все класно ви олені це у вас якась фігня. Або да у нас проблема буде вирішена на протязі години а по факту проходить день, це Воля так тупить, раз мені взагалі перезвонили через тиждень, я кажу дякую я вже змінив провайдера :)

Змінено користувачем MACCEN
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, MACCEN сказано:

Зараз бути провайдером це утопія, тому що в будь який час може зайти жирний кіт з бабосами і за пів року потіснить будь якого маленького провайдерчика, тому що є бабкі на обладнання та спеціалістів.

Ми починали з нуля. Без звязків і рішал в міській раді. Навпаки деякі конкуренти, яких ми згодом купили, пхали нам палки в колеса, щоб не давати нам розвиватись.

Я не думаю, що бути провайдером - утопія.

31 хвилин тому, Zheny@ сказано:

І все це за рахунок кінцевого споживача :)  Фактично без покращення якості послуг (як я зрозумів).

Підняв ціну - покращуй якість!

Де ж ви такі розумні беретесь?!?

Якість завжди піднімаємо, за рахунок оновлення обладнання, будівництва резервних ліній звязку, набираємо постійно на роботу все більше персоналу, оновлюємо автопарк... Ну а підняття ціни не без того.

20 хвилин тому, Dima4s сказано:

в кабінеті далі пише 175. то ціна не змінилась чи просто сайт не оновився?

Після 1-го числа буде оновлена інформація у особистому кабінеті.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, MACCEN сказано:

Щось не чув щоб Київстар коли заходив когось купував

Не Київстар, а білайн і буле це в сиву давнину. 2-3 провайдери (для приватних осіб) на весь Луцьк, dial-up, а в кращому випадку adsl. Я сидів на фотакомівському dial-up - спеціально номер купив щоб мати вдома білш-менш нормальний інет, і тут - бац, аж 100мбіт а коштує дешевше, аналогічно з ейрбайтсом. тому і зайшли без проблем.

6 хвилин тому, MACCEN сказано:

циска беушна в рази краще працює чим те нове що ставлять зараз деякі провайдери.

не сперечаюсь. тому за десяток років в мене раза 2-3 пропадав інтернет на пару годин ) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, serega-cool сказал:

Ми починали з нуля. Без звязків і рішал в міській раді. Навпаки деякі конкуренти, яких ми згодом купили, пхали нам палки в колеса, щоб не давати нам розвиватись.

Я не думаю, що бути провайдером - утопія.

Де ж ви такі розумні беретесь?!?

Якість завжди піднімаємо, за рахунок оновлення обладнання, будівництва резервних ліній звязку, набираємо постійно на роботу все більше персоналу, оновлюємо автопарк... Ну а підняття ціни не без того.

Після 1-го числа буде оновлена інформація у особистому кабінеті.

Вишка Водафона коштує 40-60 тисяч доларів, вона може покрити все село без проблем, та роздати всім стабільніше 4G а в майбутньому й 5G.

Тому відпаде потреба в дротах до хати.

 

З юріків теж багато не заробиш, той же Укртелеком може дати 500 мегабіт за 4000 грн. в місяць - це не є дорого для великої фірми. Але це треба мати потрібне обладнання. Вже 10G не так дорого коштує, але такої швидкості інтернету нікому не треба в даний час.

 

PS: Луцьк та вся Волинь взагалі парадокс, у нас стільки провайдерів що в інших областях в рази менше. В Києві взагалі райони поділені, напркилад на оболонській набережній (колись 6 років назад) був тільки один провайдер і все, більше не було. Але працював бездоганно.

Змінено користувачем MACCEN
  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Cherman сказано:

І, ще, через нього постійно йшов потік студентів політеху, яким вдало задурювалась голова.:)

і замість того щоб бухати - клацали по клаві...

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, MACCEN сказано:

Вишка Водафона коштує 40-60 тисяч доларів, вона може покрити все село без проблем, та роздати всім стабільніше 4G а в майбутньому й 5G.

Тому відпаде потреба в дротах до хати.

 

З юріків теж багато не заробиш, той же Укртелеком може дати 500 мегабіт за 4000 грн. в місяць - це не є дорого для великої фірми. Але це треба мати потрібне обладнання. Вже 10G не так дорого коштує, але такої швидкості інтернету нікому не треба в даний час.

 

PS: Луцьк та вся Волинь взагалі парадокс, у нас стільки провайдерів що в інших областях в рази менше. В Києві взагалі райони поділені, напркилад на оболонській набережній (колись 6 років назад) був тільки один провайдер і все, більше не було. Але працював бездоганно.

Був я місяць назад в гостях у колег з Чернівців. У місті та районі працює 25 провайдерів.

По Вашій логіці у Луцьку та Луцькому районі більше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...