Перейти до змісту

ТОВ «Волинські оптичні мережі»


Рекомендовані повідомлення

@serega-cool

вихідні зєднання l2tp як часто скидаються?

неможу зрозуміти чи то мікротік ігнорить openwrt чи десь по дорозі трабли, чи проблема в openwrt

буває також по декілька разів за 10хв розриває, потім може сутки працювати....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З'єднання падає кожних 1 хв 20 сек приблизно (+- 10 секунд)

Наголошую, з "білою ІР" все працювало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

4 годин тому, Абдул-Хамид сказано:

З'єднання падає кожних 1 хв 20 сек приблизно (+- 10 секунд)

аналогічно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

цікава ситуація сьогодні. в Лище взяв айпі приставку щоб футболи подивитись компанією. і нічого не вийшло. ютуб працює. фільмові ресурси також. а айпі тв та мегого зовсім ніяк. і це при тому що навіть на укртелекомівському адсл у 8 м/б все прекрасно працює. розчаруванню немає меж. і це при тому що у Луцьку на ВОМ також працює нормально...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 хвилин тому, Vitaliy L сказано:

цікава ситуація сьогодні. в Лище взяв айпі приставку щоб футболи подивитись компанією. і нічого не вийшло. ютуб працює. фільмові ресурси також. а айпі тв та мегого зовсім ніяк. і це при тому що навіть на укртелекомівському адсл у 8 м/б все прекрасно працює. розчаруванню немає меж. і це при тому що у Луцьку на ВОМ також працює нормально...

Ви впевнені, що проблема тут в провайдері???

Якщо так, то  в чому це виражається?

Я не з ВОМ, ну просто дуже цікаво...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну а в чому? на приставці і на телефоні в Лище на ВОМ не працює. На телефоні через Водафон працює. У Луцьку на приставці гарно працює на Укртелеком, Датагруп і на Київстарі. 

 

p.s. ще чудово памятаю як рік назад на ВОМ в Підгайцях на нових ТВ Самсунг Ютуб не працював. Товариш був просто "щасливий" від такого якісного інтернету. Ну, Слава Богу, спільними зусиллями те побороли. Тепер нова ситуація. Сподіваюсь також вирішиться, але питання чому з іншими провайдерами цих нюансів немає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, Vitaliy L сказано:

ну а в чому? на приставці і на телефоні в Лище на ВОМ не працює. На телефоні через Водафон працює. У Луцьку на приставці гарно працює на Укртелеком, Датагруп і на Київстарі. 

 

p.s. ще чудово памятаю як рік назад на ВОМ в Підгайцях на нових ТВ Самсунг Ютуб не працював. Товариш був просто "щасливий" від такого якісного інтернету. Ну, Слава Богу, спільними зусиллями те побороли. Тепер нова ситуація. Сподіваюсь також вирішиться, але питання чому з іншими провайдерами цих нюансів немає?

Ситуація цікава... ждемо представників ВОМ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в вашому тарифному плані є ІРТБ ? сама послуга увімкнена і оплачена?

раніше вона була безкоштовна і доступна усім, а зараз тільки по абонплаті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви неуважно напевно прочитали чи ми про різне. Приставка прекрасно працює з різними провайдерами. Плейлист стороннього провайдера iptv - не ВОМ.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, serega-cool сказал:

Всім привіт.

Вам допомогла технічна підтримка?

 

 привіт! на жаль питання не вирішене.   телефонував і сьогодні о 10.41  та   17.30 год.    Чемненько поспілкувався, але у "знаючих" адмінів часу напевно сьогодні не було. 

 

p.s. абонент займався поповненням особового рахунку до 01.01.2020р. сподіваючись що це прискорить процес :D 

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Vitaliy L сказано:

 

 привіт! на жаль питання не вирішене.   телефонував і сьогодні о 10.41  та   17.30 год.    Чемненько поспілкувався, але у "знаючих" адмінів часу напевно сьогодні не було. 

 

p.s. абонент займався поповненням особового рахунку до 01.01.2020р. сподіваючись що це прискорить процес :D 

Пишіть мені у приват, будемо розбератись!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання вирішено. Проблема в роутері була. Детально не заглиблювався в причину, хоча роутер досить непоганий двохдіапазонний. Поставив інший.

Вдячний serega-cool та іншим працівникам ВОМ за допомогу у вирішенні проблемної ситуації!!!

 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Кілька днів дуууууже паршиво працює Інтернет в Милушах. Я особливо не помічав, але сьогодні забіг швагро з питанням чи бува нічого не качаю, так як не міг подивитись фільм в hd якості. В той момент в мене працював лиш та і то навіть не в hd. Почухавши потилиці рушили на спідтест. Пінг біля 100, коли менше, швидкість 2-8мбіт замість 50... Погіршив ще на роутера, але підключивши напряму до ноута нічого не змінилося. Швагро говорить що швидкість падає по вечорах. Влітку та й взагалі з моменту підключення таких проблем не було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також декілька днів тому  в Милушині замість 100 було 20 мбіт. З пінгом проблем не буоло

2 хвилин тому, Cniperman сказано:

Кілька днів дуууууже паршиво працює Інтернет в Милушах. Я особливо не помічав, але сьогодні забіг швагро з питанням чи бува нічого не качаю, так як не міг подивитись фільм в hd якості. В той момент в мене працював лиш та і то навіть не в hd. Почухавши потилиці рушили на спідтест. Пінг біля 100, коли менше, швидкість 2-8мбіт замість 50... Погіршив ще на роутера, але підключивши напряму до ноута нічого не змінилося. Швагро говорить що швидкість падає по вечорах. Влітку та й взагалі з моменту підключення таких проблем не було

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, laser сказал:

магістраль не витримує вечірніх торентів =)

Та якось не цікаво мені їхня магістраль. Плачу я за 50мбіт, і допустиме відхилення зазначено в договорі 10%. В с. Буяни брат взагалі підключений до якоїсь іншої фірми, але за ВОМовською адресою, і з швидкістю там тоже лажа. 

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене цікавить як виявити в чому проблема перебоїв. часом буває, що намагаєшся зайти на якусь адрусу або завантажити щось або по вайберу або скайпу дзвониш а тебе обриває....

вхід оптичний термінал + мікротік

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Voronin10 сказано:

мене цікавить як виявити в чому проблема перебоїв. часом буває, що намагаєшся зайти на якусь адрусу або завантажити щось або по вайберу або скайпу дзвониш а тебе обриває....

вхід оптичний термінал + мікротік

Інтернет тут підозрюю ні причому, просто вайбер в топку, або лише для месичинга, спробуй його замінити на Imo ;) 

Різницю відчуєш відразу! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, Cniperman сказано:

Пінг біля 100

куди?! Це ж різниця серйозна. Можна пігувати недоступний (хєрово-доступний) сервак, можна на другій півкулі Землі, а можна сусіда за стіною, і значення будуть суттєво відрізнятись. Пінгувати бажано на свого провайдера.

 

12 годин тому, Voronin10 сказано:

мене цікавить як виявити в чому проблема перебоїв.

для початку потрібно вияснити, ДЕ проблема, чи в мессенджері, чи в пристрої (комп, смарт), чи в роутері, чи в провайдері

Якщо смартом весь час юзаєш, підключись ноутом, напр, фізично бажано (кабельком) і попінгуй якусь адресу недалеку і надійну. Тоді буде якийсь результат і інфа для подальшого аналізу

 

 

12 годин тому, Voronin10 сказано:

... намагаєшся зайти на якусь адрусу або завантажити щось або по вайберу або скайпу дзвониш а тебе обриває...

шо скайп, шо вайбер - г..но

Телеграм рулить найкраще. Для дзвінків, правда, не використовую, а лише мессенджер, файли перекинути (як комусь, так і собі між телефоном і комп'ютером)

Імо не юзав, так як повністю влаштовує Телеграм (хоча користуюсь і Вайбером, і Вацапом, і Ханґоутсом, скайп вже 100років не використовую)

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, Cniperman сказано:

dXA9My45JmRvd249MS45MyZtPTEuODksNS4yOSwx

Ну це геть не смішно, 50мбіт а кіно подивитись не можу

Напишіть мені в приват Ваш номер договору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...