Перейти до змісту

Євромайдан - Луцьк!


kudrom

Рекомендовані повідомлення

хтось ще мєгатроля та дєвствєніка арестовича сприймає всерйоз? що правда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Виявляється у ВК навіть така група є https://vk.com/antimaidan_zahid_ua :mdr:

Хоча в неї входять восновному з сходу і росії,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о бляха-муха.... оце так група... У них або істерика, або багато грошей. Мало не кожних 5 хвилин новий пост на стіні. А ви ше кажете, шо нікому ми не потрібні і ніхто нас не читає. З башкаленком прославились на весь світ, навіть путлер не забув сказати про нього, то тепер Луцьк досить чітко під прицілом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виявляється у ВК навіть така група є https://vk.com/antimaidan_zahid_ua

Хоча в неї входять восновному з сходу і росії,

#1053007885

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо чуваки!!! НІХТО НЕ ДИВИТЬСЯ ВАШ ВНУТРІШНІЙ СВІТ!!! всі дивляться як людина поступає! і якщо ваші права які б вони хороші не були переходять у злість! то це

1) зброя для дятлів себе робити хорошими на вашому фоні

2) хороших тоді можуть дурити і вас чмирити

3) злостю майже нічого не вирішити в цьому житті, тільки проблема відкладається і тяне за собою шлейф непотрібних ситуацій, безглуздих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Натрапив http://www.volynpost...u-foto#comments

Сміття з барикад у Луцьку викинули біля замку. ФОТО

ПС. ...

пару днів тому:

post-3982-0-58800600-1394736891_thumb.jppost-3982-0-09239300-1394736899_thumb.jppost-3982-0-40864500-1394736906_thumb.jppost-3982-0-01325000-1394736914_thumb.jppost-3982-0-14570600-1394736923_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чувак, це все ще пригодиться, от побачиш. Власне тому все так акуратно складене. Є навіть на піддонах, щоб погружчиком можна було швидко спрацювати. Хибно вважати, що якшо в Криму почнуться бойові дії, то Луцьк залишиться в глибокому тилу. "Залізний апельсин" розрахований саме на нашу зону. тому тут слід очікувати диверсантів, нічні десанти і все таке в жанрі тилового СРСР в роки війни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому НОВА ВЛАДА досі не взялася за зарплати в конвертах ??? Це ж пенсійний фонд в першу чергу....

Вибачте - відміняти виплати для Мати-героїнь, і пальцем не стукнути в напрямку доходів в конвертах... Народ не те очікував...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому НОВА ВЛАДА досі не взялася за зарплати в конвертах ?

тому що це ідіотизм.

братись треба не за зарплати в конвертах, а за податкову реформу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Беркутівець" зі Львова дивується чому досі ніхто з міліції не покараний .... уривки з інтерв'ю...

"Офіційне міліцейське керівництво тоді виправдовувалося, що мовляв бойових набоїв не видавали…

Та яке там не видавали! Патрони видавали взагалі дуже вільно. Оті патрони, що машини зупиняти, видавали без особливого там контролю ( Саме кулею «блондо», призначеною для зупинки транспортних засобів, були вбиті перші активісти – ред.).

А тих, що тікали, старались якось втримати?

Ну та, грошей обіцяли більше. Підвищення. Донецький «Беркут» без грошей взагалі відмовлявся на Грушевського навіть команди виконувати. Відкритим текстом.

А що, інші в об’єктиви не попадали?

Та нас знімали постійно. І «сімка» знімала, і наші, з батальйону. Там камер було не перерахувати. Якщо то все передивитися – готові справи на всіх. Дивно, що досі це не роблять.

Давай про тебе і таких, як ти. Який ти бачиш вихід з цього всього?

Нас багато готові говорити, та всі бояться. І навіть не стільки бояться, бо реально готові кидати службу, а просто не вірять , що все це можна розкрутити.

Реально карати винних ніхто не збирається.

Мали б допитати всіх. Поранених – де отримали (поранення – ред.). Командира – за все. Решту, мене в тому числі. Але так виглядає, що купили всіх.

http://galnet.org/interview/120876-spovid-lvivskoho-berkutivtsya-yahnyatamy-my-tam-ne-buly

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останні дні зустрічаюсь з дуже неприємним для мене явищем. Наші люди готові прийняти гостинно кримчан до себе, але... тільки не татар. Ви що, люди, дикуни?! Чи як це назвати? Стільки було приводів для гордості за нас, українців, в останні місяці, а тут - нате вам.

Ось вам ролік, якому два роки. Додивітся до кінця, повчально. А де кому і урок рідної мови:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

odna, от тільки не потрібно популістських закликів і лозунгів. Чубаров - це не всі татари. А звичайні татари - як цигани. І ведуть себе так, і живуть так. А Чубаров - типу як Барон в циган. І звичайний татарин слухається і виконує все, що каже Меджліс. Без суперечок, чи власних заперечень. Меджліс для татарина - це те, що йому каже, як він має поводитись, що казати/говорити, як жити. А коли татарин без меджліса - він без "рамок".

Так що не потрібно людей соромити за те, що вони не хочуть впустити до себе в хату татарина. Це власна справа кожного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

odna, от тільки не потрібно популістських закликів і лозунгів. Чубаров - це не всі татари. А звичайні татари - як цигани. І ведуть себе так, і живуть так. А Чубаров - типу як Барон в циган. І звичайний татарин слухається і виконує все, що каже Меджліс. Без суперечок, чи власних заперечень. Меджліс для татарина - це те, що йому каже, як він має поводитись, що казати/говорити, як жити. А коли татарин без меджліса - він без "рамок".

Так що не потрібно людей соромити за те, що вони не хочуть впустити до себе в хату татарина. Це власна справа кожного.

Що я вам скажу, шановний - ви расист і ксенофоб. Вітаю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую :) Вітаю Вас, Ви вгадали :)

Вірніше, расист - швидше "ДА" - негрів я теж не люблю :)

А от "ксенофоб" :0026::_38: ні. Ні ненависті, ні, тим паче, страху, в мене до них немає :_37:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І звичайний татарин слухається і виконує все, що каже Меджліс. Без суперечок, чи власних заперечень. Меджліс для татарина - це те, що йому каже, як він має поводитись, що казати/говорити, як жити. А коли татарин без меджліса - він без "рамок".

теоретик інтернетовський :_07: :_07: :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віталійович, я не з інтернет-теорії написав, а з власних спостережень в Криму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, ну тоді у тебе помилкове спостереження. християни часто роблять такі помилки, коли доходить до оцінок ісламських інституцій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я тобі не про ісламські інституції толкую, а про реальний татарський побут і поведінку, теоретик ти наш :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я тобі не про ісламські інституції толкую, а про реальний татарський побут і поведінку, теоретик ти наш

далі продовжуєш маячню, аби твоє зверху було. причому ти спочатку співав про вплив меджлісу, а тепер спригуєш на побут (ти мабуть пару кафешок в криму відвідав), бо зрозумів що в калюжу сів. ландо продовжуй далі щось доводити людям, які не в курсі й можливо послухають твою маячню про кримських татар))

я надалі ігнорую твої експертні дописи на тему, в якій ти не розумієшся...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, не розумієшься, тому, що судиш по нації з постережень за декількома представниками і вважаеш себе кращим, бо ти - "біла людина". Татари в Криму живуть в складніших умовах, ніж всі інші, зірвані з місця раз, потім повернулися на пусте місце, зірвавшись з нажитого вдруге. Я б на вас подивилась на їх місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І як ми збираємось іти в Європу?!? Європа - це ж не лише висока якість життя в матеріальному плані. Європа - це сучасна демократія, яка має на увазі терпимість, толерантність, повага до людей іншої культури, іншого віросповідання, іншого кольору шкіри, іншої сексуальної орієнтації. Багато з українців не розуміє того, що Європа - це коли один твій сусід араб, другий китаєць, третій афроамериканець. Зустріти корінного німця - це така ж рідкість, як і в Луцьку зустріти афроамериканця. Це зовсім інші традиції у вихованні дітей, у відносинах між людьми, в культурі харчування, у відношенні до власного здоров'я, до культури споживання алкогольних напоїв... до чого я веду - все дуже відносно,по твоїй логіці, Jack74, німець повинен відностись до тебе так само, як і ти - до татарина. Лише зараз Україна відходить від комуністичного устрою, прірва у розвитку свідомості величезна. Ми не готові бути європейцями. Поки що ми намагаємось стати хоча б українцями. Зважаючи на те, що кожен третій українець не виїжджав за межі своєї області - українець до українця має доволі упереджене ставлення, відмовляємось розуміти один одного, сприймати іншу правду, входити в чуже положення. Україна об'єднується теоретично, заочно. Бо якщо звести гуцула, харківчанина, херсонця, закарпатця, волиняку, полтавчанина і татарина - ???!! - просто скажу, що ми різні(зокрема, й за зовнішніми ознаками), навіть в межах нашої великої України, навіть в межах нашої слов,янської породи, та й в межах нашої розділеної православної церкви. Ми повинні навчитись чути один одного. Ми говоримо Схід і Захід - разом, але нав'язуємо Сходу свою правду і не розуміємо, що їм навіть психологічно зараз важко відмовитись від Росії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрій Віталійович, які кафешки? яку калюжу? Я описую те, що я бачив. Як старійшина скаже робити - так вони й будуть робити, як старійшина скаже голосувати - так вони й будуть голосувати, як старійшина скаже виходити на мітинг чи навпаки сидіти тихенько по хатам - так вони й зроблять.

Cherman, бачив, тому й написав. І я радий, що твоїй сестрі повезло. Не всі ж в нації однакові, звичайно.

odna, :_09: я не вважаю себе кращим, з чого ти це прочитала? Ну а що мені не подобаються цигани і негри - ну тут вже звиняйте, це вже моя справа. І не я винен, що вони себе так ведуть, що вони мені не подобаються. Звичайно, і серед них є виключення, але основна маса...

А взагалі, що ви переключились на мою персону? :) Я ж не кажу, що вони там всі уроди і їх потрібно винищити, чи просто бити... Я просто пояснив, чому люди не хочуть пускати до себе в дім татар, на чому грунтується це небажання, і нічого ви з тим не поробите... Приказку, до речі, пам'ятає? "Непрошений гість гірше татарина" То чому татарин тут такий поганий? Я теж в цьому винен?

olun4ik, Те, що я хочу в Європу, не означає, що я приймаю безспірно абсолютно всі їхні засади. Мені багато що і там не подобається. Але між тайгою і Європою я обираю, звичайно, Європу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...