Перейти до змісту

Євромайдан - Луцьк!


kudrom

Рекомендовані повідомлення

Янукович спеціально вимазав кровю беркут.Тепер вони в безпеці , поки його влада і таким чином вони до кінця цю владу захищатимуть.Типово бандитський прийом.

Але невже ці пернаті не розуміють, що Янукович закінчиться раніще, ніж їх життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Мій друг вчора прибув на Грушевського (по ту сторону). Кожних пів години запитує що відбувається і що буде далі. Згущонки, як дехто на камеру мамі казав не дають))) і взагалі голодом морять. Найбільше боїться, що прийдеться штурмувати, а він побував по ту сторону, на майдані і йому там сподобалось. Звісно не всі там такі, але всі вони там бути не хочуть. З Беркутом зовсім інша історія...

Якщо я нехочу чогось робити - я цього не роблю. І в них є вибір. Безвихідних ситуацій не існує - тим більше, якщо ці дії проти НАРОДУ !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так "там" мозги полощуть,будь-здоров.І так єсно,що існують,як скоти в стойлах.Спати на підлогах...Певне,ИМХО,залякали трибуналом.Інакше пояснити тупе стояння ВВ,для себе,не можу.А беркут...Це окрема розмова.Виблядки,сорі.На одні харі глянеш.Противно,це найгламурніший антонім.Дибіли.Гопота.Борови без мізків...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто не виконає наказ -- той вважається дизертиром і піддається трибуналу, крім того вони абсолютно позбавлені інформації, того і запитують постійно що саме відбувається, зомбують, крутять їм Жиліна і переконують, що стріляти і калічити людей -- це законно і нічого страшного в тому немає. Між собою ВВ домовились у разі якшо їм роздадуть вогнепальну зброю -- відмовитись стріляти одноголосно. Мій друг - контрактник, але більшість там строковики, їм наказ не виконувати -- це взагалі смерті подобно, кримінал. Як ви не розумієте, це не завод і не офіс, де можна послати нах.й начальника і відмовитись працювати і отримати виговор чи місяць без зарплати, ну максимум з роботи виженуть. Армія, міліція, авіація, флот -- це строга режимна ієрархія і субординація, є військові статути і "крок вліво, крок вправо" від норм статуту -- трибунал і увязнення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто не виконає наказ -- той вважається дизертиром і піддається трибуналу, крім того вони абсолютно позбавлені інформації, того і запитують постійно що саме відбувається, зомбують, крутять їм Жиліна і переконують, що стріляти і калічити людей -- це законно і нічого страшного в тому немає. Між собою ВВ домовились у разі якшо їм роздадуть вогнепальну зброю -- відмовитись стріляти одноголосно. Мій друг - контрактник, але більшість там строковики, їм наказ не виконувати -- це взагалі смерті подобно, кримінал. Як ви не розумієте, це не завод і не офіс, де можна послати нах.й начальника і відмовитись працювати і отримати виговор чи місяць без зарплати, ну максимум з роботи виженуть. Армія, міліція, авіація, флот -- це строга режимна ієрархія і субординація, є військові статути і "крок вліво, крок вправо" від норм статуту -- трибунал і увязнення.

Sniper, ти вже трохи підкумарив своїм захистом ВВ. Дезертир... трибунал... кримінал... тюрма... А люди на майдані, яких б'ють, вбивають, палять авто, також садять в тюрми - це завод чи офіс, чи їм за це платять? Вони що нічим не ризикують, нічого не втрачають? ВВ-шникам вже давно пора визначитись, а то вони зайняли окуєнну позицію - ми з тим хто переможе. А історія показує, що революції виграє той, за кого армія. Тому така позиція ВВ, це поразка для майдану.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sniper, ти вже трохи підкумарив своїм захистом ВВ.

Знаю! Я це дуже добре знаю!

Я в найдурнішому положенні знахожусь, бо я знаю точно, 100% чим "дихає" ну принаймі конкретно цей хлопець. А Ви вперто відштовхуєте. Можете мене проклинати, мінусувати, банити але я не відступлюся. Ну хоть трошки почуйте мене, хочте, я Вам всім пиво поставлю, я ручаюся за нього. бо я з 10 років працював і співіснував з його родиною, його дядя був в мене комбайнером, а його батько возив ГАЗоном зерно, потім він возив, я з ним більше 10 років знаюся особисто і можу сміло сказати, шо то мабуть найпрогресивніша родина села, яка мислить не совково, а свідомо, яка небоїться новацій і прогресу (ну тут Ви точно нічого не зрозуміли, я поясню -- на поділлі народ такий флегматичний і законсервований, що наприклад картоплю виключно копає лопатами, сапками сапає. Я їм накреслив 4 варіанти копачок, а вони кажуть -- та поки ми їх зробимо, а раптом працювати вони не будуть.... краще копатимем лопатами як копали і фіг з ним.). Спокійний, освічений, закінчив бурсу якусь там по електроніці і ремонтах ПК, відслужив, знявся в фільмі, пішов працювати в військову частину ВВ, поступив в унівєр на 2 спеціальності, женився осінню... Я розумію, шо не по темі, але принаймі це конкретна людина, окремо взятий учасник подій який по обставинах долі опинився по ту сторону барикад, будучи прихильником іншої сторони. Він мав відгул у звязку з сесією і навіть по закінченню терміну відгулу замутив лікарняний, по максимуму намагався відтягнути час повернення на службу, ходив на майдан, він там бачив односельчан, друзів, однокурсників, він там бачив народ, якому присягав, а не екстримістів-головорізів, як їм розказують командири.... Йому жжжжудь як нехочеться стояти там і страх як не хочеться іти на штурм.

От він реально в скрутнішій ситуації ніж ми всі разом взяті. От уявіть собі шо мене, тебе, нас одягли, дали щити і палиці в руки, виставили заградотряд Беркуту за спиною і сказали -- іди і бий! Він каже -- ну була така думка нераз і не в одного мене -- розвернутись і закликати своїх перейти на сторону народу... Але тут же отримав би кулю і ше й сказали б шо то бандерівці застрелили і навіть недокажеш правди. А шо таке ВВ взагалі? -- проплачені командири, які командують дітьми 18-23 років. Не вірите шо командири всі куплені? ну те, шо він в грудні це сказав ми упустим, подивимось на більш правдиві факти -- генерал-лейтенант ВВ Шуляк закликає хлопців не вірити сльозам матерів і не піддаватись на їх провокації. Таке могла сказати лише людина, яка не знає поняття "мама", людина яка немає нічого людського, нелюд. Бо мама то найдорожча людина і вона за сина піде на смерть. Не вірити сльозам мами -- теж саме, що невірити словам Бога, зректися Бога. є така заповідь, №5 з 10 -- "Шануй батька й матір свою, щою добре було тобі, та шоб довголітнім був ти на землі".

А шо таке солдати-строковики 18-23 років? Без обрАз -- левова частка якраз сільські діти, які не достатньо освідчені і не свідомі і за віком не здатні приймати виважені обдумані вчинки. Вони здатні визначатись? Да, вони про дешо домовились між собою, але рішуче діяти в даний момент вони не будуть, вони як стадо баранів, яких ганяють вовки як їм заманеться. Інформування про реальну картину подій вони не мають, самі здогадуєиесь чому -- вкрай невигідно командирам, натомість їх зомбують брехливою пропагандою.

З міркувань революційної доцільності можна розстріляти на всяк випадок всіх, хто знаходиться довкола, але так ми перестрілям одне одного і владі тоді нічого не потрібно буде робити, бо ми ж самі себе знищим, перегриземся і пересваримся.

Беркут -- він нікуди не дінеться, ніхто його скасовувати не буде, будьякій владі він потрібен. можливо переформатують, змінять назву, але кістяк буде той самий. Крім того Беркут має своє пряме призначення -- спецпідрозділ міліції (ОМОН рос.) для виконання операцій по боротьбі з організованою злочиністю. І такі підрозділи є в кожній країні і вони мають бути в принципі -- SAS, SWAT, ... але використовувати їх в політичних цілях -- злочин, в першу чергу проти народу.

Фуф... вибачте звісно за водевілі, але просто незнаю як ше Вам доказати, шо там Є люди, які з нами одних поглядів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бла-бла-бла...

От він реально в скрутнішій ситуації ніж ми всі разом взяті.

...Бла-бла-бла

Дєйствітєльно. Це ж йому, коли він стоїть на Грушевського, і зарплата і премія, і харч і нічліг. Це ж не його б'ють, не в нього стріляють, не йому автівки палять. Це ж він майдану так співчуває, стоячи проти нього і підтримуючи цим теперішню владу. Акуєнна позиція. З такими друзями і ворогів не треба.

Sniper, може хватить?

П.С. Ця людина точно не одних зі мною поглядів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sniper, може хватить?

Нє! :_15:

Стоп, пропустив! премія харч і нічліг??? премії нема, харч 2 рази в день нічліг в коридорах і на сходах. Я про солдата ВВ пишу, а не про беркут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sniper, коли почнеться "замєс", а він точно почнеться, надіюсь такі персонажі, як ти описуєш, горітимуть перші - за безхребетність та тупість...

не шкода таких людей, зовсім. йому нічого не заважає вийти з строю й перейти на майдан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо розібрати інтервю сумнозвісного Жиліна- то вся його суть зводиться до прямого заклику.

,, Я за свого президента, він мені дозволив ламати руки, ноги, вибивати очі.Навіть якщо я вб,ю , то отримаю всього 3 роки,,,

Весь цей месидж направленний беркутівцям. вв шникам , міліції ну і тітушкам звісно. Їх Янукович обіцяє захистити.

Ну а всіх інших громадян він залякує цими ж ,,захисниками,,

Тільки ще , ще і ще раз.Янукович закінчиться набагато раніше- ніж їхнє життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

товариш з ВВ-шників луцьких повідомляв, що в найближчі пару днів їх мають везти на Київ.... а частина вже там

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не забуваємо про попереджувальний страйк сьогодні з 12.00 до 13.00

цей "страйк", а тим більше "попереджувальний" - найбільший брєд, який я чув за весь час революції. Спочатку крутий революціонер Кличко про це морозити почав після того, як Янукович їх (а разом з ними і нас) послав нафік з їхніми "вимогами", а тепер вже і тут це читаю.

ЯКИЙ В ЖОПУ СТРАЙК?!?! ХТО?!? Продавець на базарі перестане годину торгувати тобі і мені??? Чи може я в офісі годину не буду нічого робити??? Чи може малі підприємці на годину перестануть заробляти собі ту важку копійку на хліб??? А може "швидка" і вчителі??? Що за страйк??? КОМУ СТРАЙКУВАТИ БУДЕМО??? СОБІ???

"назло водителю - куплю билет, пойду пешком"???

Кого попереджати будемо???

От якби застрайкували працівники великих підприємств на сході! працівники великих торгових мереж! транспортники! - оце ДА, оце було б ПОПЕРЕДЖЕННЯ!

Але цього не буде! Бо для такого страйку потрібно проробити ДУУУЖЕ багато підготовчої роз'яснювально-агітаційної роботи, потрібні діючі активні осередки серед працівників (на зразок профспілок в Європі), потрібно ГО-ТУ-ВА-ТИ такі страйки!

а не "а давайте страйканем!"... сернем, а не страйканем, вибачте за мій "французький".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи може я в офісі годину не буду нічого робити???

Виходить, я... по пару годин... на день... страйкую???? :_09: :_09: :_09:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Журналисты обзвонили предприятия, принадлежащие видным оппозиционным бизнесменам и узнали — бастовать никто не собирается. «Мы аполитичный отель, и никакую забастовку комментировать не будем», — заявили в киевском отеле «11 зеркал», которым владеет семья Кличко. Не будут бастовать и в отеле «Нивки Плаза», который связывают с нардепом — «свободовцем» Мирошниченко. В компании «Рошен», принадлежащей Петру Порошенко, о забастовке также не слышали «Нам пока никто не давал никакой информации по поводу забастовки», — ответили в пресс-службе компании.

А если это все провокация журналистов? Но нет никаких опровержений ни от Кличко, ни от Порошенко. Есть у нас подозрение, что за забастовку «оппозиционные» лидеры своих крепостных быстро уволят. Майдан – майданом, а шоколад счет любит.

http://www.unn.com.ua/ru/news/1303206-opozitsiyni-oligarkhi-ne-gotovi-zupinyati-svoyi-pidpriyemstva-zaradi-borotbi-z-rezhimom

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хіба можна ось так просто без дозволу громадян знімати їх на камеру? Це ж не тільки на майданах. Це ж виходить можна зайти до ресторану на чийсь ювілей і почати їх знімати, або в сауні, громадському туалеті... Тут немає юридичної різниці. Адже юрба це не тільки юрба, це і Андрій, і Коля, і Юра і т.д. Яке право знімання людей мають особи з камерами і в міліцейській формі? Чого вони не на робочому місці строчать свою звітність?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хіба можна ось так просто без дозволу громадян знімати їх на камеру?

наскільки я знаю, не можна. але кого це зараз зупиняє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже бачили, як вони в Одесі затримували двох кілерів-чеченців.

угу. а тепер вони майдан за 15 хвилин зачистять))

смішні, чесне слово...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Волині міліція демонтувала «дошку ганьби» з регіоналами.

наші мєнти геть знахабніли. нагадаю, завтра в 16.00 під обласною мєнтовкою акція, підтягуйтесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була передача на радіо, виступав начальник київського Беркуту. Казав, що в Беркут останніми роками беруть вже суто за фізичними данними, хоча найважливішим є критерій психологічної стійкості, крім того процвітає корупція. при мед огляді з 300 бійців у 90 виявлені психічні відхилення. І складається враження, що в спецпідрозділ свідомо набирають відморозків-головорізів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже раніше писав -- як луцький Беркут збирається тут жити і дивитись людям в очі?...

А тепер нова тема вилазить -- міліції тут ше більше, а місто маленьке, і багато хто з нас має знайомих там і тепер теж вони заробляють собі презирство. Вони на шо взагалі розраховують? Зносити треба МВС повністю і прискіпливо відбирати нових людей в нову систему. Гниле яблуко викидають, а не тримають під подушкою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МВС: частина зниклих активістів – у розшуку міліції чи під вартою

Київська міліція заявляє, що частина активістів, яких шукають силами "Євромайдан SOS", перебуває під вартою або у розшуку силовиків.

"Встановлено, що частина осіб, зазначених у списках, насправді розшукуються правоохоронними органами України за вчинення того чи іншого правопорушення. Дехто наразі перебуває під вартою за скоєння злочину", - сказано у повідомленні МВС Києва.

Прізвища і кількість таких людей у відомстві не уточнюють.

цензурних слів для коментарів не вистачає))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1610031_711364738904124_1205913109_n.jpg

Mariia Domanska

Акція «Автомайдан не залякати!» проти сваволі працівників ДАІ відбудеться у п’ятницю, 14 лютого, о 16:00 біля приміщення УМВС у Волинській області.

Упродовж останнього тижня активісти Автомайдану потерпали від перешкоджань їх громадській діяльності працівниками державтоінспекції. Так, неодноразово вони записували номерні знаки транспортних засобів автомайданівців. У день проведення акції під облдержадміністрацією, 6 лютого, ДАІ слідкувало за пересуванням колони активістів, а згодом його працівники перешкоджали руху транспорту Автомайданівців.

У неділю, 9 лютого, під час Народного віче у людей та працівників ДАІ виникла суперечка, через що відкрите кримінальне провадження за ст. 343 КК.

Луцький Автомайдан заявляє про те, що розпочався тиск і на його активістів й гучно оголосить на акції про те, що Автомайдан не залякати!

Дата: п’ятниця, 14 лютого

Час: 16:00

Місце: УМВС у Волинській області (місто Луцьк, вул. Винниченка, 11)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...