Перейти до змісту

Майдан? - Майдан!


kudrom

Рекомендовані повідомлення

На скільки мені відомо в Беркуту навіть немає чіткого уставу. Він ніби збоку МВС знаходиться, по суті йде дублювання функцій МВС. З ним купу юридичних моментів неузгоджених. І по факту, цим хлопцям платять і швидше відправляють на пенсію, виключно за охорону влади, точніше режиму. Вони спєцом заточені розганяти протестні акції народу. Тому тут краще без лірики. Вони знають куди йдуть і які їм належать бонуси. Часом їх використовують в рейдерських захопленнях і т.д. Вони будуть і стріляти і бити, коли буде необхідність. Всі решта з високою імовірністю цього робити не будуть.

Склалась досить не проста ситуація для народу і для влади. Казна пуста, людям треба платити зарплати, а грошей нема звідки взяти. Обіцянки Росії, це всього лише обіцянки і тут як повезе, а може й не повезти. А з ЄС все серйозно і найсерйозніше, в самий файний момент, коли вся влада в тебе одного, поділитись нею з народом, дозволити йому обирати владу. Но тут і бабло і гарантії вже реальні.

Зараз Майдан рятує моніторинг ЄС. Вони не дурні і розуміють чим все може закінчитись. Янович вже намірився до Росії, але тут питання з бізнесами сина в Австрії. Народ якби також серйозно налаштований і розуміє, що дискотеками справи не вирішеш. Тому просто налякати не вдасться. Людей більшатиме і на п'ятницю буде просто океан. Владі потрібно маневрувати, а поле для маневрів дуже вузьке. Життя покаже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Це перший Майдан Януковича, попередній був Кучми. Щось в його ставлені до козлів все ж має помінятись. Досить цікава форма взаємодії народу з владою - Майдан. Ніби і готувалась влада до нього, а він якось спонтанно раз і нежданчиком вже стукає у двері.

Треба провідати столицю, обов'язково. Кількість людей в Києві має збільшитись тисяч на п'ятсот. Люди приїдуть привітати Яновича і Федоровича з підписанням асоціації з ЄС, підтримати своїх любих, кумедних поводирів-лінгвістів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реально питання вирішується в Києві. Мабуть, тре їхати.

Хто наважився, здам точку в Києві. Випускники Острозької академії радо зустрінуть щирих патріотів України.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сопляки forever

Якщо поряд зі мною не буде цих сопляків – мені не потрібна ніяка революція. Та й Україна мені теж не потрібна без них

drozdov.jpgОстап Дроздов

Інколи бритоголова потолоч навіть корисна. Вона виконує незамінну роль антитези, яка промовляє сама за себе і допомогає відчути різницю. Різниця – це ключове поняття ЄвроМайдану. Дуже важливо побачити і прожити оцю саму різницю: хто ми і хто вони, які ми і які вони, чому нам ні в якому разі не можна бути ними.

999793_610082489051663_75815583_n.jpg

Фото: К. Микита / facebook.com

evromaydan_lviv-183.jpg

Лідер неформального і дещо організованого угрупування публічно назвав львівських студентів сопляками. Він просто заздрить. Він, досвідчений та начитаний, раптом усвідомив, що національні зрушення можуть проходити по-доброму. Тобто без нього/них. Бодібілдери, накачані стероїдами, раптом усвідомили свою зайвість, свою непотрібність. Вони думали, що революції – це їхній зоряний час, час пшикання сльозогінним газом, безкарних стусанів беркутівцям, ламання шлагбаумів, добірної лайки, спортивних штанів і чорних масок.

Юрій Михальчишин. Фото: Андрій Поліковський / iPress.ua

Вони раптом виявилися безпорадними перед молоденькими, необкатаними інтелігентами. Сопляки, безумовно, слабші фізично. На них варто лише дмухнути. І в цьому їхня перевага.

Я мав задоволення спілкуватися з кількома сопляками – співорганізаторами львівського ЄвроМайдану.

Я дуже хочу, аби наша країна мінялася зусиллями цих сопляків. Вони не вміють виступати перед публікою. У них сорочка прилипає до спини під час гострих дискусій. Їм інколи перехоплює подих і втікають слова від невміння висловити всю ту бурю емоцій, яка бушує всередині. Вони не вміють проголошувати запальних промов. І виступи їхні можна було б назвати млявими. Університетські інтелігенти, з рюкзачками і в модному взутті, дехто з них нецілований і патологічно сором’язливий. Дехто – розгублений від несподівано велетенського розвитку подій. Вони хотіли б погрітися чимось міцнішим за чай, але самі собі постановили, що ніякого алкоголю. Вони природні до такої степені, що їдять канапку навіть під час украй серйозного обговорення. Вони обережно, навшпиньки переступають тих, хто спить у наметі, боячись зайти на його приватну територію. Вони не знають ні імені, ні прізвища тих «сірих кардиналів» із числа досвідчених революціонерів, які приходять зі своїми порадами та підмогою. Вони наївні у своєму романтизмі і щирі у своїй неготовності до масштабних революцій. Ці сопляки – справді сопляки, бо кожен із них захрип, зашмаркався, застудився.

1460945_683498991683319_770404622_n.jpg

Фото: Yaroslav Tabinskyy /facebook.com

Кожен із них їздить до батьків лишень, аби помити голову і поміняти спідню білизну, бо навіть під час революції кожен із них дбає про свій зовнішній вигляд. Їхнє щире аматорство викликає захоплення. Вони не мають наміченого плану, що робити у випадку провокацій своїх чи атаки чужих. Вони шармові яксамраз своєю беззахисністю. У кожного є мама, яка прикипіла до телевізора чи комп’ютера. Вони до кінця життя будуть обожнювати своїх батьків, адже ті підтримали їхній авантюризм. Вони не скандують ніяких прізвищ. Вони не завжди здатні розшифрувати, що означає пояснення «я стою тут за своє майбутнє». Вони умудряються навіть на ЄвроМайдані читати електронні книги. Сопляки, одним словом. Такі революцій не роблять.

Але саме такі – надихають. Саме ці сопляки дають тверду віру в те, що у нас (старих, обережних, навчених поразками пердунів) є ціла генерація чистих душ. Якщо поряд зі мною не буде цих сопляків – мені не потрібна ніяка революція. Та й Україна мені теж не потрібна без них. Бо кожен із нас зуміє пристосуватися і до Януковича, і до Митного союзу – і це буде проявом нашої сили. Це – не шлях сопляків. Ті не зуміють пристосуватися, бо вже засмакували ледь уловимий запах своєї особистої гідності, свого особистого стержня. Менші й більші площі сопляків – це і є та різниця, яку я хочу відчувати кожної секунди. Вони – моє повітря. Не буде українських європейських освічених сопляків – і ми опинимося в гетто совка. Або агресивних бодібілдерів. І я не знаю, що з цього гірше. Зрештою, в той час, коли теперішні націоналісти перебували в лавах КПСС, сопляки 1990 року розливу здійснили Революцію на граніті.

Україні не потрібні професійні революціонери – Україні потрібні щирі, самокритичні революціонери-студенти. Україні потрібні ці недосвідчені, амбітні, ще не завжди самодостатні, наївні діти зі світлими очима, розкутими повадками і наскрізьними пориваннями. Україні потрібна ця незіпсутаність, яка толком не може пояснити, в якій Європі хоче жити – але вона точно знає, в якій Україні вона НЕ хоче жити. І нехай ця молодь незграбна у своїх діях, нехай вона не консолідована в єдиний штабний кулак, нехай вона починає свій запал із фейсбучного посту – але ця молодь є наше все. Якщо на місце цих сопляків прийдуть навчені, натреновані й підкуті революціонери – це буде наш спільний крах. Наарену мають вийти передовсім сопляки, натхненні не розрахунком та піаром, а внутрішньою енергією очікувань чогось кращого, чогось гуманнішого.

1476300_683498878349997_719317602_n.jpg

Фото: Yaroslav Tabinskyy /facebook.com

Сопляки дали всім нам найкращий урок за всі часи незалежності. Їхнє небажання бачити довкола себе партійні прапори, їхня конфронтація до «штатних революціонерів» - чудова нагода потішитисяза них. Нове покоління сопляків не дає себе використати, не дає собі пудрити голову полум’яною публіцистикою сторічної давності. Вони вперше чують прізвища «Мохник» та «Мірошниченко». Вони навіть Михальчишина помилково називають Михайлишиним. Їх смішать згадки про Теодора Кукурудзу, а у cлові «Сех» один із сопляків першу букву жартома поміняв на S. Вони вже з іншого тіста, і це тісто замішане на колекціонуванні якомога різних людей довкола себе. Покоління сопляків не бачить себе в політиці, і посвідчення депутата не входить навіть у десятку їхніх пріоритетів. Ходити смолоскипними маршами сопляки теж не будуть, бо не уявляють себе членами зграї. Усе, чого вони хочуть, - жити з розправленими крилами, жити з відчуттям власної унікальності та свободи дій. Сопляки – толерантні та миролюбиві, у них усе йде з середини і від серця. А воно у сопляків добре. Вони не будуть скандувати «смерть ворогам», бо сопляки – за життя. Вони не будуть впадати в екстаз від девізу «помста близько», бо їм чужа ця чорнота. Вони не будуть нести банери «Allcopsarebastards», адже гасло сопляків – міліція з народом. Я вже не уявляю майбутньої України без цілого покоління осяяних сопляків, які, звичайно ж, іще не все вміють, іще не все знають – але на все заслуговують.

Україна уже належить цим соплякам. І ця Україна – прекрасна!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це перший Майдан Януковича, попередній був Кучми. Щось в його ставлені до козлів все ж має помінятись. Досить цікава форма взаємодії народу з владою - Майдан. Ніби і готувалась влада до нього, а він якось спонтанно раз і нежданчиком вже стукає у двері.

Ромаха, ти, як завжди, любиш поумнічати :) А такі варіанти ти не уявляв? - Наприклад, що цей майдан влада повністю чекала, сама його й спецом спровокувала, переслідуючи дві мети: перевірити сили опозиції і випустити пар народа перед виборами. Разом з тим подразнити Путіна, тим самим вибивши для свого бізнеса ще плюшки, а заодно і прозондувати Європу. Втрачати - вони ("влада") майже нічого втратити не можуть, революції з-за такої розмитої причини (підписання/непідписання чогось-там з ЄС) теж не буде. А навіть якщо й станеться щось критичне і непередбачуване - Яник здасть Азарова "на розтєрзаніє" (а тому й так пора на пенсію) і ще й вийде з цього на коні...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зі всім згоден окрім перевірки сил опозиції :)

чьо там перевіряти ? всьо проплачено давним давно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю цей весь "сир бор" з угодами тільки для того, щоб "прокачати" європу на гроші, які можна успішно роздати "малоімущім депутатам" та їхнім родичам :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну що, так багатьом муляли прапори партій? - їх прибрали (якщо вірити телеканалам).

а зараз дивлюсь трансляцію - під кабміном знов одні прапори
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМНО в Прибалтиці підпишуть якусь декларацію "про наміри намірів сподівань" чи щось типу цього. І далі майдан втратить свою актуальність - влада де-юре засвідчить напрямок на захід, а для асоціації у нас ще законодавство не готове (депутати тиждень курять бамбук, сесія після саміту) :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зная кухню скажу как єсть "плугі пашут, флагі машут" ілі "овцам-трава, чабану-шкура, пану-мясо"...опять ніпанять ? Студенти за ідею, ідейний-контроль смотрящий піар с фінансірованієм, заказчікам самі вкусні плюшкі в віде "вставіть самім".... і не нада гаваріть за свабоду за ідею і прочую ахінею. Я прішол, постоял, счітал даниє, зделал модель, правьол расчот, видал вам результат - єште то что есть, все недовольні сітуациєй ілі за бугром ілі...(ст. Уг.Кодекса Украіни догадайтесь какая).

Впрочем - стоять, мерзнуть, і слушать н-раз то что ви должни услишать так пріятно согревает, а ведь могьом, а нас ведь много. Запомніте жалкая серая маса, словом да язиком только жид работаєт, вольмі лопату і уєбі супостату, молча - некогда базаріть за работой, но еслі работа базар... :_37:

Всем умнікам, політіческім тролям і аля псевдо-патріотам дам савет, не напрягайтесь, хер чо докажете, броня в 3 пальца кніга по історії неньки...я смотрю і віжу..да ну. не может бить...ужо било такоє, і не раз...денег просілі ілі союз - постоянно одно і тоже.

Ваши контраргументи господа язикопустослови...

Не знаю почему вы пишите об украинском патриотизме при этом в форме стеба и ломая украинский язык, в данном случае, я даже не вчитывался в смысл сказанного вами, хватило формы, в которой изложена ваша мысль. Я не украинец, но и не русский, я болею за судьбу Государства в котором вырос с малых лет, отстоял первый майдан и по возможности прихожу на европейскую акцию. Я не приветствую ваших идей относительно "лопаты" - так демократия не зарождается, так зарождаются другие деспотичные режимы. Хоть одна кровавая революция привела к демократии? Факты из истории? А то, что происходит у нас, да, скорее всего это не приведет к желаемуму результату сегодня, но это начало зарождения истинной украинской нации с единым духом и волей к свободе. Это Возрождение национальной идеи, которую уничтожили советы за 70 лет. А все это может возродится только мирным путем и только за несколько поколений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ромаха, ти, як завжди, любиш поумнічати :)
Ну тут кожен може поумнічати. От в твоєму варіанті Янукович-Азаров прокачались на стільки, що переплюнули Нострадамуса і Ванду разом взятих. А чого дайці відкручують номера на автобусах по трасі на Київ. Люди їдуть випустити пар по плану Януковича, а їм недадуть і пар вони не випустять і коли вони той пар випустять і в якому місці - невідомо. То виходить що дайці - саботажники?
ІМНО в Прибалтиці підпишуть якусь декларацію "про наміри намірів сподівань" чи щось типу цього. І далі майдан втратить свою актуальність - влада де-юре засвідчить напрямок на захід, а для асоціації у нас ще законодавство не готове (депутати тиждень курять бамбук, сесія після саміту) :( ]
виглядає на те, але який зміст. Б'юджетникам вже немає грошей платити заплату, йдуть затримки по стипендіях. Гроші нараховуються, але по факту їх немає. В чому тут вигода Януковича? Йому потрібне бабло і головне питання ціна того бабла. Якщо він профукує ЄС, залишається сам на сам з Росією, в якої також фінансові проблеми не до наших. Як ці дві каліки рятуватимуть одна одну. Якщо питання не вирішиться, виборці будуть вкрай незадоволені. Я щось не бачу мегахитрих задумок, які дозволять мати зиск з двовекторності.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Янукович попередив, що у правоохоронців достатньо сил

Віктор Янукович обіцяє, що акції протесту розганяти не будуть, але в разі порушення закону будуть відповідні дії правоохоронних органів.

Про це він заявив під час інтерв’ю чотирьом каналам, відповідаючи на питання, чи будуть силою розганяти мітинги, ‒ пише Українська правда.

«Ні, не будуть… Це ж мирна акція», ‒ сказав Янукович. Відповідаючи на уточнююче питання, що акція може бути тривалою, він зазначив: «Та будь ласка».

«Дуже важливо, щоб не застосовували силу і не порушували закони. Як тільки хтось буде це робити, безумовно, правоохоронні органи відреагують. І цих сил достатньо, щоб відреагувати», ‒ сказав Янукович більш жорстким тоном.

А це нічого, що акція якраз і спрямована ПРОТИ порушення закону?

І якщо влада буде і надалі його ігнорувати, то народ зробить те ж саме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм-м-м .... не знаю, я зареєструвався і підтримав. Використовував власну gmail пошту для реєстрації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Задовбали пости про поганий беркут, погану міліцію. ЩО вони звірі, нелюди і тралалала. ОТакі майданівські європисаки самі читають, що пишуть, цікаво мені?

Непоганий пост про людей "по ту сторону барикад".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На скільки мені відомо в Беркуту навіть немає чіткого уставу.

Здається беркут взагалі не зареєстрований в міністерстві юстиції, по суті існування такої структури незаконне :D. Просто закон укр про міліцію разів 10 змінювали і призупиняли певні положення, щоб підлаштувати під себе. Як воно зараз з тим Беркутом на 100 відсотків не впевнений :)

Зная кухню скажу как єсть "плугі пашут, флагі машут" ілі "овцам-трава, чабану-шкура, пану-мясо"...опять ніпанять ? Студенти за ідею, ідейний-контроль смотрящий піар с фінансірованієм, заказчікам самі вкусні плюшкі в віде "вставіть самім".... і не нада гаваріть за свабоду за ідею і прочую ахінею. Я прішол, постоял, счітал даниє, зделал модель, правьол расчот, видал вам результат - єште то что есть, все недовольні сітуациєй ілі за бугром ілі...(ст. Уг.Кодекса Украіни догадайтесь какая).

Впрочем - стоять, мерзнуть, і слушать н-раз то что ви должни услишать так пріятно согревает, а ведь могьом, а нас ведь много. Запомніте жалкая серая маса, словом да язиком только жид работаєт, вольмі лопату і уєбі супостату, молча - некогда базаріть за работой, но еслі работа базар... :_37:

Всем умнікам, політіческім тролям і аля псевдо-патріотам дам савет, не напрягайтесь, хер чо докажете, броня в 3 пальца кніга по історії неньки...я смотрю і віжу..да ну. не может бить...ужо било такоє, і не раз...денег просілі ілі союз - постоянно одно і тоже.

Ваши контраргументи господа язикопустослови...

я не можу зрозуміти це так навмисне написано, бо чесно кажучи невідомо на якій мові. Зрозумів би і російську, і українську та і суржик, але то взагалі пздц

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи від Жириновського я не очікував таких слів. Він звісно мудак ще той, але правильно сказав "Де революція там керівники дураки" і тут кагбе уже не поспориш

http://www.youtube.com/watch?v=XSySYbU_E4c&list=TLOu3Jvw052Y2X8UBW7xPwMlNJo1K0vfaI

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друзі і однодумці! Те, що наведено нижче, це погоджений План дій від громадських активістів. Не від політиків, а саме від тих, хто вийшов ще 21-го ввечері на Майдан Незалежності і там лишаються. Перегляньте уважно, це важливо. І приєднуємся. Хто буде в Києві в ці дні, напишіть мені в приват свої телефони, зустрінемося в Києві, Луцька має бути багато, ми ж, блін, європейський прапор на міськраді підняли! :)

План для Євромайдану

На сьогодні було прийняте дуже правильне і палко очікуване нами рішення об'єднати два майдани. Це є і привід для занепокоєння.

Справа в тому, що лідери політичних сил привели на Майдан своїх прихильників і лишили їх там. На жаль, вони нам не запропонували об'єднати організаційні структури, разом закривати напрями організаційної роботи, і фактично показали намір згорнути свою оргроботу. Було лише запропоновано допомогу обладнанням та наданням нардепів для чергування на випадок екстраординарних ситуацій.

Зараз Кличко, Тягнибок і Яценюк летять до Вільнюса і будуть там проводити певну – безумовно, потрібну – місію. Але є як мінімум не менш важливі речі, котрі треба робити в Україні.

Отже, що треба робити.

1. АГІТАЦІЯ І МОБІЛІЗАЦІЯ. Дата 29 листопада має стати або кроком у Європу, або кінцем цієї влади.

Для цього треба провести гіперактивну агітаційну кампанію, всеукраїнську, з залученням усіх наявних партійних та громадських ресурсів. Усі, хто може, мають приїхати у Київ. Усіх, хто хоче, ми маємо у Київ привезти.

Усі лідери нинішнього спротиву мають дати єдиний і сильний сигнал – виходимо 29-го, нам потрібна або Європа, або нова влада (котра відкриє нам двері у Європу). Ми маємо сказати – 29 листопада є тією головною мобілізаційною датою, коли ми, українці, незалежно від політики чи географії УСІ виходимо на Майдан, і стоїмо там доти, доки не буде підписано угоду про асоціацію.

2. ДОСВІД МАЄ ПОЄДНАТИСЯ З ЕНЕРГІЄЮ.

До 29 числа конче необхідно об'єднати два майдана не тільки географічно, але і організаційно!

Для цього треба звести найбільш активних польових командирів з обох площ разом, по напрямам, і розподілити між ними обов'язки.

Далі.

29 листопада ми маємо три варіанти розвитку подій.

1. Янукович підписав Угоду.

Тоді ми йдемо святкувати.

2. Янукович підписав якийсь проміжний документ (меморандум про намір підписати, тощо), котрий не є відмовою від Угоди, але і не є самою угодою.

Ми розходимося і готуємося вийти тоді, коли настає строк підписання Угоди – строк, передбачений цим документом.

На Майдані залишаємо інформаційно-агітаційний пункт, де будемо показувати, скільки часу залишилося владі, щоб виконати зобов'язання щодо євроінтеграції.

3. Янукович відмовився від підписання Угоди.

ТОДІ МИ НЕГАЙНО РОЗПОЧИНАЄМО.

Загальна, всеукраїнська акція громадянської непокори, з політичними вимогами: перевибори верховних органів влади. Методи – виключно ненасильницький протест, яка включатиме всеукраїнський страйк, мирне блокування органів влади та головної резиденції – Межигір'я.

Перемога зараз ближче, ніж будь-коли, засобів для її досягнення – більш ніж вдосталь. Потрібно лише не схибити і зробити все правильно.

Якщо ви згодні з таким планом, зробіть перший крок – поширте цей план, зверніться до своїх союзників/лідерів/друзів з пропозицією його здійснити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут така тема появилася в америкосів, хто вміє зробіть дослівний переклад.

Impose personal sanctions on President of Ukraine Viktor Yanukovych and Cabinet of Ministers of Ukraine members

On the 21 November 2013 the Cabinet of Ministers of Ukraine has adopted resolution to suspend the preparation process to conclude Association Agreement with European Union.

We cannot accept the fact that President of Ukraine Viktor Yanukovych and his government deny the right of the people of Ukraine to become closer to the Western civilization.

We demand to impose personal sanctions on Mr Yanukovych and Cabinet of Ministers of Ukraine members unless Mr Yanukovych signs the Ukraine-EU Association Agreement during Eastern Partnership summit in Vilnius, Lithuania on 29 November 2013:

The sanctions should include but not be limited to:

- Ban to enter the U.S. and EU for Mr Yanukovych and Ukraine government members families.

- Freeze bank accounts of companies affiliated with them

Created: Nov 26, 2013

Тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут така тема появилася в америкосів, хто вміє зробіть дослівний переклад.

Impose personal sanctions on President of Ukraine Viktor Yanukovych and Cabinet of Ministers of Ukraine members

On the 21 November 2013 the Cabinet of Ministers of Ukraine has adopted resolution to suspend the preparation process to conclude Association Agreement with European Union.

We cannot accept the fact that President of Ukraine Viktor Yanukovych and his government deny the right of the people of Ukraine to become closer to the Western civilization.

We demand to impose personal sanctions on Mr Yanukovych and Cabinet of Ministers of Ukraine members unless Mr Yanukovych signs the Ukraine-EU Association Agreement during Eastern Partnership summit in Vilnius, Lithuania on 29 November 2013:

The sanctions should include but not be limited to:

- Ban to enter the U.S. and EU for Mr Yanukovych and Ukraine government members families.

- Freeze bank accounts of companies affiliated with them

Created: Nov 26, 2013

Тут

Про накладення персональних санкцій на Президента України Віктора Януковича та членів Кабінету Міністрів України

21 листопада 2013 р. Кабінет Міністрів України прийняв постанову про призупинення процесу підготовки до укладення угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

Ми не можемо прийняти той факт, що Президент України Віктор Янукович та його уряд заперечують право народу України стати ближче до західної цивілізації.

Ми вимагаємо накласти персональні санції на пана Януковича та членів кабінету міністрів України якщо пан Янукович не підпише угоду про асоціацію між Україною та ЄС під час самміту Східного партнерства у Вільнюсі (Литва) 29 листопада 2013 року.

Санкції повинні включати, але не обмежуватись:

-- заборону в'їзду на територію США та ЄС членів сімей пана Януковича та українського уряду;

-- замороження банківських рахунків компаній повязаних з ними

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут така тема появилася в америкосів, хто вміє зробіть дослівний переклад.

Impose personal sanctions on President of Ukraine Viktor Yanukovych and Cabinet of Ministers of Ukraine members

On the 21 November 2013 the Cabinet of Ministers of Ukraine has adopted resolution to suspend the preparation process to conclude Association Agreement with European Union.

We cannot accept the fact that President of Ukraine Viktor Yanukovych and his government deny the right of the people of Ukraine to become closer to the Western civilization.

We demand to impose personal sanctions on Mr Yanukovych and Cabinet of Ministers of Ukraine members unless Mr Yanukovych signs the Ukraine-EU Association Agreement during Eastern Partnership summit in Vilnius, Lithuania on 29 November 2013:

The sanctions should include but not be limited to:

- Ban to enter the U.S. and EU for Mr Yanukovych and Ukraine government members families.

- Freeze bank accounts of companies affiliated with them

Created: Nov 26, 2013

Тут

Ця інформація висвітлювалась в декількох публікаціях.

Вище уже зазначав про цю петицію

Хм-м-м .... не знаю, я зареєструвався і підтримав. Використовував власну gmail пошту для реєстрації.

Підтримати може кожен, варто лише зареєструватися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...