Перейти до змісту

Де навчаються наші хфорумчани


ariman

  

505 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 180
  • Створено
  • Остання відповідь

На даний момент ЛНТУ, КНІТ, ПНК-32

На рахунок корумпованості - не поспориш. Але де зараз не так?

Те що одні учаться нічого не заплативши, не означає, що всі так. А якщо хоч хтось платить....

На рахунок рівня освіти - залишаеться бажати кращого, в порівнянні з київськими вузами. Однак, на рахунок "розжовування матеріалу" - наш Палітєх рулить.

Хоча, кількість набутих знань залежить від студента, в першу чергу.

З.ЬІ.: Пробував вчитись в НТУУ "КПІ". Провчився 2 семестри на ФТІ, ФФ(фізика високих технологій). Потім відрахували. Причина доволі проста: треба було зменшити чисельність груп (42 державних місця все-таки). Зробили хитро - завалили на екзаменах! Мені викладач з хімії впряму сказав - $200.

І щоб поступити не обовязково треба хабарі, знайомі чи бути генієм. Я себе генієм аж ніяк назвати не можу. Однак у 2 вузи поступив на державну форму...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 3 місяця потому...

Поступив на бюджет до Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Т.Г. Шевченка! ^_^

Без пільг та хабарів, виключно високими балами за ЗНО :0013:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закінчив цього року ВМУРоЛ Україна нормально без грошей, якщо дійсно знаєш можна здати екзамени без бабла, і навіть отримати червоний диплом (якщо маєш блат :))))...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навчався в ЛБІМНТУ (Луцький Біотехнічний інститут міжнародно-наукового технічного університету)

диплом отримав кілька років тому виданий Міжнародно-науковим технічним університетом м.Київ.

спеціальність: інженер програміст.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

ЛНТУ

дизайн навколишнього середовища. вже 5 курс пішов. вже нема сил.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А які в кого думки з приводу академії "ШАГ"?

Хороша академія... Багато знайомих вчилося, говорять вчитися реально цікаво і дають потрібні знання, нічого лишнього... Я сам на вихідних їду поступати... =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А які в кого думки з приводу академії "ШАГ"?

Хороша академія... Багато знайомих вчилося, говорять вчитися реально цікаво і дають потрібні знання, нічого лишнього... Я сам на вихідних їду поступати... =)

У Львів/Рівне? Ти будеш там жити, чи ти на напівстаціонар? Їздити щотижня....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
А які в кого думки з приводу академії "ШАГ"?

Хороша академія... Багато знайомих вчилося, говорять вчитися реально цікаво і дають потрібні знання, нічого лишнього... Я сам на вихідних їду поступати... =)

У Львів/Рівне? Ти будеш там жити, чи ти на напівстаціонар? Їздити щотижня....

Знайомий вже другий рік кожної неділі їздить в Рівне. Каже що багото нового та потрібного тав викладають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 2 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...