Перейти до змісту

Де навчаються наші хфорумчани


ariman

  

505 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

ЛДТУ, факультет обліку та фінансів - СУПЕР!

Не треба "гнати" на ЛДТУ. Хто там не вчиться, то не кажіть, що він такий хабарний ВУЗ, якщо самі не знаєте. Повірте мені, здаю не першу сесію, ще ні копійки не заплатила. Платять ті, хто не знає. Хто знає - здають своїм розумом. А загалом ЛДТУ - гарний ВУЗ, який дає чудові знання своїм студентам. Найголовніше - це прагнення студента вчитися і отримувати знання.

Який курс? Яка спеціальніст? :)

2 курс

спеціальність - фінанси :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 180
  • Створено
  • Остання відповідь
ЛДТУ

фКНІТ

ПНК-21

Коллєга, я з ПНК-41 того ж універа :)

ЛДТУ

фКНІТ

ПНК-21

ггг))

ЛДТУ

фКНІТ

ПНКз-22

+1)

))

ЛДТУ ПНКз-31 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене вже цілих 2. ЛДТУ (закінчував ще ЛІІ) стаціонар, Львівська політехніка заочно. А поясніть мені деякі абревіатури груп ЛДТУ, бо коли закінчував назви були якісь інші. Сам захищався по спеціальності ОТ (обробка тиском).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • 1 місяць потому...
А поясніть мені деякі абревіатури груп ЛДТУ, бо коли закінчував назви були якісь інші.

ІНСТИТУТ УПРАВЛІННЯ І БІЗНЕСУ

ФОФ Факультет обліку та фінансів

ФН- Фінанси(д/з)

ОП – Оподаткування(д)

ОА- Облік і аудит(д/з)

БС - Банківська справа(д/з)

ФБ Факультет бізнесу

ЕП - Економіка підприємства

УП - Управління персоналом і економіка праці (д)

МО -Менеджмент організацій(д/з)

МЕ - Міжнародна економіка(д)

МК - Маркетинг(д/з)

ЕС - Економічна статистика(д)

ТЕМ- Товарознавство та експертиза в митній справі(д/з)

ІНСТИТУТ ІНЖЕНЕРНИХ ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

МБФ Машинобудівний факультет

ААГ - Автомобілі та автомобільне господарство(д/з)

ОСЕ- Машини та обладнання сільськогосподарського виробництва(д/з)

ОПВ - Обладнання переробних та харчових виробництв (д/з)

ОЛІЇ - Обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування(д/з)

ОЛК - Обладнання лісового комплексу (д/з)

ФКНІТ Факультет комп 'ютерних наук та інформаційних технологій

АВ - Автоматизоване управління технологічними процесами(д/з)

ПНК - Професійне навчання. Комп'ютерні технології в управлінні та навчанні(д/з)

КСМ- Комп'ютерні системи та мережі(д)

ТФ Технологічний факультет

ТМ - Технологія Машинобудування(д/з)

МРВ - Металорізальні верстати та системи(д/з)

МТП - Машини і технологія пакування(д/з)

ОТ - Обладнання для обробки металів тиском(д/з)

ПМ- Прикладне матеріалознавство(д/з)

ІНСТИТУТ РЕСУРСОЗБЕРЕЖЕННЯ ТА ПРИЛАДІВ

ФБД Факультет будівництва та дизайну

ДН- Дизайн(д/з)

ПЦБ - Промислове та цивільне будівництво(д/з)

МБГ - Міське будівництво та господарство(д/з)

АДА - Автомобільні дороги і аеродроми(д/з)

ФЕПЕС Факультет екології та приладо-енергетичних систем

ЕОС - Екологія та охорона навколишнього середовища(д/з)

ЕЕ - Електротехнічні системи електроспоживання(д/з)

ПТМ - Прилади точної механіки(д/з)

МПС - Медичні прилади та системи(д/з)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ФКНІТ Факультет комп 'ютерних наук та інформаційних технологій

АВ - Автоматизоване управління технологічними процесами(д/з)

Оо, справді моє :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Якщо хось має трохи ума в голові і хоче поступати в наші вузи, то я не хочу вас завести в депресію, але нічого втішного сказати не можу, хоч сам я вчуся в ЛДТУ, але говорю вам навіть АВ(моя спеціальність) - просто "Автоматіка і пістолєтіка" :) - мені так говорили як поступав, але не хотілося залишати рідний Луцьк... А зря... В наших унівєрах багато не навчать... Диплом... навіть червоний і магістерський... але в ВДУ чи ЛДТУ (про інші взагалі мовчу) - це просто бумажка... Яка рідко коли підтверджує знання.... Хочете нармальну освіту - поступайте мінімум в Київ... ну ще Харків і Донецьк... Ну а для умніків - Гарвард(це круто)!!! - в мене дружбан там вчиться, правда в нього IQ біля 190 - 200 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ая не навчаюсь. Викладаю. (тільки не питайте де) :)

Ги-ги невже в політєсі?

ЛДТУ, факультет обліку та фінансів - СУПЕР!

Не треба "гнати" на ЛДТУ. Хто там не вчиться, то не кажіть, що він такий хабарний ВУЗ, якщо самі не знаєте. Повірте мені, здаю не першу сесію, ще ні копійки не заплатила. Платять ті, хто не знає. Хто знає - здають своїм розумом. А загалом ЛДТУ - гарний ВУЗ, який дає чудові знання своїм студентам. Найголовніше - це прагнення студента вчитися і отримувати знання.

Який курс? Яка спеціальніст? :)

2 курс

спеціальність - фінанси :D

Довчися, до 5 курсу, :D тоді і доспіваєш свою розову пісеньку "ЛДТУ -гарний ВУЗ"... Думаю скоро ти прозрієш! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Довчися, до 5 курсу, :) тоді і доспіваєш свою розову пісеньку "ЛДТУ -гарний ВУЗ"... Думаю скоро ти прозрієш! :)

Ну от я довчився, і нічого... Як раніше здавав сесію сам, так і зараз здаю (точніше вже здав). Було пару раз за 5 років що заплатив, але тоді сам вчити не хотів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Цікаво, а хіба кількість студентів говорить щось про якість освіти у закладі? Існують вузи маленьки, але сильні.

А ваш "захвалений" ЛНТУ - слова доброго в місті про нього ніхто не каже! Я вірю, що, якщо людина хоче вчитися і не платити, вона це може робити, ніхто їй не заважає. Але ті, хто не хочуть вчитися, навіщо таких взагалі тримати?! А приймати від таких гроші - це, виявляється, не корупція! Все з ніг на голову поставили!

Взагалі, я вважаю, надто захопилися наші Уні званнями і іншими понтами. У ВДУ імені ЛУ за багато років накопичилася хороша наукова база з філології, з математики, фізики, історії, тобто на тих факультетах, які існували багато років. А нововведені - це просто пародія на навчання, я абсолютно впевнена.

А технічний взагалі розгубив все що мав. Тільки і робить, що бабки збиває за все і зі всіх. І не переконаєте мене в іншому. Кілька винятків лише підкреслюють правило.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кілька винятків? Провчився перший курс і з впевненістю можу сказати, працюєш - маєш оцінку, а якщо треба оцінку, але працювати впадло - то чому б і ні? Дуже невелика кількість викладачів ходить в легендах, що ставлять бал тільки за позолочування руки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кілька винятків? Провчився перший курс і з впевненістю можу сказати, працюєш - маєш оцінку, а якщо треба оцінку, але працювати впадло - то чому б і ні? Дуже невелика кількість викладачів ходить в легендах, що ставлять бал тільки за позолочування руки.

То оце все називається по-вашому "ВІДСУТНІСТЬ КОРУПЦІЇ"?! :lol: Може, ви просто слова цього не розумієте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вже на те пішло, то університетів де ніхто ніколи не давав/брав хабарів не існує :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НАУ (Національний Авіаційний Університет), м. Київ (бывший КИИГА, КМУГА) '07. Починав на факультеті інформатики, закінчив на факультеті комп"ютерних систем (за період навчання назва ще двічі мінялася). Радий що навчався не в Луцьку а подалі від мами-тата, ще й в Києві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вже на те пішло, то університетів де ніхто ніколи не давав/брав хабарів не існує :dont:

А це вже типово український менталітет! Жахливо, наскільки спотворює корупція погляд на життя взагалі!

Я вас запевняю, шановний, що в Європі і в США навіть не чули про таке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А це вже типово український менталітет! Жахливо, наскільки спотворює корупція погляд на життя взагалі!

Я вас запевняю, шановний, що в Європі і в США навіть не чули про таке.

Це вже дивлячись що в даному випадку розуміється під словом "таке"

якщо говорити про масову корумпованість у вузах, то я погоджусь з тим, що за бугром такого немає. Але тим не менше хабарі там беруть. Не повірю поки не почую аргументів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...