Перейти до змісту

Де навчаються наші хфорумчани


ariman

  

505 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Нацональний Бурситет "Львівська політутніка", Інститут всяких комп'ютерів, автоматів там, метрологів п'яних... тьху не то :) напрямок - комп'ютерні ігри (КІ). аПщаГа №11 (зе бест і нетурбує) 7 поверх

Ну його нафіг в Луцьку вчитись. Да тут навіть на державну форму навчання поступити нереально без грошей. Ну хіба в тебе мільйон репетиторів і ти цілодобово сидиш зубриш... Ну або ти дійсно геній. Я закінчив 23-тю школу зі срібною медаллю, приймав участь у численних олімпіадах, писав наукові роботи (вище області правда не проходив : знайомих - нульц, грошей - аналогічно, або туповатий посто :) ) так я не зміг поступити навіть в якесь довбане ВДУ... чи то вже ВНУ (ЛОЛ).

До того ж життя в чужому місті - то дуже весела забава. Називається "доросле життя вже сьогодні". Варто спробувати. Це кароч коли ти можеш робити все що хочеш (на пари мож тупо забити), але потім за наслідки

відповідаєш сам. Прикольно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 180
  • Створено
  • Остання відповідь

Політєх і ВНУ йдуть майже рівно, отже оснавна частина навчається тут!!!!

Голосуйте хто ще не голосував!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо за університет україна? Це типу не в Луцьку?

у меня такое ощущение, что он везде. :)

в Луцке он где-то на 40-м, в районе Фуршета

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо за університет україна? Це типу не в Луцьку?

Луцький інститут розвитку людини

Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна"

на Карбишева 2а, тел 780429

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну його нафіг в Луцьку вчитись. Да тут навіть на державну форму навчання поступити нереально без грошей. Ну хіба в тебе мільйон репетиторів і ти цілодобово сидиш зубриш... так я не зміг поступити навіть в якесь довбане ВДУ... чи то вже ВНУ (ЛОЛ).

ги

+1!!!!!

щодо ВДУ (а воно завжди за якістю викладання таким і залишиться), на який фак ти поступав?

бо мені без особливого бажання і старання вдалось всунутись на міжнародку (вже знала під час екзаменів, що вчитися буду в ОА).

Не уявляєте, який кайф з видом гордого горного олєня забирати документи від тих напуженої пузатої прийомної комісії, яка сидить, дививтсья на тя і офігнває "як-це-так-в-нас-же-ж-такий-вуз-без-бабла-поступили-2місце-в-рейтингу-а-вчитися-не-хоче!"

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну эт как кому еще повезет, то недобор, то перебор(вернее не перебор а перекуп).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну його нафіг в Луцьку вчитись. Да тут навіть на державну форму навчання поступити нереально без грошей. Ну хіба в тебе мільйон репетиторів і ти цілодобово сидиш зубриш... так я не зміг поступити навіть в якесь довбане ВДУ... чи то вже ВНУ

Повністю незгоден. В Луцьку можна поступити на державну форму навчання без грошей і без звязків, і также без грошей вчититися, але порібно ВЧИТИСЯ, а не відбувальщину проходити.

Ну але якщо брати спеціальності популярні на які всього 5 державних то туди нереально поступити, все давно куплено(до прикладу ЛДТУ ОБЛІК І АУДИТ).

Про себе: ЛДТУ АВ-12

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну але якщо брати спеціальності популярні на які всього 5 державних то туди нереально поступити, все давно куплено(до прикладу ЛДТУ ОБЛІК І АУДИТ).

Про себе: ЛДТУ АВ-12

І туди теж можна поступити ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЛДТУ, факультет обліку та фінансів - СУПЕР!

Не треба "гнати" на ЛДТУ. Хто там не вчиться, то не кажіть, що він такий хабарний ВУЗ, якщо самі не знаєте. Повірте мені, здаю не першу сесію, ще ні копійки не заплатила. Платять ті, хто не знає. Хто знає - здають своїм розумом. А загалом ЛДТУ - гарний ВУЗ, який дає чудові знання своїм студентам. Найголовніше - це прагнення студента вчитися і отримувати знання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я поступав на інформатику... Наївній, думав що там можна на програмера вивчитись... В ЛДТУ навіть не пробував. Але, ВДУ-шні тести з математики я міг розв'язати практично всі (хто бачив, той знає, Не знаю чи що там помінялось за рік, але раніше вони були аццкі) Може я дійсно не на стільки розумний, яким себе вважаю, але в НУЛП-і почуваю себе цілком комфортно без грошей (платив тільки в 1-му семестрі за фізру... незлюбив фізрук (реальний пацан) мене патлатого)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЛДТУ, факультет обліку та фінансів - СУПЕР!

Не треба "гнати" на ЛДТУ. Хто там не вчиться, то не кажіть, що він такий хабарний ВУЗ, якщо самі не знаєте. Повірте мені, здаю не першу сесію, ще ні копійки не заплатила. Платять ті, хто не знає. Хто знає - здають своїм розумом. А загалом ЛДТУ - гарний ВУЗ, який дає чудові знання своїм студентам. Найголовніше - це прагнення студента вчитися і отримувати знання.

Який курс? Яка спеціальніст? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що як бачимо по результатах опитування однозначно рулить ЛДТУ, ВНУ на 2-му місці, решта сильно відстали!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЛДТУ, факультет обліку та фінансів - СУПЕР!

Не треба "гнати" на ЛДТУ. Хто там не вчиться, то не кажіть, що він такий хабарний ВУЗ, якщо самі не знаєте. Повірте мені, здаю не першу сесію, ще ні копійки не заплатила. Платять ті, хто не знає. Хто знає - здають своїм розумом. А загалом ЛДТУ - гарний ВУЗ, який дає чудові знання своїм студентам. Найголовніше - це прагнення студента вчитися і отримувати знання.

Flower правильно пише. В ЛДТУ є можливість вибирати: хочеш сам здавай, хочеш - заплати. Для того, щоб без зайвого клопоту отримати 3 бали часто достатньо просто відвідувати пари. Якщо ще й щось відповідати, можна розраховувати на чотири. Пам'ятаю, заплатив 35 грн. за політологію. Лише через те, що влом було здавати. На перших курсах збирали по пару гривень на заліки типу Ділова українська мова і т.п. Скидалися на держекзамен на четвертому курсі, вроді по 50 грн., вже не пам'ятаю. Ну й на захист поляну накривали. Вроді й все.

В мене не було ситуацій, коли б вимагали гроші. З ВДУ від добрих знайомих чув інше: знаєш чи не знаєш, а плати, бо не здасиш. Принаймі з першого разу - стипендія пролітає. Або купи книжку - отримаєш залік. Нема книжки - нема заліку.

А загалом, людина, яка має бажання вчитися, щось знати, то вона скрізь буде вчитися і отримає ті знання, які їй потрібні. Які б перепони на шляху не стояли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to @Andrew@: Назва вражає... А ще якщо розшифрувати, то взагалі круто буде :-)

А як саме навчання? Задоволений? За два місяці багато цікавого дізнався?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(sanbOK @ 29-10-2007, 23:31)

ЛДТУ

КНІТ

КСМ-22

ЛДТУ рулить однозначно

угу

КСМ - 22 Однозначно рулить )

Правильно говориш Міша?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to @Andrew@: Назва вражає... А ще якщо розшифрувати, то взагалі круто буде :-)

А як саме навчання? Задоволений? За два місяці багато цікавого дізнався?

Волинський технікум національного університету харчових технологій

Інститут(факультет) довузівської підготовки Київського Національного Університету України "Київський Політехнічний Університет" ;) хух ледве згадав :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Київський Національний Університет, фізичний факультет(не фізкультурний!)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в Волинському технікумі харчових технгоголій. Бивша добра 6-та бурса. Київ викупив! Нахали :huh: теперь в 24-ту школу їздь 3 рази на тиждень, і тіко 2 дні вчись в рідній бурсі.. Беспредєл, вигнали нас і 600 нових тєл набрали! Я нелюблю нашу владу. Треба податися в панки і виступати против неї ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...