Перейти до змісту

Де навчаються наші хфорумчани


ariman

  

505 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Інститут підготовки кадрів Державної служби зайнятості України м. Київ спеціальність - "Програмне забезпечення автоматизованих систем"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 180
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 3 тижня потому...

ІПСА (в КПІ) а це де?

В Київському політесі. розшифровується так: інститут прикладного системного аналізу, я там на системного аналітика вчусь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...
  • 4 місяця потому...

ВНУ, факультет міжнародних відносин  blush.gif

ВНУ, факультет міжнародних відносин аналогічно))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 3 тижня потому...

Спеціальність? Зараз там все змінилось відносно того, що було роки три тому...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 2 тижня потому...
  • 3 тижня потому...
  • 1 місяць потому...
  • 2 місяця потому...
  • 1 місяць потому...

Першу вищу освіту здобула у ВНУ, тепер вже СНУ :huh:, факультет романо-германської філології, спеціальність "Прикладна лінгвістика". В старших класах школи лякали, що без бабла і зв"язків на державне ні-ні!!! Відмінницею ніколи не була, така собі хорошистка, да, займалась трохи з репетитором, вступні тести пройшла на підготовчих курсах. Поступила на державне, і заодно на міжнародні економічні відносини, але обрала прикладну. А витягнуло тоді так мене напевне ЗНО, 2006тий був першим пробним роком і мені пощастило його здати, ще й дуже непогано. За 5 років навчання платила тільки за 1 залік, при чому скидались всією групую по своєму бажанню, дуже нас налякали культурологією. А решту все своїми силами, ніхто особо не ущемляв. Так, ті хто не хотіли вчитись і мали зав"язки, ті відкупались. Оцінки оцінками, але ж на парах видно хто чого вартий.

Про Політех чула не раз, що є викладачі які відкрито вимагають. Тут от почитала думки абсолютно полярно протилежні моїм, словом, кожна жаба своє болото хвалить) Але от вирішила здобути другу вищу освіту, бажаної спецальності (менеджменту) немає в ВНУ, тому поступила в ЛНТУ, заочно. Відходила 2 сесії, поки що ніяких навіть натяків на "подачки", ще й вперше в житті поки що все на відмінно =) Може тому що до післядипломників заочних вимоги не дуже строгі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

нвряд. просто у страху великі очі. сам працюю в лнту, і знаю точно - якщо є бажання вчитись (просто бажання) ніхто вимагати не буде...

а про гроші в 99,9% говорять ті, хто нічого не робить і навіть не збирається, а на сесії плачуться в світер що вони тяжко працюють, хворіли, мала дитина, бабуся захворіла тощо, тому на навчання нема часу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...