Перейти до змісту

Де навчаються наші хфорумчани


ariman

  

505 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 180
  • Створено
  • Остання відповідь

1. это касается тех, кто уже отучился?

2. а в чем разница? (Політехнічний, ЛДТУ)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Написано ж, що стосується всіх. Я проголосував. За рідний політех :-) ЛДТУ, який закінчив пару років тому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мої студентські муки закінчились ,майже 30 (тридцять) років тому ,.і відповідно я прогосовав ,за ііші. :) пять років туди сюди думаю ролі не іграють.

вот такий я старий і не прогресивний :)

PS. Дві дочки вже закінчили навчаня в ВДУ,старша ще навчається в аспірантурі ВДУ.

А за них голосувати можна.? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди голосуйте активніше, хочеться взнати реальну картину, якому універу надаєте перевагу!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки що мегакорумпований політех в лідерах :)

Особисто я навчаюсь в Волинському національному університеті і горджусь цим!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки що мегакорумпований політех в лідерах :)

"Политех лучьше всех" - отак кажуть студенти політеха, і я в тому числі, і не такий він вже корумпований :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Львівський Університет ім. І.Франка, прикладна математика, кафедра теорії оптимальних процесів, гурт №3 на Майорівці, 12 поверх :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роботодатель лучше знает какой юнивер коррумпированей другого :(. Эт потом им буш ченить доказывать. А мне МАУП нравится, хотя сам в ЛДТУ. Нравится ихняя си-ма сдачи, как принимают контрольные, курсовые, очень сильно организованый!!, частенько всякие мероприятия проводятся и прочее.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вы не обижайтесь, но когда я собралась поступать в ВДУ и зашла в главный корпус у меня началась аллергия, каторая продолжается уже 4 года, хотя я знала что поступлю без проблем. Вот так! И я очень рада что она у меня началась и я не учусь в ВДУ.

Политех - это политех......хотя каждый выбирает себе сам и хвалит свое болото!!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АВ - це взагалі the Best :-)

Еліта політеху, як не крути. І викладачі це визнавали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки що мегакорумпований політех в лідерах :)

Не згоден :( В політехнічному МОЖНА вчитись безкоштовно

АВ - це взагалі the Best :-)

Еліта політеху, як не крути. І викладачі це визнавали.

Факультет обліку і фінансів, Факультет будівництва а дизайну - і чим же вони гірші? І взагалі чим це АВ таке звання заслужили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МАУП - це перекваліфікація.

стаціонарно закінчила НаУ "ОА" в Острозі.

був би даний другий шанс -- все одно би в Луцьку не вчилась

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...