Перейти до змісту

Згвалтування


BARAKUDA

Рекомендовані повідомлення

Шутітє, да? Тут дівчьонка згідна за бухло і капєльку уваги з ними в сауну. А ви кажете-легальну би визвали.

+10500 :D

згадуючи свої студентські роки... та тих дівок і просить не треба - звичайна п"янка, гулянка, діскарь, похід, та найменший привід і самі просились, деколи ще й бухло організовували... в ЦПХ гуртожитках вахтерам ще й магар проставляли, щоб пацанов пропустив/випустив... тоді пацанам бабла тока на сєгі і дюрекси хватало :D...

З вахтерами взагалі пєсня була - їм башляли водкою, пивом, рублями... в них вночі можна було бухлом і дюрексом по-шуріку затаритись, в душ бандою завалитись, в любий час прийти, піти... а коли наряд ППС на вахті чергував чи комендантський кіпіш, то вахтери організовували "евакуацію" через вікна кладовки чи медпункта першого поверху... В крайніх випадках цілою бандьохою з 3-го поверху по балконам спускались... 5 чол і одна діваха в 16 років?. :D та я вас умаляю... ви ще бл**ства не бачили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 120
  • Створено
  • Остання відповідь

Профессиона́л,нік кагби німікає)

П.С. Таке хваствоство ще проканає в 16-21р. у компанії однолітків...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жалко що таких фільмів як Груз 200 по телевізору не показують,крутять гламурні діфчонкі у парнішек на дискарях в крутих тачках.Дівчата такого віку наївні а тим більше надивиться ВКонтакте жизні в розових красках і представляє себе королевою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись ще за СРСР,порядки були трохи суворіші.

Один хлопець вирішив запросити на святкування НР свою подругу.

По любові в них там було, чи посварились, чи потім батьки дівчину нагрузили-точно невідомо. Але по 7 років отримали і двоє друзів хлопця, котрі взагалі спали в сусідній кімнаті .

І зза одної істерики троє отримали путівку в життя, причому двоє взагалі ні за що.

По студентці цій , дуже схоже дівчина захотіла зрубити бабла ( не за секс по мілкому, а за заяву+неповнолітня) і схоже керували цим процесом дяді в погонах, які і пресанули гуляк , і діло потім закрили. Але тупе невміння договоритись та поділитись все зіпсувало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міліція прокоментувала «зґвалтування» неповнолітньої в Ківерцях

http://www.volynpost.com/news/22310-miliciia-prokomentuvala-zvaltuvannia-nepovnolitnoi-v-kiverciah

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дійсно в ніч із 5 на 6 жовтня вона мала статеві зносини з кількома чоловіками, але будь-якого примусу з боку останніх не було, тобто статеві акти відбувалися добровільно

ненаситна дівка виявилась, а всі про згвалтування :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, а хлопці також були неповнолітні? Бо можуть і "геніальній" дівчині статтю впаяти за розбещення неповнолітніх, ознак примусу експерти не засвідчили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згвалтування це не завжди розбита морда, розірвані лахи і т.д. Якщо дівчина дала задню, чи то побачивши кількість чи якість майбутніх "партнерів", а її примусили залякаши, притиснувши, до статевого акту - це 100% згвалтування. Більше того для того, щоб зрозуміти що це насправді згвалтування достатньо вже того, що партнерів було п'ять на одну дівчину. Яка дівчина при здоровому розумі захоче бути відтрахана-обкінчана незрозумло ким і в такій кількості. Якщо захоче, то це вже проблеми з головою, які видно неозброєним оком і тут знову - згвалтування. Хто говорить що дівчина - аферистка, бажаю самому пройти через таку аферу, може вам сподобається.

Ставтесь до дівчат з повагою, не заганяючись словами і образами, бо свята доленька така, що у ваших сім'ях можу народитись доньки і як ви їх зможете виховати, коли в голові у вас буде тільки "курва, сука"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в данному випадку я схиляюсь до думки, що "пацани порішали" справу, заплатили от і все. Але з дівчини мученицю я б також не спішив робити. Просто данної ситуації ми не знаємо.

Яка дівчина при здоровому розумі захоче бути відтрахана-обкінчана

Траплялись і такі, і різниці між 16 чи 18 років я не бачу, спочатку все йде жартами, а потім йде заява: що думаєте я не справлюсь з 3-ма? Ніхто нікого, ні до чого не змушує...

Правда, коли діти років 16 і дядьки за 25, то трохи інше...ну не знаю... Дивлячись, як зараз батьки виховують дітей, я вже нічому не дивуюсь, та правильніше сказати взагалі не виховують. Думають вдома ангелки, а діти насправді роблять, що хочуть не задумуючись про наслідки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка дівчина при здоровому розумі захоче бути відтрахана-обкінчана незрозумло ким і в такій кількості.

sasha-grey_34069189_orig_.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є і мамашки, котрі дуже непогано заробляють на дочках.

Ключовий момент- дівчина ,разом з матірю забрала заяву.

Якби вона напилась таблеток від ,,травми,, ніколи би цього не зробила, йшла би до кінця.

Тож в лазню вона йшла свідомо, і не анатомію вивчати, ну а хто навчив писати заяву , от з цим прокуратура і розбереться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ставтесь до дівчат з повагою

Без образ для протилежної статі, але рідко зараз зустрінеш дівчину без циграки в зубах або ж без стопки в руці.

Може вони всі вдома сидять? ПО саунам не ходять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Усі вони підтвердили вступ у статевий акт, але заперечили факт будь-якого примусу."

А як же те, що вона неповнолітня? Якщо вони підтвердили, що чпокали неповнолітню, то є факт розбещення? Чи може я щось не розумію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Усі вони підтвердили вступ у статевий акт, але заперечили факт будь-якого примусу."

А як же те, що вона неповнолітня? Якщо вони підтвердили, що чпокали неповнолітню, то є факт розбещення? Чи може я щось не розумію?

В законодавстві немає чіткого регулювання цього питання. Там вказано "особа котра досягла статевої зрілості" - це досить індивідуальне поняття. і в кримінальних справах щоб визначити чи статево зріла особа залучають експертів.

Ст. 156 Кримінального Кодексу України передбачає відповідальність за вчинення рюзпусних дій щодо особи, яка не досягла шістнадцятирічного віку, що караються арештом на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до трьох років. Тобто, виходячи з цього, вік згоди в Україні - це 16 років. Ця вікова межа єдина та незмінна для всіх випадків, незважаючи на фізичний та інтелектуальний стан особи. Вона не може бути визнана іншою ані судом, ані слідством чи судово-медичною експертизою.

щось мені здається, що мама якось дізналася про похід(оди) доці в сауну з 5-ма знайомими (напевно ще й однолітками) провела виховну роботу і почалися таблетки, лікарні, заяви з подальшим розголосом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось мені здається, що мама якось дізналася про похід(оди) доці в сауну з 5-ма знайомими (напевно ще й однолітками) провела виховну роботу і почалися таблетки, лікарні, заяви з подальшим розголосом...

А може не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка дівчина при здоровому розумі захоче бути відтрахана-обкінчана незрозумло ким і в такій кількості.
Треба почати з того, яка дівчина при здоровому глузді піде з компанією однолітків після попойки в сауну. Чи вона сподівалась, що там буде проходити засідання книжкового клюбу?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

#95

Неактуально

Без образ для протилежної статі, але рідко зараз зустрінеш дівчину без циграки в зубах або ж без стопки в руці.

А ви не ходіть по саунам та бикотекам - і зустрінете ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я бачу дещу іншу картину.

Запросивши дівчину в сауну хлопці хотіли розважитися. Дівчина, зрозуміла, що їх там 5 і це може піти їй на "користь". Тобто вона погодилася на "всі по черзі". Але потім пішла в міліцію, і накатала заяву про зґвалтування. Типу - я забираю заяву, а ви мені бабло.

Тут уже хлопці сказали, або ти добровільно забираєш заяву і без будь-якого бабла, або ми на тебе зустрічну заяву про наклеп, та спробу шантажу. (Якщо взяти до уваги те, що там був міг бути синочок впливової місцевої персони, то це могло б проканати точно).

Лишається непонятка із отруєнням самогубством спробою самогубства. То тут теж 2 варіанта, або все ж таки мама прополоскала мізки. І дєвачька образившись на всєх і вся вирішила звести з життям рахунки. Або ж хлопці пообіцяли (у разі не забирання заяви) викласти (можливі) фото, де п'ятеро чоловіків... у всі соцмережі, де зареєстрована дівчина. (Впевнений, що вона всі сторінки повидаляла).

ЩОдо забраних документів з училища - то тут ясно. Кому потрібно таке позорисько.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Усі вони підтвердили вступ у статевий акт, але заперечили факт будь-якого примусу."

А як же те, що вона неповнолітня? Якщо вони підтвердили, що чпокали неповнолітню, то є факт розбещення? Чи може я щось не розумію?

4 листопада 2013 року органами прокуратури за фактами публікацій у ЗМІ відомості були внесені в ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 152 (Зґвалтування) Кримінального кодексу України. Після проведення усіх необхідних слідчих дій буде прийняте законне процесуальне рішення.

і по темі... У вас тут вже чотири сторінки фантазій... може досить? бо як бабки на лавці під під'їздом...

Дівка вже, певно, таблетки від алергії п'є, бо не може зрозуміти, чому в неї вуха весь час червоні... А то тут на Борді їй кістки переполоскують :)

Сама пішла в сауну, сама й заяву забрала. її справа. тчк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запосивши дівину в сауну хлопці хотіли розважитися. Дівчина, зрозуміла, що їх там 5 і це може піти їй на "користь". Тобто вона погодиилася на "всі по черзі". Але потім пішоа в міліцію, і накатала заяву про згвалтування. Типу - я забираю заяву, а ви мені бабло.

Тут уже хлопці сказали, або ти добровільно забираєш заяву і без будь-якого бабла, або ми на тебе зустрічну заяву про наклеп, та спробу шантажу. (Якщо взяти до уваги те, що там був міг бути синочок впливової місцевої персони, то це могло б проканати точно).

Лишається непонятка із отруєнням самогубством спробою самогубства. То тут теж 2 варіанта, або все ж таки мама прополоскала мізки. І дєвачька образившись на всєх і вся вирішила звести з життям рахунки. Або ж хлопці пообіцяли (у разі не забирання заяви) викласти (можливі) фото, де п'ятеро чоловіків... у всі соцмережі, де зареєстрована дівчина. (Впевнений, що вона всі сторінки повидаляла).

ЩОдо забраних документів з училища - то тут ясно. Кому потрібно таке позорисько.

Якщо вважати намір дівчини заробити на заяві про згвалтування (а це досить популярний метод), то і піддатись на мамин вплив - теж реальний варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правди? В цій темі більше фантазій її учасників ніж доведених фактів :) про істину всі давно забули; всі корчать із себе або пінкертонів або умудрьонних досвідом дядьків :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Боюсь, що правди ми ніколи не взнаємо....

Чому так скептично?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...