Перейти до змісту

У садочку з неплатниками не жартують)


sjapa

Рекомендовані повідомлення

Вже ж писалось, можете не здавати - все добровільно, але тоді не слід нарікати на умови

А хто нарікав на умови? Аби не погіршувались, тобто щоб ручки на шафках не зникали наприклад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 59
  • Створено
  • Остання відповідь

Ponochka. питання друге. скажіть будь-ласка молодій людині без квартити без батьківської підтримки найти кошти на квартиру створення сімї ї комфортне перебування дитини в садочку

кошти на створення сім'ї не потрібні, ви ж не купувати собі дружину збираєтесь) Далі, кошти на квартиру збираються плідною і кропіткою працею та системою обмежень (але це інша тема).

П.С. У мене середній рівень заробітної плати і у нас ніхто в садочку не вимагає ні на що коштів (вже не раз писалось - все вирішуються на зборах і в кого немає можливості не здає і ніякого докору до них немає )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я навчався в школі № 26 фамілію вчительки називати не буду але я здавав вчительці на цепочку. моя знайома здавала кошти в університеті на плазмову панель

вибачте за офтоп. ( одній людині щоб зібрати на сучасну однокімнатну квартиру кошти на квартиру потрібно 3 життя)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я навчався в школі № 26 фамілію вчительки називати не буду але я здавав вчительці на цепочку. моя знайома здавала кошти в університеті на плазмову панель

А у Вас самих не складається враження, що Ви такою поведінкою стимулюєте "збут"?

Чи ні у кого не вистачило розуму задати питання "якого фіга"?

Спочатку ми ДОБРОВІЛЬНО здаємо кошти на подібні "подарунки", а потім інкогніто в неті стогнемо, як тут нас нещасних обдирають!!!

Офф.

Це вже діагнозом попахує. І статтею про співучасть :( (є співучасть і у непричасності. Не забувайте)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я саме про це і говорю. але мені на той час було орієнтовно 10 13 років хто мене буде слухати а моїй матері сказали можеш не здавати але не дивуйся якщо на твою дитину будуть тикати чи оцінки будуть заниженні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіщо вчительці на день вчителя дарувати золоту цепочку на день народження плазмову панель???

Як на мене - це або у Вас фантазія грає, бо в деяких несвідомих батьків ініціатива.

Сумніваюся, що вихователь/викладач висуватиме такі вимоги, бо по ним є цілком однозначна стаття кримінального кодексу.

вихователька таких умов не висуває(але подарунок з радістю прийме), а хтось з батьків ляпне свою чергову ідею, - "а наша чудова вихователька без золотої цепочки, а свято наближається, давайте купим..." троє за, а віддуватися усім.

ПС: за садочок не знаю, але в школі схожі ситуації були.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіщо вчительці на день вчителя дарувати золоту цепочку на день народження плазмову панель???

Як на мене - це або у Вас фантазія грає, бо в деяких несвідомих батьків ініціатива.

Сумніваюся, що вихователь/викладач висуватиме такі вимоги, бо по ним є цілком однозначна стаття кримінального кодексу.

Розкажу історію з власного досвіду. Як я навчався в 11 класі, вирішили зробити класному керівнику, як подарунок на день народження. "Модні" мамаши вирішили "випєндритись" і подарувати золотий ланцюжок, скинулись, придбали і ось починається чистої води ідіотизм. У класного керівника помирає мама, на наступний день після похорон у неї день народження, я особисто пропонував зробити подарунок пізніше, після того як керівник відійде від втрати, але як Ви думаєте, мене послухали??? Ні!!! І ось картина, керівника вітають, і вона в сльозах вибігає з кабінету. Ну не ідіоти? Але зато не втратили шанс "зарісуватись", але що з цього вийшло.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

( ВЛАСНА ДУМКА ) якщо я не помиляюсь то батьківський комітет це переважно батьки з найбільшим статком або батьки які знаходять в цьому вигоду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я навчався в школі № 26 фамілію вчительки називати не буду але я здавав вчительці на цепочку

І я там вчився))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обидва коментарі підтверджують мою думку - несвідома ініціатива.

Але "оброзумлювати" неадекватний світогляд інших батьків - справа батьківських зборів. Адже саме на них кожен може висловити свою думку і свій погляд.

Але у нас зазвичай - побурчать, пожаліються, але "на зло всім" скинуться, а потім скиглитимуть.

"Разруха не в клозетах, разруха в головах" (с).

якщо я не помиляюсь то батьківський комітет це переважно батьки з найбільшим статком або батьки які знаходять в цьому вигоду

Помиляєтесь.

Батьківський комітет - це представники зі сторони батьків, котрі вибираються і висуваються самими-ж батьками на відкритому голосуванні.

Так що нема чого наговорювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я навчався в школі № 26 фамілію вчительки називати не буду але я здавав вчительці на цепочку. моя знайома здавала кошти в університеті на плазмову панель

А у Вас самих не складається враження, що Ви такою поведінкою стимулюєте "збут"?

Чи ні у кого не вистачило розуму задати питання "якого фіга"?

Спочатку ми ДОБРОВІЛЬНО здаємо кошти на подібні "подарунки", а потім інкогніто в неті стогнемо, як тут нас нещасних обдирають!!!

Офф.

Це вже діагнозом попахує. І статтею про співучасть :( (є співучасть і у непричасності. Не забувайте)

Наведи бодай 1-ин приклад кого у Луцьку посадили за "вдячність" На рахунок Спочатку ми ДОБРОВІЛЬНО здаємо кошти на подібні "подарунки", а потім інкогніто в неті стогнемо, як тут нас нещасних обдирають!!! подивись на заголовок теми

У садочку з неплатниками не жартують) І вся ця "велика" любов (комфотні умови) для дитини настають тихеньким жахом Якщо маєш малечу можеш експериментувати на рахунок подарунків і внесків чим все це закіньчиться залежить від фантазії вихователів або батьківського комітету дай Бог щоб тільки відірваною ручкою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так само в нас є такі батьки які ввіжають що краще промовчати скинутись щоб потім пальцем не тикали, але вони не розуміють що вони свідомо дозволяють (вищкрібати) залишк з їхніх гаманців

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ponochka. Я вважаю що в вас достатній рівень заробітної плати щоб дозволити своїй дитині комфортні умови. Батьки з бютжетним рівнем заробітної плати неменше вашого хочуть щоб їхнім дітям було тепло і комфортно. В мене до вас таке питання скажіть будьласка де взяти мамі з заробітною платою в 1200грн кошти на комфорт дитині коли за квартиру потрібно заплатити за харчування доїзд на роботу садочок і при цьому вже баланс в кошильку нульовий .

питання друге. скажіть будь-ласка молодій людині без квартити без батьківської підтримки найти кошти на квартиру створення сімї ї комфортне перебування дитини в садочку

а я всьо понял пацани, треба прийняти закон який би забороняв створювати сімю тим паче народжувати дітей, якщо не хватає грошей мінімум на комфортне перебування в садочку!!!

Або вабщє стерелізувати, хто не має можливості фінансової, щоб бомжатник не розводити!!!!!!!

Галасуй за меня, я все єто узаконню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а може ти узакониш пільгові умови на придбання житла і зробиш це пересічному громадянину можливим???

якби я міг я поставив би тобі великий МІНУС

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я всьо понял пацани, треба прийняти закон який би забороняв створювати сімю тим паче народжувати дітей, якщо не хватає грошей мінімум на комфортне перебування в садочку!!! Або вабщє стерелізувати, хто не має можливості фінансової, щоб бомжатник не розводити!!!!!!! Галасуй за меня, я все єто узаконню.

Якщо це з розряду "аби ляпнути", то десь я в правилах пунктик бачив про офтопи...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а може ти узакониш пільгові умови на придбання житла і зробиш це пересічному громадянину можливим???

якби я міг я поставив би тобі великий МІНУС

нєт, канєчно, зачем рабам пільгові умови?

я за залатой милиард

http://www.babyblog....r/id925505/7603

Джон Пи. Холдрен (John P. Holdren) советник по науке президента США Барака Обамы…

«Было бы легче осуществить программу по стерилизации женщин после рождения ими второго или третьего ребёнка, несмотря на относительно большую сложность операции по сравнению с вазэктомией, чем пытаться стерилизовать мужчин.

Разработка капсулы продолжительной стерилизации, которую можно было бы вшить под кожу и удалить, когда беременность желательна, открывает дополнительные возможности для принудительного регулирования рождаемости. Капсулу вшивали бы в период половой зрелости и изымали бы по официальному разрешению для ограниченного числа рождений детей».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Батьки "тіпа олігархи" їм начхати, вони забули що вчора теж гівно вибирали разом зі всіма, а тепер із "грязі в князі", їм не розуміти якце так шкода дати пару сотень на садочок, тож своїм же дітям.

От і вся проблема, захотіли подарунка модного купити, так скинулись ті хто може, і все - подарували від всіх і всі діла.

Бачиш твоє дітьо мерзне, є можливість вставив вікно і забув про нього... чомусь бідне останнє віддасть, чим те що на джипі приїхало (не кажу про всіх).

PS: Ті, хто пише що якщо нема грошей то немає чого й народжувати, подивіться статистику, чомусь багато хто з нинішніх олігархів, і визначних людей народився не в той час і не в тій сім'ї (злидні, або дитбудинок), а вже потім їхні діти на всьому готовому стають "відбросами" суспісльтва, не кажу що всі, але таких більшість, чомусь бідне не піде ширятися чи амфік нюхати, не тому що грошей нема, а тому що розуміє що це не є смислом життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але, перепрошую, жити за чужий рахунок - теж не дуже гарно.

Мінус від мене.

Автор теми чітко сказав, що не має змоги платити,(Як і більшість з нас, зайвого не може платити) але платити буде. Просить розбити суму. Щоб не усі 200-300 грн за раз, а хоча б по 100, 2-3 рази.

Є такі, які будуть "друшляти" і не здавати і копійки, бо знають, що інші батьки заплатять. Ці точно за чужий рахунок.

Суть теми у тих "мєлких пакостях", що можуть і будуть переслідувати дитину! Спочатку ручка, потім не вистачить порції. Порвані колготки. Чи ще щось.

А інциденти вже були - одна з виховательок влітку прямим текстом сказала, що дитину у садок не приводьте доки не здасте усієї суми за ремонт.

Я б став вимагати письмову відмову, або попросив ще раз сказати те ж саме, тільки на диктофон. А після цих слів про сто одразу до завідуючої. Якщо та теж "в долі", то сказати, йду писати скаргу в прокуратуру.

Тоді й відношення до Вашої дитини зміниться явно в кращу сторону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ponochka. Я вважаю що в вас достатній рівень заробітної плати щоб дозволити своїй дитині комфортні умови. Батьки з бютжетним рівнем заробітної плати неменше вашого хочуть щоб їхнім дітям було тепло і комфортно. В мене до вас таке питання скажіть будьласка де взяти мамі з заробітною платою в 1200грн кошти на комфорт дитині коли за квартиру потрібно заплатити за харчування доїзд на роботу садочок і при цьому вже баланс в кошильку нульовий .

питання друге. скажіть будь-ласка молодій людині без квартити без батьківської підтримки найти кошти на квартиру створення сімї ї комфортне перебування дитини в садочку

а я всьо понял пацани, треба прийняти закон який би забороняв створювати сімю тим паче народжувати дітей, якщо не хватає грошей мінімум на комфортне перебування в садочку!!!

Або вабщє стерелізувати, хто не має можливості фінансової, щоб бомжатник не розводити!!!!!!!

Галасуй за меня, я все єто узаконню.

че ты мелиш ?? депутат******

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

( ВЛАСНА ДУМКА ) якщо я не помиляюсь то батьківський комітет це переважно батьки з найбільшим статком або батьки які знаходять в цьому вигоду

Ти сам не хочеш пошукати вигоду в батьківському комітеті? Знаю таких - спочатку на батьківські збори або не ходять, або сядуть і сидять мовчки а потім обурюються що не так порішали і здавати багато. А як дійде діло "рішати" ті ж вікна чи меблі в групу чи подарунки 30 діткам на НР так одразу "мороз" включають а потім на батьківський комітет гонять. Впряжися як вони а тоді розкажеш нам тут як це геморно вигідно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені доводилось збирати кошти з одногрупників я згідний що це проблемна справа бували випадки коли одногрупники затримували кошти доводилось закладати свої але я не відкручував гайки на їхніх стільцях

Прокоментуйте чому вліпили мінус ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для початку я б заспокоївся, щоб справді не наробити гарячкових рухів, які потім зашкодять дитині. Спокійно без істерик підійшов би до виховательки, потім до завідуючої, пояснив ситуацію. Може якось так і розрулиться, але звинувачувати систему і боротись з нею підставляючи дитину не варто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прокоментуйте чому вліпили мінус ???

Тому що ти дуже далекий від роботи батьківського комітету, і такі пояснення ніяк не дають тобі підстав розвішувати подібні ярлики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Або вабщє стерелізувати, хто не має можливості фінансової, щоб бомжатник не розводити!!!!!!!

Галасуй за меня, я все єто узаконню.

Тебе треба стерелізувати!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...