Перейти до змісту

У садочку з неплатниками не жартують)


sjapa

Рекомендовані повідомлення

У садочку №16 свої методи боротьби з тими, хто відмовився давати гроші на вставляння вікон. Це пипець - і смішно, і образливо, не знаю що більше)) Суть ось у чому: минулого тиждня я як матуся без статків відмовилась платити за нові вікна, бо банально немає, далі - прихадимо у садок, а на шафці моєї дитини немає ручки тільки гвіздок стирчить( а він може поранити малечу, коли вона самостійно відкриватиме шафку). Хоча якщо мені не зраджує пам'ять, ще нещодавно ручка там була. І Ручки на усіх решта шафках - Є. СПодіваюсь, це тільки збіг обставин, але якщо ні? Тепер такі дрібні пакості мою малечу переслідуватимуть поки я не здамся - і не найду грошей?Дааа...ммм

Коли я запитала у присутніх батьків і нянечкі, чи вони часом не в курсі, що за єрунда - усі як один ніяково відвернулись.

Якось так. Виникає питання боротись з системою взагалі реально, чи це міф для аутсайдерів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 59
  • Створено
  • Остання відповідь

Гроші збирають батьки чи вихователі?

Якщо помітите систематичність таких пакостей - телефонуйте у міське управління освіти (в прийомну, вроді 72-48-00) запитаєте з ким можна поспілкуватись з приводу вашої проблеми - вам дадуть номер до спеціаліста по роботі з ДНЗ - і ій викладаєте суть (метод ефективний, випробовував сам). Хоча перед цим коректно було б поспілкуватись із завідуючою.

А по скільки збирають? Всю суму одразу чи частинами протягом навчального року?

Додано: замінити ручку на шафці - вашому тату на 5 хвилин роботи ;).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поставте свічку в цервкі за упокой души завідуючої того садочка...

Думаю це не збіг обставин - це точно, бо це тупо навіть якщо зломалася ручка, якщо завгосп чи як там того дядька майстра називають в садку зовсім не дибілоїд, то прикрутив би щось таке щоб дитина не поранилась при будь-яких обставинах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не знаю, як по мене це не логічно... Вихователі відповідають за безпеку дітей у садочку і не думаю, що свідомо хтось буде відривати ручку. Швидше всього збіг обставин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Напиши скаргу, будуть відвертатись. Але пакостити бажання відпаде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завідуюча в садочках - це такі собі самодержці. Їм дали кусочок влади (буцім-то) і можливість керувати.

І як завше, в таких випадках, спрацьовує "синдром вахтера".

Зазвичай, бесіда із завідуючою може допомогти. Все можливо пояснити. Що грошей немає. Принаймні всіх одразу. Я можу частково гроші виплачувати і т.д. Зазвичай діє.

Окрім того, це найбільш "трудолюбиві" мамаші / татусі, які взялися збирати гроші починають таке робити. Будуть телефонувати мало що не серед ночі, і казати "Дай грошей".

Загалом, усі внески і т.д. Є добровільні. І ніхто не має права ні в кого нічого вимагати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, швидше за все завідуюча тут ніпричому, але вправити мізки батьківському комітету (якщо буде систематичність пакостей) зможе, це в її інтересах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sjapa, таке відчуття, що Ви так налякані можливими репресіями, що у всьому вбачаєте змову проти себе. Якби сталося хоча б з трійку неординарних подій, можна було скласти якусь картину, а так нагадує параною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в людини не параноя, просто зараз таке твориться, що дитину просто заклюють...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sjapa, таке відчуття, що Ви так налякані можливими репресіями, що у всьому вбачаєте змову проти себе. Якби сталося хоча б з трійку неординарних подій, можна було скласти якусь картину, а так нагадує параною.

усе може бути з параноєю - жартую звісно.

Гроші збирають як батьки так і вихователі, про можливість платити частинами я вже домовлялась минулого півріччя, треба і цього разу певно так зробити - хоча знову здавати на вікна можливості не має.

Ручку поставити треба вже сьогодні, якраз прямую за декілька хвилин до магазину.

А інциденти вже були - одна з виховательок влітку прямим текстом сказала, що дитину у садок не приводьте доки не здасте усієї суми за ремонт.

Я просто не правильна мама якась, я вважаю, що якщо гроші на садки з місцевого бюджету виділяються, то не варто "вимагати" їх з батьків, а шукати спонсорів, наприклад. може я не права, і треба віддавати останнє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може я дійсно не розумію...але який сенс комусь, навіть батьківському комітеті, відривати ручку? Так само може бігти їхня дитина, зачепитись і поранитись. І не виключено, що вже на вечір ручка буде на місці. Я ще розумію ігнор батьків (бо закладаються думки, чому одні мають платити, а інші - ні, бо всі будуть користуватись тими вікнами), але все таки всі дорослі і, надіюсь, розумні люди і якщо дійсно немає можливості, то і наполягати не будуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вихователі в долі з комітетом, от і не хочуть ділитись. Напрягають і мутять. Такі випадки є кругом, але інколи самі ж батьки бачучи що в сім'ї скрута сумму в 150- 200 грн.(орієнтовна сумма питання)розбивають на всіх. Видно там не все так чисто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вихователі в долі з комітетом, от і не хочуть ділитись. Напрягають і мутять. Такі випадки є кругом, але інколи самі ж батьки бачучи що в сім'ї скрута сумму в 150- 200 грн.(орієнтовна сумма питання)розбивають на всіх. Видно там не все так чисто.

Кожен з батьків має можливість бути членом батьківького комітету, а також запропонувати не гірші вікна в групу але дешевше ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бо закладаються думки, чому одні мають платити, а інші - ні, бо всі будуть користуватись тими вікнами

конформізм, це звісно добре і корисно для свого власного спокою. але закрадається питання чому батьки взагалі мають щось здавати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому, що їхні діти там вчаться, і батьки, в першу чергу, це роблять для своїх дітей, щоб їм було тепло і комфортно, а не для садочку.

От хотілося б у Вас запитати, як в під'їзді здають гроші на домофон, нові труби, дах, ремонт, тощо, ви теж не здаєте? бо це все має робити ЖЕК безкоштовно?

У нас в країні не все ідеально, точніше все зовсім не ідеально, але якщо влада про нас на думає, то ми повинні думати самі. Уявімо картину: всі батьки відмовилися платити в садочок\школу, що тоді? Особисто у мене вимальовується таке: діти в холодних приміщеннях, голодні, граються обломками іграшок, сидять на старезних, розмальованих побитих стільцях і таких же партах. Я такого своїй дитині не хочу - я хочу щоб моя дитина жила\навчалася в нормальних умовах.

З.І. Добре жити за чужий рахунок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

gorik, а чому ви ведете мову про чужий рахунок? Не треба заглядати до чужої кишені, і дякуйте Богові, що ваші фінансові можливості дозволяють вам здавати гроші на подібні речі.

Правильні картинки хтось недавно вивішував, дослівно не пам"ятаю, але суть така: чому депутати не роблять ремонт у адміністрації за свій кошт, а батьки у садках повинні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому що у нас в країні як і в місті нашому є гроші на ремонт прокуратури з барною стійкою але немає грошей на заміну вікон в садочках)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

gorik, а чому ви ведете мову про чужий рахунок? Не треба заглядати до чужої кишені, і дякуйте Богові, що ваші фінансові можливості дозволяють вам здавати гроші на подібні речі.

Правильні картинки хтось недавно вивішував, дослівно не пам"ятаю, але суть така: чому депутати не роблять ремонт у адміністрації за свій кошт, а батьки у садках повинні?

Справа в тім, що моя дитина теж навчаєтсья в 16-му садочку... і щось мені підказує, що ми з топікстартером в одну групу навіть ходимо...

Але це тільки здогадки, і я можу помилятися, тому більше розповідати не хочу.

Та і до кишені я не заглядаю, просто задав питання. Але, перепрошую, жити за чужий рахунок - теж не дуже гарно.

А на рахунок картинок - ситуація дещо інша. Депутат в адміністрації - працівник, такий же як і Ви на своїй роботі - Ви в себе в кабінеті ремонт своїми коштами робите? А діти в садочку - відвідувачі, умовно кажучи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто у мене вимальовується таке: діти в холодних приміщеннях, голодні, граються обломками іграшок, сидять на старезних, розмальованих побитих стільцях і таких же партах. Я такого своїй дитині не хочу - я хочу щоб моя дитина жила\навчалася в нормальних умовах.

З.І. Добре жити за чужий рахунок.

Так ніхто і не забороняє Вам здаватись. Маєте можливість - будь-ласка. А в кого нема? забирати дитину додому?

І до чого тут фраза "З.І. Добре жити за чужий рахунок"?

Це типу за Ваш?

Окрім того, це найбільш "трудолюбиві" мамаші / татусі, які взялися збирати гроші починають таке робити. Будуть телефонувати мало що не серед ночі, і казати "Дай грошей".

Загалом, усі внески і т.д. Є добровільні. І ніхто не має права ні в кого нічого вимагати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так ніхто і не забороняє Вам здаватись. Маєте можливість - будь-ласка. А в кого нема? забирати дитину додому?

І до чого тут фраза "З.І. Добре жити за чужий рахунок"?

Це типу за Ваш?

Не особисто за мій, а за рахунок усіх інших батьків.

Я не буду нічого писати на рахунок має\немає, поки точно не переконаюся, що це наші одногрупники, щоб нікого не образити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З вашого дозволу вставлю своїх 5 копійок.

я так же само як і більшість відвідував навчальні заклади, поскільки я не з благополучної сімї то і бютжет звісно був маленьким і в ті часи саксамо батьківські комітети при можливості здавали кошти для ( покращення інтерєру закладу) моя мати незавжди була в змозі заплатити за моє комфортне перебування в навчальному закладі. раніше батьківський комітет звертал увагу на бютжет всіх батьків, і якщо в деяких батьків дійсно не було коштів то решта батьків здавала за них.

на даний момент я вже сам став батьком слава богу в мене хороша заробітна плата я я можу без вагань заплатити за комфортне перебування моєї дитини в тому чи іншому навчальному закладі. батьки платять в садочок певні кошти за перебування дитини в садочок ці кошти розприділяються на утримання приміщення комунальні послуги заробітну плату і наповнення бютжету з якого повинний робитися ремонт чи модернізація. але ми самі батьки навчили навчальні заклади класти гроші з бютжету в власний карман. навіщо робити ремонт з бютжету якщо можна зібрати кошти з батьків, дозволити відвідувати садочок дитині без прививки за умови що батьки закуплять меблі. є ще одна ситуація наприклад в групі з 30-цяти дітей 25 дітей мають батьків з великим статком а 5 дітей з бютжетних сімей. батьківській комітет вирішив зробити шикарні умови перебування бо їхні статки дозволяють викласти немаленьку суму, тоді постає питання що робити решті 5 дітям брати кредит чи віддавати свою частину 10 років чи можливо шукати іншу групу чи садок???

навіщо вчительці на день вчителя дарувати золоту цепочку на день народження плазмову панель???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бо закладаються думки, чому одні мають платити, а інші - ні, бо всі будуть користуватись тими вікнами

конформізм, це звісно добре і корисно для свого власного спокою. але закрадається питання чому батьки взагалі мають щось здавати?

я вже десь писала, тому що ваша дитина там проводить 8-10 год свого часу (я бажаю, щоб вона була в теплі і комфорті), а плакатись в нинішній час на державу і чекати, що хтось це зробить, то безглуздо.

П.С. Вже ж писалось, можете не здавати - все добровільно, але тоді не слід нарікати на умови

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіщо вчительці на день вчителя дарувати золоту цепочку на день народження плазмову панель???

Як на мене - це або у Вас фантазія грає, бо в деяких несвідомих батьків ініціатива.

Сумніваюся, що вихователь/викладач висуватиме такі вимоги, бо по ним є цілком однозначна стаття кримінального кодексу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ponochka. Я вважаю що в вас достатній рівень заробітної плати щоб дозволити своїй дитині комфортні умови. Батьки з бютжетним рівнем заробітної плати неменше вашого хочуть щоб їхнім дітям було тепло і комфортно. В мене до вас таке питання скажіть будьласка де взяти мамі з заробітною платою в 1200грн кошти на комфорт дитині коли за квартиру потрібно заплатити за харчування доїзд на роботу садочок і при цьому вже баланс в кошильку нульовий .

питання друге. скажіть будь-ласка молодій людині без квартити без батьківської підтримки найти кошти на квартиру створення сімї ї комфортне перебування дитини в садочку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...