Перейти до змісту

У садочку з неплатниками не жартують)


sjapa

Рекомендовані повідомлення

Справа в тім, що моя дитина теж навчаєтсья в 16-му садочку... і щось мені підказує, що ми з топікстартером в одну групу навіть ходимо...

Але це тільки здогадки, і я можу помилятися, тому більше розповідати не хочу.

Та і до кишені я не заглядаю, просто задав питання. Але, перепрошую, жити за чужий рахунок - теж не дуже гарно.

перше питання: якщо часом наші діти в одній групі - що такого поганого ви можете про мене сказати,а?

друге питання: за який такий чужий рахунок?

sjapa, ручку хоч прикрутили до шафки? А то дописувачі вже хвилюються)

так, ручка прикручена. Ура-ура))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 59
  • Створено
  • Остання відповідь

теж недавно скинувся на вікна.

як не як до самої школи там будемо, ще цієї осені встигли померзнути, реально продуває...

жаль що депутати та ін. "еліта" за свій рахунок робить ремонт, кабінетів та такого іншого... для них завжди гроші виділять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та і до кишені я не заглядаю, просто задав питання. Але, перепрошую, жити за чужий рахунок - теж не дуже гарно.

За який який рахунок?

А на рахунок картинок - ситуація дещо інша. Депутат в адміністрації - працівник, такий же як і Ви на своїй роботі - Ви в себе в кабінеті ремонт своїми коштами робите? А діти в садочку - відвідувачі, умовно кажучи.

Відремонтовані приміщення - прямий обов'язок адміністрацій різних рівнів. Звісно, можна процес пришвидшити, допомогти, такі наші реалії, але коли роками не робиться нічого, і все свідомо скидається на плечі батьків, це геть неправильно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, ручка прикручена. Ура-ура))

Тобто таки параноя і вашу дитину ніхто не збирався цькувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Велике щастя садочку, що я не ходжу на збори.

Тому що няньки та завідуюча, скидались би на рівні з батьками на ремонти і інші блага :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, ручка прикручена. Ура-ура))

Тобто таки параноя і вашу дитину ніхто не збирався цькувати?

тобто, я пішла купила ручку і ми її прикрутили ввечері, забираючи дитину із садочка. і нічого більше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на мою думку вам потрібно було звернутись до завідувача з проханням відремонтувати шкафчик

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тоді сказати вихователям щоб передали завгоспу. бо якщо ми будемо ремонтувати за власні кошти інвентар то скоро і бутерброди будемо давати дітям

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велике щастя садочку, що я не ходжу на збори.

Тому що няньки та завідуюча, скидались би на рівні з батьками на ремонти і інші блага :)

хм, треба піти дати пропозицію... не лише наші діти мерзнуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...