Перейти до змісту

Перестрілка в Києві на Подолі серед білого дня 3 жовтня 2013


hud

Рекомендовані повідомлення

Стали відомі подробиці інциденту, який трапився в четвер вдень у Києві на вулиці Глибочинській.Виявляється, нальотчики підрізали «Сеат» не даремно, вони діяли за наводкою. Про це розповіли друзі постраждалого водія.«Хлопець, який потрапив в цю халепу, працює в мережі магазинів «Екомаркет», в той день він перевозив у своїй машині 500 тис.грн.-розповіли «Першій передачі» товариші водія-Це вже була не перша перевезення великої суми грошей. Мабуть, в цей раз хтось його злив

P.S "ПАКРАЩЕННЯ" вже прийшло((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Адреналінчик ще той. Не видно правда розвязку інциденту.

все видно там!

http://korrespondent.net/video/ukraine/1611031-strelba-na-glubochickoj-napadavshie-skrylis-na-porsche-panamera-bez-nomerov

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно мені, який понт бандюкам їхати "на дєло" на "Porsche Panamera"? Їх ніби не так багато по Україні? Чи потім тачку планувалося викинути? Навряд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крадений, мабуть

Красти тачку за лям заради 500 тищь? Наражати свою дупу на ще більші трабли - авто не в пенсіонерки ж вкрадене, а власник може і по гриві дати? Теж не варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та взагалі якесь кіно...

...він стоїть чомусь, чекає, коли його заблокують...

...тоді замість вискочити назад в величезну диру між поршем та синьою, він чомусь гамселить синю, ні разу не протаранивши передню і тільки ледве-ледве акуратно тюкнувши порша...

..."нальотчики" так намагаються зупинити втікача, що чомусь "павутинять" прикладом лобове скло навпроти пасажира, а не перед водієм...

...а в фіналі порш не сильно й намагається наздогнати...

...

якесь другосортне індійське кіно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Красти тачку за лям заради 500 тищь? Наражати свою дупу на ще більші трабли - авто не в пенсіонерки ж вкрадене, а власник може і по гриві дати? Теж не варіант.

Ви можете запропонувати краще пояснення?

Можу.

Версія про 500 тисяч - фуфло. Гроші з каси магазинів забирають інкасатори, а зарплату давно отримують на картки. Тому щось тут не то.

Бандюки озброєні - а по колесах навіть не стріляли.

Імхо, це розборки за щось інше, а не за ''500 тищ на задньому сидінні''.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dual, я розумію, що тобі хочеться притримуватися певної версії, а тому ти знайдеш купу обґрунтувань на її користь. Для цього ти готовий навіть допустити, що для бандитського нападу було вкрадено "Порша Панамеру" - непримітну, широко поширену в Україні машинку на рівні вазів "дев'яток". Можеш у це вірити, це ж не заборонено.

Я ж переконаний, що задача була набити морду водієві сеата. Круті пацани на "Порш Панамера" за допомогою дружаліків на синьому "фольксвагені" заблокували "сеата", дістали автомат. Хотіли взяти водія "сеата" на понт крутістю їхньої тачки і наявністю автоматичної зброї. Але водій "сеата" просьок фішку, зрозумів, що за той грішок, який за ним рахується, стріляти по людині не стануть, а тому дав дьору.

Тепер пацани на "Порше Панамера" стали відомими на весь Київ, і щиро про це шкодують. Бо хотіли тихенько "лоха" провчити, а тут така "слава"...

Звісно, куди більш реально допустити, що найманий працівник, який перевозив у своїй машині чужих 500000 грн., вирішив їх не віддавати під націленими на нього дулами зброї, яку тримали невідомі йому люди, і героїчно почав їздити взад-вперед, щиро вірячи в те, що він ухилиться від пострілів і збереже своє життя (сарказм). Насправді ж більшість працівників не стали б так ризикувати.

Тому водій "сеата" добре знав розклАд, і тікаючи - знав, що кулі його не наздоганятимуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, дійсно змахує на піар. І Панамера тут додає солідності нальоту!

Або просто китайське попередження для власників Екомаркет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чувак на синьому (ніби сандеро стіпвей), що стояло позаду сеата, напевно, був ще в тому ахуї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гроші з каси магазинів забирають інкасатори

А може чєл вирішив підзаробити пару тищ на інкасації :_07: або це були гроші призначені як оплата лєвим постачальникам чи типу того. Не обов"язково гроші з виручки. Пацанчікі хотіли або шугануть, або взяти на арапа, але без "мокрухи".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

передивившись декілька раз і порівнявши відео з різних ракурсів я помітив що водій заднього авто навмисно тримав ногу на гальмах і в кінці перед тим як поїхати вони не прибрали того водія коли він вийшов а вийшов він спокійно не боявся що його побють і потім комусь прозвітував по телефону

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те що у кожного реєстратор і смарт нічого не дає, думаю навіть якщо хтось випадково записав би "не те" то задумався стоїть це показувати комусь, чи краще тихенько стерти, або ще й свого смарта викинути від гріха подалі.

Це в фільмах всі герої, і так далі, а так своя сорочка ближче набагато і яка там чия справа, то їхнє діло, може б знали всю ситуацію самі б сказали "так йому і треба" - це я взагалі кажу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...