Перейти до змісту

На яких заправках кращий газ?


olsad

  

73 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня,

Цікавить думка, де в Луцьку сьогодні найкращий газ? Порівняно нещодавно використовую ГБО і чесно кажучи ще не розібрався до кінця, на тих же АЗС якось раз на раз не виходить. Тож поділіться досвідом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 51
  • Створено
  • Остання відповідь

тему треба було зробити - де заправляють газ по номіналу?

по складу там не дуже набодяжиш, а по об"єму - без проблем...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до речі, а як визначати, який кращий?

Особисто в мене і по динаміці і по розходу відчувається різниця. Друге правда може бути результатом номіналу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по динаміці?! Газ з однієї заправки ти відрізниш від газу з іншої?!?! не вірю :) Ну і з якої заправки динамічніший?

А по пробігу - майже весь час заправляюсь на одній і тій же, а пробіг весь час різний ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на БРСМ-і. Бо дешево, і кажуть, що нормально. Хоча буває заправишся, а машина хіба смикається, а не їде. По номіналу - на БРСМ-і "влазить" найменше, не знаю, чи це показник.

Теж цікавить дана тема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по динаміці?

Саме так, заправляючись на Аветрі чи БРСМ - холості оберти близько 950 об/хв. Автомобіль - нормально розганяється і рівно їде. Зате якось раз заправився я на Укрнафті, яка по дорозі з Ківерець до Луцька. Холості стали - десь 650 об/хв, поки з'їздив увесь газ - всі можливі матюки пригадав - якісь незрозумілі ривки, на 5-ій передачі прискорення практично відсутнє. Газ закінчився - заправився на БРСМ - все ОК.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заправляюсь на БРСМ біля кільця на Липини . Газ як газ. Картку дали на знижку. Раз було заправив на БРСМ біля варшавки, проїхав десь 5 км і авто почало трусити і не хотіла їхати. Поїхав до газовиків. Вони сказали що мене заправили повітрям :) Коли випускали з балона овітря газом майже не було чути :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по динаміці?

Саме так, заправляючись на Аветрі чи БРСМ - холості оберти близько 950 об/хв.

Яке ГБО і якого покоління? Яке авто і який об'єм двигуна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Онлі БРСМ з моменту їх відкриття в Луцьку. Заправляюсь і на їхніх заправках в Києві. Проблем не було ніразу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на БРСМ-і. Бо дешево, і кажуть, що нормально. Хоча буває заправишся, а машина хіба смикається, а не їде. По номіналу - на БРСМ-і "влазить" найменше, не знаю, чи це показник.

Теж цікавить дана тема.

так - це показник , при емності балона в 50л . допустустимо слількісь літрів резерву , але не як не 20.

що до якості - то злитий вам в балон, остаток газоліну з бочкі , теж позначиться на розхід і на роботі авто.

ну і як писали вище - парами набитий балон, це почті пустий- теж залежно від емності балона ( бочкі)

це стосовно пропана - не знаю хто про якій описуе :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж помпуюсь першим ділом на БРСМ. маю карточку там, ціна виходить найнижчою з усіх можливих заправок.

якість газу нормальна. ніяких артефактів не помічено. БРСМ користуюсь вже давно і різними машинами.

друга по списку WOG. якщо не виходить зарядитись на БРСМ.

що до літражу заправки на БРСМ. кілька раз хотів вже брати їх за жопу, так як помпували мені по 33 літри в 30 літровий балон, чи 43 в 40 літровий (відсічка "80%" вскрізь відключена) , на що вони розводили руками і дали телефон директора.

але для перевірки помпанувся на тому ж WOGові, і вийшло так само 33 і 43.

хз. як пояснити, або так само дурять, або справді балони чуть більші ніж на них вибито.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ж ЗРІДЖЕНИЙ газ! А закачується під тиском! Тут дає взнаки і температура газу, що помпується, і залишковий тиск у вашому балоні. Якщо влізло на літр-два більше ємності вашого балона - це добре! а не погано :)

... злитий вам в балон, остаток газоліну з бочкі ...
v1tk0v, газолін - це було колись, коли заправляли на газороздатках (де побутові балони помпували) або з машин (автогазозаправників). От тоді дійсно різнився газ, в кого більше газоліну було, в кого меньше... І газолін з балона доводилось навіть зливати (висмоктувати) деколи. А зараз такого давно нема. Ніхто ніякого газоліну не зливає. (Не знаю, правда, може ти і досі побутовим заправляєшся...)
...ну і як писали вище - парами набитий балон, ...

а це взагалі брєд
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ж ЗРІДЖЕНИЙ газ! А закачується під тиском! Тут дає взнаки і температура газу, що помпується, і залишковий тиск у вашому балоні. Якщо влізло на літр-два більше ємності вашого балона - це добре! а не погано :)

... злитий вам в балон, остаток газоліну з бочкі ...
v1tk0v, газолін - це було колись, коли заправляли на газороздатках (де побутові балони помпували) або з машин (автогазозаправників). От тоді дійсно різнився газ, в кого більше газоліну було, в кого меньше... І газолін з балона доводилось навіть зливати (висмоктувати) деколи. А зараз такого давно нема. Ніхто ніякого газоліну не зливає. (Не знаю, правда, може ти і досі побутовим заправляєшся...)
...ну і як писали вище - парами набитий балон, ...

а це взагалі брєд

лише висловив свою думку.

Заправляетесь чимось іншим,так званим (не побутовим газом)? чи вам окремо трубу під заправку з Туреччини підігнали?

так званий газолін домішки і дерьмо з тари - це завжди, просто в різних кількостях..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запрвлявся десятки разів і у нас і в ріних країнах за кордоном, жодного разу в 60 літровий балон не влізло більше 50 літрів.

Біля Варшавського газ дешевше, але пробіг на ньому менше.

В мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо влізло на літр-два більше ємності вашого балона - це добре! а не погано

Так само, як один кілограм не може важити 2 кілограма, 1 літр не може мати об'єм 2 літра. Якщо я вірно орієнтуюся в гідравліці, то різниця тисків може позначатися тільки на швидкості протікання рідини через трубопровід, але аж ніяк не на кількості. Про температурне розширення та ж історія, якщо ви налили повний резервуар рідини, припустим 40 л і нагріли її - то резервуар до 41л не збільшиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заправляетесь чимось іншим,так званим (не побутовим газом)?

Існує СПГ - стиснутий природній газ або метан, по простому - побутовий газ (газони, зіли на ньому їздять). І є ЗНГ - зріджений нафтовий газ або пропан-бутан, яким переважна більшість легковиків і заправляється. Це зовсім не одне і те саме.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теоретично, в 34-літровий балон можна закачати 35 літрів зрідженого газу. Але для цього треба підняти тиск і понизити температуру газу. Але ні першого, ні другого ще ніколи не зустрічав - по ГОСТу, заправляють під тиском 16 атмосфер - на резервуарах зазвичай 14...16. З вкритих інеєм резервуарів також ніколи не заправлявся. Плюс, щоб балон не розірвало, має бути відсічка на рівні 10-20% об'єму - а це визначається тиском в балоні. Тому, хоча майже завжди заправляюсь "до повного", ще ні разу не заправили номінальний об'єм. Але й на БРСМ ніколи не заправлявся.

В основному заправляюсь на виїзді з Ковельської - дешево й сердито, але особливої різниці порівняно з ВОГовським газом не помітив.

Заправляетесь чимось іншим,так званим (не побутовим газом)?

Існує СПГ - стиснутий природній газ або метан, по простому - побутовий газ (газони, зіли на ньому їздять). І є ЗНГ - зріджений нафтовий газ або пропан-бутан, яким переважна більшість легковиків і заправляється. Це зовсім не одне і те саме.

Зріджений нафтовий газ і вважається побутовим, бо саме ним заправлялись _побутові_ газові балони на "газовнях".

А природний газ подавався в будинки по трубах.

Там, де не було газопроводів - привозили балони. Побутові балони зі зрідженим газом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заправляетесь чимось іншим,так званим (не побутовим газом)?

Існує СПГ - стиснутий природній газ або метан, по простому - побутовий газ (газони, зіли на ньому їздять). І є ЗНГ - зріджений нафтовий газ або пропан-бутан, яким переважна більшість легковиків і заправляється. Це зовсім не одне і те саме.

я давав відповідь стосовно пропана, в пості вище , вот и спитав jack74

якім ще пропаном (інакшим , без газоліну можно заправляти побутовим))))). при чому тут види газу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теоретично, в 34-літровий балон можна закачати 35 літрів зрідженого газу
.

Налий в трьохлітрову банку 4 літри води. Не можна! в 34-л. балон ти можеш заправити різну масу газу (якщо вже говорити про тиск і температуру - як результат розширення газу), але по об'єму ніколи туди не влізе 35 л. щоб доступніше - на прикладі простого м'яча. Його можна надути - щоб він набув свій об'єм, а потім ще качати і качати. М'яч стане твердим і маса повітря в ньому збільшиться, але об'єм як був х - так і лишиться. На заправках ти платиш за літри а не за кг, тому коли в 34 л наливають 35 л газу - кажи, хай зливають назад, бо це суперечить всім законам фізики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теоретично, в 34-літровий балон можна закачати 35 літрів зрідженого газу
.

Налий в трьохлітрову банку 4 літри води. Не можна! в 34-л. балон ти можеш заправити різну масу газу (якщо вже говорити про тиск і температуру - як результат розширення газу), але по об'єму ніколи туди не влізе 35 л. щоб доступніше - на прикладі простого м'яча. Його можна надути - щоб він набув свій об'єм, а потім ще качати і качати. М'яч стане твердим і маса повітря в ньому збільшиться, але об'єм як був х - так і лишиться. На заправках ти платиш за літри а не за кг, тому коли в 34 л наливають 35 л газу - кажи, хай зливають назад, бо це суперечить всім законам фізики.

Мені ще ні разу не залили більше, ніж дав мультиклапан - і законам фізики це не суперечить (34л - 20%).

Але якщо ти визнаєш, що можна залити більше газу по вазі - то при нормативних 16 атмосфер це буде відповідно й більше літрів. По лічильнику газу, ми повинні платити за газ під тиском 16 атмосфер. Якщо тиск підвищити, густина зрідженого газу збільшиться - відповідно, в одиницю об'єму поміститься _більше_ речовини. Але на заправках наразі таке нереально - це й писав, щоб проілюструвати, що обманюють з лічильниками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) фізики, мені цікаво, хоч один з вас перевіряв РЕАЛЬНУ ємкість свого балона, а?! ;) отож бо!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хлопаки не сваріться..

тут треба дві речі оголосити, щоб не виникало непорозумінь.

1. у автомобільних пропанових балонів взагаліто є (повинна бути) "відсічка" котра дає змогу заправити по нормі безпеки тільки 80% від повного об'єму вашого балону.

для того щоб 20% залишились газовою подушкою, на випадок підняття температури балона, і розширення рідини в ньому (рідкого пропану). та відсічка може бути настроєна по різному, в когось на 70%, в когось на 90%.

а в мене відключена взагалі. тому балон заправляю на всі 100%. і це мало б бути вказаний об'єм на балоні. раз вибито 30л. значить має влізти 30 і не більше.

2. раз влізло більше (а не повинно) то це може бути така "точність" газозаправної колонки.

для тих хто ще не врубився пояснюю. балон 30 літрів. вам влізло 30 літрів, а колонка накинула ще 3. і ви за ті 3 неіснуючих літра, подарили гроші заправці.

коли помпуватися наприклад 20 літрів в 30 літровий балон. то ви і не замітите що вам влили насправді не 20 за котрі ви заплатили, а десь так 18 по факту.

а поскільки це ж не каністра, назад не вильєш в мірну посуду для пред'яви, то і взяти за жопу когось дуже проблемно.

і так за кожну заплачену літру, отримуем свої 0.9.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

люди на форумах пишуть, що не треба заливати до вiдсiчки, приiхав залив 40 лiтрiв й поiхав далi, якщо колонка реально бреше то намахають всерiвно трохи, але не так, коли балон повний а воно далi мотае

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так воно ж не потім домотує, а на кожній літрі розтягує.

це я знаю деякі так заправляють повний, наприклад 40 літрів, і в касу гроші дають тільки за 40 літрів. "якісь притензії? викликай сюди начальника заправки!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...