Перейти до змісту

На яких заправках кращий газ?


olsad

  

73 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Заправляюсь постійно на wog. Для прикладу: сьогодні на 100грн~16л, був в селі це 105 км, а в середньому іде ~9-10*100. Мене це влаштовує). Форд скорпіо, 87р., карб., 2.0л. В будь яку погоду - з півоберта.

Колись знайомий на укрнафті заправився пару раз по 8 з копійками за літр, це бензин. Через 1.5 місяці - чистка карба, топливна система, промивка бака. По моєму, він тоді навіть матюки нові придумав)))

Експериментувати не буду, або wog, або okko.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 51
  • Створено
  • Остання відповідь

Ну і я поділюся враженнями, заправляюся на Ковельській на виїзді, як на мене там газ саме то що треба, їхав на Київ, на заправку заїхав як кажуть на парах (майже пустий балон), 80 літрів балон, відсікач не працюе, на 61,6 літра колонка майже зупинилася і проїхав я в Київ - по Київу - назад добрий кусок дороги, загалом 717 км. як для Волги 2,3 інж. вважаю нормально, щодня заправляю на 100 грн. проїзджаю 120-130 км, відносно БРСМ, при заправці на 100 грн. - 85-95 км. зарікся що бо них більше не поїду, ще хороша заправка Газовик на Львівській на виїзді, на пробу взяв 10 літрів - проїхав рівно 80 км, ще не погана заправка на Рівненській біля мосту, точно не засік, але проїхав багато, ВОГ Відродження, в мене виходить 100/100, з моїх спостережень, чим більше тиск на колонці показує, тим більше проїзджаєш, Ковельська стабільно 10-12, БРСМ 6-7, Рівненська взагалі 15.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...