Перейти до змісту

Закономерность 6666


Lembas

Рекомендовані повідомлення

Якщо це маячня тоді ти мавпа Дарвінська.Вибач якщо образив.

Вам треба навести цитати з Біблії, щодо образ. Ото вас так проповідники вчать? :)

P.S.:До речі, я жодним словом мавп чи походження людини не згадав.

Це вас вчить наука яку ви рахуєте що вона справжня,а Біблія говорить що людину створив Бог так як і землю,але ви в це не вірите тоді виходить ви мавпи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 104
  • Створено
  • Остання відповідь

Зараз церква це комерційна структура. Але віра, по суті своїй, ніякого відношення до церкви немає. У світі є багато речей, які нам зрозуміти не дано, і коли починаєш копати глибше, натикаєшся на неможливість пояснень того чи іншого. Тому для себе зробив висновок, що хтось або щось над нами все-таки є, і цю невідому нам силу більшість людей називає Богом. Неважливо, чи це інопланетні чувачкі чи бородатий дядько на хмаринці, він рєшає всі двіжухі. Людям вигідно списувати свої невдачі на ......не на себе, тому і за радості, які трапляються в нашому житті треба комусь віддячувати. Так було завжди і так буде. Можливо, коли ми досягнем якогось певного рівня, цей бородатий дядько прийде до нас і розкаже всю правду, от тоді не буде про що спорити. Хоча думаю, буде багато людей, які йому не повірять, і почнуть шукати нового Бога.

http://lurkmore.to/%D0%9A%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D0%BF%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B0:%D0%9F%D0%BE%D1%81%D0%BB%D0%B5%D0%B4%D0%BD%D1%8F%D1%8F_%D0%B8%D1%81%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D0%B4%D1%8C

Почитайте, прикольна історія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МИстерФикс, Якщо Зеротул гарно тролить, то Шпіон (екс Діма) явно переходить на особистості і образи. Хоч і не прямі. Зокрема мова.

Вже дехто за "телячу мову" поплатився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, чи Землі дійсно 5-6 мільйонів років, але говорити про 6000 років смішно. В цей час зароджувалась древньоєгипетська цивілізація, люди вже навчились обробляти мідь - а ви тут кажете про створення.

Shprion07, підкріпляйте свою маячню хоч якимись доказами, тоді і буде з вами конструктивний діалог.

Зауважте, даний користувач форуму підкріпив доказами свою, як ви кажете "маячню" у формі відео, де ці питання піднімаються і розглядаються детально..

На що ви навіть не удостоїлись виділити одну годину і 42 хвилини, щоб їх перевірити. Користувач дав вам інформацію, яку ви не подивившись, називаєте "маячнею". Чомусь не видно ваших доказів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фагот а твоя думка яка???

Я довго займався вивченням теософії(для власного розвитку), неодноразово перечитував релігійні книжки основних світових релігій, моя власна думка більш близька до даосизму, знання про те скільки років існує наша планета ніяким чином не змінить мого поточного сьогодення, а отже в розрізі мого життя не має жодного змісту, як і більшість таких дискусій. Єдина практична користь - потренувати риторику, чим тут більшість і займається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто і за що

Скандал. Якщо коротко, то ДАЇ-шник відмовився відповідати на питання державною мовою, і счказав, що не розуміє "телячої мови". За що був звільнений з органів.

святоша ще й податки не сплачував, за що зараз відбуває термін у в'язниці

13662767838989.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МИстерФикс, Якщо Зеротул гарно тролить, то Шпіон (екс Діма) явно переходить на особистості і образи. Хоч і не прямі. Зокрема мова.

Вже дехто за "телячу мову" поплатився.

По вашим словам, якщо хтось "гарно тролить", то це виняток і не рахується за образи і не переходить на особистості?

З вашого дозволу нагадаю вам текст його повідомлення.

Мистерфикс для меня как для человека здравомыслящего, религиозные люди стоят на ровных с фанатами Эквестерии и розовых пони и мне одинаково плевать на чувства как верующих так и понифаговне признаю существования бога и каких либо чувств у людей думающих что они в него верят-вера в бога это психологическое отклонение и на Шпионе мы это ярко видим. А если таких чувств нет, то и оскорблять нечего. Давайте не будем опускаться до Российского закона о оскорблении чувств верующих.

Хіба слова: "это психологическое отклонение и на Шпионе мы это ярко видим" не підходять під статтю?

1. Умисні дії, спрямовані на розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності, або образа почуттів громадян у зв'язку з їхніми релігійними переконаннями, а також пряме чи непряме обмеження прав або встановлення прямих чи непрямих привілеїв громадян за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками

У повідомленнях не замічається, щоб Shpion07 говорив комусь, що в когось психічні відхилення.

Не видно, щоб поплатились інші у такому самому відкритому зверненні, яке було до користувача Shpion07. Привселюдно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо хтось "гарно тролить", то це виняток і не рахується за образи

Ні, це не вийняток. Зеротул попереджений за свої слова. Поки усно. Як і Шпіон.

Я цей релігійний срач потру і закрию, як такий, що не має ніякого відношення до теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо хтось "гарно тролить", то це виняток і не рахується за образи

Ні, це не вийняток. Зеротул попереджений за свої слова. Поки усно. Як і Шпіон.

Я цей релігійний срач потру і закрию, як такий, що не має ніякого відношення до теми.

Дякую, що зрозуміли і визнали це.

На рахунок видалення-кожне повідомлення тут умісне. Якщо декілька повідомлень видалити, то ланцюг розірветься і інший користувач, який буде читати не зрозуміє про що говориться. Нащо ж тоді форум зроблений?

Виликим + залишити все так, як є-це те, щоб люди, читаючи, слідкували завжди за своїми словами; думали, що можна говорити користувачам, а що ні, проявляючи культуру спілкування і написавши, змогли свою думку аргументувати, а не ігнорували чи просто зходити з теми, ніби й не було піднято про щось питання.

Ви мабуть забули дати відповідь на це питання:

І не служать тим, кому мали б.

Не до кінця розібрався в ваших словах - яким "тим" мають служити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Человеку нужно верить в себя, любовь, дружбу,друзей, родных и личные качества. А когда этого ничего нет+зомбирование с самого детства человек выдумывает себе идола, на которого в случае чего можно скинуть все беды, ну или причислить чьи то заслуги его промыслу. Дети часто выдумывают себе друзей, в случае если есть какие то проблемы в семье, нехватка внимания родителей и прочее. Вот только ребенок это перерастает, ему никто не навязывает этого друга. А если уж взрослый человек продолжает верить в вымышленных друзей, то это уже простите к психиатру и видеть тут оскорбление как минимум глупо. На эту тему есть научные работы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І далеко так зайдеш якщо будеш вірити в себе?

Человеку нужно верить в себя, любовь, дружбу,друзей, родных и личные качества. А когда этого ничего нет+зомбирование с самого детства человек выдумывает себе идола, на которого в случае чего можно скинуть все беды, ну или причислить чьи то заслуги его промыслу. Дети часто выдумывают себе друзей, в случае если есть какие то проблемы в семье, нехватка внимания родителей и прочее. Вот только ребенок это перерастает, ему никто не навязывает этого друга. А если уж взрослый человек продолжает верить в вымышленных друзей, то это уже простите к психиатру и видеть тут оскорбление как минимум глупо. На эту тему есть научные работы.

Ти хочеш сказати що Бог вигадка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І далеко так зайдеш якщо будеш вірити в себе?

Намного дальше чем поклоняясь невидимому нечто.

Ти хочеш сказати що Бог вигадка?

Конечно нет. Каждый сам себе Бог и пока вы не вобьете себе это в голову так и останетесь рабами божьими.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І далеко так зайдеш якщо будеш вірити в себе?

Намного дальше чем поклоняясь невидимому нечто.

Ти хочеш сказати що Бог вигадка?

Конечно нет. Каждый сам себе Бог и пока вы не вобьете себе это в голову так и останетесь рабами божьими.

Не рабами Божими а рабами Сатани

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вірите в Бога,тоді ви Сатаніст.

Чудовий аргумент! Дитинко, тобі в школу пора. Мам знає, що ти сів за комп'ютер?

Якщо я не вірю в Бога - то це нічого не значить. Я, швидше, буду атеїст. (Інет не тільки для танчиків придумали, гуглимо значення слова).

Далі, Сатаніст - це той хто вірить, от тільки Бог трошечки відрізняється від того, якого Ви звикли бачити.

І явже сказав. Я пастафаріанин.

Атеїзм це частина Сатанизму,ви вірите в Сатану оскільки в Бога не вірите.Третього не дано і неможе бути.

Статья подготовлена Аллозавром Великолепным (Даниилом

Змеевым) специально для атеистических сообществ, статья с

примечаниями, они даны в скобках:

Ну, значит, гуляю я по парку, а навстречу мне идет мой знакомый

креационист, поговорили мы с ним о том, о сем и перешли на тему

религии: - Ты верующий?

- Ну как тебе сказать я не верю в то, что мир и биологическая жизнь,

включая человека создана богом. Я даже сомневаюсь, что в

вселенная сотворена богом, но я считаю, что в мире есть частица

бога (как видите бог с маленькой буквы), ее второе название Бозон

Хигса. (примечание: бозон Хигса - это вовсе не бог который сотворил землю, это просто частица которая не дает миру «развалиться», то

есть все объекты без нее потеряют массу.)

- Но ты же крещеный, ты же в церковь ходил! И неужели после

этого ты не поверил в Бога?! (бог в данном случае с большой буквы,

так как это говорит креационист)

- Да я и сейчас в церковь хожу. - Как можно ходить в церковь, но при этом не верить?

- Да так и можно, я хожу в церковь за «святой водой».

- Как можно быть атеистом, но использовать Святую воду?!

-«Святая вода» - это не «божественная» вода, а просто

структурированная вода. Тебе наверное известно, что частота

электромагнитных колебаний земли равна 7.8 герц? Так вот молитва в церкви происходит на той же самой частоте. И это делает из

простой воды структурированную, которая полезна для организма

(это научный факт). Структурированную воду можно получить и в

лаборатории.

- Это все не правда, Святая вода (без кавычек и с большой буквы так

как это говорит креационист) это божественная вода. А почему тогда ты крещеный?

- Крестят во младенчестве, человек ничего не решает и ничего еще

не понимает.

- Глупости все это, каждого человека на землю направляет бог!

- Как докажешь?

- Ну, а почему, например, иконы плачут? (он как любой креационист уходит от темы)

- Все это проделки креационистов, обычно священников. Сколько

было разоблачений - дырочки в глазах у икон, из которых капала

подкрашенная жидкость, как бы «кровь».

- В тебя Дьявол вселился! (у него кончились аргументы, пошли

эмоции) -Ну, а для тех кто верит в рептилоидов - я «самец рептилоидного

сечения».

- Бог тебя накажет!

- Не накажет, его нет. Частицы меня не накажут.

Доспорил и ушел. Все креационисты, переходят на эмоции и уходят

от темы когда у них кончаются аргументы.

P.S. Діма... Знаєш, я вірю в Бога. Але і чудово відрізняю релігійний фанатизм від справжньої віри. Так от, якби я був людиною неупередженою, і вирішував, кого ж мені слухати, чаша терез була б не у твою користь. Ти НЕ ОПЕРУЄШ фактами, ти оперуєш лише голослівними заявами.. які крім бла-бла-бла більш нічого не значать.. Це називається просте сотрясіння повітря. Прошу тебе, давай без фанатизму, ато я бачу, ти в ім'я Господа скоро призвеш на голови наші усі кари небесні.. Во ім'я того, хто є Любов.

Варто пам'ятати це, перед тим, як кидатись на людей із кулаками тільки через те, що вони не поділяють твою думку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вірите в Бога,тоді ви Сатаніст.

Чудовий аргумент! Дитинко, тобі в школу пора. Мам знає, що ти сів за комп'ютер?

Якщо я не вірю в Бога - то це нічого не значить. Я, швидше, буду атеїст. (Інет не тільки для танчиків придумали, гуглимо значення слова).

Далі, Сатаніст - це той хто вірить, от тільки Бог трошечки відрізняється від того, якого Ви звикли бачити.

І явже сказав. Я пастафаріанин.

Атеїзм це частина Сатанизму,ви вірите в Сатану оскільки в Бога не вірите.Третього не дано і неможе бути.

Статья подготовлена Аллозавром Великолепным (Даниилом

Змеевым) специально для атеистических сообществ, статья с

примечаниями, они даны в скобках:

Ну, значит, гуляю я по парку, а навстречу мне идет мой знакомый

креационист, поговорили мы с ним о том, о сем и перешли на тему

религии: - Ты верующий?

- Ну как тебе сказать я не верю в то, что мир и биологическая жизнь,

включая человека создана богом. Я даже сомневаюсь, что в

вселенная сотворена богом, но я считаю, что в мире есть частица

бога (как видите бог с маленькой буквы), ее второе название Бозон

Хигса. (примечание: бозон Хигса - это вовсе не бог который сотворил землю, это просто частица которая не дает миру «развалиться», то

есть все объекты без нее потеряют массу.)

- Но ты же крещеный, ты же в церковь ходил! И неужели после

этого ты не поверил в Бога?! (бог в данном случае с большой буквы,

так как это говорит креационист)

- Да я и сейчас в церковь хожу. - Как можно ходить в церковь, но при этом не верить?

- Да так и можно, я хожу в церковь за «святой водой».

- Как можно быть атеистом, но использовать Святую воду?!

-«Святая вода» - это не «божественная» вода, а просто

структурированная вода. Тебе наверное известно, что частота

электромагнитных колебаний земли равна 7.8 герц? Так вот молитва в церкви происходит на той же самой частоте. И это делает из

простой воды структурированную, которая полезна для организма

(это научный факт). Структурированную воду можно получить и в

лаборатории.

- Это все не правда, Святая вода (без кавычек и с большой буквы так

как это говорит креационист) это божественная вода. А почему тогда ты крещеный?

- Крестят во младенчестве, человек ничего не решает и ничего еще

не понимает.

- Глупости все это, каждого человека на землю направляет бог!

- Как докажешь?

- Ну, а почему, например, иконы плачут? (он как любой креационист уходит от темы)

- Все это проделки креационистов, обычно священников. Сколько

было разоблачений - дырочки в глазах у икон, из которых капала

подкрашенная жидкость, как бы «кровь».

- В тебя Дьявол вселился! (у него кончились аргументы, пошли

эмоции) -Ну, а для тех кто верит в рептилоидов - я «самец рептилоидного

сечения».

- Бог тебя накажет!

- Не накажет, его нет. Частицы меня не накажут.

Доспорил и ушел. Все креационисты, переходят на эмоции и уходят

от темы когда у них кончаются аргументы.

P.S. Діма... Знаєш, я вірю в Бога. Але і чудово відрізняю релігійний фанатизм від справжньої віри. Так от, якби я був людиною неупередженою, і вирішував, кого ж мені слухати, чаша терез була б не у твою користь. Ти НЕ ОПЕРУЄШ фактами, ти оперуєш лише голослівними заявами.. які крім бла-бла-бла більш нічого не значать.. Це називається просте сотрясіння повітря. Прошу тебе, давай без фанатизму, ато я бачу, ти в ім'я Господа скоро призвеш на голови наші усі кари небесні.. Во ім'я того, хто є Любов.

Варто пам'ятати це, перед тим, як кидатись на людей із кулаками тільки через те, що вони не поділяють твою думку.

Міро ти що зараз пяний???Які кулакі???Я що когось побив???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дане відео я радив би подивитись усім, повністю, від початку до кінця, роздумуючи про суть. Можливо відкриєте для себе те, на що раніше не могли найти відповіді.

пєтрасянскій відос, у відповідь можу запропонувати - http://www.youtube.com/watch?v=Zb7jRtpyhg0

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще поки ні, але бачу, скоро до цього дійде. Спершу йде обвинувачення в прислуговуванні Сатані, а потім і розплавлене олово в горло.. Вивертання суглобів... Ламання кісток..Відьм топили. Порийся в неті, прочитай сумнозвісний "Молот відьм". Так діяла Свята Інквизиція. Во ім'я Господнє.

Товаришу, заспокійся, тут тобі ворогів нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому ніхто не написав який вік???Всі такі розумні тільки обзивати негарними словами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1.

А чому ніхто не написав який вік???Всі такі розумні тільки обзивати негарними словами.

Перед тим, як задавати запитання, навчись відповідати на попередньо задані тобі.

Отже.

земля створена близько 6500-6600 років.

Дозвольте поцікаватись, на вашу думку, сонце, інші зорі, галактики і взагалі всесвіт (вселенна), теж створені 6500-6600 років тому?

2.

Атеїзм це частина Сатанизму,ви вірите в Сатану оскільки в Бога не вірите.Третього не дано і неможе бути.

- навіть Ісус не був такким категоричним у своїх судженнях. Чому ти дозволяєш собі більше, ніж це робив сам Ісус? Візьми Євангеліє в руки і прочитай. Тільки ти один мусиш себе заставити прочитати те, що написано чорним по білому. Тому що я бачу, що тобі ще читати і читати. І уважно усе осмислювати.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...