Перейти до змісту

Закономерность 6666


Lembas

Рекомендовані повідомлення

Женя ти ходиш в церкву?

Людей живущих по канонам в Украине полтора человека. Церковь уже давно не "храм божий",а ларек по сбыту церковных услуг и свечек-там вы своего бога не найдете.

«Если вы будете иметь веру с горчичное зерно и скажете горе сей: “перейди отсюда туда”, и она перейдет; и ничего не будет невозможного для вас»- Иисус™

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 104
  • Створено
  • Остання відповідь

Женя, так Діма теж пастфаріанин)

Тема "Хто що сьогодні готуватиме на вечерю?"

Вермишель і ковбаса відварена.

Богів не варять)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Богів не варять)))

Ага - вони одразу в готовому вигляді :)

Наш уже 2000 лет без перестанку варится и все еще сырой, а выбросить жалко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, Скажи мені, ти справді в це віриш, чи ти просто невдало тролиш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя ти ходиш в церкву?

Людей живущих по канонам в Украине полтора человека. Церковь уже давно не "храм божий",а ларек по сбыту церковных услуг и свечек-там вы своего бога не найдете.

«Если вы будете иметь веру с горчичное зерно и скажете горе сей: “перейди отсюда туда”, и она перейдет; и ничего не будет невозможного для вас»- Иисус™

Про православних-так!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в що ти віриш???

Ну, судячи з того, що ти відповів питанням на питання. В мене питань до тебе більше немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя ти ходиш в церкву?

Людей живущих по канонам в Украине полтора человека. Церковь уже давно не "храм божий",а ларек по сбыту церковных услуг и свечек-там вы своего бога не найдете.

«Если вы будете иметь веру с горчичное зерно и скажете горе сей: “перейди отсюда туда”, и она перейдет; и ничего не будет невозможного для вас»- Иисус™

Про православних-так!

Ой я вас на секундочку умоляю, не смешите мои подштанники.

Православные живут за счет продажи специнвентаря.

Католики за счет недвижимости.

Прочие секты за счет одурманненых людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя ти ходиш в церкву?

Людей живущих по канонам в Украине полтора человека. Церковь уже давно не "храм божий",а ларек по сбыту церковных услуг и свечек-там вы своего бога не найдете.

«Если вы будете иметь веру с горчичное зерно и скажете горе сей: “перейди отсюда туда”, и она перейдет; и ничего не будет невозможного для вас»- Иисус™

Про православних-так!

Ой я вас на секундочку умоляю, не смешите мои подштанники.

Православные живут за счет продажи специнвентаря.

Католики за счет недвижимости.

Прочие секты за счет одурманненых людей.

Якщо можна,бажано українською,па русскі штокать і какать не розумію.Що ви маєте на увазі СЕКТИ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо можна,бажано українською,па русскі штокать і какать не розумію

Російська мова правилами не заборонена. А от Ви, шановний, нариваєтеся на букву закону! (Стаття 161 ККУ)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо можна,бажано українською,па русскі штокать і какать не розумію

google, translate it!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, чи Землі дійсно 5-6 мільйонів років, але говорити про 6000 років смішно. В цей час зароджувалась древньоєгипетська цивілізація, люди вже навчились обробляти мідь - а ви тут кажете про створення.

Shprion07, підкріпляйте свою маячню хоч якимись доказами, тоді і буде з вами конструктивний діалог.

Звідки такі дані?

Не знаю, чи Землі дійсно 5-6 мільйонів років, але говорити про 6000 років смішно. В цей час зароджувалась древньоєгипетська цивілізація, люди вже навчились обробляти мідь - а ви тут кажете про створення.

Shprion07, підкріпляйте свою маячню хоч якимись доказами, тоді і буде з вами конструктивний діалог.

Уважно читай пости.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Даже сами верующие развенчали этот унылый постулат.

На самом деле Библия не учит, что Земле только 6000 лет. Согласно библейской хронологии, чуть более 6000 лет прошло со дня сотворения Адама. Однако творческие «дни», упомянутые в первой главе Бытия, длились каждый не 24 часа, а сколь угодно длительное время, возможно, тысячи и миллионы лет.

Основание считать так появляется на основании следующих фактов. Во-первых, еврейское слово «йом», переводимое как «день», имеет разные значения: «День; Долгое время; Время, охватывающее необычное происшествие» (Уильям Уилсон, «Old Testament Word Studies» [«Исследование Слов Ветхого Завета»], стр. 109). Во втором и третьем значении это слово встречается в Ветхом Завете неоднократно (см., например, Захария 14:8; Иезекииль 38:14; Притчи 25:13; Исаия 49:8). Аналогично слово «день» используется и в Новом Завете (см., например, 2 Петра 3:8; Луки 17:26, 28). На то, что такое небуквальное значение применимо и к «дням» творения, намекает то, что все шесть этих «дней» названы также одним «днём» (Бытие 2:4, где словом «время» в Синодальном переводе передано еврейское «йом»). Во-вторых, как показывает Библия, седьмой «день» творения продолжается до сих пор (Евреям 4:3–11).

Тем более неоспорим тот факт, что сама Земля существовала ещё до начала шести творческих «дней». Это прямо следует из Бытие 1:1, 2, где сказано, что Бог сотворил Землю «в начале» и она существовала некоторое время, прежде чем начался первый творческий «день» (описан в Бытие 1:3). Как долго Земля существовала до начала первого «дня», Библия не говорит. Это могли быть и миллионы, и миллиарды лет. Например, геология утверждает, что возраст Земли – около 4,6 миллиардов лет, и вера в это, в принципе, не противоречит Библии.

Побачу вік землі?

Узрите то, что вы прогуляли в школе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Побачу вік землі?

Ні перестанете товсто тролити і задавати дебільні запитання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене складається враження, що або троль. Або ПГМ в явному прояві.. страшно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Побачу вік землі?

Ні перестанете товсто тролити і задавати дебільні запитання.

Якщо це дебільне запитання я вас не заставляю відповідати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене складається враження, що або троль. Або ПГМ в явному прояві.. страшно.

В мене таке враженя,що вам Женя років 6-7.

То ви вірите в бога?

Бог з великої букви Б пишеться.

Так вірю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо можна,бажано українською,па русскі штокать і какать не розумію

Російська мова правилами не заборонена. А от Ви, шановний, нариваєтеся на букву закону! (Стаття 161 ККУ)

Так, російська мова не заборонена. Ви є правий.

У першому пункті статті написано:

Умисні дії, спрямовані на розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності, або образа почуттів громадян у зв'язку з їхніми релігійними переконаннями, а також пряме чи непряме обмеження прав або встановлення прямих чи непрямих привілеїв громадян за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками -

караються штрафом від двохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до п'яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Але вчитайтесь ще раз, будь ласка, в зміст повідомлення: "Якщо можна,бажано українською,па русскі штокать і какать не розумію". "Якщо можна,бажано..." Тобто людина ввічливо попросила написати до неї на українській мові, так як по невідомих причинах вона не розуміє(замітьте-не принижує, а не розуміє) російську мову.

А тепер скажіть, де тут :" Умисні дії, спрямовані на розпалювання національної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності" ? І чи вірно ви зробити акцент на статті кримінального кодексу України даному громадянину?

Далі, ми повертаємось в 23 пост теми, де бачимо слідуюче:

Читай краще Біблію і вивчай її,а не про Динозаврів тут травиш.За часів Ноя динозаври були,близько 4400-4500 років тому.

Вот пруф

jesussauris.png

Шах и мат атеисты.

Далі в 32-му пості спостерігаєм наступне:

Богів не варять)))

Ага - вони одразу в готовому вигляді :)

Наш уже 2000 лет без перестанку варится и все еще сырой, а выбросить жалко.

Ми бачимо, як в даних повідомленнях цієї теми йдуть прямі "умисні дії, спрямовані на розпалювання релігійної ворожнечі та ненависті, образа почуттів громадян у зв'язку з їхніми релігійними переконаннями", де ви не проявляєте ніякої ініціативи для попереджень згідно закону України.

Дане відео я радив би подивитись усім, повністю, від початку до кінця, роздумуючи про суть. Можливо відкриєте для себе те, на що раніше не могли найти відповіді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бог з великої букви Б пишеться. Так вірю.

Чудово, тоді чому ви не вірите в рожевих єдинорогів?

В мене таке враженя,що вам Женя років 6-7.

Не ведися на мою аватарку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

земля створена близько 6500-6600 років.

Дозвольте поцікаватись, на вашу думку, сонце, інші зорі, галактики і взагалі всесвіт (вселенна), теж створені 6500-6600 років тому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...