Перейти до змісту

Закономерность 6666


Lembas

Рекомендовані повідомлення

МИстерФикс, я не дивлюся і не слухаю проповідників, які окрім Бога "гроші" не знають інших. І не служать тим, кому мали б.

2)

,па русскі штокать і какать не розумію.

Оце точно катить на міжнаціональну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 104
  • Створено
  • Остання відповідь

МИстерФикс, я не дивлюся і не слухаю проповідників, які окрім Бога "гроші" не знають інших. І не служать тим, кому мали б.

2)

,па русскі штокать і какать не розумію.

Оце точно катить на міжнаціональну.

Не вірите в Бога,тоді ви атеїст.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вірите в Бога,тоді ви Сатаніст.

Чудовий аргумент! Дитинко, тобі в школу пора. Мам знає, що ти сів за комп'ютер?

Якщо я не вірю в Бога - то це нічого не значить. Я, швидше, буду атеїст. (Інет не тільки для танчиків придумали, гуглимо значення слова).

Далі, Сатаніст - це той хто вірить, от тільки Бог трошечки відрізняється від того, якого Ви звикли бачити.

І явже сказав. Я пастафаріанин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки тут упоротих, ви уж вибачте.

Упороті ті яким навязали,що землі мільйони років,людина пішла від мавпи і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, Ви не відповіли на моє запитання.

Я запитав, якщо вірите в Бога, то чому не вірите в рожевих єдинорогів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вірите в Бога,тоді ви Сатаніст.

Чудовий аргумент! Дитинко, тобі в школу пора. Мам знає, що ти сів за комп'ютер?

Якщо я не вірю в Бога - то це нічого не значить. Я, швидше, буду атеїст. (Інет не тільки для танчиків придумали, гуглимо значення слова).

Далі, Сатаніст - це той хто вірить, от тільки Бог трошечки відрізняється від того, якого Ви звикли бачити.

І явже сказав. Я пастафаріанин.

Атеїзм це частина Сатанизму,ви вірите в Сатану оскільки в Бога не вірите.Третього не дано і неможе бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Упороті ті яким навязали,що землі мільйони років,людина пішла від мавпи і т.д.

Ще один чудовий доказ. А то нічого, що католицька церква уже цей факт признала, як такий, що має право на існування.

ПГМ прогресуючий. Мені тебе шкода.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, Ви не відповіли на моє запитання.

Я запитав, якщо вірите в Бога, то чому не вірите в рожевих єдинорогів?

Вірю в Бога тому що він дав мені життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Атеїзм це частина Сатанизму,ви вірите в Сатану оскільки в Бога не вірите.Третього не дано і неможе бути.

фенйспалм

199453_m.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Локшина у чистому вигляді. Знімаємо з вух, не забуваємо варити та поклоняємось.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не забуваємо варити та поклоняємось.

РАмінь.

Вірю в Бога тому що він дав мені життя.

пєчалька. Знову питання без відповіді.

То чому не вірите в єдинорогів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Локшина у чистому вигляді. Знімаємо з вух, не забуваємо варити та поклоняємось.)

Я незнаю Міро що тебе там вчили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мистерфикс для меня как для человека здравомыслящего, религиозные люди стоят на ровных с фанатами Эквестерии и розовых пони и мне одинаково плевать на чувства как верующих так и понифагов.Я не признаю существования бога и каких либо чувств у людей думающих что они в него верят-вера в бога это психологическое отклонение и на Шпионе мы это ярко видим. А если таких чувств нет, то и оскорблять нечего. Давайте не будем опускаться до Российского закона о оскорблении чувств верующих.

Вірю в Бога тому що він дав мені життя.

Кто то прогулял уроки биологии на которых рассказывали о пестиках и тычинках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

,

На Бога надєйся, а сам нє плошай ?

Вирішив заступитись за Всевишнього? Правильно - що ж він сам бідний може...

А ще атеїстів можна підсмажувати - добра в світі стане звичайно трішки менше, але ж зате яка втіха Богу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мистерфикс для меня как для человека здравомыслящего, религиозные люди стоят на ровных с фанатами Эквестерии и розовых пони и мне одинаково плевать на чувства как верующих так и понифагов.Я не признаю существования бога и каких либо чувств у людей думающих что они в него верят-вера в бога это психологическое отклонение и на Шпионе мы это ярко видим. А если таких чувств нет, то и оскорблять нечего. Давайте не будем опускаться до Российского закона о оскорблении чувств верующих.

Вірю в Бога тому що він дав мені життя.

Кто то прогулял уроки биологии на которых рассказывали о пестиках и тычинках.

Якщо тобі наплювати то хоч подумай про себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене складається враження, що або троль. Або ПГМ в явному прояві.. страшно.

він штунда. йому, що пастор на "собранії" чеше, те він тут і переповідає. забий...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене складається враження, що або троль. Або ПГМ в явному прояві.. страшно.

він штунда. йому, що пастор на "собранії" чеше, те він тут і переповідає. забий...

Ти подумав що сказав???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Передбачаю черговий срач ака "А ты веришь?", а то старенька тема затихла, а тут нова і ще й така гаряча, виявляється планеті нашій 6 кілороків всього, а я й не знав, побіг за поп-корном :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається, ви трошки не дочитали моє повідомлення і не відреагували(або не хотіли реагувати) на даний текст.

Далі, ми повертаємось в 23 пост теми, де бачимо слідуюче:

Читай краще Біблію і вивчай її,а не про Динозаврів тут травиш.За часів Ноя динозаври були,близько 4400-4500 років тому.

Вот пруф

jesussauris.png

Шах и мат атеисты.

Далі в 32-му пості спостерігаєм наступне:

Богів не варять)))

Ага - вони одразу в готовому вигляді :)

Наш уже 2000 лет без перестанку варится и все еще сырой, а выбросить жалко.

Далі

Мистерфикс для меня как для человека здравомыслящего, религиозные люди стоят на ровных с фанатами Эквестерии и розовых пони и мне одинаково плевать на чувства как верующих так и понифагов.Я не признаю существования бога и каких либо чувств у людей думающих что они в него верят-вера в бога это психологическое отклонение и на Шпионе мы это ярко видим. А если таких чувств нет, то и оскорблять нечего. Давайте не будем опускаться до Российского закона о оскорблении чувств верующих.

І на остаток

в мене складається враження, що або троль. Або ПГМ в явному прояві.. страшно.

він штунда. йому, що пастор на "собранії" чеше, те він тут і переповідає. забий...

Ми бачимо, як в даних повідомленнях цієї теми йдуть прямі "умисні дії, спрямовані на розпалювання релігійної ворожнечі та ненависті, образа почуттів громадян у зв'язку з їхніми релігійними переконаннями", де ви не проявляєте ніякої ініціативи для попереджень згідно закону України. І надалі ваша реакція не спостерігається.

Не знаходите?

,па русскі штокать і какать не розумію.

Оце точно катить на міжнаціональну.

Ні, не підходить. Можливо вам, на цьому зациклившись, здалось подібне. Але ніхто крім вас не виразив щодо цього дане припущення.

МИстерФикс, я не дивлюся і не слухаю проповідників, які окрім Бога "гроші" не знають інших. І не служать тим, кому мали б.

Я також не дуже радий слухати проповідника, який в житті не пильнує виконувати те, про що говорить. Але від того слова, які ним сказані, не перестають бути правдою.

І не служать тим, кому мали б.

Не до кінця розібрався в ваших словах - яким "тим" мають служити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Передбачаю черговий срач ака "А ты веришь?", а то старенька тема затихла, а тут нова і ще й така гаряча, виявляється планеті нашій 6 кілороків всього, а я й не знав, побіг за поп-корном :)

Фагот а твоя думка яка???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мистерфикс для меня как для человека здравомыслящего, религиозные люди стоят на ровных с фанатами Эквестерии и розовых пони и мне одинаково плевать на чувства как верующих так и понифагов.Я не признаю существования бога илибо чувств у людей ду каких мающих что они в него верят-вера в бога это психологическое отклонение и на Шпионе мы это ярко видим. А если таких чувств нет, то и оскорблять нечего. Давайте не будем опускаться до Российского закона о оскорблении чувств верующих.

Вірю в Бога тому що він дав мені життя.

Кто то прогулял уроки биологии на которых рассказывали о пестиках и тычинках.

Ви закликаєте до того, щоб ми "не опускались" до закону Росії.

А для кого тоді Ст. 161 ККУ кримінального кодексу України, скажіть?

Ви закликаєте до того, щоб ми "не опускались" до закону Росії. Виходить і Україна, по вашим словам, опущена в цьому плані?

В нас є закони на дану тематику.

http://kodeksy.com.ua/kriminal_nij_kodeks_ukraini/statja-161.htm

Виходить, ви нехтуєте нашим законом, будучи громадянином країни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене складається враження, що або троль. Або ПГМ в явному прояві.. страшно.

він штунда. йому, що пастор на "собранії" чеше, те він тут і переповідає. забий...

Скажіть, а в пастора, про якого ви говорите, свербить, що він чеше? Виражайтесь нормально, будь ласка.

Пастор тоді від кого переповідає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...