Перейти до змісту

Меня сбил... человек :D


ursa

Рекомендовані повідомлення

Ночь. И дорога пустынна.

Я, словно назгул, лечу...

Нет, это не "Украина"

Хлопнула вдруг по плечу

:)

Прилуцкое. Мрак. Свист ветра. Какой нафиг фонарь? Домой по звёздам.

Наилучшее место - ни тебе попутных, ни встречных, тьма практически идеальна...

Внезапно справа - а вот нефиг появляться в неположенном месте на дороге - удар в бочину и эпичный диалог:

- Оох!

- Фааак!

Секунду спустя, используя незаживший ещё после прыжков в канализацию локоть в качестве экстренного тормоза, плавно останавливаюсь после завала на левый бок. Оппонент, освещая место происшествия мобильником, стоит на ногах, ошарашенный необыкновенно. Ну никак не ожидал он такой вот подачи из темноты. Впрочем, меня ему тоже удивить удалось. Квиты, значит :)

В адреналиновой эйфории мы нежно заботимся друг о друге, выясняя, совместимы ли с жизнью полученные повреждения. С трогательными улыбками и в приподнятом настроении вновь ныряем каждый в свою сторону ночи. Жизнь чудна и удивительна :)

Человек, извини, что не обозначил себя ярким потоком люменов. Но и ты будь внимателен, передвигаясь вблизи проезжей части в тёмное время суток.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 52
  • Створено
  • Остання відповідь

Какой нафиг фонарь?

я вчора вночі, вертаючись на авто зі Світязя, не одного такого пофігіста в думках матюкав. :_14:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Какой нафиг фонарь?

я вчора вночі, вертаючись на авто зі Світязя, не одного такого пофігіста в думках матюкав. :_14:

Ну, вот, щас набегут. То троха не такой пофигист, как те, которых вы матюкали :)

Это немного не про то история.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То троха не такой пофигист, как те, которых вы матюкали :)

одна, Ви не повірите - в темноті оті пофігісти, коли виринають у ближньому світлі фар, не діляться на тих чи не тих. :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:)

Не приходит. Или даже так - не доходит, несмотря на собственный прошлый опыт. Как те мыши - жрут кактус, колятся, плачут... и всё равно жрут.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ладно, поясню посторонним, как я поняла.

Мне нравится, иногда, ездить "по приборам", по лесу, по полю ночью. В этом есть свой кайф. Мы когда-то назвали это "бесфонарной идилией". И если трасса пустая, как лес ночью, почему б и не промчаться пару минут. Это не значит, что я так езжу всегда и у меня нет с собой габаритов. Я не идиотка, и, думаю, Урса тоже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То троха не такой пофигист, как те, которых вы матюкали :)

одна, Ви не повірите - в темноті оті пофігісти, коли виринають у ближньому світлі фар, не діляться на тих чи не тих. :)

Ну, че ж я не поверю, сама на них натыкаюсь постоянно и матюжу, как и вы. Говорю ж вам, это не тот случай. Вчитайтесь внимательно в текст.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби наші ГАІшнікі виконували свою роботу а не сиділи в засадах щоб підловити водія, що не під той знак поїхав чи не з тої полоси, то ці "учасники руху" на роверах після кількох штрафів хочаб прочитали правила дорожнього руху. Скільки раз бачив як велосипед з безмозглим вершником їде собі на червоний світлофор мимо стоячих ГАІшніків а ті тільки табло свої відвертають в інший бік - а що з ним возитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не идиотка, и, думаю, Урса тоже.

в даному конкретному випадку це називається - легковажність.

Мені цікаво чи в каналізацію урса теж в темноті влетів? Як там справа з тим локтем пошкодженим розвивалась?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби наші ГАІшнікі виконували свою роботу а не сиділи в засадах щоб підловити водія, що не під той знак поїхав чи не з тої полоси, то ці "учасники руху" на роверах після кількох штрафів хочаб прочитали правила дорожнього руху.

Дійсно ще ні разу не чув аби штрафували велосепедиста, але це не про Діму мова. Впевнений, що він знає правила, причому значно краще деяких водіїв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И если трасса пустая, как лес ночью, почему б и не промчаться пару минут.

Наскільки я знаю такі ж адреналінові наркомани, але на 4-х колесах, теж люблять літати ночами по трасі, зазвичай 200++ км/год, оце була б зустріч, нажаль несумісна з життям :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот есть тема для унылых постов.

А здесь, скорее, тема - поэтическая.

Не мешайте кислое с пресным, пожалуйста.

Фагот, где я, а где адреналиновые наркоманы? Я крадусь 18 км в час по темной трассе, по твоему выходит, это то же самое, что и отморозки, что взлетают по проспектам в центре города.

Блин, что я, вообще, здесь делаю?...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вось вам і "в мене все под контролем", прям продовження теми :D

Ну, вот, щас набегут.

А як же :0096:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. Таня, не йди будь-ласка з теми! Що ж ми без тебе тут будемо робити?.. Сіротінушки..

По темі. Знання законів, як відомо, не звільняє від відповідальності..

З іншої сторони, про задній габарит не сказано ні слова - можливо, усе ж він працював? Так що не судіть, товариші автомобілісти.. Акуми на передньому ліхтарі теж мають здатність сідати час від часу.. Треба слідкувати.

У всіх випадках, урок запам'ятається обом. І добре, що все закінчилось добре.. для обох! Нема розбитих голів та інших ушкоджень.

З собою завжди намагаюсь брати на екстренні випадки налобний ліхтар "Блек Діамонд" - в тогорічній поїздці із Рівного він як задній червоний здорово мене виручив - коли сіла батарея в задньому - ввімкнув блимаючий червоний режим - на голову задом наперед, і - погнав; і виручив як основний (потужний фокусуючий промінь) тиждень тому батька, коли поверталися із Дубно в першій ночі. Ліхтар настільки йому сподобався, що він не пошкодував трішки більше 400грн та купив учора у "Альпіністі". До речі, дали як бордівчанину на нього просто бомбезну знижку, приємно.)

Так що давайте не забувати про власну безпеку та безпеку наших близьких!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фагот, где я, а где адреналиновые наркоманы? Я крадусь 18 км в час по темной трассе, по твоему выходит, это то же самое, что и отморозки, что взлетают по проспектам в центре города.

Ну так крастися і промчатися це абсолютно різні слова, сам іноді попадаю в ситуацію без фари темніє, крім маячків і катафотів нічого нема і попереду траса, отоді і я крадусь, акуратно так і гарно по сторонам дивлюся, бо такіх вот пішоходів які стайками бредуть попід трасою вночі на диво дуже багато. Нікого образити не хтів, просто самовпевненість іноді переростає в безпечність, а безпечність на дорозі це погано...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фагот, где я, а где адреналиновые наркоманы? Я крадусь 18 км в час по темной трассе, по твоему выходит, это то же самое, что и отморозки, что взлетают по проспектам в центре города.

Ну так крастися і промчатися це абсолютно різні слова

Когда я ночью без света, то больше 18 км/ч, как-то не выходит (по гарадженскому лесу, например), а по ощущениям - я мчусь, такой прикол "бесфонарной идилии". Со стороны - я крадусь. Мне, в данном случае, для удовольствия этой скорости, вполне, достаточно, что не скажешь про обладателей "БМВ головного мозга".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені цікаво чи в каналізацію урса теж в темноті влетів? Як там справа з тим локтем пошкодженим розвивалась?

А не поверишь. Средь бела дня и чистого неба. В банальнейшей и неинтересной для вас ситуации - не на дороге, твёрдо держась на своих двух, и всего лишь спасая от этой участи ребёнка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не идиотка, и, думаю, Урса тоже.

в даному конкретному випадку це називається - легковажність.

"Мы перестали делать маленькие глупости... " (С)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не идиотка, и, думаю, Урса тоже.

в даному конкретному випадку це називається - легковажність.

"Мы перестали делать маленькие глупости... " (С)

один одному голови ледь не порозбивали - це не маленькі дурниці. Дивіться так: якби ваша дитина, припустимо, так зробила - Ви б її похвалили за це? Сумніваюсь, що насварили б, але б і не похвалили. І було б все рівно в яку обгортку вона Вам це подала б.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не идиотка, и, думаю, Урса тоже.

в даному конкретному випадку це називається - легковажність.

"Мы перестали делать маленькие глупости... " (С)

один одному голови ледь не порозбивали - це не маленькі дурниці. Дивіться так: якби ваша дитина, припустимо, так зробила - Ви б її похвалили за це? Сумніваюсь, що насварили б, але б і не похвалили. І було б все рівно в яку обгортку вона Вам це подала б.

В любом случае, морить нотациями не стала бы даже своего ребенка, а не говоря уже о взрослом и уважаемом мной человеке.

На всякий случай процитирую еще раз, с акцентом: "Мы перестали делать маленькие глупости... " (С)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В любом случае, морить нотациями не стала бы даже своего ребенка, а не говоря уже о взрослом и уважаемом мной человеке. На всякий случай процитирую еще раз, с акцентом: "Мы перестали делать маленькие глупости... " (С)

та де нотації? ursa поділився своїми враженнями, ми (я) - своїми. От і все. Переливання "води", так сказать...

Але все одно - ну заставляють оті пофігісти-романтики з великої темної нічної дороги понервувати автомобілістів і нічого ти з тим не зробиш!..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велосипедиста не переконаєш, що він буває, часто, не правий на дорозі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...