Перейти до змісту

Рибалка на фідер р.Стир


Igor K

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні на фідерок посидів в районі с. Малево, зранку о сьомій почав на поплавочок як завжди,але верховодка заіпала, не дає нікому того мотиля/опариша,за півтори години я дістав фідерну( добре,що є чим кормушку набивати,завжди на рибу вожу якийсь самий дешевий корм для фідера,навсяк) ну карочь, стало трішки веселіше як почав на серединку кидати,верховодка  майже не попадалася, пішла плотвичка і густерка, також маленькі, але на перший разок сайдьот. Пару непоганих густерок зійшло і дуже багато нереалізованих покльовок, певно я тормозив(або рано, або пізно підсікав) мож гачки не такі фіг його зна,давно на фідер не ловив, да і бере вона якось слабовато, тяжкувато оприділится та настроїтися щоб почати човпти на фідер)) але відпочив я кльово да і 25 штучок було у відрі більш-менш нормальних, погода суперова посидів до 16години.

IMG_1538.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 364
  • Створено
  • Остання відповідь

ура , відкрив сезон по фідеру, пішов на стир на дві годинки.

подадувала ріка букетом риб)

спочатку була верховодка, потім пішла густера, один підлящик, пара плотвічок, і голавлік.

все не бульше лодоні.

на рибалці жодна риба не постраждала) росте далі.

 

IMG_20170410_191322.jpg

IMG_20170410_180132.jpg

IMG_20170410_183959.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

З суботи на неділю рибачив на Рованцях, на двох впіймали приблизно 2 кг рибки (густірка, верховодка, плотвиця). Закорм відро вареної пшениці з ароматизатором. Прикормка Трапер динамік. Наживка опариш із підсадкою черв`ячка або пінопласту. Кльову з вечора не було зовсім, рибка прокинулась в годині восьмій і клювала до початку зливи. Трофейні екземпляри не попадались =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Slavco сказано:

 Ганьба ставковим карасям! :)

 Ееее!!! карасюки фореве)) а я ще у цьому році на карасика ніде і не був :( не знаю куди їхати, в Радянському ніколи не був і як туди добратися поняття немаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та їхати в Радянське - елементарно: порядка 25 км, 5 з них по бруківці убитій-ямовитій, треба бути готовим. Ідемо на Дубно, повертаємо на Острожець, в Острожці в центрі направо, виїжджаємо на бруківку і клацаєм зубами до самого става,шукати його не треба, він буде ліворуч від "траси".

Отак

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Куди вже брати 30-грамову плотичку та густерку? Було б навіть соромно фотографувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Lubart сказано:

Куди вже брати 30-грамову плотичку та густерку? Було б навіть соромно фотографувати...

  Їздимо троє,я, брат і батько,десь по 15-20 штучок ловить кожен,серед них у кожного десь приблизно по п'ять ну як коли мож і більше,але не багато маленьких ,у мене батя старший чоловік на пенсії,обожнює вдома ввечері похрумстіти зажареною маленькою рибкою,я завжди в нього питаю,чи буде забирати і їсти,і мені про сором навіть немає що думати,ловлю на поплавочок,або на один фідер,щей кормлю відрами і ловиться не завжди,50/50 і я ще буду шкодувати батькові 15-20 рибинок які млять місцеві за день виловлюють сітками стільки, що я може за рік,два,три аби зловив,перестаньте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Порадьте новенькому, куди можна на Стир сходити в межах 20 км, щоб течія по слабіша була та річка по ширше. Якщо покажете на карті буду дуже вдячний.

П.С. На "залів" не хочу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, duke1975 сказано:

Порадьте новенькому, куди можна на Стир сходити в межах 20 км, щоб течія по слабіша була та річка по ширше. Якщо покажете на карті буду дуже вдячний.

П.С. На "залів" не хочу.

в межах 20 км течія більш-менш однакова і місць типу Луцької заплави немає (Чебені не варіант...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, veter сказал:

в межах 20 км течія більш-менш однакова і місць типу Луцької заплави немає (Чебені не варіант...)

а тут на Конопельці як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, duke1975 сказано:

а тут на Конопельці як?

Це ж наче як стариці, якщо не помиляюсь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, veter сказал:

Це ж наче як стариці

ну... так, але від нашої великої ріки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, duke1975 сказано:

ну... так, але від нашої великої ріки.

останній раз там був років 4 тому, бачив верховодку, плотву, щуку і окуня, сітки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На яку снасть плануєте ловити?. ( А, тю тема ж про фідер :) ). Тоді кормушка 40-60 грам і на течії можна комфортно ловити. Район Боратина, Милуш, Маяків. Місць багато

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Slavco сказал:

На яку снасть плануєте ловити?.

 

фідер, як в темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@duke1975 на течії з кормушками 40-80 грамів просто суперово можна ловити. Дарма не впираєтесь у течію, там чимало трофеїв попадає. В мене, наприклад: Лящ 2,5; Мирон 3,2; Плотва близько 0,5; Головень 2,2; Язь 1,2 кг, сазана не втримав, який мені ледве батога не зламав, сомики, карасі, йоржі, червонопірка, верхівка і ще багато інших риб. Краса одним словом =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, veter сказал:

@duke1975 на течії з кормушками 40-80 грамів просто суперово можна ловити. Дарма не впираєтесь у течію, там чимало трофеїв попадає. В мене, наприклад: Лящ 2,5; Мирон 3,2; Плотва близько 0,5; Головень 2,2; Язь 1,2 кг, сазана не втримав, який мені ледве батога не зламав, сомики, карасі, йоржі, червонопірка, верхівка і ще багато інших риб. Краса одним словом =)

та я ш тне проти течії, це ж річка, просто не хочеться щоб 100 гр. кормухі зносило, так яке місце порадете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, duke1975 сказано:

та я ш тне проти течії, це ж річка, просто не хочеться щоб 100 гр. кормухі зносило, так яке місце порадете?

Виберіть місце із обраточкою, або в карманчику, таких вистачає і зносити нічого не буде. На прямих ділянках із стрімчаком моститись не варто =) Від Малева до Липлян містечок уйма. А взагалі я люблю ловити в межах міста, бо часу на роз'їзди не вистачає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останнього разу був тут (здаю точку :) ). За 2 год 7 плотиць і густер, ще 4 втопив по малолєтству. ;)

 

boratyn.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Slavco сказал:

Останнього разу був тут (здаю точку :) ). За 2 год 7 плотиць і густер, ще 4 втопив по малолєтству. ;)

 

 

Дуже дякую, якщо в Коршів на ніч не поїду, то в неділю туди скочу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 09.06.2017 at 11:07, veter сказано:

сазана не втримав, 

 А я вчора втримав, правда не на фідер, а на донку, горох, 4,5 кг ))  Стирь то всьо!

 

IMG_2021.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, yura-patriot сказано:

 А я вчора втримав, правда не на фідер, а на донку, горох, 4,5 кг ))  Стирь то всьо!

Адреналінчику підкинів під коліна :ok::D:smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...