Перейти до змісту

Дозування бензину на АЗС


Plum

Рекомендовані повідомлення

Звернув увагу, що на АЗС WOG кожен раз недоливають бензину на 2-5 копійок. Питання принципове. Це сума, через яку сваритись не будеш, але клієнтів через АЗС кожен день проходять тисячі, і на кожному по пару копійок -- за місяць непогана сума получиться. На інших такого не помічав. Як на мене, якщо АЗС не взмозі дозувати бензин з точністю о копійки, то повинна давати на кілька копійок більше, а не менше, тому що це проблема АЗС, а не клієнта.

Хто що думає з цього приводу і які ще АЗС були помічені в такого роду свинстві?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мне на ВОГе дизеля наливали на копейку больше :)

А вообще по сравнению с тем, как дурят на калибровке насосов - это семачки :(

Это все равно, что тебе не дали 2 копейки сдачи, при этом на весах уделали на 5 грн :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вся і всі як тільки можуть намагаються надурити один одного ось і результат. Я неповню жодної заправки в якій наливали рівно з тою сумою якою я заплатив, завжди недоливають 1-2копійки. А от на вогах, як підмітив Plum то і по 4-5к. недоливають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 difoto:

Одне діло, коли "хитро" відкаліброване обладнання -- клієнт платить суму, бачить таку ж на табло колонки і зі спокійним серцем їде, думаючи що його не надурили. А зовсім інше -- коли клієнту відкрито показують, що його намахують. Хай на 2 копійки, але намахують. Це просто вияв крайньої неповаги. І як до таких "недоливів" ставиться податкова?

2 FOX:

На Лукойлі заливають точно, копійка в копійку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 FOX:

На Лукойлі заливають точно, копійка в копійку.

только что там наливают - история умалчивает :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

только что там наливают - история умалчивает :(

ну принаймні дизпальне на Лукойлі саме якісне в Луцьку... та і не про те ми зараз говоримо. Читай 2 difoto в пості #4

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Мавексі, (єсть така заправка) купували бензин, наливали в 20-літрову каністру, недолили півлітри :(:), після сварки з персоналом прибіг директор АЗС, вибачився, пообіцяв покарати винних (відповідальних за техніку і насоси), і попросив не звертатися у спілку захисту прав споживачів (бо йому цим погрожували), мож і не злякався, але мати лишні пробллеми не хотів

P.S. на табло показувало рівно 20 л.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

только что там наливают - история умалчивает :(

ну принаймні дизпальне на Лукойлі саме якісне в Луцьку... та і не про те ми зараз говоримо. Читай 2 difoto в пості #4

да я понял. просто в Киеве редко встречается "мне на 20 гривен"

обычно "полный бак" а там уже суммы получаются неровные, поэтому наколки не встречал...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справді, майже кожна заправка дурить на об"ємі. причому об"єм - літр, це досить непогано. в світлі цього ображатись за 2 копійки якось смішно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 FOX:

На Лукойлі заливають точно, копійка в копійку.

только что там наливают - история умалчивает :(

Заправляюсь только на Лукойле, хороший бенз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я заправляюсь на ОККО на Конякіна. Там тож такий глюк, не парюсь, списую на похибку та нестиковки контрольно-вимірювальних приладів. Тим більше шо бенз. як на мене якісний. Найбільш недолиливають імхо на ANP... хоча, все залежитьь від жадності відповідальної особи на конкретній заправці на конкретний момент  :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще раз кажу -- справа не в трьох копійках, а в принципі. Тут вже немає різниці -- три копійки чи гривня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще раз кажу -- справа не в трьох копійках, а в принципі. Тут вже немає різниці -- три копійки чи гривня

думаю, если задать вопрос, ответ будет: "это не баг, это фича" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нехай "фічать" в плюс три копійки, а не в мінус

тогда это превратится в БАГ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я несколько месяцев заправляюсь на WOG по "леопардовой" карточке - небольшая скидка как раз компенсирует недоливы и обсчеты :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене також заїло в минулому році це питання з трьома копійками на "Аргосі", коли спитав у касира: "Ви не замічаєте, що я у вас тиждень часу заправляюсь кожен день на 50грн а чеки ви даєте на 49.97, касир чемно відповів що я перший хто запитав про це і він не знає чому 49.97, коже що включає на 50 а так касовий апарат вибиває" Мені тепер подобється просити здачу 3 копійки і дивитись на реакцію касира :) а повірте по різному реагують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас можна попросить калибровочные канистры на АЗС они обязаны быть и заправить туда бензин (20,50 вроде бы 100л)

если не дают тогда звоним директору заправки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас можна попросить калибровочные канистры на АЗС они обязаны быть и заправить туда бензин (20,50 вроде бы 100л)

если не дают тогда звоним директору заправки...

у вас - это где?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заправляюсь только на Лукойле, хороший бенз

танунах, на ровенской заливались у Лукойла пару лет - все хорошо, но вот в середине августа залили полный бак какого-то говна вместо 92-го, что пока выездили тот бак, 6(!!!!!!!!) раз чистил етку фильтра бензонасоса и потом мыть бак пришлось. на Лукойл больше ни ногой, на ВОГе хоть можно нагнуть их за качество топлива в силу специфики работы. а по поводу копеек - пока они дрочат тебе копейки доливая до ровной суммы, колонка в таком режиме имеет дичайшую погрешность, что в итоге лбъем в баке совсем не тот что на счетчике

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі а звідки ви дізнались що недолили саме на таку суму???На счотчик глянув???

Щодо цьго можу сказати що точно дозувати техніка не може. У Європі та і в Україні зокрема є одиниця вимірювання для цього це 10 грам. Тому щоб тобі долили бензин то потрібно брати на таку суму, щоб гроші які даєш оператору/ціна бензину ділилось без остачі.Колонка тобі не наллє бензину на копійку-пять.десяту-Cоту частину хто оплатить-оператор?? На тих заправках де "точно" наливають - то округлення. WOG - відпускає по факту. Ось приклад: бензину за 4.5 берем на 40 гривень 40/4.5=8.88888888888.Спробуй відміряти стільки. От і техніка не може.....Нічого складного. І ніяке то не свинство!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заправляюсь только на Лукойле, хороший бенз

танунах

абсолютно точно. в Киеве кто на Лукойле заправляется - за мазохиста считается.

Лукойл, ТНК - по Киеву один из самых мочесоставных бензинов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 FOX:

На Лукойлі заливають точно, копійка в копійку.

только что там наливают - история умалчивает ;)

ну-ка

бенза на лукойлі одна з найкращих. в луцьку по крайній мірі. краще тікі 95 преміум на ANP. або той же 98й на лукойлі. перевірено стократно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну-ка

бенза на лукойлі одна з найкращих. в луцьку по крайній мірі.

Шоп твои враги такой "найкращій" заливали себе как я на ровенской отоварился на "Лукойле", читай мой пост выше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

читав вище. це про 92й бензин. я 92им не заправляюсь. тільки раз повівся на розмови "95 то фікня, його в нас не роблять, треба лити 92й, мотору краще". ауді тоді ще була, як її тіпало від того 92го, як вона тупила. відтоді тільки 95 або 98 - все супер, третя машина. краще тільки через дорогу, на ANP буває 95+

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...